Opinie o Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. w Poznań

Kondycja

Witam, czy silvan tak nisko upada ze jeden ładunek wystawia cały staff z silvana na transie? Do kogo mogę się odezwać, czy wszyscy taką samą cenę oferują? Jestem zainteresowany.

Bartek
@Kondycja

Niestety dostajemy jeden ładunek dziennie. Taką mamy teraz polityke, dlatego wszyscy szukają.

wstyd
@Kondycja

Ludzie, nie wstyd wam tak atakować firmę? Nie kopie się leżącego, firma dała fundamenty pod rozwój polskiego transportu, a wy tylko prowokujecie, atakujecie, podkręcacie atmosferę...... wstyd

Śpiący

Witam, chciałbym kupić materac, czy firma silvan zajmuje się sprzedażą? Do kogo zgłosić się w tej sprawie na transie?

Parkingowy

Czy Pani Agnieszka zdała już kartę parkingową? Jeśli nie to proszę to zrobić ASAP. Na czas pandemii oferujemy darmowe miejsca parkingowe koło torów lub na Lidlu, zapraszamy do korzystania.

Patrol_b@n@shak
@Parkingowy

Gdybys obecnie pracował w Silvanq to wiedziałbyś, ze pracujemy z domu i nikt nie używa kart parkingowych......

Jak długo czekaliście na odzew z Silvan Logistics Sp. z o.o. S.K.A.? Oddzwaniają zawsze?

Pączuś

Tylko do najlepszych spedytorów, którzy pełnia wartę przy obsłudze klientów w święta.

GranTrans

W zależności czy czekaliśmy na odpowiedź na pytanie czy odnośnie zapłaty.

$$$
@GranTrans

Dzień dobry , czy posiada ktoś informacje jak aktualnie wygląda sytuacja z terminowościa płatności?

Pracownik Biurowy

Rozmowa zwięzła i merytoryczna. Dużo szczegółowych pytań związanych stricte z doświadczeniem zawodowym. Bez owijania w tzw. bawełnę , dokładnie określone cele i zadania w potencjalnej pracy.

Doświadczenie zawodowe - szczegółowe pytania związane z zadaniami w pracy

logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
David

Witam prowadzą małą firmę sprzatajacą z ukraina Czy znajdę jakieś zlecenie w Waszym biurowcu czy wszystko przejęła Pani Gusia?

Ciekawy

Dzien dobry, chcialbym zapytac czy Pani Agnieszka ma prawo do obslugi klimatyzacji w biurze? Pamiętam, jak sama powiedziala, ze tylko kierownictwo moze ją regulowac. Czy rowniez te prawo zostało jej odebrane? Licze na szczerą odpowiedz.

Racja
@Ciekawy

W biurze akurat byli wszyscy pracownicy, kazdy by mógł się pod tym podpisać, jest zgodne z prawdą. Sama jestem ciekawa.

Przedstawiciel Linkedin

Prosimy bylą Panią kierownik działu LTL o zaktualizowanie swojego profilu na naszym portalu i zaprzestanie podawania nieprawdziwych informacji jakoby nadal piastowała stanowisko kierownicze.

Tyskie

Proszę o informację, jakie są stawki na mieszkania / domy, chodzi mi o rejon tyski. Czy jest możliwość zakupu posesji już z jednej, dobrej wypłaty. Jeżeli pomyliłem fora to przepraszam

Przewoznik

Czy to prawda, że silvan nie płaci? Już 2 faktury mam po terminie. Do kogo mogę się zgłosić?

Przewoźnik
@Przewoznik

U mnie to samo, faktura po terminie, nie można uzyskać żadnej informacji kiedy wyjdzie płatność.

Branch manager

Dzień dobry. W związku z szalejącą epidemią koronawirusa, którą zapowiadałem już w 2017 roku spowodowaną nie myciem rąk i lodówki, dyżur ma być pełniony co godzinę, czyli 8.00, 9.00 itd. Proszę o dostosowanie się do obowiązujących zasad higieny osobistej.

