logo CBS Butler

CBS Butler

München

Opinie o CBS Butler

lefti 2015-08-14 15:37
Oczywiscie ze CBS BUTLER nie oglosil jeszcze upadlosci.A to oznacza jedno.Niedostaniemy pieniedzy dopoki tego nie zrobia.A to moze trwac nawet pol roku!
joanna 2015-08-14 21:10
Nie załamujcie mnie. Ja liczę na kasę do końca roku ? Słuchajcie a może razem załóżmy sprawę
gregor 2015-08-15 00:00
znam wiele osob ktorym nie zaplacila ta firma w niemczech i tak samo zrobi w angli puzniej we franci itd a naiwniakow nie brak
Grubaska 2015-08-15 22:11
a ja liczylam na kase w tym miesiacu lefti a ty z tym swoim numerem to niezle pojechales uwierzylam ze pracowales dla CBs i jeszcze do Dario dzwonilam z kim on sie zadaje
wydymany 2015-08-16 22:51
Wy na prawde liczycie na kase? ?? Przeciez to farsa. Jak dostaniecie na pizze to gora. Ja dalem sobie spokoj. Szkoda mi jedymie dwoch miesiecznie pracy za free. To 3 tys.euro. Gdybym w bajzlu stracil to bym mial chociaz ucieche. Musze o tym zapomniec i nie licze nawet na 1 euro. Najgorsze ze moi wierzyciele o tym nie zapomnieli i teraz bede splacal raty i zadluzenia przez najblizsze pol roku. Jak to dobrze, ze sa jeszcze tak dobre firmy jak Cbs. Firma ok!
bodi 2015-08-17 17:47
pracowalem w cbs pieniedzy nie mam zaplaconych od kwietnia z tego co mi wiadomo od sierpnia firme przejol syndyk maja wyplacac w pierwszej kolejnosci pieniazki za maj czerwiec i dalej jedno jest pewne nie polecam nikomu tej firmy pozdrawiam wszystkich przekreconych na pieniadze i czekajmy na splate
joanna 2015-08-18 07:42
Od sierpnia ? A nie mamy za chwilę września ? He he bajki
ja 2015-08-23 14:12
Czy ktoś już dostał zaległą kasę????
andre 2015-08-27 08:38
podejrzewam że jeszcze nikt nie dostał jeszcze kasy i mam wrażenie, że im dłużej to trwa, tym mniejsze szanse na pieniądze, niestety
daro 2015-09-01 14:57
a czy ktos otrzymal jakiekolwiek dokumenty
wypowiedzenie, świadectwo pracy
cokolwiek?
tedi 2015-09-01 16:45
Dalej ktoś kasuje wpisy czyżby pan Kamil dalej pracuje w cbs ? Kasa przyszła z agencji pracy ale żadnych dokumentów z cbs
joanna 2015-09-01 18:25
ja dostałam jakieś pismo z agencji, ale żadnych wieści o kasie i o dokumentach
ghost 2015-09-01 18:40
ja dzisiaj dostalem pismo, wszedlem na kont i okazalo sie ze juz kasa na koncie jest. oddali mi za dwa niezaplacone miesiace. wszystko zalatwialem sam w urzedzie pracy
dario 2015-09-01 19:26
dzisiaj dostałem kase za zaległe miesiące maj,czerwiec i lipiec z Bundesagentur
andre 2015-09-01 19:53
dostałem pieniądze hurrrraaa
andre 2015-09-01 20:34
daro : ja jak się zwalniałem to poprosiłem o świadectwo pracy i kilku telefonach dostałem. Różni się od naszego ale może być, jest data rozpoczęcia i końca pracy no i pieczątka CBS.
Inaczej oni sami nic ci nie wystawią.
Piotrek 2015-09-01 22:33
Dostaliscie calosc??? U mnie sie nie zgadza o okolo 150€.
daro 2015-09-02 00:10
ale ja do tej pory jestem strasznie chory ;-)
a wczesniej wypisalem im wniosek urlopowy wedlug wczesniejszych ustalen
oni minie nie zwolnili, bo nie otrzymalem oficjalnego pisma, zero papierow,
a ja tez sie nie zwolnilem i kontynuuje zatrudnienie
a skoro CBSButler wystawia kolejne oferty pracy, więc firma nie oglosila upadlości, tylko nadal dziala
więc bedą musieli zaplacić
abarax 2015-09-02 05:05
Wlasnie otrzymalem wynagrodzenie za marzec z Bundesagentur
Monika 2015-09-02 08:17
Gratulacje !!!
daro 2015-09-02 14:54
jest kasa, nareszcie !!!!!!!
Happy 2015-09-02 23:57
Wraz z chłopakiem dostaliśmy zaległe wypłaty (łącznie 4)!! Juupi (oczywiście z urzędu...;) 3mamy kciuki za resztę ! Powodzenia dla wszystkich "poszkodowanych". Oby ostatni raz w takiej sytuacji!
ania 2015-09-04 19:18
Również otrzymałam 02.09.pieniądze
mateusz 2015-09-07 10:56
mam pytanie a odsetki tesz dostaliście od państwa i czy macie jakis numer do tego adwokata który to prowadzi czekam na numer
mateusz 2015-09-08 13:35
5 OSÓB DOSTAŁO KASĘ I TYLE PYTAM SIE TYLKO O NUMER TO NIEMA NIKOGO
nick 2015-09-08 20:55
Do kogo chcesz numer ? Cbs butler de już nie istnieje . A kasę dostali wszyscy z którymi pracowałem
mateusz 2015-09-09 10:33
numer do takiej osoby ktura sie zajmuje tą upadłosciol w niemczech czyli adwokat
nic 2015-09-10 15:24
Bardzo proszę numer do syndyka ( usunięte przez administratora )
mateusz 2015-09-11 10:40
prosze napisz mi ten numer na mojego mejla mateuszioliwia@o2.pl bo wiczisz ze kasują zeby nie dzwonic
daro 2015-09-17 15:19
Dlaczego piszecie bzdury że CBSButler nie istnieje
to cześć ogłoszenia ze strony Money....
,, Magazynier / Komisjoner / Pakowacz Z J. NIEMIECKIM! (k/m) CBS Butler Deutschland GmbH Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy pracowników magazynowych : magazynierów, komisjonerów, pakowaczy, sortowaczy itp. Oferujemy stałą pracę w Niemczech, zatrudnienie bezpośrednio w...''
data dodania 16 września
więc kto dodaje te ogloszenia?
nick 2015-09-18 12:49
To może napisze ktoś kto tam pracuje . Jaki problem wpisać w goole insolwence potem wejść na ich stronę wpisać cbs butler w ich wyszukiwarce i wszystko jest numet do syndyka i imgormacja o cbs . A kto dodaje ogłoszenia to wielka niewiadoma
