Opinie o Nowy Styl w Krosno

Nowy Styl to europejski lider w zakresie kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych oraz miejsc użyteczności publicznej. Unikatowy model biznesowy Grupy pozwala dostarczać klientom kompleksową usługę wyposażania wnętrz w oparciu o dogłębną analizę specyfiki i potrzeb klienta, efektywności, organizacji pracy, ergonomii i akustyki. Dzięki doświadczeniu oraz zapleczu technologiczno-produkcyjnemu każda oferta jest "szyta na miarę".

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowy Styl w Krosno

Łucja

Na czym polega budżet szkoleniowy w Nowym Stylu? :) Co wchodzi w skład świadczeń socjalnych? Czy za ubezpieczenie i opiekę medyczną się coś płaci? Ile? Stanowisko - controller produkcji.

agnika64

Pełno na różnych portalach i w radiu ogłoszeń ofert pracy w Nowym Stylu a ja już wysłałam kilka razy CV i nie przyjmują, skoro szukają pracowników to chyba powinni chętnych przyjmować, jakie mają kryteria i czym się kierują to dla mnie wielki znak zapytania

Bożena

Jak się pracuje na Meblach ? Jakie prace wykonuja kobiety ?

Bylaniedoszla

W punkt.Jednego dnia wzywaja Cię do biura i mówią ze jesteś super i wiążą z tobą olbrzymie nadzieję A na drugi dzień że się zawiedli już Cię więcej nie potrzebują. Zwolnienie bez podania przyczyny...hmmm

Nina
@Bylaniedoszla

Potwierdzam na podstawie własnego doświadczenia...

Łucja
@Nina

Jak często takie sytuacje mają miejsce w Nowym Stylu? Faktycznie można zostać zwolnionym z dnia na dzień bez żadnej przyczyny? Ma się przy tym jakiś okres wypowiedzenia? Czy jak to wszystko wygląda?

Edward

Trudno uwierzyć żeby tak było tym bardziej, że firma jest dobrym pracodawca i taką ma opinię więc nie robią nic niezgodnego z prawem

tamara
@Edward

zatrudnij się i sprawdź. ciekawe ile wytrzymasz

Puchaczek

Nowy styl zapanuje !!!!

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Nowy Styl?

Ciepły janek

Tak mają, mnie po szkole przyjęli, ale nie polecam

Maniek

(usunięte przez administratora) jednym słowem, żeby wyrobić normę trzeba naprawdę być hardkorem albo posłusznym idiotą..

spawacz

Napiszcie proszę uczciwie jak ma się fucha przy spawaniu...Jak temat wygląda:czy są jakieś akordy itd?Czy idzie jakiś sensowny grosz wyciągnąć za rzetelną pracę?Jakimi metodami się spawa oprócz MAG,MIG?Czy można spawać chałupniczo podpisując z nimi umowę ?Proszę o rzetelną informację nawet kogoś z biura jeśli to czyta choć wolałbym kolegów/koleżanki po fachu co robią w firmię! Z góry dziekuje za odpowiedz

@spawacz

W Nowym Stylu nie ma czegoś takiego jak: "sensowny grosz wyciągnąć za rzetelną pracę". Co byś nie robił, jak się mistrzom nie podlizujesz, a najlepiej nie masz pleców. To będziesz orał najgorsze zlecenia za marne pieniądze. Tu nikt Twoich umiejętności raczej nie doceni, prędzej zostanie to wykorzystane do podciągnięcia produkcji. Najważniejsze rozpychać się łokciami, przebierać zlecenia co łatwiejsze/ lepsze itp., w zasadzie wiedza i umiejętności się nie liczą. A zobaczysz jak miło wziąć słabą pensyjkę, gdy na innych wydziałach biorę znacznie lepiej, a praca sprowadza się do spania 3/4 nocy pod maszyną, albo oglądania filmów, grania na telefonie, załatwiania interesów/kręcenia lodów na terenie zakładu. Dziw bierze, że to jest prywatny zakład pracy, czasem bardziej przypomina spółdzielnię pracy z późnego PRL/wczesnej RP. Decyzja należy do Ciebie, jak chcesz (musisz tu pracować jak ja) przygotuj się na: rób swoje i nie oglądaj się na to co inni robią bo Ci praca zbrzydnie szybko.

Wojcislaw

Witam wszystkich.Czy wie ktoś, jak skończył się zbiorowy pozew pracowników w Rzepedzi.?

kolo
@Wojcislaw

O jakim pozwie zbiorowym Pan pisze?Jestem pracownikiem w Rzepedzi i dziś pierwszy raz o tym słyszę.