Ss
@Branch manager

Należy się stosować inaczej nałożone zostaną kary porządkowe? Sprzątanie miało się odbywać zawsze w czasie nadgodzin po 16:10.

Bakteria Silverowska
@Ss

Czy to prawda, ze specjalna komisja w składzie, między innymi pracownicy sekretariatu ocenia stan czystości urządzeń kuchennych po dyżurnych?

eurocentrum
@Bakteria Silverowska

witam, czy w związku z epidemią koronawirusa koszty utrzymania biura poszybowały w górę?

Krzyżowiec spedycyjny
@eurocentrum

Dobry wieczór. Czy w związku z pandemią panującą w Europie i na świecie, pracownicy oprócz identyfikatora muszą być również wyposażeni w maseczki ochronne. Dziękuję za odpowiedź

Miecz krzyżakowy
@Krzyżowiec spedycyjny

Zapewniono zestawy ochronne zabezpieczające plus możliwość pracy z domu.

chodzący sarkazm
@Branch manager

nudzi się w domu od roku, co?????

Menago
@chodzący sarkazm

A jak ! Z miłą chęcią i pełna radością słuchamy od obecnych pracowników o żenujacych próbach ratowania sytuacji. Ludzie się z was śmieją i maja dosc , szukają roboty, więc skład jeszcze się zmniejszy aż zostanie tylko kółko wzajemnej adoracji. Zapewne wtedy i wódz naczelny w Katowicach przeprosi się z tym śmietnikiem zwanym trans....

Dyrektor Biura Spedycji
@Menago

Wobec rozwijającej się nieustannie epidemii koronawirusa, apeluję o zaprzestanie wymiany wzajemnych uszczypliwości i włączenie się w walkę ze wspólnym wrogiem - wirusem. Proszę nie wprowadzać atmosfery hejtu. Z poważaniem, Dyrektor Biura Spedycji.

Silvan Logistics - dział HR

Szanowni Państwo W tym niepewnym czasie chcieliśmy zapewnić, że zdrowie naszych pracowników i kontrahentów jest dla nas priorytetem. Przestrzegamy wszystkich, najwyższych standardów higieny zgodnie z wytycznymi WHO. Nasi pracownicy zgłaszają się do pracy, tylko wtedy gdy są w pełni zdrowi, częściowo wprowadziliśmy również tryb pracy zdalnej. Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że nasze usługi pozostają dostępne, bez żadnych ograniczeń. Na bieżąco monitorujemy wszystkie zalecenia i wdrażamy wszystkie możliwe środki ostrożności. Życzymy Wszystkim zdrowia oraz spokoju w najbliższym czasie. Silvan Logistics

Home office

Witam, ostatnio w TV mówili, że wszystkie firmy mają miec home office. Czy w związku z tym kazdy z oddzialu katowickiego bedzie mógł zabrać komputer stacjonarny ze sobą do domu? Pytam bo obawiam sie przed chorobą.

Covid
@Home office

Z uwagi na dynamiczny rozwój koronawirusa, do odwołania zostają zawieszone spotkania w konferencyjnej. Proszę kontaktować się przez komunikator gadu gadu

Ziutek
@Home office

tak, zabrałem komputer razem z myszką, krzesłem, biurkiem i piórnikiem i przedłużaczem

Platnosc

Witam, kiedy zostaną opłacone wszystkie faktury za zrealizowany transport? 60dni po terminie i dalej nic!!! Ksiegowe nie odbieraja telefonow! Moze czas wyslac waszych pseudo spedytorow zeby uczyli sie szacunku do przewoznika od otwierania kopert? A moze spedytorom tez placicie po 3 miesiacach pracy pierwsza wyplate? Wystarczy wejsc na transa zeby zobaczyc jaka jest rotacja.

