Opinie o Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. w Poznań

snow

Napadało dziś dużo sniegu, czy osoby ktore spoznily sie do pracy moga wytlumaczyc co sie dzieje?

Snout

Witam, podczas rozmowy z klientem zatyka mi nos, co stosować?

Miód na moje oczy

Chciałbym z całego serca podziękować obecnym pracownika silvana , za regularne dostarczenie powodów do smiechu i szydery. Fajnie się to ogląda jak ludzie siedzący razem w biurze no i ekipa z konferencyjnej xD obrzuca się gów ... na go worku..Pytanko czy ktoś tam jeszcze ładuje, bo ponoć już teraz sami kierownicy brakuje tylko kierownika korytarza i wc. Proszę o pilne obsadzenie stanowisk .

Freiheit von der Arbeit

Dobry wieczór Państwu, Czy w związku z licznymi (tzw. masowymi) odejściami z firmy w 2018 oraz legendarnej degradacji na stanowisku kierowniczym w katowickim oddziale firmy, obecni pracownicy działu kluczowego klienta zostaną pozbawieni prawa urlopu, aby zaspokoić potrzeby klienta i zapewnić ciągłość w realizacji bieżących kontraktów oraz ładunków? Czy to prawda, że max. czas przebywania na zwolnieniu lekarskim to od tego roku 3 dni / rok? Pozdrawiam

Why
@Freiheit von der Arbeit

(usunięte przez administratora)Potencjalni pracownicy maja prawo wiedzieć co szykuje im los

Pracownik Biurowy

Rozmowa zwięzła i merytoryczna. Dużo szczegółowych pytań związanych stricte z doświadczeniem zawodowym. Bez owijania w tzw. bawełnę , dokładnie określone cele i zadania w potencjalnej pracy.

Doświadczenie zawodowe - szczegółowe pytania związane z zadaniami w pracy

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Dawid

Jakie są zawsze główne problemy?

żyrandol

czy jeżeli firma upadlaby to kierownictwo zabierze z pomieszczeń wyposażenie - lodowke, komputery i biurka, podobnie jak prezydent komorowski żyrandol z palacu prezydenckiego?

Plaża po angielsku

Bo na nią pracowali inni pracownicy

Czepi69

Witam, czy pracownicy firmy, w tym oddzialu katowickiego, maja pierwszenstwo szczepien przed innymi w branzy TSL? Jaka jest szczegolowa kolejnosc?

Oleg

Dzień dobry, jak wygląda sytuacja? Szykują się kolejne awanse/zwolnienia? Czy w salce odbywają się płomienne wystapienia managerów? Czy sekretariat nadal funkcjonuje w niezmienionym składzie? Pozdrawiam :)

Gwiazdeczka

Dlaczego firma ma już tylko jedna gwiazdkę? Czy tak nisko upadła? Dużo nas głosów dochodzi o problemach a oceny na gw tylko to potwierdzają

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Silvan Logistics Sp. z o.o. S.K.A.?

Najlepiej nigdy nie dostąpić tego zaszczytu PZDRo Guśka!

lisie kukle

Zastanówmy się jak kryzys pandemiczny wpłynął na procedury zaopatrzenia firmy w środki czystości i nawodnienie pracowników. Czy (usunięte przez administratora)się doszkala w tej dziedzinie.

straszne

witam Państwa, to co kaczynski robi obecnie z polska jest rowne z tym co guska zrobila z silvanem. wielka degradacja. jak tak mozna niszczyc panstwo/firme? straszne co sie dzieje, oby to sie szybko skonczylo...

Konferencyjna

Jak jesteście takie (usunięte przez administratora) to zapraszam w poniedziałek na spotkanie do konferencjnej. Michael i pitbull tez będą.

hrabia

czyzby się już sytuacja uspokoiła? bo jest cisza, jak wyglada sprawa w kielcach??

hrabina
@hrabia

Mam podobne zapytanie, jak wygląda sytuacja w Katowicach?

przykladowe
@hrabina

zaplacilbym kazde pieniadze zeby byc teraz na przykladowym spotkaniu w konferencyjnej i posluchac co mowi sie na temat kondycji firmy, tudzież opiniach na temat zdrajcow co odeszli

hrabia
@przykladowe

ale ze co firma ledwo co się trzyma?

