logo CBS Butler

CBS Butler

München

Opinie o CBS Butler

ona 2015-08-14 12:49:28
czy macie jakies informacje od swoich adwokatów lub syndyków. Mi karzą czekać. Post wcześniejszy nie jest prawdziwy, Butler nie ma orzeczonej jeszcze upadłości państwowej. Wiecie może coś, jak sprawy postępują? cokolwiek? Ile możemy czekać i czy się wogóle doczekamy?
ona 2015-08-14 12:53:00
lefti 2015-08-14 15:37:08
Oczywiscie ze CBS BUTLER nie oglosil jeszcze upadlosci.A to oznacza jedno.Niedostaniemy pieniedzy dopoki tego nie zrobia.A to moze trwac nawet pol roku!
joanna 2015-08-14 21:10:55
Nie załamujcie mnie. Ja liczę na kasę do końca roku ? Słuchajcie a może razem załóżmy sprawę
gregor 2015-08-15 00:00:26
znam wiele osob ktorym nie zaplacila ta firma w niemczech i tak samo zrobi w angli puzniej we franci itd a naiwniakow nie brak
Grubaska 2015-08-15 22:11:42
a ja liczylam na kase w tym miesiacu lefti a ty z tym swoim numerem to niezle pojechales uwierzylam ze pracowales dla CBs i jeszcze do Dario dzwonilam z kim on sie zadaje
wydymany 2015-08-16 22:51:12
Wy na prawde liczycie na kase? ?? Przeciez to farsa. Jak dostaniecie na pizze to gora. Ja dalem sobie spokoj. Szkoda mi jedymie dwoch miesiecznie pracy za free. To 3 tys.euro. Gdybym w bajzlu stracil to bym mial chociaz ucieche. Musze o tym zapomniec i nie licze nawet na 1 euro. Najgorsze ze moi wierzyciele o tym nie zapomnieli i teraz bede splacal raty i zadluzenia przez najblizsze pol roku. Jak to dobrze, ze sa jeszcze tak dobre firmy jak Cbs. Firma ok!
bodi 2015-08-17 17:47:50
pracowalem w cbs pieniedzy nie mam zaplaconych od kwietnia z tego co mi wiadomo od sierpnia firme przejol syndyk maja wyplacac w pierwszej kolejnosci pieniazki za maj czerwiec i dalej jedno jest pewne nie polecam nikomu tej firmy pozdrawiam wszystkich przekreconych na pieniadze i czekajmy na splate
joanna 2015-08-18 07:42:36
Od sierpnia ? A nie mamy za chwilę września ? He he bajki
ja 2015-08-23 14:12:13
Czy ktoś już dostał zaległą kasę????
andre 2015-08-27 08:38:33
podejrzewam że jeszcze nikt nie dostał jeszcze kasy i mam wrażenie, że im dłużej to trwa, tym mniejsze szanse na pieniądze, niestety
daro 2015-09-01 14:57:02
a czy ktos otrzymal jakiekolwiek dokumenty
wypowiedzenie, świadectwo pracy
cokolwiek?
tedi 2015-09-01 16:45:38
Dalej ktoś kasuje wpisy czyżby pan Kamil dalej pracuje w cbs ? Kasa przyszła z agencji pracy ale żadnych dokumentów z cbs
joanna 2015-09-01 18:25:59
ja dostałam jakieś pismo z agencji, ale żadnych wieści o kasie i o dokumentach
ghost 2015-09-01 18:40:18
ja dzisiaj dostalem pismo, wszedlem na kont i okazalo sie ze juz kasa na koncie jest. oddali mi za dwa niezaplacone miesiace. wszystko zalatwialem sam w urzedzie pracy
dario 2015-09-01 19:26:18
dzisiaj dostałem kase za zaległe miesiące maj,czerwiec i lipiec z Bundesagentur
andre 2015-09-01 19:53:59
dostałem pieniądze hurrrraaa
andre 2015-09-01 20:34:26
daro : ja jak się zwalniałem to poprosiłem o świadectwo pracy i kilku telefonach dostałem. Różni się od naszego ale może być, jest data rozpoczęcia i końca pracy no i pieczątka CBS.
Inaczej oni sami nic ci nie wystawią.
Piotrek 2015-09-01 22:33:00
Dostaliscie calosc??? U mnie sie nie zgadza o okolo 150€.
daro 2015-09-02 00:10:43
ale ja do tej pory jestem strasznie chory ;-)
a wczesniej wypisalem im wniosek urlopowy wedlug wczesniejszych ustalen
oni minie nie zwolnili, bo nie otrzymalem oficjalnego pisma, zero papierow,
a ja tez sie nie zwolnilem i kontynuuje zatrudnienie
a skoro CBSButler wystawia kolejne oferty pracy, więc firma nie oglosila upadlości, tylko nadal dziala
więc bedą musieli zaplacić
abarax 2015-09-02 05:05:18
Wlasnie otrzymalem wynagrodzenie za marzec z Bundesagentur
Monika 2015-09-02 08:17:02
Gratulacje !!!
daro 2015-09-02 14:54:46
jest kasa, nareszcie !!!!!!!
Happy 2015-09-02 23:57:00
