Opinie o Nagrobki Granitowe w Wszebory

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Nagrobki Granitowe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nagrobki Granitowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nagrobki Granitowe w Wszebory

Jak się pracuje z ludźmi z Nagrobki Granitowe?

Tonik Nowy wpis

@Kasia Łatwo jest oczerniać, ale warto pomyśleć , że komuś można zaszkodzić!

Kasia Nowy wpis
@Tonik

Z własnego doświadczenia znam praktykę tej firmy wiec nie oczerniam nikogo zresztą wystarczy poczytać komentarze. Ludzie którzy dorabiaja się na oszustwie i na śmierci najbliższych. Taka jest prawda. I odradzam jakiejkolwiek współpracy z tą firmą

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Nagrobki Granitowe?

Kasia Nowy wpis

Każdy przekrecony klient jest premiowany

Od paru miesiecy sadzimy sie z tym czlowiekiem. Ten czlowiek to jeden wielki przekret. Umowe ma tak spisana ze w razie zerwania umowy jest wszystko na jego korzysc. Jedna sprawe wygralismy juz dzieki Adwokat Ewa Zaręba - Sycik ul. Wileńska 43 lok 3, 05-200 Wołomin tel. 602 503 702. Jesli ktos sie sadzi jeszcze z kamieniarzem to mozna przedzwonic do tej Pani i polaczyc sily. Pozdrawiam

jacek
@Anonim

Witam! jak sprawa sie zakończyła?

darek1234
@jacek

wygralismy sprawe, ale pan dalej sie odwoluje wiec dalej czekamy. polecam kazdemu pisac WYPOWIEDZENIE UMOWY jesli cos nie poszlo z tym panem, nas to uratowalo. Ale oczywiscie pan dalej sie upiera ze jest profesjonalista itd..

Dorota
@Anonim

Witam, ja również podpisałam umowę z tą firmą. Sytuacja podobna. Umowa podpisana w maju.Pieniądze wpłacone. Wysłałam maila,że kieruję sprawę do sadu. dzwonią,ale nie odbieram bo mam dość obietnic bez pokrycia. Nie wiem co dalej z tym zrobić. Na pewno chcę odzyskać pieniądze. Czy nie ma sposobu na tych ludzi... czy można tak traktować Klienta?

Nivk
@Dorota

Wypowiedzenie umowy Pani pisze ma poczatku. W sadzie nam jedynie to pomoglo. No i adwokat i do sadu. My wygraliamy, ale dalej pan wniusl apelacje. Poleca Pania adwokat Ewe Sycik z wolomina wyzej wymieniona.

Katarzyna
@Dorota

Czy mogę prosić o podanie numeru telefonu, z którego dzwoni ten pan? Bo numer, na który dzwonię, nie odbiera....

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Nagrobki Granitowe po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Praca. Jaki był jej rezultat?
Kapako

Firma nie zetelna oszukuje na każdym kroku. Mieli skończyć do 3 1. 10. 2018 pomnik a tego nie zrobili. Telefony i wizyty nie pomagają kolejne obietnice. Oszuści oszuści i nic więcej. Szkoda na nich pieniędzy u nas sprawa skończy się w sądzie. Moje sugestie dla Nagrobki Granitowe: Przestańcie oszukiwać ludzi a traktujcie ich poważnie Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przestać oszukiwać ludzi

Majki

Czy ta firma dalej stawia pomniki? Jakie przesunięća mają w terminie?

oleks
@Majki

na dzień dzisiejszy(usunięte przez administratora) będzie to nikt włącznie z kamieniarzem nie wie

@Majki

T a firma dalej naciąga i oszukuje ludzi ja mam obecnie kłopot ani nie zwraca mnie pieniędzy termin dawno minął ;Porozumienia z tym Panem nie ma oszukuje nie odbiera telefonów albo na mejla zamówienie w realizacji lub wysłałem do Pana list polecony który nigdy nie dotarł KIERUJĘ SPRAWĘ DO SĄDU 25 08 18r

Hanna

@Kamil, orientujesz się, czy takie sytuacje nagminnie mają miejsce w Nagrobki Granitowe? Czy była podpisywana między Wami jakaś umowa? Jak wygląda to z perspektywy pracowników Nagrobki Granitowe? Czy ktoś mógłby napisać coś na ten temat?

Hanna

Dawno nie pisaliście na temat pracy w Nagrobki Granitowe. Wcześniej Wasze komentarze były nieco niepokojące - jak teraz wygląda sytuacja w tej firmie? Jakie zmiany powinny zajść w firmie, aby stała się ona bardziej atrakcyjna dla obecnych i potencjalnych pracowników? Czy aktualnie prowadzone są jakieś rekrutacje? W Internecie nie ma nic na ten temat.

Kamil
@Hanna

Jest oszustem! Jestem w trakcie skladania papierów do sądu i zakladam sprawe. Wziął kase i nie wywiązał sie z umowy postawienia pomnika.

marzena_kalinowska@vp.pl
@Kamil

Kamil, odezwij się

do Marii

sprawa(usunięte przez administratora)w toku, przyłącz się

Beata
@do Marii

Ja z firmą (usunięte przez administratora)

oszukanyWszebory
@do Marii

Witam, Bardzo chętnie(usunięte przez administratora)

oleks
@oszukanyWszebory

po zawarciu umowy w dn 23 sierpnia (usunięte przez administratora)

Darek12345
@Beata

Czy ktos zna (usunięte przez administratora)

nuleczek
@do Marii

Również chcielibyśmy się dołaczyć do (usunięte przez administratora). Proszę o kontakt na maila: (usunięte przez administratora)@gmail.com

nuleczek

Witam, my dziś byliśmy w tej sprawie na(usunięte przez administratora), to aż się zaśmiał, mówi, że co rusz(usunięte przez administratora)Stąd pytanie, czy ktoś prowadzi(usunięte przez administratora) coraz więcej. Prosimy o kontakt (usunięte przez administratora)@gmail.com.

Mirunio

Nie rozumiem dlaczego piszecie , (usunięte przez administratora) Przecież pisze się umowę, płatność po zakończeniu prac, chyba to konkurencja tak pisze!!

EWA DAREK123

CZY POSIADA KTOS MOZE (usunięte przez administratora)

Lila
@EWA DAREK123

A ten (usunięte przez administratora)urzęduje ?

EWA DAREK 123
@EWA DAREK123

On chyba w 3 miejscach(usunięte przez administratora)

marzena_kalinowska@vp.pl

marzen85@o2.pl

Proszę o informację odnośnie(usunięte przez administratora)

oskarżyciel posiłkowy
@marzen85@o2.pl

(usunięte przez administratora)@vp.pl

Hanna

Co powiecie na temat pracy w firmie? :)

zly koles

Marynarz

W/g mojej opini jest to firma (usunięte przez administratora) poleci drugiemu. (usunięte przez administratora)

zniecierpliwiony

gość123