potęga
@hrabia

dla mnie wiekszym sukcesem niz ten Igi Swiatek jest utworzenie potęgi z oddzialu katowickiego za sprawa Michaela Lucasa

brutaltruth

Wiele przedstawionych tutaj opinii może wydawać się mało merytorycznych ale niestety zawierają one w sobie dużo prawdy. To co przeżywali/przeżwają pracownicy w oddziale (usunięte przez administratora)mogłoby nadawać się na swoisty dokument jak nie traktować pracownika, tym bardziej takiego który przynosi realne zyski firmie. Począwszy od (usunięte przez administratora) nieustanny stres, stale napiętą atmosferę i ciśnienie (wręcz doprowadzające niektórych pracowników do problemów zdrowotnych), na płaczu pracowników po rozmowie z kierownictwem kończąc. Masz inne zdanie niż kierownictwo i śmiesz wyrazić je na forum? Nadciągają ciemne chmury (i miny), zapraszamy na rozmowę do sali konferencyjnej. Robisz coś co wykracza poza ogólne pojęcie pracy? Widzimy to na kamerach, przedstawimy to na najbliższym zebraniu albo rozmowie. Zarabiasz zbyt dużo - no jak to taka młoda osoba może tyle zarabiać? Obcinamy. Każde odbiegnięcie od odgórnie przyjętych norm nie zostanie nie poruszone, jesteś pod stałą obserwacją wizualną i głosową (oczy i uszy pewnych osób jako narzędzia głównie). Historie o zbiórkach, propozycji pokrycia kosztów kradzieży przez pracowników, straszenie komornikiem, karne dyżury w kuchni, lodówka, kuchnia, toaleta i ekspres do kawy przedstawione jako benefity, spotkania organizacyjne rodem z przedszkola itd. to wszystko prawda. Brak jakiejkolwiek solidarności z pracownikami przy górującym w open space potężnym napisie "TEAM" który jak się okazało jest synonimem ironii w tej firmie. Czujesz się bardziej jak wróg i problem a nie część zespołu. Po odejściu wielu dobrych spedytorów coś zaczęło zmieniać się na lepsze, ale do "zdrowej" firmy jeszcze daleko. Pamiętaj przyszły pracowniku, że kadra zarządzająca to wciąż te same osoby, które dopóki nie zmienią swojej mentalności to zbyt wiele tutaj się nie poprawi. Firma zapomniała, że dobry i solidny pracownik to największy kapitał firmy który trzeba pielęgnować, szanować i trzymać jak najdłużej. Czy się kiedyś przebudzą? Nie wiem.

Prawda
@brutaltruth

"Jeśli zadbasz o swoich pracowników, oni zatroszczą się o klientów" powiedział kiedyś pewien mądry Pan. Firma w przeciwieństwie do tych aktualnych nadal słów, uważa pracownika za wroga i traktuje go z buta, jako szeroko rozumianego przeciwnika. Powyżej zaprezentowany komentarz w pełni wyczerpuje na potrzeby przyszłego potencjalnego pracownika zasób informacji o modelu prowadzenia firmy - oddziału przez kierownictwo. Kapitał ludzki, i idąc dalej, umiejętność zarządzania nim to w "dobie pracownika" element decydujący o przewadze nad rywalem rynkowym. Niby proste, ale nie dla wszystkich. Pozdrawiam serdecznie.

Patologia
@brutaltruth

Jedna z lepszych opinii ostatnimi czasy i niestety, ale w 100% prawdziwa. Kierownictwo straciło mnóstwo dobrych spedytorów. Po ostatnich odejściach wzięli się za robotę i poprawili warunki. Niestety same polepszenie warunków nic nie da, w momencie gdy szanowne kierownictwo nie zmienia swojego zachowania. Traktowanie pracowników jak śmieci jest na porządku dziennym. Szanowni państwo nie lubią jak ktoś ma odmienne zdanie od nich i jeżeli znajdzie się śmiałek, który powie na głos co o tym wszystkim myśli, szybko jest sprowadzany na ziemię w sali konferencyjnej tekstami, ze nikt tutaj sobie nie życzy marudzenia, bo trzeba chwalić firmę, złego słowa nie mówić i być wdzięcznym że można tu pracować. Komedia. Ludzie, którzy nigdy nie powinni sprawować funkcji kierowniczych bo nie mają do tego żadnych predyspozycji i podejścia robią z firmy (usunięte przez administratora) ;)

0p
@brutaltruth

Daj już spokój. Nikt dobry nie odszedł, a ty sama nawet średnia nie byłaś Musisz mieć wspaniałe życie, że co 2 dni siadasz i piszesz elaborat o firmie, w której już ponad rok nie pracujesz.

Exspeditor
@0p

Widać, że wy dalej żyjecie w jakiejś alternatywnej rzeczywistości. Albo choroba psychiczna bo trudno to inaczej wytłumaczyć. :)

Katastrofa
@0p

Hahah zwolniło się w ciągu roku prawie 50% biura (kilkanaście osób) i nikt z nich nie zasłużył nawet na miano "dobrego"? To jest wlasnie naoczny dowód jak tutaj się traktuje ludzi. I nie pisze tych komentarzy jedna osoba, zapewniam

BinioOooOo
@0p

Tak samo uważam. Robienie wysokich marży to nie wszystko. Sztuką jest ciągłe wchodzenie wiadomo gdzie nie uszkadzając jelita.