Patryk
@kolo

Czuje to myślisz że dobrze będę to odbierał ?

rozgoryczona

Dużo by pisać, ogólnie nie polecam. Firma zachłysnęła się chyba swoim sukcesem i teraz zjada swój ogon. Atmosfera pracy fatalna, często zdarzają się polowania na czarownice. Mentalnie firma jest ciągle gdzieś koło 1999 roku. NIby firma międzynarodowa a czułam się jak w Januszex SA. Zwalniają ludzi bez mrugnięcia okiem - od fizycznych po dyrektorów, bez różnicy. Jeden dzień jesteś a na drugi idzie komunikat że współpraca się zakończyła. Kierownicy chodzą zestresowani i zastraszeni i zastraszają swoich pracowników. NIe wiem jak na produkcji ale zarobki są żenujące. Na dodatek 20-30% wypłaty to premia którą mogą ci zabrać bez większych wyjaśnień. Dziwić się że nie mogą znaleźć chętnych do pracy..... hm.... ciekawe dlaczego.... Jedynie co to dla młodych prosto po studiach dobra firma do zdobycia doświadczenia - odskocznia do lepszej pracy w świecie.

ewa

zgadzam sie w 100%; lepiej tego nie mozna ując

mAcieJ
@rozgoryczona

Trafiony opis firmy w punkt!

Iza
@rozgoryczona

W swojej wypowiedzi zawarłaś kwestie, które wymagają uargumentowania i rozwinięcia. Napisałaś, że w firmie Grupa Nowy Styl pojawiło się zastraszanie pracowników. W jaki sposób miało się ono odbywać? Zechciej nam proszę uzasadnić tę myśl. Każda opinia jest istotna z perspektywy przeznaczenia tego forum, ale w tym przypadku nie można bazować na poszlakach. Ważne są sprawdzone informacje.

Zocha samocha
@rozgoryczona

Pracuje w NS od 2013 r. Niewiem na jakim dziale pracowałas i gdzie ale nie zgadzam się z Twoja wypowiedzią. U mnie na dziale montaż i tapicerowanie foteli nikt nikogo nie straszy, nie bije i ie grozi. Wiadomo normę swoją trzeba robić. Kasa jaka jest taka jest ale 2400zl na rękę gdzie indziej zarobisz? Talony, paczki dla dzieci na Mikołaja i kolonie nad morze, który zakład z Jasła tak ma? Ja że swej strony polecam

@Zocha samocha

OK może źle to ujęłam bo nie chodziło mi o zastraszanie pracowników wprost, bicie czy jakakolwiek inna przemoc bezpośrednia. Tam gdzie ja byłam chodziło o wzywanie na rozmowy za byle pierdołę, pogadanki umoralniające cały zespół, wzrok kierowników i inne takie szczegóły które powodują że ciągle siedzisz jak na szpilkach. Cały czas czujesz presję że jak coś pójdzie nie tak to będziesz kozłem ofiarnym,bo przecież kierownik błędów nie popełnia nigdy. Odnoszę się do biur bo na produkcji nie wiem jak jest. A jeśli tobie 2400 na życie wystarcza to serio ci gratuluję. Mnie taka wypłata tylko by frustrowała, no chyba że mąż dużo zarabia a ty swoją wypłatę masz na przysłowiowe waciki ;) . A dodatki typu paczki czy talony to standard w każdej normalnej firmie, no oprócz kolonii tylko.

Zocha samocha
@rozgoryczona

Ja pracuje na produkcji fizycznie nie w biurze u mnie nie ma takiej atmosfery jak w biurach luz, blus można pogadać, pośmiać się.... Mój mąż też pracuje w stylu mamy dwie wypłaty i dajemy radę co miesiąc 2000zl odkładam, jestem w stanie tyle odłożyć spokojnie chociaż mieszkamy w domu i z dziećmi. Na wakacje też mi starcza no ale nie będę się licytować kto ma lepiej... W każdym razie ja ze swego stanowiska i miejsca pracy jestem zadowolona. Pracuje po 8 h weekendy wolne.

Mummy36
@rozgoryczona

Hej, czy mozesz mi powiedziec na jakim dziale w biurze pracowalas i jakie zarobki netto?

