Opinie o Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A w Jarocin

Panowie, kto tam teraz rządzi? Kiedyś pracować w Jafo to był zaszczyt, z tego co teraz piszecie to wstyd sie przyznac... Jeszcze bedzie pieknie, jeszcze bedzie normalnie... Niestety nie w tej firmie sadzac po opiniach.

Outcast
@Zainteresowany

Dokładnie to już nie wiadomo kto w końcu rządzi, cóż kiedyś może był zaszczyt, na razie nic nie wskazuje na to by było lepiej. Nikt ci nic nie powie, tak naprawdę nie wiesz po co robisz, wszystko to jedyne domysły, konkluzje, w obecnej sytuacji nic nie wskazuje żeby było jakoś lepiej, licząc że będzie jakoś lepiej to trochę zgubne ale kto wie ;)

@Outcast

Praca w niepewnych czasach w niepewnej firmie...Wspołczuje Wam Panaowie. Macie w sobie duzo samozaparcia...

Lokalny pręt
@Zainteresowany

Teraz rządzi MłotPol, Roman Wielkopolski i Kazimierz Wielki

@Lokalny pręt

Jest jeszcze podobno jakiś kowboj, co to za jeden? Też zarządza.

@Lokalny pręt

Jest jeszcze podobno jakiś kowboj, co to za jeden? Też zarządza.

Lokalny pręt

Jakiś łazi,a choj wie kim on jest, mówią że chodzi i wszystkie laski z jafo podrywa

Adam mechanik

Pilne, potrzebuję uczni z jafo wiem że nie macie co tam robić bo was zamykają, przyjęcie do mnie za flaszeczke wódki dziennie wszystkiego was nauczę, mam swój warsztat praca głównie tam ale zdarza się że trzeba będzie podskoczyć do MłotPolu do Stasia i Tadeusza żeby coś naprawić i oczywiście coś wypić oraz praca w terenie głównie w żniwa bo bizony siadają bo takie urodzaje a więc jeśli nie macie co w JAFO robić zapraszam do mnie, pracy u mnie jest od (usunięte przez administratora) 24 godziny na dobę, o pieniądze się nie martwcie państwo płaci 500 plus, opieka, szkoła i te inne pierdoly, bo ja mam na to wszystko (usunięte przez administratora) taka AMERYKA, więc nie czekaj złóż papiery, Praca czeka

Uczeń z jafo
@Adam mechanik

Dzień dobry Panie Adamie. Mam pytanie czy mógłby mi Pan udzielić więcej informacji na temat firmy Młotpol ,ponieważ jestem zainteresowany zmianą praktyk a nie wiem gdzie ma swoją siedzibę ta firma a nie mogę znależć kontaktu do Młotpolu . Powodem mojej chęci zmiany pracy jest kwestia finansowa , ponieważ w jafo nawet uczniowską wypłatę mam na trzy raty to już wolę pracować za flaszeczkę bo nie będę ukrywał że lubię wypić ;-) Z góry dziękuję za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam Uczeń z jafo. PS. Może Pan również wycałować odemnie małżonkę

Ryszarda
@Adam mechanik

W jafo nadal czekaj na Zbawiciela? Jak by miał was kupić juz dawno by to zrobił. A nie zabawy w stylu jeszcze jeden dzień, miesiac, rok... tracicie przez to w oczach swoich byłych obecnych i przyszłych klientów. Sytuacja nie pewna bo kto zaryzykuje zamówienie które może byc nie zrealizowane. Mam nadzieję że na podwalinach tej firmy powstanie cos fajnego.