gg 2015-10-13 15:26
Ludzie czekają na pieniądze a CBS się bawi a Agnieszka Listkiewicz ponoc z Kluczborka pochodzi i ma to w D.... ze ludzie z polski sobie to sami załatwiają te sprawy powinno być jej wstyt że tak postąpiła a ludzie w opolu są ponoć utciwi ale widze że są gorsi od innych pozdrawiam
Krystian G 2015-10-19 03:12
Ja kase otrzymalem ale od Agentur. Nie od tych polskich zlodzieii. Netto a wisza mi te polskie zlodzieje duzo duzo wiecej. Dobre I to.
kjiiu 2015-10-24 23:12
Jak dobrze, ze sa jeszcze tak dobre firmy jak CBS wdupler:-) polecam robote zafreee:-) ciaaaaaaaao:-)
Komboj:-)))) 2015-10-24 23:28
...A ja uwazam, ze cbeesik to dobra firma. Nie placi, nie mozna sie dodzwonic. No I co? Za darmo, ale grunt,ze praca jest. pan (specjalnie z malej litery pisze marcin od jamrozow;-)))(( powinien dostac pokojowe nagrode Nobla:-)
Krystian G 2015-10-25 19:50
Jestem smutny czytajac te z bleadami jezykowymi komentearze. Jamroz wiedzial z kim tanczy. Wy chociaż OHP skonczyliscie? ??Wy nawet sie wyslowic nie umiecie. Szkoda tej Polski dla takich ulomow!!!!!!
do iga 2015-11-09 16:30
kobieto, jaka praca? CBS Butler Niemcy zbankrutowal i zakonczyl swoja dzialalnosc! ta firma oglosila upadlosc, bo nie miala pieniedzy na wyplate wynagrodzen a jej zobowiazania przejal syndyk. Otrzezwiej kobieto!!!
celia 2015-11-16 11:49
Ludzie, puknijcie sie w leb! CBS butler NIE ISTNIEJE!!! Z powodu zadluzen zbankrotowal. Pracowalam tam, wiec wiem, ze ich NIE MA!!!
tropiciel 2015-11-17 08:14
a o to i nowe zajęcie mr-a Jamroza: "CEO @ iLumio & Innovator w/a Clear Vision & Follow Through",adresu zamieszkania nie zmienił,widać nie boi się odwiedzin na wsi pod Monachium
oszukana znow 2015-11-17 13:05
....to on zlom zaczalem zbierac??? Powinien butelki. Polski biznessmen hehehe
obiektywny 2016-01-02 17:04
Do wszystkich którzy nie dostali wynagrodzeń lub ich części przez tą firme....
Usuwają moje wpisy jak odzyskać od nich zaległą kase.
Sam pracowałem w tej firmie pół roku i nie zapłacili mi za 1,5 miesiąca pracy.Ale ściągnęłem z nich wszystkie pieniądze co do ostatniego euro to co byli mi winni.
Wejdźcie na strone agentur für arbeit munchen.
Dzwońcie tam.Mowcie ze nie zaplacili wam.
Drukuje sie z ich strony takie formularze o insolvenzged,wypelniacie to i przesyłacie na podany ich adres w Monachium.
Po tygodniu lub dwóch macie wszystkie pieniądze spowrotem....niezależnie od tego czy firma upadła czy nie.
Ja im nie odpuściłem i swoje wywalczyłem.
Teraz przypilnuje ich za nie wydane świadectwo pracy.
Pozdrawiam wszystkich.
obiektywny 2016-01-02 17:19
Prawnie nikt nie może zabronić mi podać tutaj mój nr kom.
Jeśli ktokolwiek ma pytania jak konkretnie odzyskać WSZYSTKIE ZALEGŁE I NIE ZAPŁACONE PIENIĄDZE to dzwońcie do mnie: 731 604 290.
Zapewne za chwile namiary do mnie lub cały wpis zostanie usunięty jak to było przy komentarzu chyba z września lub z października.
Na szczęście jeden użytkownik zdążył zapisać mój numer,zadzwonił do mnie i teraz jest zadowolony z moich informacji ...jak załatwić sprawe z cbs butler.
Ponoć pierwsze kroki już zrobił i czeka na pieniążki.
Fajnie że mogłem pomóc :-) :-) :-)
obiektywny 2016-01-04 14:10
Ktoś próbował dowiedzieć się jak odzyskać nie wydane świadectwo pracy przez CBS Butler Deutschland GmbH oraz całoroczny pasek rozliczeniowy za odpowiedni rok kalendarzowy(coś na wzór PITu 11 jak w Polsce) ????
Polska Inspekcja Pracy twierdzi że mimo,iż firma ogłosiła upadłość,to jeszcze mogą funkcjonować przez jakiś czas.
Pisałem emaile do CBS o wydanie świadectwa pracy wraz z rozliczeniem całorocznym ale zero odpowiedzi.
Z tego co wiem,to najlepiej zadzwonić do sądu pracy,niemieckiej inspekcji pracy, lub urzędu skarbowego i się zorientować.
Ale jeśli ktoś z Was już wie jak to najszybciej załatwić,to dajcie znać.
Będe bardzo wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam.
obiektywny 2016-01-25 15:24
Do rozliczenia z niemieckim urzędem skarbowym na szczęście wystarczą pojedyńcze paski za poszczególny miesiąc(sprawdzone informacje).
Natomiast omawianego świadectwa pracy nadal nie dostałem.
W następnym tygodniu będę ponownie w Niemczech,więc przejdę się do odpowiedniego urzędu i dowiem się jak to ostatecznie załatwić.
Czekam maksymalnie do końca lutego,gdyż najpóźniej do tego terminu niemieckie prawo nakazuje firmie przesłać paski rozliczeniowe dla pracowników i....mam nadzieje....wraz ze świadectwem pracy.
W razie braku jego otrzymania postąpię tak jak napisałem powyżej.
Oczywiście gdy dowiem się więcej w urzędzie,napisze informację tutaj dla innych użytkowników.
Zadowolony 2016-02-25 09:09
Cbs to dobra firma. Jeszcze nigdy w zyciu nie pracowalem za darmo. Zero kontaktu z koordynatorami. Jesli cos uslyszycie, to bedzie to klamstwo albo mocno znieksztalcona prawda. Ogolnie ocea celujacy za robie nie w 8-o. Polecam tez zbieranie puszek i butelek, mozna sobie zrobic chociaż na chleb za 1.25euro. Odradzam butelki szklane, bo sa za 8centow w skupie.

