Opinie o Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. w Poznań

Czy w Silvan Logistics Sp. z o.o. S.K.A. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Grazia

Kiedyś tak było, teraz normalna umowa o pracę. Ale szczerze nie polecam. Ta firma to (usunięte przez administratora) branży TSL. Przyjść do pracy tam może tylko ktoś bez doświadczenia w tej branży. Nigdy nikt z doświadczeniem nie złożył tam CV. Ja zmieniam pracę bo to co się tam dzieje to czasy zamierzchłej komuny!

Krzyżak
@Grazia

Co ma Pani na myśli przez sformułowanie czasy komuny? O którym oddziale mowa? Czy wynagrodzenia są satysfakcjonujące? A jak benefity?

Kierownik Roku
@Krzyżak

Witam. Czy absencja kierownika FTL na transie spowodowana jest jego obecnością na forum ekonomicznym w Davos, na którym reprezentuje polski sektor transportu i spedycji?

Janczyk
@Grazia

Po tym jak kierownik działu FTL w Katowicach dostał malinę roku branży TSL nie warto już tam iść. równia pochyła dotyka już dna...

Administracja Eurocentrum

Informujemy, że w związku z odejściem sporej grupy pracowników z firmy silvano, zwolniły się miejsca parkingowe na terenie Eurocentrum. Zainteresowanych prosimy o kontakt w prywatnej wiadomości.

Eurocentrum

Ja chciałbym się dowiedzieć czy w związku ze słabnącą marżą oddziału właściciel Eurocentrum zgodzi się na obniżenie kosztów utrzymania biura.

Prezes Eurocentrum
@Eurocentrum

W odpowiedzi na Pana zapytanie, informuję że wszystko będzie zależeć od cen prądu, a te mają od nowego roku pójść niestety w górę, więc koszty utrzymania biura nie zostaną obniżone, wręcz przeciwnie, mogą wzrosnąć. Proszę poinformować pracowników firmy. Pozdrawiam

Bidziu_TylkoLech
@Prezes Eurocentrum

Potwierdzam, dla dobra firmy pracownicy będą musieli dobrowolnie zgodzić się na obniżkę pensji, ponieważ planuję ekspansję piwnicy. W przeciwnym wypadku każdy z kierowników ma obowiązek wskazania im gdzie są drzwi.

Mariusz handlowiec
@Bidziu_TylkoLech

Do kogo można zwrócić się o zwrot kosztów za wykorzystany prywatny transfer Internetu, podczas braku Internetu w biurze w grudniu 2017?

Greta Thunberg
@Mariusz handlowiec

Czy w związku z pogarszająca się sytuacja klimatyczna, samochody firmy spełniają normy ekologiczne?

Simone

Witam. Proszę o informację, skąd tak długa nieobecność kierownika FTL na transie? Sytuacja staje się niepokojąca, a klient niecierpliwy.

profesor z Rimini
@Simone

Witam. Jeden z pracowników - profesor z Rimini - był ewenementem na skalę firmy. Wszystkim pracownikom przysługiwało 15 minut przerwy śniadaniowej (7 h 45 min pracy), a on wyjątkowo miał do dyspozycji 15 min pracy i 7 h 45 min przerwy na posiłek. Na koniec narzekał, że mało zleceń zrealizowane. Nie pozdrawiam.

DirectorAprilGreatPoland
@Simone

Informuje, ze prezes rozpoczal wlasnie budowe piwnicy. Drukarki oraz papier z mennicy rowniez zostaly zamowione. Do widzenia.

MichaelSaladSmallPoland
@DirectorAprilGreatPoland

Piwnica to świetny pomysł, gratuluję. Dodatkowo proszę o otwarcie następnego piętra w biurze, po masowych przyjściach do firmy.

Pracownik Biurowy

Rozmowa zwięzła i merytoryczna. Dużo szczegółowych pytań związanych stricte z doświadczeniem zawodowym. Bez owijania w tzw. bawełnę , dokładnie określone cele i zadania w potencjalnej pracy.