@Zocha samocha

Zarobki 2400 to tylko na tapicerowaniu Na chromie od niedawna troszeczkę się poprawiło z zarobkami jak jest dobry miesiąc to nawet do 2500 ale od początku roku niema dobrych miesięcy brak zamówień, przymusowe długie weekendy co odbija się na zarobkach Bo polityka zakładu jest taka że dobre i parę złotych zabrać z premi pracownika przecież niech się cieszy ze pracuje! Jak jest dyskusja z majstrami to oni nic nie wiedzą odsyłaja do dyrektora lub kadr. Premie są żałosne za tak ciężka pracę, na każdym rogu ktoś stoi i sprawdza czy masz okulary na nosie jak nie to po premi nawet spawaczy nie traktuje się ulgowy a mają przyłbice nikogo to nie obchodzi masz mieć okulary bo tak, złapią cię dwa razy bez i wylatuje to jest zastraszającym a może ktoś pomyśli że troska o zdrowie pracownika?! Co do paczek nie mam dzieci ale widziałem co się dostaje, w zeszłym roku KARTĘ DO EMPIKU najlepszy prezent z firmy dla dziecka szczególnie takiego od 0 do 6lat to te słodycze były lepsze co dostawali pracownikom w paczkach wcześniej Więc proszę mi powiedzieć jak jest tak super fantastycznie na firmie nowy styl to dlaczego na dwóch firmach jest taka rozbieżność w zarobkach osób fizycznych (a zarobki na chrome w zeszłym roku wahał się na poziomie od 1700 do 2000 na BP 3 oczywiście na rękę) nie wiem jak jest na innych zakładach grupy nowy styl może ktoś się podzieli informacja?

SPAWACZ
@Zocha samocha

TO ZARABIASZ NA TAPICEROWANIU TYLE CO SPAWACZ TAM ZARABIA, MASAKRA, CO JA TAM JESZCZE ROBIĘ?

@rozgoryczona

Za głupoty nikt nie karze, nie pracuje dyrekt w firmie ale w firmie która została z przetargu kupiona, i powiem szczerze dzięki takim ludziom którzy mają muchy w nosie firmy upadają jeżeli tobie nie pasuje to zmień pracę, bo od takiej gadaniny nie nakarzmisz nikogo. Jesteś pewnie młoda osaba która chce pracować ale się nie narobić i na dostatek góry diamantow dostawać. Coś za coś jaka praca taka płacą zamiast marudzić weź się do pracy bo widać że życie jeszcze nie ugryzło, cię w (usunięte przez administratora) Grosse Klappe nichts da hinter tak by cie tu nazwali.

ksks
@Ania

tekst "weź się do pracy.." jest po prostu bezczelny, nie każdy musi zasuwać za marne pieniądze do emerytury, niektórzy może i tak zaczynają a później zarabiają treściwie. niemożliwe? każdy jest kowalem swojego losu. wstawka na końcu po niemiecku żenująca (tak, zrozumiałam).

@Ania

wracam tu po 1,5 roku pracy w normalnej firmie, żeby zobaczyć czy coś się zmieniło i czytam takie brednie jak twoje.... ręce opadywują. Skoro pracujesz w Sitagu czy RodeGrahl to nie powinnaś się wypowiadać o pracy w Jaśle bo to jak niebo i piekło. Przecież wiadomo że w spółki zagraniczne mają zupełnie inne warunki pracy i płacy,a przede wszystkim kompetentną kadrę kierowniczą. nie ma takiej nagonki i presji czasu, bo nikt sobie nie pozwoli na takie coś. tylko w wolsce traktuje się pracowników jak tanią siłę roboczą jednocześnie siejąc propagandę "ludzie są dla nas najważniejsi" A odpowiadając na twoje wyssane z palca zarzuty co do mojej osoby to nie jestem już taka młoda, życie już nie raz kopnęło mnie w zad, ale wiem że można normalnie pracować za godziwe pieniądze,tylko nie w NSG. Mam teraz podobny zakres obowiązków tylko do banku wpływa mi średnio 5k zł (z różnymi dodatkami) i do pracy też jakoś przyjemniej się rano wstaje

do kuby

A co Ci na mniej odpowiedzialnych stanowiskach jakich jest najwięcej to nie mają rodzin rachunków i innych zobowiązań. daj spokój takim komentazem. pewnie Ty masz więc skończ gadać

