CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o.

Opinie o CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o.

Paulina

@gall anonim Widzę, że jesteś osobą, która już ma pewne doświadczenia ze współpracą z firmą CUKIERNIA MISTRZA JANA, dlatego mam do Ciebie prośbę. Możesz opisać konkretne sytuacje, które spotkały Cię podczas pracy u tego pracodawcy? I co masz na myśli, pisząc o "nadgorliwych donosicielach"?

Paulina

Może na moment pozostawmy tę kwestię i skupmy się na innej. Dowiedziałam się, że CUKIERNIA MISTRZA od lipca 2007 roku należy do irlandzkiego holdingu MC CAMBRIDGE GROUP. Zakład ten jest jedynym w holdingu, który funkcjonuje poza Irlandią i Wielką Brytanią. Powiedz mi zatem, czy taki "europejski charakter" tej firmy wpływa jakoś znacząco na nieco wyższe zarobki? Wydaje mi się to bardzo interesujące, dlatego niecierpliwie czekam na odpowiedź z Twojej strony.

Wiosna
@Paulina

Może uwierzysz a może nie. Jeśli nie donosisz i nie jesteś w tzw. układach masz wciąż najniższa krajowa. Oczywiście składają się na nią: podstawa plus dodatki za prace w godzinach nocnych plus premia za frekwencję. Wszystkie te składniki po zsumowaniu maja wysokość najniższej krajowej ( po kilkunastu latach pracy). Oczywiście jeżeli wyjdziesz przed szereg i dasz z siebie ”więcej” masz tez więcej 10 każdego miesiąca.

Ojaja

Hahaha. Dajcie już spokój kolekcjonerowi zegareczek za 500+????. Politycy biorą drozsze????

Olala

Kolekcjoner nie tylko zegarków .Wstydu nie ma za grosz poganiacz ludzi.

Hehe
@Paulina

Nie wpływa na zarobki. Może nawet się pogorszyło. Kiedyś była najniższa krajowa plus premia, a dzisiaj wychodzi najniższa krajowa razem z premią. Czyli czy masz premię czy nie na to samo wychodzi.

Tymon

Może nie jest idealnie ale przesadzacie z narzekaniem. Przecież można zmienić firmę, po co tak oczerniać?

@Tymon

Całkowicie zgadzam się z Anonimem Ty nie masz racji ale szanuje to bo masz prawo mieć własne zdanie. System awansów to patologia od wielu lat. Widocznie odpowiada to tym co zarządzają firma. Nikt się temu nigdy nie przyjrzał wnikliwie.

Tralalala
@Tymon

Firmę można zmienić, ale złe wspomnienia zostają na długo. Jeśli kiedyś przyjdzie Ci pracować w firmie z wysokim zarządzaniem to zrozumiesz. Nie musisz tam zasługiwać na normalne traktowanie tylko jesteś normalnie traktowany. To co się dzieje w tej firmie to dla mnie kryminał w kwestii postępowania z ludźmi. A widzialam dużo.

@Tralalala

I sądzisz że otoczenie się zmieniło ? :) ja wiem że nie. Jaja se robią z poważnych inżynierów hehe

Rafał

Bardzo miło wspominam tam pracę.Miła i ciepła atmosfera.No ale to było w 2010r i z chęcią bym tam wrucił:)

@Rafał

Wracaj wracaj. Czekamyyyyyyyyyy

Zofia
@Pan

A Ty jesteś pracownikiem firmy? Szukam opinii na jej temat, szczególnie jeśli chodzi o to, jaka atmosfera pracy tam panuje i jakich dodatków pozapłacowych można spodziewać się od tego pracodawcy. Możesz coś powiedzieć na ten temat?

@Zofia

Jest tyle wpisów już. Wszystkie aktualne. Szkoda czasu na pisanie ciagle tego samego.

Azriel

Mi to samo zrobił, tylko szef technicznych, jak dostał ode mnie zjebe bo tak nie wolno to wielka obraza

CUKIERNIA MISTRZA JANA Sp zoo prowadziła rekrutację na stanowisko Cukiernik z doświadczeniem Iłża. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w CUKIERNIA MISTRZA JANA Sp zoo?

Ryszard

Pracownicy na L4 muszą przychodzić do pracy? Jak to w ogóle możliwe? Czy pracownicy zgłaszali gdzieś takie zachowania szefostwa? Daj znać, jestem ciekaw co mi powiesz.

jimmy

ktos cos jakies info ?

