CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o.

Opinie o CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o.

Paulina

@Pyza rzeczywiście, nie pracuje na produkcji, ale też nie jestem pracownikiem tej firmy. Dlatego też dopytuję o kwestię, które nie są do końca dla mnie jasne, a chciałabym wiedzieć więcej o pracy u tego właśnie pracodawcy. Mógłbyś w tym pomóc i odpowiedzieć na moje poprzednie pytanie?

Pyza
@Paulina

Tak. Podczas produkcji wykonuje sie powtarzające ruchy. Im szybciej idzie taśma tym wiecej produktów trzeba zrobić. Pracujemy przy taśmie w pozycji wymuszonej ( wysokości taśm nie są dostosowane indywidualnie do każdego pracownika). Po latach pracy większość z pracowników ma poważne problemy z kręgosłupem, głównie kobiety maja chore rece. Pomysl czy czy stanowi istotna różnice zwinięcie w ciągu min np. 20 a nie 10 roladek?spakowanie do kartonu 40 a nie 25 paczek ciastek w ciągu min? I tak przez 8 h przez 5 dni w tyg. Dźwiganie pojemników z ciastkami które trzeba zbierać bo maszyny sie psują. Takich czynności można wymieniać jeszcze długo. Czy to sie odbija na naszym zdrowiu? Odpowiedz sama.

Robocik

Ta " brygadzistka" z l1 NORMA niech się uspokoi bo na linii pracują ludzie a nie ROBOTY nam na AKORD NIE PŁACĄ niech sama stanie przy taśmie i robi bo nie długo wszyscy wyladuja na l4

Paulina

@Ziutajakie konkretnie zastrzeżenia masz do tej firmy jako pracodawcy? Merytoryczne i bardziej szczegółowe wpisy będą o wiele bardziej pomocne. Mam nadzieję, że będziesz mógł rozwinąć swoją opinię.

Ziuta

Polecam cwaniakom i lizusom. Osobą uczciwym i solidnym odradzam.

CUKIERNIA MISTRZA JANA Sp zoo prowadziła rekrutację na stanowisko Cukiernik z doświadczeniem Iłża. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Paulina

Kto ostatnio był na rozmowie kwalifikacyjnej w CUKIERNIA MISTRZA JANA Sp zoo? Jak przebiegał ten proces?

Podwyzki dali 20-30 złotych i to BRUTTO. Żenada

calineczka

A jakie zarobki są na początek? Ale tak szczerze.

tygrysek
@calineczka

1.200 zł na rękę bez premii a z premiom 1.500 zł nie polecam

kolorowy czepek

A jaka jest różnica czy pracuje się dwa lata, czy dziesięć? Skoro wykonuje się tę samą pracę i takie same czynności to stawka dla każdego jest taka sama. Tu nie ma awansów i podwyżek jak w Warszawskiej korporacji. To dopiero byłaby jazda gdyby pani x , pracownica z 5-letnim doświadczeniem dostałam 5-ątkę więcej na godzine, a pani y tak samo wałkująca roladki i pracująca lat 3 dostała mniej. Co za ludzie...

Karmazynowy Pirat

No chłopie lepiej trafić nie mogłeś, możesz tam liczyć na pracę do końca życia. Istny raj, płakałem jak odchodziłem z tamtąd.

Halabardzista Z Ozz

Bzdura, żeby adekwatnie ocenić wyniki pracownika trzeba czasem ruszyć szanowną osobistość zza biurka i poznać jego specyfikę pracy, albo słuchać swoich podwładnych brygadzistów i kierowników zmianowych, fakt częstego chodzenia do góry po schodach to kiepski miernik zaangażowania pracownika.

Kirk

Nie. Stawki sa zroznicowane i niezaleza od pziomu doswiadczenia. Wiem bo pracowalem tam

Zostaw merytoryczną opinię o CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o.?

CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o.