Opinie o Nowy Styl w Krosno

Nowy Styl to europejski lider w zakresie kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych oraz miejsc użyteczności publicznej. Unikatowy model biznesowy Grupy pozwala dostarczać klientom kompleksową usługę wyposażania wnętrz w oparciu o dogłębną analizę specyfiki i potrzeb klienta, efektywności, organizacji pracy, ergonomii i akustyki. Dzięki doświadczeniu oraz zapleczu technologiczno-produkcyjnemu każda oferta jest "szyta na miarę".

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowy Styl w Krosno

zadowoleni ze odeszli

Pracowało się w marketingu!!! powalone warunki!!zwłaszcza jedna taka gruba baba!!! truje i ludzi oczernia i OBRAŻA!!!! niech się ktoś w końcu temu przyglądnie bo nadużycia aż rażą!!!!

ON

Jak to na jakim stanowisku?? Czochracz klejacz

Nie przesadzajmy.. Ja na pierwsze 3 miesiące dostałem 4500 brutto, bo tym okresie zaproponowano mi 6500 brutto + bonusy. Nie jest źle. Ale i tak odchodzę :)

do ja
@ja

przepraszam ale na jakim stanowisku Ci tyle zaproponowali?

haker

Masz racje zgadzam się z tą opinią czasy takie wygórowane jak z kosmosu wszyscy majstrowie po znajomości ubierają się jak do kościoła i poganiają ludzi jak się odezwiesz to cię zwolnią. Narady jak w sejmie po 30 minut i w okularach trzeba chodzić do kibla nawet. W tej firmie się nie dorobisz nikomu nie polecam firma tylko ładna z wyglądu i w środku co z tego jak płacą kiepsko. Mają swoich pupilków którym płacą lepiej na produkcji za podpierdalanie

zzz

Firma do bani mało płacą , a robić trzeba jak by się zarabiało grubą kase. Majstrowie po znajomości nic nie robią tylko patzą na Ciebie jak na ofiarę

xxxx

nowy szary pracownik zarabia najniższą i nie duzo wiecej zarobi pracownik który pracuje 10 lat np teraz stawka godzinowa jest płacona od umiejetnosci pracuje tam nie 4 lata i z 2 tys nie schodzę srednio 2200 netto

sasqacz1989

A w biurze? Jakie stawki i warunki pracy

cyber

a praca na galwanie tam to dopiero jest (usunięte przez administratora) tam zarabiaja dobrze tylko najwieksze nieroby takie jak brygadzisci

Janek

Jestem z firmy która sprzedaje wyroby NOWY STYL- od tego roku żeby utrzymać dotychczasowe rabaty na krzesła i fotele należy sprzedawać dwa razy wiecej . Dziękuje bardzo - wycofuje ze swojej oferty NOWY STYL

A czy wie może ktoś jak to wygląda w biurze praca ? księgowa albo dział marketingu ? czy ma ktoś stycznośc albo słyszał coś o tym jaki tam panuje klimat ?

Nowy Styl= KOŁCHOZ

Tak sie składa że pracowałem w tej "profesjonalnej" firmie na stanowisku klejarza- to co tam zobaczyłem to był po prostu szok- ZERO ORGANIZACJI PRACY, np. gdy brakuje jakichś części które obowiązek dostarczyc ma MAJSTER, to kto dostaje opieprz? Najlepiej kulturalny, młody szary pracownik który nie ma w naturze być wulgarnym i chamskim- a z takimi cechami tam ludzie są "szanowani" wśród roboli. Miałem taką sytuację że nie mogłem skręcić jednego oparcia, bo brakowało wkrętarki, więc idę do pożal sie Boże majstra i mówię że potrzebuję wkrętarki bo nigdzie jej nie ma. A on na to(usunięte przez administratora) mnei to obchodzi" i bezczelnie odchodzi z łbem do góry. Po pierwszej zmianie dostaję od niego ochrzan czemu NIE SKRĘCIŁEM OPARCIA?!!! No to ja mu mówię że nie mam wkrętarki, a on na to że "Trzeba było mówić"! Szkoda słów.... Ogólna organizacja pracy jest tam na zerowym poziomie, więc zapomnijcie o wyrabianiu jakiś norm... Szczerze odradzam tą parodię zakładu produkcyjnego

bolo jebolo
@Nowy Styl= KOŁCHOZ

haha natknołes się na debila hhahaha ja tez doswiadczyłem hanstwa ze strony kierownika alkocholika który sam niewiedział o co chodzi wkręcił go szwagier a jak jest inwentaryzacja na minus to tuszują to i sobie premie przyznają