Wraz z chłopakiem dostaliśmy zaległe wypłaty (łącznie 4)!! Juupi (oczywiście z urzędu...;) 3mamy kciuki za resztę ! Powodzenia dla wszystkich "poszkodowanych". Oby ostatni raz w takiej sytuacji!
ania 2015-09-04 19:18:48
Również otrzymałam 02.09.pieniądze
mateusz 2015-09-07 10:56:32
mam pytanie a odsetki tesz dostaliście od państwa i czy macie jakis numer do tego adwokata który to prowadzi czekam na numer
mateusz 2015-09-08 13:35:16
5 OSÓB DOSTAŁO KASĘ I TYLE PYTAM SIE TYLKO O NUMER TO NIEMA NIKOGO
nick 2015-09-08 20:55:32
Do kogo chcesz numer ? Cbs butler de już nie istnieje . A kasę dostali wszyscy z którymi pracowałem
mateusz 2015-09-09 10:33:43
numer do takiej osoby ktura sie zajmuje tą upadłosciol w niemczech czyli adwokat
nic 2015-09-10 15:24:14
Bardzo proszę numer do syndyka ( usunięte przez administratora )
mateusz 2015-09-11 10:40:11
prosze napisz mi ten numer na mojego mejla mateuszioliwia@o2.pl bo wiczisz ze kasują zeby nie dzwonic
daro 2015-09-17 15:19:23
Dlaczego piszecie bzdury że CBSButler nie istnieje
to cześć ogłoszenia ze strony Money....
,, Magazynier / Komisjoner / Pakowacz Z J. NIEMIECKIM! (k/m) CBS Butler Deutschland GmbH Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy pracowników magazynowych : magazynierów, komisjonerów, pakowaczy, sortowaczy itp. Oferujemy stałą pracę w Niemczech, zatrudnienie bezpośrednio w...''
data dodania 16 września
więc kto dodaje te ogloszenia?
nick 2015-09-18 12:49:47
To może napisze ktoś kto tam pracuje . Jaki problem wpisać w goole insolwence potem wejść na ich stronę wpisać cbs butler w ich wyszukiwarce i wszystko jest numet do syndyka i imgormacja o cbs . A kto dodaje ogłoszenia to wielka niewiadoma
gg 2015-10-13 15:26:52
Ludzie czekają na pieniądze a CBS się bawi a Agnieszka Listkiewicz ponoc z Kluczborka pochodzi i ma to w D.... ze ludzie z polski sobie to sami załatwiają te sprawy powinno być jej wstyt że tak postąpiła a ludzie w opolu są ponoć utciwi ale widze że są gorsi od innych pozdrawiam
Krystian G 2015-10-19 03:12:04
Ja kase otrzymalem ale od Agentur. Nie od tych polskich zlodzieii. Netto a wisza mi te polskie zlodzieje duzo duzo wiecej. Dobre I to.
kjiiu 2015-10-24 23:12:41
Jak dobrze, ze sa jeszcze tak dobre firmy jak CBS wdupler:-) polecam robote zafreee:-) ciaaaaaaaao:-)
Komboj:-)))) 2015-10-24 23:28:03
...A ja uwazam, ze cbeesik to dobra firma. Nie placi, nie mozna sie dodzwonic. No I co? Za darmo, ale grunt,ze praca jest. pan (specjalnie z malej litery pisze marcin od jamrozow;-)))(( powinien dostac pokojowe nagrode Nobla:-)
Krystian G 2015-10-25 19:50:38
Jestem smutny czytajac te z bleadami jezykowymi komentearze. Jamroz wiedzial z kim tanczy. Wy chociaż OHP skonczyliscie? ??Wy nawet sie wyslowic nie umiecie. Szkoda tej Polski dla takich ulomow!!!!!!
do iga 2015-11-09 16:30:07
kobieto, jaka praca? CBS Butler Niemcy zbankrutowal i zakonczyl swoja dzialalnosc! ta firma oglosila upadlosc, bo nie miala pieniedzy na wyplate wynagrodzen a jej zobowiazania przejal syndyk. Otrzezwiej kobieto!!!
celia 2015-11-16 11:49:48
Ludzie, puknijcie sie w leb! CBS butler NIE ISTNIEJE!!! Z powodu zadluzen zbankrotowal. Pracowalam tam, wiec wiem, ze ich NIE MA!!!
tropiciel 2015-11-17 08:14:24
a o to i nowe zajęcie mr-a Jamroza: "CEO @ iLumio & Innovator w/a Clear Vision & Follow Through",adresu zamieszkania nie zmienił,widać nie boi się odwiedzin na wsi pod Monachium
oszukana znow 2015-11-17 13:05:26
....to on zlom zaczalem zbierac??? Powinien butelki. Polski biznessmen hehehe
obiektywny 2016-01-02 17:04:49
Do wszystkich którzy nie dostali wynagrodzeń lub ich części przez tą firme....
Usuwają moje wpisy jak odzyskać od nich zaległą kase.
Sam pracowałem w tej firmie pół roku i nie zapłacili mi za 1,5 miesiąca pracy.Ale ściągnęłem z nich wszystkie pieniądze co do ostatniego euro to co byli mi winni.
