CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o.

Opinie o CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o.

treska

Ma ktoś info o stanowisku spec ds księgowości? widziałam ogłoszenie, ale opinie są trochę niepokojące...

Wiosna
@treska

Daj sobie spokój. Szkoda czasu i nerwów.

Robert Kaczmarek

To prawda , w tak dużej firmie kierownicy a w szczególności brygadziści nie ogarniają procesów związanych z organizacją pracy co stwarza nerwową atmosferę gdy plany są napięte ... To nie pomaga

Paulina

@sisi rozumiem, że możesz nie zgadzać się z opinią innej osoby, ale proszę Cię, byś powstrzymała się od obrażania jej. Każdy ma prawo do własnego zdania. W związku z tym, zachęcam Cię do podzielenia się nami przemyśleniami odnośnie tego, jakim według Ciebie CUKIERNIA MISTRZA JANA jest pracodawcą. Wszystkie rzeczowe komentarze są cenne dla użytkowników forum, gdy podejmują decyzję o wysłaniu cv w dane miejsce.

Żona prezesa

Bo to jest firma międzynarodowa

CUKIERNIA MISTRZA JANA Sp zoo prowadziła rekrutację na stanowisko Cukiernik z doświadczeniem Iłża. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Róża z marcepanu

Pani powróci do swoich Brexiciarzy to może więcej dobrych ludzi wróci i trochę ten zakład na nogi postawi. Samymi braćmi ze wschodu to daleko nie zajedziemy...

Miś
@Róża z marcepanu

Tylko kiedy bo znow pokazuje pazurki

@Miś

Pani już wróciła na wyspy. Jest spoko.

Paulina

@Żona prezesa ciężko na podstawie Twojej wypowiedzi zdobyć rozeznanie o sytuacji w CUKIERNIA MISTRZA JANA. Skoro sugerujesz, że łamane jest tam prawo pracy, czy możesz w jakiś sposób uzasadnić swoją opinię? @Stara pracownica bardzo proszę o niepodawanie inicjałów pracowników firmy na forum publicznym. Jest to zabronione przez regulamin.

Żona prezesa

Sąd pracy sie kłania pare paragrafów by sie znalazło

2Girls1Cup

Z podkulonym ogonem,syn marnotrawny porwaca...

Caker

Hahaha oddawaj zegarek

Żona Prezesa
@Caker

Zawsze mozna spytać o godzinę

Ojaja
@2Girls1Cup

Nie wyglada na osobnika z podwiniętym ogonem. „Boso ale w ostrogach”. Haha sił dodaje mu wierne grono wielbicielek. Maja nadzieje ze jak wrocil „ich kierowniczek” znacznie im sie polepszy. Jak za starych czasów. Czary mary na grafikach,łatwiejszy dostęp do urlopu itp ulgi. Prezentów sie nie wypomina. Zorganizować by trzeba przyjęcie w klubie nocnym. .

Stara pracownica
@Ojaja

po prostu żenada , trzeba nie mieć honoru

@Stara pracownica

Kupcie mu maszynkę do golenia

Wiosna
@2Girls1Cup

Wcale nie z podkulonym w stosunku do podwładnych. Jest pełen werwy i gotowy na nowe wyzwania. I z cała pewnością będzie egzekwował wykonanie zadań przez załogę. Przez pol roku odpoczął i nabrał sił do działania. Pewne zmiany juz wprowadził jak to ktoś wczesniej przewidział.

zakochana
@Wiosna

Wiosna O jakich zmianach mówisz? Chyba nie wszyscy wiedzą. Pozdrawiam

Blondie
@Wiosna

Jak odchodził to już było wiadomo że wróci tylko jeszcze " jaśnie pan" nie wiedział kiedy. I większość lizydupów o tym wiedziała.... Z takim (usunięte przez administratora) się jeszcze nigdy nie spotkałam....dlatego mnie tam nie ma .... Brawo Ja

Paulina

@Żona prezesa mimo wszystko zachęcam do tego, żebyś opisała swoje doświadczenia, bo dzięki temu wielu użytkowników forum będzie mogło dowiedzieć się czegoś więcej i wyrobić sobie opinię na temat CUKIERNIA MISTRZA JANA. Ułatwi to im podjęcie decyzji czy wysłać tam swoje cv i doświadczyć osobiście współpracy z tą firmą. Każda merytoryczna wypowiedź z pierwszej ręki jest na wagę złota.

Paulina

@2Girls1Cup @Caker @Żona Prezesa @Ojaja @Stara pracownica @Wiosna @zakochana serwis gowork jest miejscem służącym do dyskusji o pracodawcach, ale pod kątem miejsca zatrudnienia. Wpisy powinny być merytoryczne i konkretne, aby stanowiły cenną pomoc dla osób chcących się ubiegać o pracę. Dlatego proszę Was, jako pracowników CUKIERNIA MISTRZA JANA o opinie pod tym właśnie kątem. Jak oceniacie warunki zatrudnienia, czy jesteście zadowoleni z własnej pracy oraz czy według Was warto tam aplikować, a jeśli nie to dlaczego?

