Opinie o Drogeria i Market grupa EKO Sp. z o.o. w Wschowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Drogeria i Market grupa EKO Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Drogeria i Market grupa EKO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drogeria i Market grupa EKO Sp. z o.o. w Wschowa

postawcie sie na ich miejcu one tez maja rodziny tez by chcialy w domach po byc ale wam jeszcze zle jestem ciekawa czy jak wy byscie zamiast tych dziewczyn pracowali w eko ciekawe jak by bylo moze gorzej niz jest .Zastanowcie sie nad tym co piszecie bo to sie w glowie nie miesci

dddddd

wy wszyscy jestescie jacys nie powazni nie widzicie ze te dziewczyny sie staraja nawet dla was ludzi ktorzy w swieta robia zakupy jak by nie mogli wczesniej przychodza do pracy a wy nic nie potraficie docenic siedzicie w domach z (usunięte przez administratora) na stolkach i z braku roboty wypisujecie glupoty zal zal zal

klient

W tym EKO nic się nie zmienia, chociaż przed świętami by się postarali o klienta ( bycie miłym i upszejmym to chyba nic wielkiego). Jak zwykle można tam zrobic " udane " zakupy towary po terminie i stare mięso.

[usunięte przez moderatora] jasna!!!!!!!!!to trzeba zrobic porzadek z ta jak jej tam regionalna. Zglosic do PIP lub do jakies innej instytucji!! Kazala zwolnic bo za wolno ktos pracuje, he he - to sie nadaje do sadu pracy!!!!!!! Powinny polaczyc sie inne sklepy EKO i zrobic strajk :)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Drogeria i Market grupa EKO Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Wschowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Starszy inspektor weterynaryjny
Służba Cywilna
logo firmy Badanie i audyt banku
QualitySite
xxx

Chciałabym się odnieść do komentarza powyżej. Jestem klientką EKO już od kilku lat. Muszę przyznać, że załoga tego sklepu zmienia się diametralnie. Człowiek nie zdąży przyzwyczaić się do kasjerki i już zastępuję ją nowa osoba. Jednak ostatnio jest jeszcze gorzej. Kiedy nową kierowniczką została [usunięte przez moderatora] sytuacja zaczęła się jeszcze bardziej pogarszać. Pracę straciło wiele dobrych pracownic nawet takich, które stażem pracy przewyższały panią kierownik. Co do pracy [usunięte przez moderatora] nie mogę się wypowiadać, ponieważ nigdy tej osoby nie widziałam na oczy pracującej na kasie, czy też na sklepie. Być może jest to prawdą, że ta pani nie nadaje się na to stanowisko. Na pewno wiem jedno w EKO jest coraz gorzej i jak tak dalej pójdzie to stracicie klientów. Dobry sklep to taki, w którym załoga sklepu nie zmienia się przez lata, a obecna kierowniczka wymienia kasjerki, jak rękawiczki myśląc, że EKO to jedyne miejsce pracy we Wschowie. Jeżeli nowe osoby same odchodzą po jednym dniu pracy to coś jest nie tak z kierownictwem. Zróbcie coś z tym, bo ten sklep mógłby być naprawdę fajny i przyjazny. Ale niestety przez jedną osobę upada.

klient

a ja paowiem glosno cos na temat eko.... zatrudnili nowa pania kierownik [usunięte przez moderatora]jak kazdy sie domysla wiadomo o kogo chodzi ona nawet nie zna sie na tym stanowisku bo przyklad jeden podam nie potrafi wypelnic formulaza zamowien a po drugie jak brakuje kasjerki do obslugi to sama daje na nia awarie kasy hehhee smiesznee i ona jest kierownikiem????pytam czy to normalne...wiecie kiedy pracuje jak przyjezdza regionalna to ta ruda tak oczywiscie wyraza sie [usunięte przez moderatora] hehe ale przy niej to juz nie fajtułapa tylko lizuska czego sie nie robi dla pracy nie??? aha kiedys nawet bylo ze jest bardzo zmeczona tylko wiecie czym??? nie praca w sklepie tylka klikaniem w klawiature.....dosc tego wescie sie w garsc nie nie dajcie sie tej pani przez nia tyle dobrych pracownic polecialo ze az szkoda.