Sardynia
@Platnosc

Ciekawe czy również w tej kwestii naczelny adwokat firmy, początkujący spedi, będzie potrafił obronić - wybielić firmę.

Księgowa
@Platnosc

Witam W poniedziałek odbedzie się głosowanie. Będa do wyboru 2 warianty, pańską płatność pokryją pracownicy dobrowolnie zrzekając sie premii albo kierownik oddziału zapłaci za fracht z własnych pieniędzy jak w przypadku kradzieży stulecia. Prosze pamiętać, ze kierownictwo ma się dobrze, płatności sa sprawą drugorzędną.

Zobowiązania
@Księgowa

Prosimy dodatkowo o dołączenie stosownych zrzutów z gps na maila i dołączenie "DW" polskiej izby spedycji. W innym wypadku płatność nie będzie mogła być zrealizowana. Według wstępnych informacji, pracownicy już przygotowują zrzutkę na pokrycie zobowiązań w razie gdyby został wybrany wariant nr 1.

Pilna odpowiedź

Proszę odpowiedzieć, dlaczego radzionkowski pitbull pozostaje w cieniu gdy firma tonie i potrzeba fachowej ręki do jej ratowania. Oczekuję natychmiastowej odpowiedzi.

rozpacz

Pracowałam kiedyś w dziale krajowym. Było najgorsze kilka miesięcy w moim zawodowym życiu. To czego doświadczyłam w tej firmie nie da się opisać tutaj. Po krótce: kierownictwo patrzy na pracowników z góry i głownie przez kamery, co jest głównym narzędziem do dyscyplinowania pracowników. Traktowanie przez kierownictwo jak i współpracowników jest na poziomie jakiegoś (usunięte przez administratora). Ubliżanie i wyzwiska względem współpracowników są normą w tym dziale. W drugim z działów natomiast panuje całkowita cisza, chyba ze strachu...Szczerze odradzam prace w tej firmie.

Zapomoga

Chciałabym wyjechać ze znajomymi do jakiegoś drogiego hotelu i się nieźle zabawić. Czy firma pokryłaby koszty takiego wyjazdu i udzieliła zapomogi?

Włodek

Czy spedytor w tej firmie ma sam sobie szukać klientów i robić call center z google po firmach produkcyjnych, czy klientów naganiają handlowcy?

Coffe

Jakie są benefity?

Bobby knuckles
@Coffe

Karą porządkowa w wysokości 150 i szkolenie z giełd prowadzone przez fachowców.

coffe
@Bobby knuckles

Nie bardzo rozumiem z tą karą. Zależałoby mi na multisporcie. Pozdrawiam.

Bobby knuckles
@coffe

Jedyną kartę jaką masz okazję dostać to od Szybkiej Sznity, 8 pieczątek i 9 kanapka gratis!

Asia
@coffe

@coffe wiem ze sprawdzonego źródła, że w Silvan niebawem pojawi się multisport, lub inna forma benefitu na zajęcia sportowe i nie tylko, warto chwilę zaczekać :):)

Rise_Cieslakowski_Kristoff
@Asia

czy to prawda, że jako inna forma benefitu 33 najlepszych pracowników otrzyma po euro palecie majonezu na Wielkanoc?

Zaangażowany
@Rise_Cieslakowski_Kristoff

Jeżeli jestem osobą z pasją, z zaangażowaniem, chcącą się rozwijać to nadam się do tej pracy?