Brak słów na tego pracodawcę, koronawirus szaleje a Nowy Styl nie zamyka biura!!! I to jeszcze nie wprowadza polityki home office (dla przykładu kilka biur z sąsiednich budynków zamyka się na okres 2 tygodni i praca zdalna jest normą). Ale jak mówią - satysfakcja klientów jest najważniejsza, naszych pracowników można olać :) Jednak Polak Polakowi najgorszym złem - Januszex 100%, większość po znajomości. Skoro tak ważne instytucje jak uniwersytety i szkoły są pozamykane - Nowy Styl nie, a ty biedny robaczku narażaj się w komunikacji miejskiej (bo z pensji w tym miejscu nie kupisz samochodu) dla pracy ponad obowiązki i braku podwyżki inflacyjnej!! (co jest już osobnym tematem, którego nie da się cenzuralnie skomentować)

Eldorado

pensje na poziomie 2160 nawet po 5 latach pracy lub więcej. z większym stażem i uglaskani zarobią w granicach 2900. Ci co chcą się przyjść niech nie liczą ba więcej niż 1900. i nie wierzcie w pozytywne opinie. jeżeli już takie są to podejrzane wypisane przez tych którzy się nie łapią w tym przedziale albo w ogóle nie pracują na produkcji

Kuba
@Eldorado

Musiałeś mieć po prostu jedno z gorszych, mało odpowiedzialnych i prostych stanowisk , stąd ów zarobki.

W tej firmie to można dorobić się tylko garba. Zamiast dać zarobic pracowniką to jeszcze chcą im zabrac kasę. Zresztą od lutego wchodzi nowy system plac. Zabieraja premie, wprowadzają ryczałt. Stawki będą przyznawane w chory sposób i uzależnione np od chorobowego, pisania pomysłów, czy też zaangażowania. Poprostu chcą aby pracownicy byli całkowicie oddani swoim szefą. Wszystko drożeje a pracownicy przy dobrych wiatrach będą zarabiać nadal tyle samo co rok i dwa lata temu. Chory system panuje i zastraszenie. Dlatego odradzam pracę w tym zakładzie,bo szkoda zdrowia ,nerwów i czasu na ten zakład.

"pracowniką", "szefą" - Gratuluję znajomości języka polskiego.

Kuba
@Andrzej

Automatyczny słownik w telefonie. Andrzeju pomyśl troszkę :)

farsa

W ciągu 3 lat firma NS unikala 2 podwyżek i robiła to w bardzo sprytny sposób. ostatni to przejście na ryczałt i wyposrodkowanie zarobków. oczywiście rezygnacja z premii a żeby nie dac więcej zarobić to co się pracownikom należy. nieprzychylne mistrzowie i kierownicy to prawda i prawda jest że odpowiadasz na pytania podając argument to tylko działa na niekorzyść tego pracownika. wmawiają o wartości dodanej jaka jest pracownik a nie mają o tym pojęcia mają Cię w (usunięte przez administratora)

Najniższa pensja

Szkoda, że tak krótko napisałeś. W Nowy Styl zarabia się minimum? A czy oprócz tego są jakieś dodatki albo system premiowy?

blondi

to ja wam wytłumacze jak to jest -ludzie przyjmowani do N S są jak konie albo daja sie ujezdzić albo WON zaraz wytłumacze pierwsza umowa 3 m-ce i cie obserwują jak jesteś miły pracowity niedomagasz sie nieczego to dostajesz 2 umowe (SELEKCJA) 2 umowa na rok i wtedy jestś sprawdzany na rózne sposobysoboty nadgodziny itp itd czy jak trzeba doniesiesz na kolege itp i w tedy twój PAN czyli kierownik decyduje czy cie zostawic czy wymienić na nowy model niema znaczenia że jesteś dobrym pracownikiem znaczenie ma czy siedzisz cicho i czy doniesiesz na kolege jeśli kierownik tego chce oni są szkoleni w tym kierunku a umowe na stałe dostają już tylko w pełni podporządkowani pracownicy którzy robią to wszystko z każdym nowym pracownikiem i dlatego taka rotacja ?? przyjmują i zwalniają dotąd aż wyeliminują ludzi kturzy mają własne zdanie i domagaja sie swoich praw smutne to ale prawdziwe 21 wiek PODKARPACIE :) wiedzą że niema tutaj pracy i robia co chcą pozdrawiam właścicieli NS :(

@blondi

Mówisz o pracy w biurze czy fizycznej? Fajnie by było, gdybyś stosował znaki interpunkcyjne.

Koala

Jak sądzicie czy są szanse na jakieś podwyżki w firmie? Wszędzie brakuje pracowników!

Szwędacz
@Koala

Nie licz na podwyżki. Na Podkarpaciu jest jeszcze sporo ludzi gotowych pracować za miskę ryżu i włodarze NS dobrze to wiedzą.