Adam mechanik
@Uczeń z jafo

Drodzy przyszli uczniowie Podania proszę składać pod adres Macew 3 gmina goluchow powiat Pleszewski z dopiskiem szukamy następców Adama, tak jak kiedyś szukali następców Adama Małysza i znaleźli, tak ja teraz będę szukał nowych uczni, otwieram szkole do uczni od 1 września wiem że jest duże zainteresowanie szczególnie od uczni z jafo, będę jeszcze musiał casting robić bo zainteresowanie praca u mnie, mnie przerosło, chętnych od zajebania, mój jedyny uczeń przechodzi właśnie na emeryturę, 15 lat się uczył, szacum, może go ktoś pobije bo od czego są rekordy, więc nie czekajcie na Zbawiciela jafo u mnie i u chłopaków z MłotPolu jest dużo pracy, ubranie gratis nawet prać nie trzeba bo dostaniecie skórę z dzika i to są oszczędności bo w JAFO nie ma nawet kasy na pranie, zima dopisała jest co robić śnieg trzeba będzie teczka wywieźć na pole i wreszcie trzeba będzie porządek zrobić we w warsztacie, bo ten gamon aby bałagan zrobił i nic nie idzie znaleźć, jeśli macie (usunięte przez administratora) na jafo to zapraszam do mnie ja też mam (usunięte przez administratora) na jafo. Ps. Nie zapomnijcie o prezencie pół litra zytniej, żony nie mam ale Tadeusz i Stanisław planują zatrudnić nowa sekretarka to będzie szansa na żonę, sekretarki z jafo też mogą składać papiery, więc nie czekajcie bo firma młotpol zarobiła w zeszłym roku 1 milion złotych a wasze jafo 13 milionów długów,...

Pan kielon

Jafo jest poprostu niezniszczalne!

Przykre w tamtym roku kupiłem nową frezarkę do JAFO no bo firma miała dobrą opinię. Miała maszyna od początku same problemy. Odpowiedzi ze strony działu kontroli po prostu żenada . Sprawa trafiła do sądu i czekamy ...

Jarocińska Fabryka Obrabiarek
@Marcin

Witam Drogi Panie Marcinie skoro nie jest pan z jakiegoś powodu zadowolony z naszych frezarek Proszę o przedstawienie faktów - nazwa firmy - Model i nr maszyny a my ustosunkujemy się do stawianych nam zarzutów. W chwili obecnej Pański post jest bez podstawmy. Czekamy na odpowiedz. Krzysztof

Xyz
@Jarocińska Fabryka Obrabiarek

"Bezpodstawny"piszemy razem...

Xyz
@Jarocińska Fabryka Obrabiarek

"Bezpodstawne"piszemy razem....

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Wiecie czy Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Marian

A czy w Jafo jest praca zdalna? Z tego co wiem to nie. Więc po co ?

Wiciu

Jak nie ma? roboty pod dostatkiem tylko pracować się nikomu nie chce.

W temacie
@Wiciu

Chyba odszedłeś z Jafo jeszcze w czasach swietniści firmy, ze tak twierdzisz:D

Jest! Jest Robert wraca zlozyl papiery do kadr!

Roman Wielkopolski

21.01.2021#koniec jafo, jesteśmy wolni możemy iść, tak doprowadzili rządzący do upadłości, szkoda ale coś się kończy a coś zaczyna, pozdrowienia dla tych co walczyli, wierzyli i przeżyli, dowidzenia i szukajcie nowej roboty ????????

Stanisław

Damy radę w tylko w MłotPolu w najlepszej firmie

Nowy Rok

2020 Rok, a wypłata w JAFO 1000zl. Gdzie jest moja kasa?

@Nowy Rok

Czy Panu Jafo też zalega należności finansowe tak samo jak i mi?

Nowy Rok

Tak wiszą mi cześć wypłaty za styczeń i nie wiem kiedy zapłacą bo jest cisza i nikt nie nic mówi, nie słuchaj Galla anonima bo firmie się dzieje źle od kilku miesięcy a nie od początku roku, ogólnie na nic pieniędzy nie ma, nie wiem ile ci wiszą ale będziesz musiał nieźle się napocic żeby kasę odzyskać, ja muszę pomału się zwalniać z tej firmy bo lepiej już nie będzie

Mateusz
@Nowy Rok

Nowy Rok - (usunięte przez administratora) to po co siedzisz jak Tobie nie płacą? może nigdzie indziej nie chcą cię przyjąć i klepiesz grzecznie kierowniczka bosego w Jafo a w internecie (usunięte przez administratora) haha żenada. jak byś chciał dawno byś odszedł

Alwaro
@Nowy Rok

13 luty a wypłaty w Jafo brak hmm obiecanki cacanki ze 14 tego zobaczymy. Ludzie gdzie wasza Solidarność? Siedzicie na 4 literach zamiast dawno strajkować. Myślicie ze coś obchodzicie Szweda?