Doświadczenie zawodowe - szczegółowe pytania związane z zadaniami w pracy

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Polska izba spedycji

Szanowni Państwo, Biorąc pod uwagę komentarze jakie pojawiają się w ostatnim czasie na tym forum, ataki personalne, jako Polska izba spedycji pragniemy poinformować, że przyjrzymy się zaistniałej sytuacji i wyciągniemy odpowiednie wnioski i konsekwencje wobec firmy Silvan. Proszę czekać na nasze oficjalne stanowisko, tymczasem życzymy wesołych świąt i szczęśliwego Nowego roku.

Życzenia świąteczne
@Polska izba spedycji

Z okazji zbliżających się świąt, życzę wszystkim aby zawsze dostawali wypłatę na czas, zarabiali więcej niż ich koledzy, żeby zawsze wiedzieli w jakiej firmie pracują. Aby zawsze koszty utrzymania biura były jak najmniejsze oraz życzę jak najmniej spotkań w konferencyjnej i kar porządkowych.

Happy New Year

Witam, czy w tym roku zgodnie z tradycją pracownicy dostaną dodatkowy benefit w postaci możliwości wyjścia z pracy o 15:55 w wigilię i sylwestra. Z góry dziękuję.

Ukłon firmy
@Happy New Year

Witam, jeżeli zostaną wykonane wszystkie czynności służbowe to będzie taka możliwość, z zastrzeżeniem, że wyjście będzie możliwe nie o 15:55, a o 15:57. Będzie to taki ukłon firmy w stronę pracownika.

Ciepły Dżo
@Happy New Year

Czy pracownicy Magazynu Silvan mogą liczyć, także na taki prezent ?

Kosz świąteczny
@Ciepły Dżo

Dzień dobry. Czy w związku z problemami kadrowo-finansowymi firmy i możliwym wzrostem kosztów utrzymania biura, pracownicy otrzymają w tym roku kosze świąteczne?

Ł
@Kosz świąteczny

Tak, Najtańszy kindziuk i kolorowa wódka aby zapić swoją nieudolność w zmianie miejsca pracy.

A

Hahahahahaha ale im pocisnąłeś Michał hahahahaha ale jaja

Aguleńka
@A

No i co teraz wszyscy, co krytykujecie firme? Łyso wam? Michał was zaorał!

Śymon Jongczyk

Tak , cały silvan bacznie śledzi opinie z go wrok. Zapewne ....

Kladuia Hebrajska

Przez te wasze kosze tak się spasłam że ledwie tyłek mi się ma krześle mieści :( szykuje pozew również za to że nie mogłam jeść pierogów w konferencjej, bo ciągle tam siedziało kierownictwo!!!! Mysle ze trzeba ich wszystkich zdegradowac i zabrac premię. Dłominik Kujfanty stracił formę i nadal żyje w stachu o koszty utrzymania biura . Biedny ledwie fukncjonuje. Wesołych Świąt idę coś zjeść! Ps. Co tam w Śilvanie w tym roku dają paczki czy nie ? Myślę czy wrócić a ten argument może mnie przekonać.

Poziom
@Kladuia Hebrajska

Widać od razu, że komentarz nie dodany przez Panią Klaudię tylko przez sekretarkę. Smacznego kindziaka :)

Jaki Poziom brak Poziomu
@Poziom

Nie no co Ty :) przecież posty powyżej też pisał Łuksik :D albo odpadajacy skaj z torby szanownego p. Himona Grejka :D trudno stwierdzić. Ustale jak wrócę z kuchni.

Operacyjny
@Jaki Poziom brak Poziomu

Właśnie tu się można zgodzić, że Łuksik tego nie pisał, bo ostatnio się uaktywnił na transie (zwanym przez niego śmietnikiem w 2016 i 2017 roku) i aktywnie szuka aut, dlatego mogł nie mieć czasu. Czy otrzymuje on premię w wysokości 8 eur brutto za znalezienie auta, co pozwala mu zarabiać więcej niż jego koledzy? Zjedz sobie na spokojnie 6 posiłek dziś i daj znać! Grazie!

