Opinie o Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. w Poznań

Muzeum Katowice

Kiedyś poszedłem na chwile w czasie pracy do lidla, pech chciał że kierownik poszedł za mną, opierdo*ił mnie potem że zachowywałem się jak w muzeum długo oglądając kolejne produkty zamiast szybko zakupy zrobić Pozdrawiam MG

MIKI

Nagroda świąteczna od firmy: bony Sodexo na kwotę uwaga uwaga: 200PLN BEZ KOMENTARZA!!!

Zofia
@MIKI

moment moment, ale przecież bony świąteczne to dobra wola pracodawcy więc skąd te oburzenie??

ukłon w strone
@Zofia

to prawda, firma nie ma obowiązku niczego zapewniać, a z ogromnych premii pracownik sam może sobie zrobić prezent. To jest ukłon firmy w strone pracownika, ale niektórzy i tak beda wiecznie niezadowoleni, zamiast podziekować...

Exexex
@MIKI

Zawsze to jakiś bon, kiedyś to co najwyżej kosz z wędlinami xD

Bęben

Ale to w Poznaniu?

@Zofia

Nie dziwie się ze nikt nie chce przyjąć do silvana a jak już ktoś przyjdzie i zobaczy co tam się dzieje to się zwalnia wiec takie ochłapy 200zl to jest kropla w morzu a dobrej woli nie ma w silvanie jak już to jest tylko (usunięte przez administratora) nawet ludzie z agencji są traktowani jak takie psy a ten monitoring to jest jakaś porażka jak można przyjść do pracy i siedzieć całe 8godzin żeby obserwować pracownika czy nie stoi i nie gada zamiast zająć się tym co jest do roboty to woli jeden z drugim siedzieć przy kompie i obserwować kto gada a kto nie bu ha ha

@ukłon w strone

„Z ogromnych premii” ??? A co to za premia skoro za wszystko zabierają ? To o czym wy ludzie mówicie ? A poza tym jeżeli chodzi o magazyn to robiąc na 3 zmiany i 13 dni pod rząd i dostać wypłatę która powinna być o wiele większa (należy sie wtedy dzień wolny) słyszy sie ze trzeba odrobić dzień wolny który sie należy albo zastąpić swoim dniem urlopu albo jak nie którzy ludzie chodzą oddać krew żeby pokryć swoj dzień wolny to jak mogą być niezadowoleni ??? Firma łamie wszelkie prawa pracownika i kodeks pracy ale mamy wszyscy nadzieje ze nadejdzie ten dzień ze inspekcja pracy się zainteresuje tym wszystkim a mamy na to wszystko dowody i nie będzie to kara 200tys tylko wyższa !!!

Anrzej
@ukłon w strone

Wlasnie, samemu MOZNA sobie z premii zrobic PACZKE - o co to oburzenie :-) Jak wiesz, ze Twoja nagroda za caly rok pracy powinna byc wyzsza jak 200zl to po co tam siedzisz? Pytam.

@Anrzej

Co to jest za bzdura żeby samemu sobie robić paczkę z własnej premii ? I co to jest za nagroda 200zl za cały rok pracy ??? Patrząc na inne firmy to maja nagrody roczne co najmniej 1000zl ,wczasy pod gruszą ,premie świąteczne itd itd !!! Tak poza tym to pracodawca jakby był w porządku i chciał zadbać o to żeby pracownik został to by sam z siebie dał wyższa nagrodę i dodatkowe premie a nie śmieszne 200zl :-D

No nawet jeśli to prawda to wiadomo jak ta sprawa się rozwinęła? Serio jakaś strona powstała z tego tytułu? Co pracownicy wobec tego ostatecznie zrobili?