Siwy
@brutaltruth

Ja się chciałem zapytać gdzie jest moje 10 koła, które należy mi się z marży jaka wypracowałem. Czy zostały przeznaczone na utrzymanie biura? I proszę nie podawać mojego numeru tel do wiadomości publicznej, bo potem inni spedytorzy do mnie wydzwaniaja, a wyście mieli tylko mój numer Michaelowi przekazać.

Titanic
@Exspeditor

Racja, nie ma już ratunku

Ej
@0p

Halo! Nie jestem kobietą? (usunięte przez administratora)sama mnie chwaliłaś i dawałaś awans! ;) Więc chyba taki zły nie byłem jak Ci kasę do kieszeni pakowałem

goredach
@brutaltruth

google grafika -> "this is fine" Obrazek oddający w 100% sytuację i zachowanie kierownictwa. :)

obserwator
@0p

Właśnie po tego typu komentarzach, może nawet postronna osoba zauważyć jak zadufani i pewni siebie są ludzie kierujący oddziałem / firmą. Mimo licznych i bogatych w treść opisów różnych sytuacji i postaw w firmie, kierownictwo próbuje dalej (zresztą wyjątkowo nieudolnie) brnąć w swoje "racje", które pozbawione są jakiejkolwiek prawdy. Na szczęście wierzę w rozum i zdrowy rozsądek osób, które zastanawiają się czy składać tam aplikacje. Przedstawione tutaj opisy nie pozostawiają złudzeń jaką decyzję powinni podjąć. Pozdrawiam!

Potencjalny pracownik

Czy oddział w Berlinie prowadzi rekrutację zewnętrzną czy tylko wewnętrzną - wśród swoich pracownik?

Kunegunda

Szanowny Duchowny, czy mogę prosić o rozwinięcie? Lud chce poznać szczegóły

Gufka
@Kunegunda

Proszę nie zadawać tylu pytań, wracamy na stanowiska pracy.

Kościelny
@0p

Rozumim. Dobrzy ludzie piastują tylko stanowiska kierownicze. W porządku.. gdyby tylko mieli odrobinę szacunku dla pracowników i się nie pastwili, nie wyżywali, nie poniżali. W Silvanie to było coś na miarę Stafordzkiego ekspetymentu dr Zimbardo.

Program
@Kościelny

Witam. Chciałbym dowiedzieć się, czy firma ma w planach stworzenie "programu wymiany" pracowników z innymi oddziałami w Europie, celem udoskonalenia posiadanych już umiejętności oraz wzajemnej integracji.

Sonick
@brutaltruth

W Kielcach zaczyna to wyglądać bardzo podobnie....

Spot

Witam czy była Pani kierwnik dalej robi, robi, robi spoty?

Sciucor
@Spot

Dodatkowo chciałbym zapytać czy w biurze niekluczowego klienta dalej pracuje jego kierownik, niedoszły wokalista Big Cyca, pomysłodawca Wikipedii? Kawka smakuje? Jest dalej taki pewny siebie na opustoszałych korytarzach firmy?

Wynagrodzenie panashak
@Sciucor

W biurze niekluczowego klienta wynagrodzenia są nadal o polowe niższe niż w biurze kluczowego klienta? Ciekawy temat.

Benedykt
@Wynagrodzenie panashak

Witam, urodził mi się syn Benedykt. Jaka liczba dni tacierzynskiego przysługuje mi w firmie?

Dave
@Spot

Spota zabierze zaprzyjaźniony przewoźnik za 150 ewraszkow.

Agnes
@Dave

kto chce wystawic zleceie na 1 eur na Dawida?

frigo
@Agnes

Aga, Dawid już na załadunku Wiem

kara porzadkowa
@frigo

dobry wieczor, czy w firmie podczas dzwonienia do przewoznika trzeba miec ubrana maseczke ochronna? czy za brak maski nakladana jest kara porzadkowa w wysokosci 150?

Aktualizacja

Good afternoon, w imieniu społeczności gowork chcemy podziękować byłej kierowniczce za aktualizację profilu linkedin. Dzięki tej spektakularnej degradacji, świat stał się odrobinę lepszy. Prosimy o informację jeszcze na czyje polecenie dokonano degradacji.

Pochwalony

Dobry wieczór, nadchodzą upały. Na jakich zasadach odbywa się dyżur w obsłudze klimatyzacji? Proszę o informację.

Zdegradowani2020
@Pochwalony

Proszę mi powiedzieć, czy zdegradowany kierownik korzysta dalej z pełni uprawnień, przywilejów jakie przysługiwały mu podczas pełnienia funkcji kierowniczej?

Novy

Witam, Czy kryzys ekonomiczny ominął firmę SLV LOG? Czy można zostawić CV u prezesa firmy Pana Janczyka?

gość

Mi wiszą 2600 za koszty

gość
@gość

możesz rozwinąć? bo miałam aplikować tam

Zostaw merytoryczną opinię o Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 12 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 326 ocen.

Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.