BIURO USŁUG SZKOLENIOWYCH I PRACOWNICZYCH Bohdan Pilat

München

Opinie o BIURO USŁUG SZKOLENIOWYCH I PRACOWNICZYCH Bohdan Pilat

wojtek 2016-03-06 20:28:16
nie polecam inkasuja 500 za nic, tam gdzie oni wysyłaja to mozna sobie samemu zalatwic, zazwyczaj so to ciezkie prace fizyczne przy zbiorach gdzie pracuje mnustwo ludzi nawet ok 1000 i jest tam duzo rumunow, kiedys wysłali mnie do bordegarten i powiedzieli ze z tym panem nie maja niz wspolnego a ludzi wysyla tu w ciemno i musiałem wrocic do domu bo nie bylo pracy a oczywiscie zaplacilem temu oszustowi 450, tak naprawde wysył ludzie ale puzniej sie nimi nie interesuje, ogolnie jak ktos chce wyjechac do niemiec a nie ma znajomosci i jest przyzwyczajony do ciezkiej pracy to moze jechac do zbiorów np do mahlman, bordegarten, thierman, karsl, erdbeerhof nie pobieraja oplat za zalatwienie pracy
Zostaw swoją opinię o BIURO USŁUG SZKOLENIOWYCH I PRACOWNICZYCH Bohdan Pilat - München
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIURO USŁUG SZKOLENIOWYCH I PRACOWNICZYCH Bohdan Pilat