Simone Silvano di Rimini
@Operacyjny

Proszę państwa, kiedyś wydałem taki komunikat, w który mówiłem, że kocham firmę i kocham jej pracowników. Bo to prawda, kocham firmę i kocham jej pracowników. W związku z tym nie mogę dopuścić żeby tak źle i negatywnie wypowiadano się o firmie. Jadę do Poznania jutro w tej sprawie, w celu omówienia problemu i wdrożenia działań zaradczych.

Gusiolek
@Ciepły Dżo

Proszę do jutra o informację, kto pełni dyżur w święta. Jeśli nie będzie chętnych to przeprowadzę losowanie.

Gusiolek

Losowanie odbędzie się w taki sposób, że w jednej ręce będzie e-fajka, w drugiej nic. Jeśli wylosujesz e-fajkę, przychodzisz na dyżur obowiązkowo.

Zaniepokojony

Dzień dobry czy szanowny P. Kierownik J. ma nadal problemy z agresją , które przejawiają się miedzy innymi zrzucaniem w pracowników telefonem? Być może to jest powodem izolacji wyżej wspomnianego Pana i " zarządzaniem działem z konferencyjej? "

Miłosierni
@Zaniepokojony

Młodsze kierownictwo zmieniło własny charakter, wzorując się na zarządzających ze stażem. Jak się okazuje, tym samym krzywdząc w różnych wymiarach pracowników, którzy powiedzieli dość i odeszli do konkurencji.

Do kierownika
@Miłosierni

Czy zostaną wyciągnięte konsekwencje wobec osób, które nie bały się i wyraziły tutaj swoje opinie o firmie?

opiniujący2019

Szanowni Państwo! Przystępując do próby usystematyzowania zaprezentowanych tutaj opinii i komentarzy na temat firmy, należy jednoznacznie stwierdzić, że są one w przeważającej mierze negatywne. Różnorodność komentarzy, tych zazwyczaj o pejoratywnym charakterze, wskazuje jak nieatrakcyjna jest firma dla potencjalnego pracownika. Na szczególną uwagę zasługują opinie traktujące o bezczelnym podejściu kierownictwa do pracownika, będącego przysłowiowym "pionkiem" w chorej układance firmy. Nieudolne próby wybielania wizerunku firmy przez jego przedstawicieli, tylko potęgują negatywny obraz niedoszłego "operatora logistycznego". Na uwagę zasługuje również wielość opinii. Pozwala ona wnioskować jak szalenie błędnie został obrany kierunek "rozwoju" tego niefantastycznego przedsiębiorstwa. Z wyrazami szacunku, opiniujący 2019.

Jarg
@opiniujący2019

Pisz codziennie negatywny komentarz a potem dodaj komentarz o tym, że większość komentarzy jest negatywna...

Filozof- artysta
@Jarg

Powyzszy komentarz nic nie wnosi- ani opinii o pracownikach, ani nie jest związany z pracodawca, czy tez z samym chlebodawca. Natomiast nie sposób nie zgodzić się z negatywna ocena nt traktowania podwładnych.

Wielki powrót
@Filozof- artysta

Zastanawiam się nad wielkim powrotem do firmy. Jakie warunki proponowane są w katowickim oddziale? Jaka jest atmosfera? Czy gufka wróciła do pracy?