@Karolina

Ta sprawa się nie rozwinęła bo wszystko jest zamiatane pod dywan i żadna strona nie powstała z tego tytułu , a co do pracowników to ostatecznie narazie czekają na efekty kiedy w końcu inspekcja pracy przyjedzie i zacznie drążyć temat i nawet nie pomoże kierownikom to ze niby maja wszystko w papierach tak jak powinno być bo liczy się tez wiarygodność i dowody pracowników którzy niestety cierpią na tym jak firma ich (usunięte przez administratora) i traktuje.Nie dosyć ze trzeba pracować 13dni pod rząd i odrabiać dzień wolny „KTÓRY SIĘ NALEŻY” to na dodatek trzeba było pracować w temperaturze 6 stopni (mamy na to dowody z naszego termometru) a nie z tego co kierownicy sobie ustawili na magazynie żeby nie spadło poniżej 10stopni żeby nie mieli kłopotów ale są dowody na to ze była niższa temperatura niż oni sobie ustawili .Mamy tez nadzieje ze pracownicy z agencji jak już wspominali to ze tez nagłośnią sprawę jak są traktowani przez pseudo brygadzistów i kierowników . Wiec mamy nadzieje ze w końcu firma Silvan będzie pociągnięta do odpowiedzialności i poniesie solidna karę Najlepiej prace czy w magazynie czy w biurze w żernikach koło poznania omijać szerokim łukiem !!!

Pan Kamil

Zrobiłem kiedyś 7 zleceń, to pamietam że nie była ważna wypłata (1000 zł), ale jaka atmosfera

@Pan Kamil

W silvanie nie ma dobrej atmosfery w silvanie masz się zamknąć i robić a tam jest jeden mądrzejszy od drugiego ,w tej firmie się dobrze pracowało jak kiedyś był kierownikiem Artur B. A teraz to co nie którzy co byli magazynierami udają brygadzistów i kierowników i uważają się za bóg wie kogo jakby był Artur to nie byłoby takiej samowolki nie jeden się już zwolnił bo ma dosyć tego co tam się dzieje kierowników i brygadzistów jest więcej niż magazynierów ja już od bardzo długiego czasu tam nie robię ale jak mi mówią co się dzieje to za żadne pieniądze bym tam nie wrócił i ODRADZAM wszystkim chętnym co chcą podjąć tam prace

Pracownik Biurowy

Rozmowa zwięzła i merytoryczna. Dużo szczegółowych pytań związanych stricte z doświadczeniem zawodowym. Bez owijania w tzw. bawełnę , dokładnie określone cele i zadania w potencjalnej pracy.

Doświadczenie zawodowe - szczegółowe pytania związane z zadaniami w pracy

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Jula

Cześć czy ktoś pracował w dziale reklamacji w Silvan Transport ?

colonel sanders
@Jula

nikt nie pracował ponieważ taki dział nie istnieje, nie ma czego reklamować :)

@colonel sanders

chodzi tylko o ujęcie w nazewnictwie? można prosić dla jasności o poprawne pod względem nazwy wymienienie działów? tak dla jasności już

Obsługa sekretariatu

Dział projektu kluczowego klienta Sekretariat Zarząd

@Obsługa sekretariatu

dziękuję. czyli jakby była jakaś reklamacja, to w którym dziale nad nią pracują? raczej obsługa klienta? Ile tam osób obecnie jest?

Krzychu
@Karolina

Firma Silvan zrobiła w styczniu br. prawie 100 zleceń i obyło się bez ani jednej reklamacji! :)

@Krzychu

O to super w takim razie klienci nie mają powodów do narzekania jak na razie? ;) a pracownicy to zostali za taki wynik jakoś lepiej wynagrodzeni może?

Czy można liczyć w Silvan Logistics Sp. z o.o. S.K.A. na prywatną opiekę medyczną?

MSN

Tak można.

Dorota
@MSN

A czy pakiet opieki medycznej jest jakiś podstawowy czy bardziej rozbudowany?

medical assistance
@Dorota

Pakiet jest bardzo rozbudowany, włącznie z zabiegami przeprowadzanymi poza granicami, np. USA. Firma pokrywa koszta transportu, operacji, rehabilitacji i powrotu.

zbyszek ze śląska

On miał zawsze gest, to pamiętam

teams

26/12 kluczowy klient i tak nie pracował. :D

tabelka do 10:00
@teams

Firma mogła zobowiązać pracowników do przyjścia, np. w celu uporządkowania tabelki na koniec miesiąca, czy wyczyszczenia skrzynki mailowej. Jednak ze względu na ich dobro, tego nie zrobiła. Przestańcie ciągle narzekać, doceńcie gest kierownika katowickiego. W Sylwestra też firma w tym roku zrobiła wolne, a w innych nie wiem jak jest.

teams
@tabelka do 10:00

Czy dyrektorka sekretariatu nadal wyznacza dyżury kuchenne w firmie? Kto w tym tygodniu czyści ekspres i zmywa blaty?

robson
@teams

nie ma już sekretariatu ponieważ powierzchnia nowego biura ma 7m2.

