Opinie o Zanam Legmet w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zanam Legmet. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zanam Legmet o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zanam Legmet w Legnica

Rico

siema chlopaki .. nie wiecie kiedy płacą barborke? czy jeszcze jakas nagroda jest przewidziana w tym roku? wielkie dzieki za info

kjhg

dobry jestes za 1800 potrafisz utrzymac rodzine itd w takim syfie

fds

zaczniesz pracowac to zobaczysz jakie sa plusy syf kiła kasa marna warunki katastrofa resze szkoda pisac i szkoda czasu

asd

witam usunieto poraz kolejny wpis a ludzie chca wiedziec prawde (usunięte przez administratora),POKAZCIE TERAZ CO WY POTRAFICIE A Z NIMI SPOWROTEM NA STREFE

obserwator
@asd

za dzieci płaci opieka społeczna i Kopacz

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Zanam Legmet? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Cieśla szalunkowy
REGESS
logo firmy Szukasz pracy w Niemczech? ZNAJDŹ PRACĘ DLA SIEBIE (m / k) (088)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
RFG

witam dział oczysczalnia 2200 brutto no moze jeszcze premia 100zł na na innych działach jest to samo ,szatnie prysnice i inne warunki lepsze są na ukrainie lub przydroznych cpn-ie(usunięte przez administratora) JAK TAK MOZNA ICH NAZWAĆ TO WIELKA ZENADA po znajomości do koryta a przeciez (usunięte przez administratora),miał kiedys wpadke ale od czego ma sie kolegow i nagle znalazł sie stołek w biurze rekawice i inne rzeczy jedne na tydzień nawet dwa bo przeciez brygadzista tez musi z czegos zyć,OGÓLNIE NIEPOLECAM STRASZNY SYF A KASA JAK NA TE WARUNKI MARNA

luki

Syf że szkoda gadać dla spawacza 2800 brutto! To chyba kpiny jakieś, KGHM w nazwie ale nic się nie różni od całej strefy LSSE. U prywaciarzy lepiej się zarabia! Pracującym powodzenia życzę.

creatywny

Masakra co się tam wyprawia syf totalny pierwsze wrażenie tego zakładu to PRL i szukanie w ludziach oszczędnośći a zarobki marne KGHM ZANAM brzmi z nazwy ludzie z tego nic nie mają.

dff

tak warto ale na oczyszczalnie tam jest najlepiej i najwiecej placą nawet kolega dostał 50 zł podwyzki to jest smieszne co wyprawiaja zlodzieje

zarcikowy

witam mam pytanie kto może pracuje w zanamie lub w hucie i jeździ autem z lubina . przede wszystkim chodzi mi o transport dzięki i pozdrawiam :)

shj

przyjdz do pracy to zobaczysz jaka praca i dodatki sa dobre -na wielkanoc tez była premia

ciekawski

jakie dodatki w roku macie w zanamie i w jakiej wielkosci?

upsss

2300 brutto na początek

hh

panowie jakie pieniądze zarabiają formierze na odlewni

marek

praowalem w legnicy i polkowicach.krotko i na temat legnica to dziadostwo majstrowie cwaniaczki pelno kolo nih d... lizow postawilem sie jednemu majstrowi to dostalem N.do polkowic mozna isc pracowac spoko kierownictwo majstrowie ok

Robol

Dziękujemy za chojność w wysokości 500zł brutto za cały rok lajtowej pracy w sanatorium jakim jest Zanam zmieszali nas z gównem Wesołych Świąt bo moje będą w ŻAŁOBIE

pracownik dfm

w ostatnim apelu solidarności o likwidacje imprezy prezesa ma sens bo nikt nie ma juz ochoty oglądać imprezy robionej dla prezesa pod specjalnym namiotem a pracowników traktuje sie jak holote pod specjalna zwiększona ochrone komandosów którzy strasza ludzi

ślusarczyk

Martwi mnie tak samo jak kolegów z polkowic co się dzieje z kierownictwem NSZZ Solidarnośc w naszej firmie bo z przyczaji wyjaza wszelkie scierwa którym spokój w zakładzie nie na rękę. zwłaszcza w miesiącu walki o pare złotych bo dziela teraz podwyższke

poszkodowany

Panie [usunięte przez administratora] powodzenia w kolejnych wyborach. Związki zawodowe powstały dzieki ludziom i dla ludzi a nie dla kolesi [usunięte przez administratora] .Dziekjemy za NIE BO NIE ..

fachowiec

Ja tam pracuję, nie zarabiam źle, ale ściemniacze faktycznie mają [usunięte przez administratora] . Ja polecam tą firmę!

[usunięte przez administratora] się w głowach jak pojawi się nasz pan i władca poklepie po ramieniu obieca pociotkom po cichu paregroszy i już po gadaniu ludzi pełno nowych stawki wysokie a ty [usunięte przez administratora] tyle czasu i masz to samo lub mniej to [usunięte przez administratora]

Zostaw merytoryczną opinię o Zanam Legmet - Legnica

• Jak się pracuje w Zanam Legmet?

Zobacz opinie na temat firmy Zanam Legmet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zanam Legmet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zanam Legmet