Rozumicie to
@Jarg

Muszę niestety nie zgodzić się z powyższą opinią, komentarze publikowane są przez różne osoby, które miały styczność z firmą. Jest to rezultat ich przemyśleń, wniosków na temat sytuacji, które miały miejsce. Wiele osób odeszło, w tym głównie do konkurencji, a spowodowane to było stylem jakim prowadzona jest firma. Państwo na najwyższym szczebelku nie tego nie rozumicie, albo nawet, co gorsza, nie próbujecie zrozumić. Obawiam się, że w tym przypadku bardziej prawdopodobny jest wariant nr 2, nie próbujecie. Nie trzeba być profesorem zarządzania, aby uświadomić sobie, jak firma jest źle kierowana i jakie są tego skutki. A są opłakane. Pozdrawiam!

Gacek Wacek
@Jarg

Po ilości komentarzy wniosek nasuwa się jeden, oddział w Katowicach i dział klienta gotowego nie zatrudniał 20 paru ludzi lecz co najmniej kilka setek ludzi . Szeroko. Esa

Haha
@Gacek Wacek

Dobre:D Ludzie wyjade wam się że każdy komentarz który neguje hejt który się tu wylewa jest pisany przez P. dyrektorów Łuksika i Jongczyna otóż nie byli koledzy i koleżanki. Pracowałem nie pasowało poszedłem zgodnie z zaleceniem p Ł ... Nie podoba się to wypad .. wypadłem:) mam się dobrze na Silvana leje ciepłym ale przecież to widać po sposobie wypowiedzi że całe to forum popmuje 6 czy 7 osób cały czas jadacych o tym samym .. btw mogę wymienić po nazwisku , sposób wypowiedzi bardziej niż oczywisty jak dla mnie "D Płaci wam ktoś za to ?proszę dajcie info chętnie się podejmę , Ewa kierowniczko jesli to czytasz daj znać na rozmowę nie dotarłem ale chyba rozważe ponownie sprawę:)))

Fifi_sausage
@Gacek Wacek

"20 pare ludzi" to było tam w czasach świetności.. teraz trzeba kombinować ile wlezie żeby zbliżyć się do klienta

Siwy
@Fifi_sausage

Oddział w Katowicach miał docelowo zatrudniać 70 osób, a jest około 30. Wrzesień 2017 pamiętamy [*]

Papież
@Siwy

Mikołajki mikolajkami, a ile wynosi marża oddziału?

Konstytucja
@Papież

Czy reformy przeprowadzone w firmie były zgodne z Konstytucją?

PanMagister

Witam wszystkich, moglibyście coś więcej napisać o pracy na magazynie jako operator wózka? Jakie warunki pracy, zarobki, ilu zmianowa jest praca? Dzięki!

Fado

Z całego serca NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Siwy

Kolegów pracownikow silvana*

Kalkulacje na kolacje

A czy w tych kalkulacjach zostały uwzględnione koszty utrzymania biura?

clark79kent

Czy ktoś z Was orientuje się jak wyglada w praktyce kwestia umowy o zakazie konkurencji, którą podpisywałem 4 lata temu zatrudniajac sie w silvanie. Zwolniłem sie kilka miesięcy temu a na moje konto nie wplynela żadna chociazby część kwoty odszkodowania, ktore przy tego typu umowach są obligatoryjne. Jeśli ktoś jest w podobnej sytuacji, to może jakis pozew zbiorowy lub cos?

KościelnyKarierowicz
@clark79kent

Szanowny panie Supermanie, w kwestii umów o zakazie konkurencji oraz wszelkich odszkodowań prosi się o kontakt z prezesem Wielkopolskiego Centrum Ubezpieczeń z siedziba w Poznaniu, panem Arkadiuszem D. Jest on właściwym organem do rozstrzygania wszelkich sporów na linii pracodawca-pracownik. Pozdrawiam i powodzenia.

Lucas
@KościelnyKarierowicz

Dobry wieczór. Zwracam się z pytaniem, czy w kuchni katowickiego oddziału firmy stoi jeszcze lodówka? Wątpliwość polega na tym, że kierownik kiedyś wspominał, że jeżeli nie będzie szanowane powierzone mienie przez pracowników, to zabierze lodówkę i ofiaruje ją w prezencie regresem rodzicom. Proszę o odpowiedź, bo sprawa jest szczególnie niepokojąca. Dobranoc Państwu.