Timo
@robson

Kiedyś było mniej kont na timo niż pracowników. Należało na takie konto zasłużyć. Obecnie liczba pracowników w oddziale katowickim jest mniejsza niż liczba tych kont. Co kierownik oddziału zrobi z nieużywanym kontami? Dlaczego obciążenie dla firmy w postaci operacyjnych jest dalej utrzymywane?

pan michal

dzien dobry, czy we firmie silvan mozna pracowac hybrydowo? czy firma zapewnia pomoc przy transporcie komputera stacjonarnego do domu?? pozdrawiam

konik
@pan michal

proszę wziąć pod uwagę pracę z prywatnego laptopa

Silesia City Center
@konik

Firma dogadała się z Silesia i pracownicy mogą tam korzystać z darmowego internetu

Dodatkowy dzień wolny

Ze względu na pogarszająca się kondycję firmy i liczne odejścia zatrudnionych, chcemy wyciągnąć wnioski z zaistniałej sytuacji i poinformować, że w tym w roku firma robi ukłon w stronę pracowników i po wcześniejszym wykonaniu wszystkich czynności służbowych, tegoroczna Wigilia będzie dniem wolnym od pracy. Chcemy aby pracownicy mieli możliwość spędzić święta wśród najbliższych, z dala od obowiązków w pracy.

rusek

Witam. Czy kierowcy ze wschodu mogą wozić ładunki firmy?

Grażyna
@rusek

A w ogłoszeniach firma wspominała, że nie zatrudnia obcokrajowców? Warto wysłać CV i podpytać, ale chyba liczy się po prostu chęć do pracy i umiejętności. No i pewnie są wymagane jakieś dokumenty, żeby zatrudnienie było legalne.

A na podstawie czego taka sugestia, że padło to pytanie? Jakaś informacja gdzieś się pojawiła?

MALGOSIA

witam firma Silvan o/Poznan, bardzo dobra spedycja ,polecam wspolprace z nimi,profesjonalne podejscie do klienta-przewoznika, POLECAM !!!

Art
@MALGOSIA

To dzięki nam, pracownikom. To my robimy wszystko co w naszej mocy aby Klient był profesjonalnie obsłużony- tylko co z tego skoro zarząd tego nie widzi nie docenia.

Nickname
@MALGOSIA

małgosia przestań walić krak, bo Ci mózg usmażyło.

W Starachowicach na dziale krajowym: słabo oceniam. Co z tego że mamy system permiowy skoro firma nie daje opcji żeby dobrze zarobić, 0 systemowych podwyżek, operacyjni nie ładują aut... "Kierownik krajówki " przy problemach chodzi po biurze i rozkłada ręce, haha. A i za rekordowy wynik miesiąca była : pizza od firmy. ŻAL.

Sas

Nie jesteś pierwszy

@Sas

Pierwszy w czym?

Exexex

A czy kuchenne dyżury (bezpłatne, po godzinach) nadal obowiązują? I czy nadal zwoływane są specjalne zebrania w sprawie przeterminowanych produktów w lodówce i okruszków na stole?????

new office
@Exexex

Czy w nowym biurze jest kuchnia?

Kuchnia
@new office

Tak. Włoska, Grecka i Hiszpańska

Brud

Hej Do kogo 2zł za pączki?

sekretariat slaski
@Brud

do Dyrektora Sekretariatu

piwnica w belcanto

czy poprzednia siedziba oddzialu katowickiego nie pozwalała pomieścić obiecanych 70 osob, że zdecydowano się zmienić biuro? może trzeba było zagospodarować lepiej piwnice?

karta dyżurna

Witam, jak wygląda sytuacja z parkingiem po zmianach w lokalizacji firmy? Gdzie parkują osoby, które nie maja karty parkingowej oraz czy obowiazuja dalej dyżury kuchenne?

spotacja

dobry wieczór, czy jutro jak nie będzie spotów to można wyjść wcześniej czy siedzimy do 4:00pm równo?

Zofia
@spotacja

takie pytanie to może do szefa a nie na forum... a z ciekawości - wyszliście? :D

Zostaw merytoryczną opinię o Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 12 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 326 ocen.

Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.