@Paulina

Tu nie ma co opisywac to trzeba przeżyć samemu

Tortencjusz

Jeżeli nie zmienią szefostwa to to wszystko w końcu dupn.e, nie ma innej opcji.

Ojaja

Bo kulturę sie wynosi albo z domu albo naucza w szkole. Gorzej jak zawiodło jedno i drugie. Dadza takiemu troche władzy i jest mobbing i poniżanie innych.

Szalona rudAaa
@Tortencjusz

Tortencjusz pewnie i tak to dup..e skoro mialo byc już idealnie a umowy sa tylko przedłużone co pół roku,to jest wręcz śmieszne. Teraz w tych czasach aby umowa nie była na czas nieokreślony?

Paulina

@Pyza Skoro zarzucasz Cukierni Mistrza Jana mobbing, to podaj jego konkretne przykłady. Napisałeś coś o ciągnięciu za włosy, jednak z tego co zrozumiałam, ta osoba już w firmie nie pracuje. Nie zrozum mnie źle, nie neguję ani nie mówię, że to prawda. Jako bezstronna osoba, chciałabym po prostu prosić Cię o więcej informacji na ten temat, aby opinia była bardziej wiarygodna. Ponadto, więcej informacji na temat tego typu sytuacji sprawi, że każdy zainteresowany pracą tutaj użytkownik, będzie Ci za wypowiedź wdzięczny.

@Paulina

Paulino bez urazy wymieniam uwagi z pracownikami cukierni. „Jedziemy na tym samym wózku” i każdy z nas wie co jest prawda a co nie. Nie neguje ani nie potwierdzam ze jestes moderatorem wątku. Osobiście nie lubię wscibstwa a sposób w jaki prowadzisz wątek jest denerwujący. Jak będę miał potrzebę to pojde do psychoanalityka. Pracownicy wiedza o czym pisze a nikt z zewnątrz nie musi.

Fajansiarz
@Pyza

Paulina ma prawdopodobnie płacone za judzenie, potem pracodawcy mogą chyba wykupić konto VIP i mogą moderować i usuwać posty. Tak to przynajmniej było dawniej.

@Fajansiarz

Jesli ma za to płacone jak sądzisz to chleb który je ma gorzki posmak. Prędzej czy pozniej zachoruje na wątrobę. Trzeba jej współczuć.

Rodzina

Bo cały cmj to 1 wielka rodzinka sszkoda ze PATOLOGICZNA

Daniel

To chyba było na tyle dobrze, że tak długo dało się "wytrzymać"

Paulina

@Stara pracownica Czy to oznacza, że pracodawca nie zapewnia odpowiednich warunków w miejscu pracy? Jeżeli tak jest, to czy fakt ten został zgłoszony? Inni użytkownicy z chęcią poznają więcej szczegółów z warunków pracy oferowanych przez CUKIERNIA MISTRZA JANA.

niok

Pomóc, ha, ha, ha.

Paulina

Ostatnio coraz mniej piszecie na temat firmy CUKIERNIA MISTRZA JANA. Czy jest to spowodowane tym, że coś względem poprzednich opinii w firmie się zmieniło? Jeżeli tak, to na lepsze, czy gorsze? Liczę na Wasze konstruktywne odpowiedzi.

Stara pracownica
@Paulina

Nic sie nie zmieniło .Jeśli juz to na gorsze, bo gorąc na hali wielki znowu będą jeżdzić karetki do zasłabnięć .Praca ciężka , płaca niska żadnego szacunku ani docenienia ! Zostają ci co muszą np kobiety przed emeryturą , które wiedzą ze nikt ich nie przyjmie .No i Ukraińcy ale oni tez powoli się wykruszają bo szukają lepszych zarobków i ciągłości pracy a z tym też różnie u nas bywa .

Englishman

Potrzebny nowy deyrektor, który pomoże tej firmie

@Englishman

Trzeba wysłać prośbę do Pana Boga. Może się zlituje i wyśle Cudotwórcę.

Pan
@Englishman

Nie wiem czy cudotwórca pomoże. Tu trzeba lat zeby wszystko odbudować. Tylu dobrych ludzi odeszło. Zdobycie nowych chętnych i nauczenie ich pracy zajmie troche czasu. A cukiernia czasu nie ma

L0

Chyba Prezes

Paulina

Sporo negatywnych opinii pojawia się na temat przełożonych, a jak wygląda sama praca? Jesteście zadowoleni? Czy zaangażowanie przekłada się na wysokie zarobki? Czy pracodawca umożliwia rozwój w strukturach firmy? @zakochana, rozumiem, że w firmie trudno zaplanować wolne dni? Może jest to związane z niewielką liczbą pracowników?

@Paulina

W listopadzie pisalas ze nie jestes pracownikiem tej firmy. Jak na osobę spoza zakładu jestes dobrze zorientowana. Świadczą o tym pytania jakie zadajesz. Prowokujesz pracowników do pisania tego o czym dobrze wiesz. Nie denerwuj ludzi.

Śnieżka

Praca spoko co piątek wolne bo nie co robić żyć nie umierać

Zostaw merytoryczną opinię o CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o.?

CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o.