Włodzimierz Ilicz

Panie Boże, daj wszystkim po równo, a tym co dzielą daj troszeczkę więcej

Podziękowanie
@Włodzimierz Ilicz

Witam serdecznie. Pracowałam w Silvanie kiedyś, ale firma mi podziękowała. To było najpiękniejsze podziękowanie jakie mogłam sobie tylko wyobrazić. Dzięki temu nie czuję już negatywnych emocji, a świat otworzył się dla mnie na nowo. Jeśli jeszcze ktoś z Państwa pracuje w firmie, to niech zabiega o takie podobne podziękowanie, a jeśli nie pracuje to niech lepiej nie zaczyna. Pozdrawiam

Terapeuta

Powiem wam tylko tyle, kiedyś miałam depresję, ale pomogła mi rozmowa z Michałem.

pochwalony
@Terapeuta

A ja wam powiem tylko tyle, że już dawno nie pełnię funkcji operacyjnego, a przewoźnicy dalej mi zgłaszają pozycje aut, kto z was może się takim czymś pochwalić?

@@@@@
@Terapeuta

To była zapewne ta na której odebrałaś również szkolenie z sprzątania kuchni i mycia rąk

hihi
@@@@@@

Tak :) tylko ze sprzatania w kuchni.

Miki

Padłem:D

Witam, czy w związku z tym, że odchodzi kolejna osoba z firmy kondycja jest na najwyższym poziomie? Mam obawy o swoje miejsce pracy i również się zastanawiam czy nie szukać czegoś bardziej stabilnego.. w końcu od mojego przyjęcia zwolniło się dziesięciu pracowników...podobno pewien oddział będą zamykać...

B@n@szak

Będzie dobrze! razem z J i z Ł przejmujemy schenkera!!! Idę tylko zapytać kiedy

Majonez kielecki
@B@n@szak

Witam. Czy wyjaśniła się sprawa majonezu z kwietnia ubiegłego roku? Kto był sprawcą tego haniebnego czynu? Ukarano winnych? Czy odpowiedzialne za to osoby poniosły konsekwencje? Jakie są ustalenia z Centrali firmy?

Maria

Myślę, że warto byłoby otwarcie porozmawiać na temat swojej przyszłości w firmie już bezpośrednio z jej Dyrektorem. Na pewno nie owijałby w bawełnę i po prostu powiedział, jak się sprawy mają. A na jaki okres masz tam umowę?

o. Berlin

Czy chodzi o oddział Berlin? Jeśli tak, to został on już zamknięty, dla dobra firmy.

Arkadiusz
@Majonez kielecki

Witam. Sprawa jest w toku. Ustalenia zostaną zaprezentowane po zgromadzeniu całości materiału.

Dhl

Witam, czy prawda jest, że firma w najbliższym czasie otwiera oddział Silvan Logistics Mińsk, a kierownikiem oddziału ma być Mihai Lukashievych? Proszę o odpowiedź, chciałbym wyslac CV.

Rybka

Ryba z profilowego?

Ariel

Niestety w Katowicach jest też jedna syrenka - ta to dopiero jest zepsuta! Poczuła trochę władzy i wszystko zepsuła.

B.B.

Panowie kierowcy wzięli by się za robotę poszli na jakieś szkolenie bo wiedzy i kompetencji to nie mają. Pan J i Ł skutecznie pozamiatali oddział. Essa

Fifi

Dokładnie! na liderami ktoś jest , określa co wolno a co nie. Przykład idzie z góry i skoro Pan Ł szef wszystkich szefów, twierdzi że jak się coś nie podoba bierz teczkę i do domu. Mało tego zupełnie się z tym nie kryje , to jak ma być dobrze.

