CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o.

Opinie o CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o.

Ojaja

Bla bla bla. Pani J zdrowa kadrę ma. Lek na wszelkie zła? Zachorujesz - nie pracujesz! Tralalala.

CukierkowyRoladziarz

Świetny ruch z tymi zwolnieniami przed sezonem, kiedy w Polsce jest najniższe możliwe bezrobocie. Ciekawe gdzie znajdą ludzi na sezon. Angole to już w ogóle nie myślą a nasza Pani tym bardziej

Wiosna
@CukierkowyRoladziarz

Chyba aż tak złe nie jest. Kontrola wyjechała,szefowa wyzdrowiała i na hali sie pokazała. Cześć załogi zadowolona, nadgodziny robia. I tyle

Taczka

Zbieram na taczke dla " Pani Zołzy"

Wam powiem tak za te bezprawne zwolnienia i mobing w pracy powinniście to zgłosić do tv bo nic nie poradzicie a joanna dalej bedzie wyzej (usunięte przez administratora) niz głowe nosic ale ci co sa zwolnieni pewnie teraz tryskaja życiem i sie ciesza bo zaczeli nowy rozdział w zyciu bez mobingu i ludzi ktorzy ich poniżaja...powidzenia dzieciaki

Żona prezesa

Oj cieszę się bardzo siedzę w domu do końca maja mi zapłacą żyć nie umierać tylko kwiatka na pożegnanie nie dostałam od " kierownika" WSTD

CUKIERNIA MISTRZA JANA Sp zoo prowadziła rekrutację na stanowisko Cukiernik z doświadczeniem Iłża. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Torcikowa

Słyszałam ze ktoś zgłosił do telewizji co się w zakładzie dzieje.Czy to prawda nie wiem może plotka.

Uwaga

Roladowiec

Jak na Szczecin firma jest OK, stabilna praca i zarobki, oczywiście zawsze może być lepiej, ale tak jak wszędzie. Kierownicy i Dyrektor są też przyzwoici, nie ma co narzekać.

@Roladowiec

Chyba pęknę ze śmiechu jak te bzdury czytam. Chyba pracujesz w innym zakładzie niż pozostali. Albo masz inne stanowisko takie za biurkiem. Nie kompromituj sie lepiej.

Wiosna

Jak wam sie nie podoba to sie możecie zwolnić.

@Wiosna

Spoko tylko do końca lutego i żegnam CIULE

szczesciara
@Wiosna

cos taka madra !!!!!!! ty jak siedzisz na stoku z (usunięte przez administratora) to siedz i nie mow nikomu co ma robic kazdy ma prawo do pisania swojego zdania a tb jak sie nie podoba to nie czytaj hahaha

@szczesciara

Na kanapie siedze i co

@szczesciara

Zwolnili mnie i co

Paulina

@Carnababa @Robocik czy zwiększenie norm, o którym wspominacie jest czymś nowym? Piszecie, że ich wysokość może przełożyć się na zdrowie pracowników. Czy rzeczywiście są one aż tak wysokie?

@Paulina

Takie pytanie moze zadać tylko osoba która nie pracuje na produkcji.

@Paulina

Normy się zwiększa nic nowego ale czy warunki pracowników do tych norm się poprawia?

Scignijcie ta listę 9nie życzę se tam wisieć nie chcecie mnie i tyle

Spoko wszyscy się szykujcie do zwolnienia tak jak dzisiaj 10 osób

@Żona prezesa

To już pojedynczo im się nie opłaca zwalniać?

CiekawskiCiastek
@Żona prezesa

A co produkcja leci w dół?

@CiekawskiCiastek

Jesteśmy niewygodla nich

Zgadnij?

Zło

Kupili fabrykę gwoździ Wow nie będzie podwyżek dla nas i co wy na to

Hałabała

Dla tych którzy chcą mieć nocki na wypiek zapraszam. To jedyna linia która najczęściej ma nocki więc i po wypłacie będzie widać.