@jimmy

Pytasz czy firma "normalnie" funkcjonuje. Jeśli masz na myśli czy produkcja jest to odpowiedz brzmi tak,można powiedzieć ze pełna parą idą ciasteczka po taśmach. Tylko ze ta firma od wielu lat nie jest już normalna. Poczytaj sobie opinie i tyle w temacie.

jimmy
@Pan

no racja opinie srednie ciezko teraz z robota po prostu wiec wiesz tonacy brzytwy ;))

Ciasteczko

Bydła się tak nie pogania jak robią to teraz nie którzy brygadzisci żeby osiągnąć swoje wyniki na Maxa i wycisnac jak najwięcej

Inga

@szczecinianin to nie ma żadnej kontroli ? Kompletnie? A chociaż jakieś maski zapewniają?

sul
@Inga

maski nie chronią przecież przed koronawirusem

Ciastkowa

Cóż to za zmiany kadrowe się dzieją?

obserwator

Witam całą ekipę z CMJ i natrętnych palaczy ,którzy nie umieją czytać po Polsku.Ustawione są informacje ,że jest zakaz palenia pod samym wejściem a natrętni palacze tego nie przestrzegają.Przede wszystkim dziękuje panu z ochrony który sam pali w dzwiach wejściowych dyrekcja powinna mu dać za to premię.A tych z ukrainy to bym nauczył porządku i kultury bo to najgorsze bydło co tam pracuje rodacy obudzcie się co tam się dzieje to najgorszy koszmar jaki kolwiek widziałem .

@obserwator

Nie ma to jak mały donosik

Dlaczego produkcja pracuje skoro epidemi koronawirus w kraju? Sporo tam osób już kaszle?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie CUKIERNIA MISTRZA JANA Sp zoo?

Ojaja

Jaka rozmowa rekrutacyjna? Bo przecież nie w tej firmie.

Żona prezesa

Nie idź tam bo biedzie depresja

Filip

@pracowniczka a nadgodziny więcej płatne czy ta sama stawka?

Canteen

Użyłam w swojej wypowiedzi nazwę czynności, którą wykonują osoby chcące zabłysnąć przekazywaniem niepochlebnych opinii o współpracownikach. Taką osobę nazywa się często określeniem zaczynającym na literę "D" i kończącym na "L". Czy to zakazane słowa na tym forum? Jeśli tak, to jakich słów można użyć, aby opisać to zjawisko?

Znajoma

Prowałam w cukierni długo, spory kawałek życia... Dzisiaj chcę podziękować za motywację do odejścia. Pozdrawiam panią Paulinę za zachęcanie osób, które dzielą się swoją opinią do opisowania konkretnych sytuacji. Ja bym proponowała jeszcze, żeby podawali linię, wiek, oraz to na której zmianie pracują będzie łatwiej ich namierzyć.

mis

Nie wiem co wy bierzecie ale zmiencie dilera

Oj

??? :P (usunięte przez administratora)będzie zdumiona

Hanyś

Jestem dumny z mojej przełożonej wie jak zarządzać zespołem :) ona zawsze jest na posterunku i wszystkim zarządza. A ja się przetrze jak jej to wychodzi! Człeku nie masz ludzi to zatrudnij w swojej firmie a jak sprzątają to proszę o zaangażowanie (usunięte przez administratora)

Zonaprezesa

Zamknęli ten (usunięte przez administratora)

@Zonaprezesa

Co masz na myśli, pisząc "zamknęli"? Pytam, bo widzę w sieci, że jeszcze w lipcu CMJ rekrutowała na stanowisko zastępcy szefa technicznego: https://www.pracuj.pl/praca/zastepca-szefa-technicznego-szczecin,oferta,5413023 Swoją drogą, piszą tu o: "wynagrodzenie płaca zasadnicza oraz dodatkowy przejrzysty system premii i nagród". Czy ktoś na forum GoWork.pl zechciałby napisać więcej, jak kształtuje się pensja zasadnicza i czy otrzymanie premii leży w zasięgu możliwości pracownika?

Zonaprezesa

Uwaga szukają jeleni do pracy bo nawet ci z zagranicy nie chcą robić ciekawe czemu

Olga
@Zonaprezesa

Jak to czemu ?Przejrzeli na oczy co tam się dzieje w cukierni jakie warunki pracy wysoka temperatura . Przerwy w upały raz są raz nie ma woda do picia z brudnymi filtrami ciepła albo wcale nie przywiozą.

Wiosna

I co wracasz?

Henryk L.

Witam wszystkich. Jak wygląda praca- atmosfera w dziale technicznym? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o.?

CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o.