Teresa Dzidek
@Fifi

Do prezesa firmy: czy długo Pan będzie jeszcze pozwalał na nieudolne zarządzanie swoim podwładnym? Firma miała otwierać następne piętro w Katowicach, a jak tak dalej pójdzie to otwarta zostanie co najwyżej piwnica. Proszę o reakcję na zły przebieg wydarzeń i skrócenie łańcucha, bo firma nigdy nie przejmie niemieckiego giganta, a takie były - przypomnę - plany.

B.B.
@B.B.

No proszę. Celnie . Trafiony zatopiony!

PrezesWikipedii
@B.B.

Witam, Gratulacje dla jednego z kierowników (KTW) za przeczytanie całej Wikipedii! Najwyższy czas na pojedynek na wiedzę z gospodarzem Willi pod Magurą!

Awantura o kasę
@PrezesWikipedii

Proponuję zgłoszenie ekipy w następującym składzie do najnowszej edycji "Awantury o kasę": Kierownik z Wikipedii, Gospodarz Willi pod Magurą, Profesor z Rimini. Z takim zapleczem wiedzy powszechnej sukces gwarantowany!

JayJay

Tak się kończy niestety przyjmowanie młodych ludzi bez doświadczenia którzy bardzo szybko zaczynają zarabiać duże pieniądze i wydaje im się po 3 miesiącach że są asami transportu. Troszkę pokory. Chciałbym pracować w spedycji gdzie można zostawić telefon z biurze o 16 i wyjść. Może tak jest u tej konkurencji do której przeszło tyle osób? Jeśli to czytacie JA wiem koledzy że wam nie poszło, mały być złote góry a nie wyrabiamy planu i trzeba siedzieć do 17 w pracy albo i dłużej... Najbardziej zabawne jest to że ludzie nie pracują w Silvanie od roku albo i dwóch a dalej się tu wypowiadają!! Czyżby komuś nie poszło? Nie było złotych gór? Gotowca do obsługi gdzie była masa ładunków i stałych przewoźników?

I wszystko jasne
@JayJay

No właśnie marudy życiowe! Robić wam się nie chciało, o 16 do domu chcieliście wychodzić, telefon zostawiać w biurze chcieliście! A my tu robiliśmy wszystko żeby dobrze było. Ładunki zapewnialiśmy, pisuar, ekspress, troszeczkę mobbingu żeby lepiej się pracowało, spotkania w konferencyjnym żeby inni nie ślyszeli że wam źle albo co gorsza my coś źle robimy. Całą strategię obmyśliliśmy i wprowadziliśmy w życie, godzinami czytająć Marksa i Engelsa. A Wy co? Zero wdzięczności, że mogliście pracować w tak wspaniałej firmie. Teraz na poważnie dopóki firma nie wymieni kilku osób, które zamieniły to miejsce w koł.choz, to chyba nigdy nie zrozumieją te osoby, że to nie wina pieniędzy (bo warunki nie są złe), pracy (bo wszędzie pracuje się tak samo 24/7), marudnych pracowników (wystarczy ich wysłuchac i próbować zrozumieć, a nie zamykać im mordy spotkankami i straszeniem). Te wszystkie komentarze to tylko i wyłącznie zasługa 3-4 osób, które swoim zachowaniem rozwaliły tą firmę od środka. Asy kierownictwa i transportu, ludzie którzy nie nadają się do opieki nad zwierzętami, a co dopiero nad kierowaniem podwładnymi. Ludzie, którzy wprost mówią swoim pracownikom: jesteś niepotrzebny, jak Ci się nie podoba to wyp*****, jak nie skończysz marudzić to się z Tobą pożegnamy, przez Ciebie zwalniają się inni ludzie, masz to kupić nie obchodzi mnie że będzie z tego minus, te skur***** z firmy X (bardzo dorosłe podejście i świetne słownictwo do byłych kolegów pana kierownika) czy inne złote teksty, które mozna zobaczyć nawet tutaj. To wszystko nadaje się pod PIP. Róbcie tak dalej, na pewno ktoś w końcu zrobi to co powinno się stać już dawno temu. Może wtedy ktoś zrozumie, że to wina tych na górze i że komentarze tutaj nie są pisane tylko po to żeby zaszkodzić czy hejtować. Niestety większość z nich to prawda. I nie, niestety nie piszą tego byli pracownicy tylko również obecni, bo sensu prowadzenia dyskusji z wami nie ma, o czym przekonali się już ci co odeszli