Stary pracownik
@Alwaro

Parę lat temu był taki strajk że połowa i tak przyszła, dûpö włazów nie brakuje za plecami kierowników to jeden z drugim szerszy od koszuli a jak dojdzie do spotkania to by mu jeszcze neseser z śniadaniem nosił

DARo
@Alwaro

(usunięte przez administratora)Udaje chorego żeby za nic nie odpowiadać. Wyciaga kase a my ani Jafo go nic nie obchodzimy. I co będziemy tak czekać aż wszystkich zwolnia i wszystko zaorają?

@Nowy Rok

Nie masz wiedzy, co dzieje sie w firmie.

Anty anonim
@Nowy Rok

Domyślam się, ze Twoja kasa jest albo (już) byla w Twojej kieszeni.

Anty anonim
@Nowy Rok

wypłatę ze stycznia pewnie juz wydaleś, bo wypłacona mialeś w calości.

Wachu

Módlmy się żeby Robert z Goliny wrócił. Jedynie on może uratować firmę. Póki on był to było super.

Lonia- mistrz wiertarski

Panowie nadal siedzicie w jafo? Wyplaty byly? Podwyżki były? Robota jest? Czy nadal siedzicie oczekujecie zbawiciela z tarnowa?

Produkcja

Sytuajcja w firmie niejasna. Mieciu programator na emeryturze Luki programator piz gnul wypowiedzenie Jeszcze Grzes i mozna zamykać bude

Krzysio
@Produkcja

Grzegorz jeszcze tam robi?? Po co on tam.siedzi to ja nie wiem

Gwiazdor

Robert wrócił ????

Jaki ja

Widzę że trochę negatywnych komentarzy na temat firmy usunięto, pewnie polepszył się byt pracowników i to jest powodem.

zdzichu

ale w apx ladnie jada po dlugim poczytajcie

Mietek

Bosy Antek pierwszy ucieka. Co to za przykład dla nas jego "byłych" podwładnych? Czy tak zachowuje się kierownik?

Lonia
@Mietek

a co on takiego wniósł by go żałować? Wiecznie siedząc w biurze, słuchając muzyki i tak wydziałem nie zarządzał. Idealny kierownik produkcji haha

@Lonia

Kto następny z kierownictwa ucieknie? Jak obstawiacie.

pracownik apx

za jakie grzechy zesłali do nas waszego byłego siepacza RT? :(

Rysiek
@pracownik apx

W jakiej miejscowości znajduję się ta firma?

pracownik apx
@Rysiek

ciencisko

Tadeusz
@pracownik apx

mogliście spytać przed zatrudnieniem....

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A?

Może zapytaj jak być zdegradowanym wystarczy zapytac o zalegle wynagrodzenie i najważniejszy musi się wypowiedzieć i wtedy bumm deptasz po bagnie i Cię nie ma i jeszcze wmawiają Ci że to dla twojego dobra.

Dzień dobry. Czytam opinie zamieszczone opinie i nie mogę się nadziwić, jak można ferować podobne wyroki nie mając podstawowej wiedzy nt. temat firmy. Szkoda czasu na podobne plotki, gdyby nie to , ze krzywdzicie zatrudnionych tam ludzi. nie reagowałbym na wpisy.

Ciekawski Ryś

Kto tam teraz rzadzi?

Kk

Były więc te zwolnienia w jafo?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A?

Pickaboom

Mysle ze poki co to nie maja zamiaru nikogo przyjmowac :)

Zostaw merytoryczną opinię o Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A - Jarocin

• Jak się pracuje w Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 13 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A