Opinie o Nagrobki Granitowe w Wszebory

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Nagrobki Granitowe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nagrobki Granitowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nagrobki Granitowe w Wszebory

jaś

(usunięte przez administratora) Ile to się trzeba narobić, żeby nadążyć! (usunięte przez administratora) Niezłe.

niezadowolony

(usunięte przez administratora) robotę (usunięte przez administratora) robią (usunięte przez administratora) co chwile (usunięte przez administratora)

jaś

Nie ma możliwości uzyskania pracy - (usunięte przez administratora)

jaś

ASW: W firmie dowiesz się, jak (usunięte przez administratora) realizujesz zamówienie (usunięte przez administratora) Wyrozumiały i pomocny w tym zakresie pracodawca jest. Pracowałeś kiedyż u kamieniarza? I bez tego wiadomo, że zimą to nie działa, więc o co pytasz? (usunięte przez administratora)

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Nagrobki Granitowe po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Praca. Jaki był jej rezultat?
jaś

Wszystkich zainteresowanych szczegółami nie zamówień, (usunięte przez administratora) w jakikolwiek sposób naruszające dobre imię (usunięte przez administratora)

jaś

Wszystkich zainteresowanych szczegółami zamówień u tego pana proszę o kontakt: (usunięte przez administratora)

anna

(usunięte przez administratora) Jest z nimi jakiś kontakt?

kris

witam. mam pytanie czy ktoś u tego Pana zamówił pomnik i czeka na skonczenie (usunięte przez administratora)

kkk
@kris

(usunięte przez administratora) zez administratora)

warszawa
@kkk

tak (usunięte przez administratora)

Maria
@kris

Tak ja czekam realizacja (usunięte przez administratora) dotrzymano terminu.(usunięte przez administratora) zostało wykonane

Roman

Orelka

W naszym przypadku sprawa zakończyła się pomyślnie. Nagrobek został postawiony, nie mamy zastrzeżeń do wykonanej pracy.

Orelka

Otrzymaliśmy dwa dni temu informację na e-mail, że po zakończeniu prac konserwatorskich rozpoczną realizację. Poczekamy. (usunięte przez administratora)

rozczarowana

Czy coś się ruszyło z pracami u Was od tego kwietnia? też mamy kłopot :-(

sebstian

Może maja akurat duzo klientów, czy jakis problem z dostawcami... Wypadałoby najpierw do nich zadzwonić i zapytać co się dzieje, a nie od razu pisac na forum... Tak jak Orelka się dowiedziała, że maja prace konserwatorskie. W ogóle, czy ta firma przyjmuje nowe osoby do pracy, bo to przecież forum z opiniami o pracodawcy, a opinie są klientów.

klientka

Potwierdzam wykonanie prac przez firmę. Trochę wszystko trwało, ale się udało sfinalizować wszystko. Firma powinna informować klientów o przesunięciu terminów, zabrakło dobrej komunikacji, co pewnie przysparza kłopotów i nerwów, wywołuje poczucie niepokoju. Na szczęście wykonują zadania, starają się, życzę powodzenia

?

widac ze to (usunięte przez administratora) dobrze wygladlo!!!!!!!!

?

prosze o informacje czy ktos czeka na wykonie nagrobka (usunięte przez administratora)

jan

Czyli jednak nie jest aż tak źle jakby się mogło wydawać :)(usunięte przez administratora)

B.I.Joniec

Dla ścisłości, wyżej powołuję się na wpis z 18.09.2013 a nie jak podałam 19.09.13.

bartel

Ja tam bynajmniej z ich usług nie korzystałem i raczej nie będę ale z tego co tutaj piszą to wychodzi że tak ale niech się wypowiedzą osoby które miały z nimi doczynienia

?

U mnie zakończono montarz nagrobka ,co oznacza że firma istnieje może to trochę uspokoi oczekujących. (usunięte przez administratora) ale sfinalizowali umowę i wreszcie jestem zadowolony,cierpliwości i wiary w tą firmę.Wreszcie zadowolony kient W.K.Otwock

Zostaw merytoryczną opinię o Nagrobki Granitowe - Wszebory

Nagrobki Granitowe