Piętro
@I wszystko jasne

Witam. Kiedy nastąpi otwarcie nowego piętra w oddziale katowickim, zapowiadanego przez prezesa?

Freedom
@JayJay

No tak, wy zawsze wiecie wszystko najlepiej.. W rzeczywistości plany wykonane w 200%, zdrowe podejście szefostwa i kierownictwa, dobra atmosfera pracy a co najważniejsze - brak jadu Gufki, wyzywania pracowników, atmosfery kary i odgadywania i knucia w konferencyjnej Panów J. i B. Aż chce się zostawać w pracy do 17! Tak zaszliście ludziom za skórę, że posty na goworku to tylko część tego co chcielibyśmy przekazać światu na temat tej firmy. To się nadaje na książkę - musimy nad tym pomyśleć. Pozdrowionka!

KebabNaWynos
@Freedom

No Pan J. rośnie nam na prawdziwego prezesa tyko (usunięte przez administratora) trochę brak i podejścia do ludzi. Ewidentnie trzeba dopracować zarządzenie przez gg i gadanie niczmy w konferencyjnej.

Prawo pracy
@JayJay

Prawo pracy mówi ze obowiazkiem kazdej firmy jest placenie za nadgodziny. W silvanie sa one za darmo, wiec nie dziwmy sie ze ludzie zostaja w innych firmach za pieniadze. W waszej firmie pracuje sie po godzinach za darmo a i tak naiwne osoby siedza do 19 ;) Polecam poczytac kodeks zanim padnie jakas wypowiedz z Panstwa ust bo niestety tymi komentarzami sami sie ponizacie pokazujac niewiedze i dziecinne zachowanie ;) Pozdrogufki ;)

Redneck

Pracowałam w tej firmie. Z tego co pamiętam sekretariat spędza większość czasu w kuchni na konsumpcji oraz kontrolując czy krzesła przy stole w jadalni sa pozasuwane.

Pączek
@Redneck

W tłusty czwartek umożliwiono pracownikom zebranie pieniędzy i zakup pączków. Można było również skonsumować pączki w czasie pracy. To był taki ukłon firmy w stronę pracownika.

Jerzy
@Pączek

Zgadasz się ze stwierdzeniem, że osoby pracujące w sekretariacie mają tak dużo czasu, że mogą swobodnie korzystać z wolnego czasu w kuchni? Ciekawi mnie, czy rzeczywiście praca na tym stanowisku jest tak lekka. Może to tylko pozory?

wloska panienka
@Redneck

daj juz spokoj dziewczyno, odeszlas do konkurencji i wylewasz zale na forum. Prawda jest taka ze kierownik nie umial juz z toba wytrzymac. zajmij sie swoim zyciem a nie wypisywaniem komentarzy na temat firmy, bo znowu bedziesz wplacac darowizne na dom dziecka.

@Jerzy

A jak inaczej sekretarka mogła przytyć 25kg w dwa lata? Nie miałaby na to czasu po pracy.

Prowokacja

Piszesz człowieku przeciwko byłemu pracownikowi firmy, sam uważając się bez winy? Potwierdzasz swoją postawą tylko hipokryzję, która sukcesywnie stawała się symbolem tej firmy. Proszę nie pisać takich rzeczy publicznie, kompromitacja i bezsilność, no ale w sumie czym wy "Państwo" się macie teraz wyróżniać? No bo chyba nie marżą? Pozdrawiam!!

Zostaw merytoryczną opinię o Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 12 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 326 ocen.

Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.