Zaangażowany

x
@Bobby knuckles

Szybka sznita już jest zamknięta - pozdrawiam, obecny pracownik

KomuBułe
@x

Upadła, bo pracownicy przestali kupować po obniżce pensji

old boy
@Bobby knuckles

jakis czas temu tam pracowalem, najnizsza krajowa na konto, premia pod biurkiem do reki. Zakaz jedzenia, nawet na szybko 1 skibki przy biurku, zakaz sluchania radia, tylko klik klik klik po klawiaturach i rozmowy przez tel, spoznienie 3min - rozmowa u szefa dlaczego tak, zostajesz po godzinach to fajnie, robisz to dla firmy hahah i najwazniejsze... zerowy kontakt face to face z klientem a trzeba bylo chodzic w koszulach i dlugich spodniach, zwykly t-shirt i krotkie spodenki przy upalach powyzej 30st zakazane! za moich czasow klimy nie bylo i pot splywal po calym ciele w tym biurze w poznaniu... masakra i odradzam, masz byc, robic zlecenia, siedziec do nocy i za fracht od firmy zlecajacej 1800zl, znajdujesz kierowce za 1600 czyli 200zl dla firmy, z tych 200zl jak dobrze pamietam do Twojej kieszeni wpadali ok 10zl ktore byly wlasnie pod stolem wyplacane :D nikomu nie zycze dluzej niz kilka mc posiedzec tam i poznac o co kaman, bo gdyby Pan XYZ spod sklepu powiedzial ze ma firmy oferujace ladunki to by mial fotel kolo szefa, ktory pewnie sie zmienil i mr B jest teraz glownodowodzacym, ciekawe czy angielski podszkolil czy dalej to polish englisz :D Pan B... dalej chodzi w dziadkowych laczkach po biurze a pracownikom zabrania ubrac sie luzno by porozmawiac przez transa i tel? haha "Firma Silvan Logistics jest jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w branży TSL..." chyba cofajacych sie najszybciej POzdrawiam pracownikow, tych wytrwalych i zycze mniej stresow

@old boy

W Kato nie ma takiego problemu, bo pani kierownik potrafi nie tylko angielski, ale też np. niemiecki, portugalski, hiszpański.

Ola
@old boy

z tym jedzeniem to chyba ostra przesada :):) Pracuje od miesiąca i nikt mi jeść nie zabrania, nawet jest szansa wyjścia na obiad i nikt nikomu czasu nie liczy...

Rimini
@Ola

Czy firma ma może w planach organizację wyjazdu integracyjnego? :)

pytajnik
@Asia

Czy wiecie Państwo gdzie można nabyć koszulę wizytową z logiem firmy na kołnierzu?

pojemnik
@pytajnik

Szanowni Państwo, czy wyjaśniła się sprawa zaginięcia pojemnika na herbatę?

Spedytor
@Asia

@Asia Pierwsze informacje o karcie Multisport były już w 2016. Zbieraliśmy podpisy i miało być na dniach. Więc sobie jeszcze poczekasz :-)

Szwed
@pojemnik

Witam ponownie. Nawiązując do dramatycznej sprawy zaginięcia pojemnika na herbatę, pragnę poinformować, że podobne naczynia dostępne są w promocyjnej cenie 9.90 zł w ofercie dużego, szwedzkiego producenta.

szybkiepierogi
@Coffe

Pierogi meksykańskie i mleko sojowe.

@szybkiepierogi

Ja nie narzekam na zwyczaje panujące w firmie, jak np. obciążenie tzw. karą porządkową, bo wiem że to dla mojego dobra.

mydełkoFa
@szybkiepierogi

Czy w oddziale katowickim nadal pracują osoby, które nie myją rąk po skorzystaniu z wc?

atmosferić
@coffe

Witam, jaaaaaaka atmosfera panuje w firmie?

Jony Brawo
@pracownik

Wow to teraz już jazda bo ktoś zna więcej języków niż 2 ? Polski i polsh english jak większość tych pseudo spedytorkow .

polczlowiekpolmajonez
@Jony Brawo

Gościu, chyba nie słyszałeś British accent jakim włada pani kierownik k.d. Podwykonawcy z Londynu myślą że z Brytyjczykami rozmawiają nawet podczas zwykłego pisania na GG o problemach transportowych na linii UE - GB. Szacun, piona, pozdro 600, z farcikiem kiero!