Bogu dzięki Były pracownik NS

Niech pani zapomni o jakimkolwiek awansie, no chyba że jakimś cudem nie zwolnią pani po okresie próbnym i będzie miała pani znajomości z kadrą kierwoniczą. Po samą pracą- NIC Pani nie osiągnie

były

Jacek W. - 2012-07-19 11:42:48 chłopakiswierzowa - 2012-05-04 22:50:03 Tak to jest w tym nowym stylu a zwłaszcza w chrom stylu pracuje kapuś konfident (usunięte przez administratora) any co chłopaki stracili przez nie go robote. Najpierw pije wódkę z nami Pan [usunięte przez moderatora] zamieszkały w Krośnie na [usunięte przez moderatora]!!!!!!!! A POTEM DONOSI na kolegów z chrom stylu szczela z [usunięte przez moderatora] do kierownika za co bierze premie a kierownik lubi plotki. OSTRZEGAMY pozostałych kolegów przed tym KAPUSIEM co na malarni robi,za długo już tam robi.Ze wszystkim donosi Ludzie w (usunięte przez administratora) cie jemu od nas bo sie ukrywa.Tak to święte słowa co tu napisali na [usunięte przez moderatora] bo już ośmiu chłopa straciło robotę a byli lepsi od Nie Go,,,,,,,!!!! Robił tam w naszej brygadzie [usunięte przez moderatora] na galwanie i [usunięte przez moderatora] Goście do roboty i kieliszka ale nie można było nic im zarzucić bo dobrze wykonywali swoją pracę i można było na Nich polegać. Tylko taki [usunięte przez moderatora] NISZCZY Ludziom życie,Lecz Trafi Kosa na Kamień.a prawdą jest że pensje w grudni po obniżali na najniższe???

Jacek W.

chłopakiswierzowa - 2012-05-04 22:50:03 Tak to jest w tym nowym stylu a zwłaszcza w chrom stylu pracuje kapuś konfident (usunięte przez administratora) any co chłopaki stracili przez nie go robote. Najpierw pije wódkę z nami Pan [usunięte przez moderatora] zamieszkały w Krośnie na [usunięte przez moderatora]!!!!!!!! A POTEM DONOSI na kolegów z chrom stylu szczela z [usunięte przez moderatora] do kierownika za co bierze premie a kierownik lubi plotki. OSTRZEGAMY pozostałych kolegów przed tym KAPUSIEM co na malarni robi,za długo już tam robi.Ze wszystkim donosi Ludzie w (usunięte przez administratora) cie jemu od nas bo sie ukrywa.Tak to święte słowa co tu napisali na Galickiego bo już ośmiu chłopa straciło robotę a byli lepsi od Nie Go,,,,,,,!!!! Robił tam w naszej brygadzie [usunięte przez moderatora] na galwanie i [usunięte przez moderatora] Goście do roboty i kieliszka ale nie można było nic im zarzucić bo dobrze wykonywali swoją pracę i można było na Nich polegać. Tylko taki [usunięte przez moderatora] NISZCZY Ludziom życie,Lecz Trafi Kosa na Kamień.

chłopakiswierzowa

Tak to jest w tym nowym stylu a zwłaszcza w chrom stylu pracuje kapuś konfident zajebany co chłopaki stracili przez nie go robote. Najpierw pije wódkę z nami Pan [usunięte przez moderatora] zamieszkały w Krośnie na [usunięte przez moderatora]!!!!!!!! A POTEM DONOSI na kolegów z chrom stylu szczela z [usunięte przez moderatora] do kierownika za co bierze premie a kierownik lubi plotki. OSTRZEGAMY pozostałych kolegów przed tym KAPUSIEM co na malarni robi,za długo już tam robi.Ze wszystkim donosi Ludzie w (usunięte przez administratora) cie jemu od nas bo sie ukrywa.

Pracownik fizyczny, niezależnie od stażu , umiejętności i wykształcenia - ok. 1300zł miesięcznie. Stanowisko kierownicze, warunki jak wyżej ok 3000zł.

tak tak

masz rację, całkowitą.

greg

a jak z zarobkami w nowym stylu? wpisujcie swoje zarobki i stanowiska

Firma beznadziejna,nie szanuja pracownika,uklady rodzinne stanowia wiekszosc. Pozorowana praca w biurowcu,dupowlazy,donosiciele i kretacze sa cenieni. Kadra kierownicza to ludzie oderwani od rzeczywistosci,pierdzacy w stolek kolesie z nadania rodzinnego.

anonim 2

sposob traktowania pracownika w nowym stylu najlepiej oddaje haslo: nie ma ludzi niezastapionych wiecej chyba dodawac nie trzeba

Zostaw merytoryczną opinię o Nowy Styl - Krosno

• Jak się pracuje w Nowy Styl?

Zobacz opinie na temat firmy Nowy Styl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowy Styl?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nowy Styl?

Kandydaci do pracy w Nowy Styl napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nowy Styl