klientka

A co to obhcodzi Pana prezesa z Eko ze sklep jest otwarty?...Nic a nic. On sam siedzi i odpoczywa. No moze tylko przeglada i mysli kogo by tu znowu zwolnic!!!!! Bo znowu pozbyto sie bardzo dobrej sprzedawczyni....po poltora roku pracy....a dlaczego?????Bo zdaniem pewnie pani regionalnej, ktora siedzi na stoleczku i nie wie jak to sie pracuje za lada, stwierdzila ze .....jest za wolna w pracy. To oburzajace!!!!!!Proponujue tejze madrej glowie , ktora to zrobila, aby stanela sama i popracowala 12 godzin......No ale teraz za to jest mloda dziewczyna....po kumotersku....notabene przyszla synowa [usunięte przez moderatora].....i mamy nastepna klike rodzinna. Tak sie u Nas w Polsce robi interesy. [usunięte przez moderatora], niech sie Pani trzyma , i omija ten sklep z daleka. Napewno znajdzie sobie Pani prace.......wielu juz to zrobilo wyrzuconych z tegoz sklepu.A w sklepie jak smierdzialo tak dalej jest smrodek odurzajacy.....

oburzony

Wielki wstyd dla Prezesa sieci sklepów EKO!!!! W obliczu takiej tragedii jaka miała miejsce tydzień temu Pan Prezes wykazał się zerową inicjatywą oddania hołdu tragicznie zmarłym. Wszystkie większe sieci sklepów nawet zagranicznych na cześć zmarłych i pogrążanych w żałobie rodzin zamyka swoje sklepy w niedzielę (dzień pogrzebu Prezydenta i Jego żony) dając możliwość wszystkim swoim pracownikom - POLAKOM oglądać pogrzeb najważniejszej osoby w kraju, a EKO podejrzewam, jako jedyny sklep w mieście będzie czynny. Nie mieści mi się w głowie jak można tak postępować. Zarabianie na ludzkim nieszczęściu jest karygodne. Sklep we Wschowie nie cieszy się zbyt dobrą opinią, a teraz może być jeszcze gorzej. Naprawdę brak słów!

klientxxxxx

No wlasnie, dlaczego , pytam sie dlaczego zostalo wprowadzone 12 godzin pracy. To ze na drugi dzien jest wolne......a jakaz to ulga???? Moze ktos z rejonu, naprzyklad pani regionalna stanie za lada, 12 godzinek sobie postoi , obsluzy, pobiega po sklepie ukladajac towar, ....no to zobaczymy jak sie bedzie czula po calym dniu!!!!! A gdzie jest zycie rodzinne, dzieci innne sprawy zwiazane z domem????Ja sie pytam?????Bo jak widze zmeczone sprzedawczynie, ktore po 8 smiu godzinach maja juz dosyc , .....to sie serce kraje i za przeproszeniem ....NOZ SIE otwiera w kieszeni!!!!!Przeciez to jest nielegalne. Prosze poczytac kodeks pracy, prawa i obowiazki pracodawcy!!!!!Dziewczyny wspolczuje , ale nie zostawcie tak tego!!!!!Pozdrawiam i zycze wytrwalosci

olo

No niestety to prawda!!!!!!!I o zgrozo, dlaczego te Panie nic nie interweniuja????przeciez to jest wyzysk w bialy dzien, to BEZPRAWIE. Jest to lamanie praw pracownika.....czy tego jeszcze nikt nie pruszyl?????Gdzie ochrona praw czlowieka??????

klient

jestem klientka tego sklepu dlaczego te panie pracuja tam po tyle godzin wejde rano sa i po poludniu nadal te same przeciez one maja rodziny i dzieci co wy robicie ? obecnie sklep jest w załosnym stanie co chwile inni pracownicy gdzie macie poprzednia zaloge? ludzie to nie woły robocze kto to widzial aby kobieta pracowała po 12 godzin ludzie to XXI wiek co z tego ze ma dzien wolny a dzieci tych pan maja byc wychowywane przez ulice? kto jest taki madry zeby ustalac takie godziny pracy pracujac w systemie 12 godzinnym nie ma zadnych zmian tylko cały dzien w sklepie przejzyjcie na oczy te kobiety tego nie wytrzymaja postawcie sie na ich miejscu to jest chore i nienormalne

xxxxxxxx

Tak to prawda, sam tego doswiadczylem, i tez od tej Pani. Mam nadzieje ze ktos sie w koncu tym zajmie, i dotrze to do Pani sprzedawczyni, ze aby pozyskac klientow, to niestety trzeba miec do tego dar, i podejscie . Nawet kiedy sie nie ma humoru, i klient jest czasami dociekliwy, i marudny. Pozdrawiam serdecznie pozostale Panie . Z szacunkiem......czesciowo zadowolony