@Hałabała

Jestem za

Ojaja

Zgodnie z art. 129 § 3 ustawy z 26.06.1974 r. – Kodeks pracy (Dz.U. z 2016 r. poz. 1666 ze zm.) – dalej k.p., rozkład czasu pracy (inaczej zwany harmonogramem/grafikiem czasu) danego pracownika może być sporządzony – w formie pisemnej lub elektronicznej – na okres krótszy niż okres rozliczeniowy, obejmujący jednak co najmniej 1 miesiąc. Pracodawca przekazuje pracownikowi rozkład czasu pracy co najmniej na 1 tydzień przed rozpoczęciem pracy w okresie, na który został sporządzony ten rozkład. Zgodnie z literalnym brzmieniem przepisu na pracodawcy ciąży obowiązek tworzenia rozkładów czasu pracy na okresy co najmniej jednomiesięczne. Pracodawca nie może zatem sporządzać rozkładów czasu pracy na okresy krótsze, np. 1 lub 2 tygodniowe.

Ciekawe

Ojaja

Nie wiem czy dobrze rozumiem. Skoro w cukierni jest okres rozliczeniowy 1 mies to grafik na luty powinien wisieć najpóźniej w ostatnia środę stycznia? Bo my prosze Kierownictwa jesteśmy ludźmi i mamy swoje prywatne zycie.

@Ojaja

Tu nie ma takiego czegoś

A raz w tyg nie laska

PAN

Czy pracownika który ma podpisana umowę o prace na 3 zmiany można zmuszać do pracy tylko na zmianę nocna?

@PAN

Pracodawca ma prawo ustalać tylko np. zmiany nocne. Musi zapewnić 11 godz odpoczynku pomiędzy praca i po 5 dniach pracy 35 godz odpoczynku przed nastepnym dniem pracy

@PAN

A 2 i 3 zmiana l2 też chce mieć ranki

Pyza

Zastanawiam sie dlaczego zawsze jest uprzywilejowana jedna linia? Teraz czekolada a wczesniej rolady. Tylko oni maja nocki. Jest różnica przy wypłacie. Tak jakby inne linie nie mogły w nocy tam pracowac.

Czekolada
@Pyza

A wez se te nocki wsadź gdzie słońce nie dochodzi zimno jak diabli i jeszcze ta NORMA na l2 wypiek ma same nocki CZEKOLADA CHCE MIEC RANKI

@Czekolada

Osoba Czekolada chyba SE źle przeczytała mój wpis albo ma problem ze zrozumieniem tekstu. U mnie było dokładnie to samo co u Osoby Czekolady. Niech l1 i l8 maja wreszcie nocki a np. l2 ranki. I wtedy pogadamy gdzie każdy moze sobie nicki wsadzić.

Czekolada
@Pyza

Jest rozwiazanie niech zniosą nocki wszędzie i nikt nie będzie pokrzywdzony

Pracowałem tam w 1997 r. Z tego co czytałem to dużo się zmieniło,zarabiałem ponad 2,5 tys i to tyle temu szok.

A ten kierownik nowy to po co i jak sie nazywa bo jakis taki niekurturalny

Wysllanik piekieł

Drogie robaczki w tym miesiącu pracujecie za darmo ???? nie będzie ani wypłaty ani bonów

Carnababa

Hihi. Ale była czekolaaaada. Od Pana Mikolaja

@Carnababa

Mi nie dali tej czekolady

iza

skąd to wiesz ???

Carnababa
@Wysllanik piekieł

Coś takiego. Widocznie czekolada była dla tych co nie dostali podwyżki. Milka na otarcie łez. W styczniu dadza taaaka kase dla szeregowych pracowników. Dobrze ze wzrasta najniższa krajowa. Bo nic by Zakład pracy nam nie dał. Dlatego czekam na te chwile bez dosładzania sie. Moze intencje mieli dobre ale wyszło jak zawsze. Byle jak.

@Carnababa

Mam cukrzycę nie chce tej czekolady

Zostaw merytoryczną opinię o CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o.?

CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o.