Klara
@Szwędacz

No właśnie ludzie najgorzej bo pujdzie za parę groszy pracować . Dają jakies ochlapy A nikt się nic nie odezwie nie polecam pracy na produkcji no chyba że masz znajomości ...

KTOS
@Szwędacz

Etam , sprowadzają z UA już

B.R

Byłem na rozmowie w NS niedawno. Bardzo mi sie podobalo. Pan ktory mnie przyjął byl bardzo w porzadku. Miła atmosfera rozmowy,bez stresu i bez zbednych pytan. Chcemy pracowac z siostrą w NS na pakowaniu foteli i krzeseł. Mam nadzieje ze wszystko uda doprowadzić nam się do konca. Mysle ze niepochlebne opinie o NS wypisuje konkurencja lub ludzie ktorym nie chcialo sie pracowac. Dlatego chce sie przekonac jak tam jest. I mam nadzieję ze jesli zatrudnie sie razem z siostrą to mozna sie dogadac zeby pracowac na te same godziny. No bo chodzi tylko o wspólny dojazd do pracy.

Renata
@B.R

Mam nadzieję, że uda Wam się dostać pracę w firmie Grupa Nowy Styl. Możesz napisać coś na temat warunków , jakie Wam zaproponowano? Dzięki.

B.R
@Renata

No ja i siostra nie dostalismy szansy nawet by zaczac u nich prace. Chcielismy tylko pracowac na tej samej zmianie bo chodzi tylko o dojazd. Wszystko zostalo wyjaśnione i dopowiedziane bo z początku aplikowalem do działu w którym montuje sie meble. Jednak tam nie ma w tej chwili miejsca dla kobiet. Dlatego aplikowalem na produkcję z siostrą. Siostra byla na rozmowie i zapewniano ją ze i dla mnie znajdzie sie miejsce na dziale foteli i krzeseł. Takie bylo zapewnienie pana który przeprowadzal rozmowe. Jednak kazano czekac na tel do dzisiaj i nic. Najgorsze jest to ze obiecano na zatrudnienie a teraz obecnie jesteśmy bez pracy i niewiem co robic. Czy jeszcze raz wyslac cv czy co? Po co te ogloszenia o prace w NS skoro samo mówią ze ludzie umawiaja sie na rozm a nie przychodzą. I niewierze zeby nie znalazło sie dwa miejsca dla tych którzy naprawdę chcą pracowac. Aplikowalismy do Jasla.

Łukasz
@B.R

Może po prostu zadzwoń i spróbuj się dowiedzieć, na jakim etapie jest cała sprawa. Może pracodawca jeszcze nie zakończył procesu rekrutacyjnego, dlatego nie otrzymałyście zwrotnego telefonu. Daj znać, jak rozwinie się cała sprawa, ponieważ ciekawi mnie, czy finalnie otrzymacie zatrudnienie zgodnie z tym, co obiecano Wam w trakcie rozmowy.

stefan
@B.R

A podpisywaliście list intentencyjny? A może zwyczajnie zbyli Was jak to ma często miejsce - oczywiście zadzwonimy itd i na tym się kończy....

Były Pracownik
@B.R

Nie wiadomo dlaczego jest tam taka rotacja pracowników skoro jest aż tak dobrze. Życzę siły, wytrwałości i cierpliwości. Pozdrawiam

@Były Pracownik

Widziałam na stronie Nowego Stylu naprawdę wiele ofert pracy, a więc można by przypuszczać, że mają wręcz ogromne braki kadrowe. Z Twojego nicka wnioskuje, iż kiedyś tam pracowałeś. Dlaczego wobec tego odszedłeś? Chodzi o zarobki?

Spaw
@Łukasz

Witam czego nowy styl tam mało placi. Zarabiają tylko kierownicy i rodzina bo robią tam parami .Firma kalosz niech bracia robią na trzy zmiany za tę śmieszne pieniądze . Założyli biznes ale jakby nie ludzie nie byli by tacy bogaci a pieniędzy i tak nie wezmą na drugi świat.

xxx
@Łukasz

Nie ma sensu dzwonić i wypytywać, skoro nie oddzwonili tzn wynik rekrutacji negatywny.

Zostaw merytoryczną opinię o Nowy Styl - Krosno

• Jak się pracuje w Nowy Styl?

Zobacz opinie na temat firmy Nowy Styl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowy Styl?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nowy Styl?

Kandydaci do pracy w Nowy Styl napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nowy Styl