zniesmaczona

Moje Panie. Stoisko miesne dalej kuleje. Chodzi mi o obecna nowa Pania. Nie jest to [usunięte przez moderatora], ale Pani przeniesiona z inter marche. Jest bardzo niemila . Chce wcisnac klientom skrawki wedliny, tzn. poczatki i koncowki. My placimy za dobre wyroby a nie odpadki. Na moja prosbe zeby odkroila tzw. dupke poczatek szynki, stwierdzila ze wszystko ma swoj poczatek i koniec. A na moje zapytanie czy moglaby przekroic dana wedline na pol i sprzedac mi ladne plasterki ......cytuje"absolutnie to niemozliwe". Ale jakim to bylo powiedziane tonem???????Odechcialo mi sie juz i tej szynki i zakupow w miesnym. Ja rozumiem ze pewnych rzeczy nie moga robic, ale odpowiedz mogla byc bardziej uprzejma,Ale o ile wiem to zaden problem sprzedac towar dla klienta taki jaki sobie zyczy. I nic by sie nie stalo gdyby sprzedala . Mam nadzieje ze ktos to przeczyta ....chodzi mi o GORE , i zwroci uwage. Przeciez ...KLIENT NASZ PAN.

juz nie bezrobotna:))))

O rany....zmiencie w koncu wizytowke sklepu eko, a dokladnie dane w adresie.....[usunięte przez moderatora] juz nie jest menadzerem sklepu.....nie wprowadzajcie ludzi w blad....Wlasnie chcialam zadzwonic i sie dowiedziec o prace, ale w pore zostalam poinformowana o zmianie kierownictwa...to fatalne.....i taka informacja jeszcze widnieje w naglowku firmy?????

super menn wschowski:)

O to jest wlasnie jezyk bylych pracownic, ze administrator musial usunac niektore zwroty....wstyd i jeszcze raz wstyd...same na siebie piszecie , same sie obwiniacie....a potem bluzgacie , fe , nie ladnie....Jak nie macie co robic , to poczytajcie ksiazki, pospiewajcie, zrobcie zakupy.....w EKO:)))) a od razu WAM sie weselej zrobi.Zobaczcie jak tam jest teraz przyjemnie, czysto, poukladane na polkach, a panie sprzedajace z usmiechem i otwartymi ramionami WAS witaja....wiecej wiary w siebie moje drogie Panie, a nie tylko sarkazm i pesymistyczne spojrzenie na swiat i ....ludzi....POzdrawiam WAS smutasy:))))))

Klijent

Jesteście [usunięte przez moderatora],czy wy myślicie,że [usunięte przez moderatora]. nie ma nic innego do roboty tylko wypisywać jakieś bzdury!!!!!!!!! No a pozatym Panie w Eko same sobie takie opinie wyrobiły zamiast [usunięte przez admina] bzdury na zapleczu i palic papierosy to mogly pracowac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

klient eko

Dostawa moze i codziennie, ale staroci tez nie brakuje , a te kiełbasy chociaz by pierwsze plastry poodkrajały panie... a małoletni pracownik to córka Pani Kierownik , całe dnie spedza w sklepie , pomoc pomocą ale co za duzo to niezdrowo ....

klientka jak wszystkie..:0)

No coz , nosil wilk razy kilka , poniesli i wilka....uderz w stół a nozyce sie odezwa...taka jest prawda. Jak WAM nie wstyd sie opluwac , po co te p[isaniny. Kazdy wie jak bylo, jak jest i moze jak bedzie. Jedni stracili prace, inni pracuja a jeszcze inni z nudow wypisuja bzdury. Tak jest wszedzie, wiec zostawcie juz w spokoju EKO...niech sobie bedzie jakie jest, a czas wszystko pokarze. Jeden woli kupowac w EKO, inny w BIEDRONCE a jeszcze inny w NETTO...itd. Adziewczynom z EKO zycze jak najdluzszej pracy....chodzi o lata, mniej stresow, olewajcie te bzdury na forum, i robcie swoje. POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE....:0))))

Zostaw merytoryczną opinię o Drogeria i Market grupa EKO Sp. z o.o. - Wschowa

Drogeria i Market grupa EKO Sp. z o.o.