Wejdźcie na strone agentur für arbeit munchen.
Dzwońcie tam.Mowcie ze nie zaplacili wam.
Drukuje sie z ich strony takie formularze o insolvenzged,wypelniacie to i przesyłacie na podany ich adres w Monachium.
Po tygodniu lub dwóch macie wszystkie pieniądze spowrotem....niezależnie od tego czy firma upadła czy nie.
Ja im nie odpuściłem i swoje wywalczyłem.
Teraz przypilnuje ich za nie wydane świadectwo pracy.
Pozdrawiam wszystkich.
obiektywny 2016-01-02 17:19:20
Prawnie nikt nie może zabronić mi podać tutaj mój nr kom.
Jeśli ktokolwiek ma pytania jak konkretnie odzyskać WSZYSTKIE ZALEGŁE I NIE ZAPŁACONE PIENIĄDZE to dzwońcie do mnie: 731 604 290.
Zapewne za chwile namiary do mnie lub cały wpis zostanie usunięty jak to było przy komentarzu chyba z września lub z października.
Na szczęście jeden użytkownik zdążył zapisać mój numer,zadzwonił do mnie i teraz jest zadowolony z moich informacji ...jak załatwić sprawe z cbs butler.
Ponoć pierwsze kroki już zrobił i czeka na pieniążki.
Fajnie że mogłem pomóc :-) :-) :-)
obiektywny 2016-01-04 14:10:42
Ktoś próbował dowiedzieć się jak odzyskać nie wydane świadectwo pracy przez CBS Butler Deutschland GmbH oraz całoroczny pasek rozliczeniowy za odpowiedni rok kalendarzowy(coś na wzór PITu 11 jak w Polsce) ????
Polska Inspekcja Pracy twierdzi że mimo,iż firma ogłosiła upadłość,to jeszcze mogą funkcjonować przez jakiś czas.
Pisałem emaile do CBS o wydanie świadectwa pracy wraz z rozliczeniem całorocznym ale zero odpowiedzi.
Z tego co wiem,to najlepiej zadzwonić do sądu pracy,niemieckiej inspekcji pracy, lub urzędu skarbowego i się zorientować.
Ale jeśli ktoś z Was już wie jak to najszybciej załatwić,to dajcie znać.
Będe bardzo wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam.
obiektywny 2016-01-25 15:24:17
Do rozliczenia z niemieckim urzędem skarbowym na szczęście wystarczą pojedyńcze paski za poszczególny miesiąc(sprawdzone informacje).
Natomiast omawianego świadectwa pracy nadal nie dostałem.
W następnym tygodniu będę ponownie w Niemczech,więc przejdę się do odpowiedniego urzędu i dowiem się jak to ostatecznie załatwić.
Czekam maksymalnie do końca lutego,gdyż najpóźniej do tego terminu niemieckie prawo nakazuje firmie przesłać paski rozliczeniowe dla pracowników i....mam nadzieje....wraz ze świadectwem pracy.
W razie braku jego otrzymania postąpię tak jak napisałem powyżej.
Oczywiście gdy dowiem się więcej w urzędzie,napisze informację tutaj dla innych użytkowników.
Zadowolony 2016-02-25 09:09:59
Cbs to dobra firma. Jeszcze nigdy w zyciu nie pracowalem za darmo. Zero kontaktu z koordynatorami. Jesli cos uslyszycie, to bedzie to klamstwo albo mocno znieksztalcona prawda. Ogolnie ocea celujacy za robie nie w 8-o. Polecam tez zbieranie puszek i butelek, mozna sobie zrobic chociaż na chleb za 1.25euro. Odradzam butelki szklane, bo sa za 8centow w skupie.

JAK DOBRZE ZE SA JESZCZE TAK DOBRE FIRMY JAK CBS BUTLER- taki wpis wpisala sama o sobie nasza kochana Firma podszywajac sie pod forum-owicza.
Tak wiec albo ktos tu jest uposledzony albo sam cierpie na schizofrenie maniakalno depresyjna i poprostu tego swiata nie rozumiem.

Bardzo polecam firme!!!!
mateusz 2016-02-27 11:11:34
poprostu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tak można powiedziec tylko o tej firmie
mat 2016-03-17 11:21:20
tam tylko wpaść z kałasznikowem i zrobić poządek z zlodziejami zaduzo sobie pozwalają byle swoje dupy napelnili a inni niech zdychają bo niemcy to ugodowy kraj dlatego robiąl co chcą w rosi to dawno by już byli połamani ............
dfg 2016-05-08 17:10:38
hej ja pamietam ze szukali tutaj kierowcy krajowego C+E i wiem ze wymagali dosiwadczenia moze ktos sie załapał?
Zostaw swoją opinię o CBS Butler - München
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CBS Butler