JAK DOBRZE ZE SA JESZCZE TAK DOBRE FIRMY JAK CBS BUTLER- taki wpis wpisala sama o sobie nasza kochana Firma podszywajac sie pod forum-owicza.
Tak wiec albo ktos tu jest uposledzony albo sam cierpie na schizofrenie maniakalno depresyjna i poprostu tego swiata nie rozumiem.

Bardzo polecam firme!!!!
mateusz 2016-02-27 11:11
poprostu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tak można powiedziec tylko o tej firmie
mat 2016-03-17 11:21
tam tylko wpaść z kałasznikowem i zrobić poządek z zlodziejami zaduzo sobie pozwalają byle swoje dupy napelnili a inni niech zdychają bo niemcy to ugodowy kraj dlatego robiąl co chcą w rosi to dawno by już byli połamani ............
dfg 2016-05-08 17:10
hej ja pamietam ze szukali tutaj kierowcy krajowego C+E i wiem ze wymagali dosiwadczenia moze ktos sie załapał?
rysiu 2017-05-04 14:54
Witam może ktoś wie jak odzyskać kartę podatkową,pracowałem w CBS Butler od 2014do2015 wDetmold,do tej pory nie dostałem Lohnsteuerbescheininngug,gdzie mam się zwrocić,zawsze kasa a w KÓLN ICH NIE MA
Natalia 2017-08-16 09:16
@rysiua próbowałeś się kontaktować z pracodawcą na wszelkie możliwe sposoby? Może ktoś z obecnych na forum jest pracownikiem firmy CBS Butler i da kontakt temu użytkownikowi lub się dowie jak wygląda sytuacja z kartami podatkowymi?
Zostaw swoją opinię o CBS Butler - München
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CBS Butler