Facundo Arana
@Asia

Cześć, jak z tym multi sportem i innymi formami?

Wariant
@KomuBułe

Witam. Głosowałem za wariantem nr 1 w kwietniu 2018. Chciałbym zmienić wybór na wariant nr 2, tak aby była zachowana jednomyślność głosowania. Czy jest taka możliwość?

ArturWichniarek
@Wariant

niestety nie ponieważ z regresem jest jak z prawem - nie działa wstecz.

Jony Brawo
@polczlowiekpolmajonez

Koledzy przecież pracowaliśmy razem i spora grupa asow transportu bez translatora 2 zdan nie potrafiła napisać:)) i sorry koledzy i koleżanki ale tak wlansie było!

Pierogi z cebulką
@Jony Brawo

Dlaczego w starym biurze w Katowicach zamykano drzwi do konferencyjnej i uniemożliwiano pracownikom korzystanie z tego pomieszczenia? Pierogi tam najlepiej smakowały.

Przedstawiciel szybkiej sznity
@Pierogi z cebulką

Witam. Byłem kelnerem w szybkiej sznicie, ale podczas roznoszenia kanapek bardzo spodobała mi się atmosfera w firmie. Czy można dołączyć do zespołu?

Wyjazdy integracyjne
@KomuBułe

Witam serdecznie. Zwracam się z pytaniem, czy firma w dalszym ciągu organizuje wyjazdy integracyjne dla pracowników wzorem ostatnich lat? Czy ten benefit został podtrzymany? Zastanawiam się nad powrotem i ta kwestia jest dla mnie kluczowa. Proszę o pilną odpowiedź.

Udany wyjazd
@Wyjazdy integracyjne

Kolego wracaj wracaj łuksik i jongczyn zrrobią Ci taki wyjazd że oszalejejsz i zrozumiesz co to znaczy prawdziwy WYJAZD. Emocje gwarantowane.

Koszty utrzymania biura
@Rise_Cieslakowski_Kristoff

Witam serdecznie. W internecie pojawiła się informacja o tym, że popularny komunikator, a w firmie również podstawowe narzędzie pracy, gadu-gadu wprowadza abonament. W związku z tym, należy zadać pytanie, jak znacząco wzrosną koszty utrzymania biura i jednocześnie czy pracownicy firmy są świadomi ich wysokości?

o. Katowice
@Udany wyjazd

Czy kierownik oddziału Katowice dalej jest taki pewny siebie po spadku notowań firmy?

Masło w Katowicach
@o. Katowice

Kierownik twierdził, że pracownicy mają się jak pączki w maśle w firmie. Chyba to masło (albo pączki) musiało być nieświeże, skoro tyle osób odeszło i to głównie do konkurencji.

Zenon
@Facundo Arana

Dostepne bebefity: Opieka medyczna i multisport

Majonez Bokiem

Kiedyś tak było, ze pracownicy w Katowicach byli zapraszani na rozmowę w konferencyjnej, gdzie zapraszany mial rzekoma możliwość argumentacji w obronie swoich przekonań. Przygotowane odpowiednio kierownictwo ltl ftl wtedy, pacyfikowalo wszelkie racje pracownika, a ostatecznym argumentem kierowniczki było legendarne już podsumowanie: "to nie do końca tak jest". Po masowych odejściach z firmy podobno sytuacja się polepszyła i nie gnębią już aż tak pracowników. Czy to prawda? Nawet maja wejść benefity?

Ziobro

Dzień dobry, Czy to prawda, że byli pracownicy firmy zamierzają wejść na drogę prawną z firmą Silvan w związku z panującym w firmie mobbingiem? Ja tylko pytam.

Sz. P. Prezes Jarek
@Ziobro

Będzie wesoło spotkanie integracjne w iście silvanowskim stylu - na sali rozpraw :D do zobaczenia! Ps. Będzie catering ?

Zostaw merytoryczną opinię o Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 12 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 326 ocen.

Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.