Opinie o Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. w Poznań

Kamila

Dzięki sprawa zgłoszona. Dużo już spraw przyjęli

źle się dzieje

silvan rozpoczął wyprzedaż wszystkich swoich ciągników oraz naczep, bardzo źle się tam dzieje

@źle się dzieje

A jaki jest teraz stan osób zatrudnionych skoro już tak piszecie? Wcześniej cos pisali o jakimś uciekaniu, mnie praca w biurze wcześniej interesowała, ale teraz jak tak czytam to nie wiem czy w ogóle byłaby jeszcze dostępna? Ktoś coś wie?

Cieszęsiężemnietamjużniema

Pracując na oddziale krajowym, który był pierwsza moją pracą, to to co się tam dzieję to totalna porażka, zresztą międzynarodówka akurat w tym oddziale nie lepsza. Ale z tego co czytam komentarze to tak jest wszędzie, pracownik najgorszy i nie chce pracować bo nie robi wyników, jakby to rzeczywiście od nas zależało. Wieczne rozmowy, że coś jest nie tak. Jak było dobrze to nawet się nikt nie odzywa. Wieczna dyscyplina jak patrzysz na swój telefon to już jesteś złym pracownikiem. Zero zaufania do pracownika, wynik zrobiony to rób bo możesz zrobić jeszcze lepszy. A to wypala, no i najważniejsza kwestia, czyli pensja, boże jak można za takie pieniądze tak harować, przecież to stres na gigantycznym poziomie a do tego marna płaca. ŻAL, pewność jest taka należą wam się lepsi pracodawcy!!!!!

Wystawca merytorycznej opini

Niestety, ale firma niewypłacalna. Wiele firm zostało (usunięte przez administratora) i nie otrzymało zapłaty za wykonane usługi. To są fakty - merytoryczna opinia. Dziękuje.

Pracownik Biurowy

Rozmowa zwięzła i merytoryczna. Dużo szczegółowych pytań związanych stricte z doświadczeniem zawodowym. Bez owijania w tzw. bawełnę , dokładnie określone cele i zadania w potencjalnej pracy.

Doświadczenie zawodowe - szczegółowe pytania związane z zadaniami w pracy

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Dowiem się o co chodziło z tymi komentarzami o niepłaceniu? Czy to zostało już ogarnięte? Tak pisali na forum a widziałem, że są oferty na magazyn, myślałem czy by nie aplikować, ale teraz sam nie wiem czy pracownicy nie maja przy tym jakichś niejasności w wypłacie? ktoś teraz pracuje i się odniesie? Warto przyjść?

MASAKRA!!! Przyszłam na rozmowę rekrutacyjną do firmy, rozmowa trwała ok godzinę, rekruter wypytywał dosłownie o wszystko, chyba już nie wiedzieli o co mają pytać a wiele z tych rzeczy nijak się miało do pracy. Oczywiście nie dowiedziałam się jakie wynagrodzenie są w stanie mi zaproponować. Następnie była druga rozmowa która trwała także ok godzinę, rozmowa o tym samym jedyne co to dołączyła druga osoba do rekrutera żeby zdać te same pytania które były zadawane na pierwszej. Na tej rozmowie tak samo nie dowiedziałam się jaką wypłatę mogą mi zaproponować. Na rozmowie ustaliliśmy, że do tygodnia dadzą mi znać gdyż mam inną ofertę pracy - niestety nie dali znać. Jak widać już na początku, firma najwidoczniej nie liczy się z pracownikiem!! STRATA NA NICH CZASU I BRAK SZACUNKU!!!

Debata

W debacie TVP udział weźmie przedstawiciel KW Silvan i Sprawiedliwość dr Michał Lukasik.

@Debata

Dopiero co tu wszedłem i większość ostatnich opinii zdaje się być dla mnie nie do końca jasna. O jakiej debacie teraz piszesz? I jaki ona może mieć potencjalny wpływ na sama prace i pozostałe jej warunków wśród osób zatrudnionych?

Jurek

Witam uwaga firma nie płaci, wyznaczają kolejne terminy płatności, których nie dotrzymują. Przesuwają w nieskończoność Nie polecam! Nie płaca w terminie, straszna przepychanka, wykonane kilkanaście telefonów i emalii, nie przynoszą rezultatów.

David James

Mogą, ale obowiązuje zakaz wystawiania zlecen na 1 euro, ta opcja jest zablokowana

@David James

Nie wiem do końca co tam było napisane, ale czy to dotyczy bezpośrednio warunków pracy? powinienem cos o tym wiedzieć? I co z tymi niepracującymi osobami, czemu takie pozycje miałby widnieć, bo nie bardzo rozumiem?

Ludwik

kiedy zostaną zwrócone piniądze za korzystanie z prywatnego internetu do celów służbowych? było to obiecywane kiedyś przez byłą kierownik działu LTL w Katowicach i dalej czekamy.

Wir(t)usek

Konkurencja szaleje na spot, zaniżane są staweczki. Odrzuconka. Ciekawe jak rozwinie się walka.

Mein Kauf

Wszystkie gaśnice, koce, tabliczki „droga ewakuacyjna” taniej 50% w Kauflandzie z karta lojalnościowa Mein Kauf.

sekretariat

Jakie kompetencje trzeba spełniać na stanowisko sekretarki?

krecik

Dzień dobry, prosimy o aktualności z oddziału. Czy pracownicy nadal są obeserwowani przez kamery biurowe, co tydzien są zebrania z rozmowami korygującymi oraz dyżury związane z opróżnianiem lodówki itd? Pozdrownienia dla starego zespołu, starej rzetelnej gwardii, która wykazała lojalność mimo nimiłych warunków. Oby wynagrodzenie było godziwe, każdego było stać a samochód i wakacje 2x w roku.

Mel Gibson
@krecik

Kamery zostały zlikwidowane z powodu zbyt dużego zużycia prądu, rozmów korygujących też już nie ma ponieważ nie ma z kim ich przeprowadzać. Lodówki również nie ma, została ona przekazana w prezencie rodzicom byłego kierownika oddziału - legendy spedycji i filantropa. Z wynagrodzeń, samochodów i wakacji również zrezygnowaliśmy aby nie mieć kompletnie żadnych problemów. Czy są jeszcze jakieś pytania?

@Mel Gibson

Przyjmiecie na młodszego operacyjnego?

samochod
@Mel Gibson

jakie samochody firmowe mieliscie dostepne? na jakich zasadach?

do obecnych pracowników
@samochod

jakie obecnie są pozytywne aspekty pracy w oddziale Katowckim? jak są traktowane pracowite osoby- jest szansa na zapracowanie na godziwe wynagrodzenie?:)

Jakub
@do obecnych pracowników

Pozytywnych nie ma. Czy mam wymienić negatywne?

Autka
@samochod

Zwykli pracownicy jeździli skodami i oplami, jak ktoś się wyróżniał to miał BMW albo Mercedesa. Najlepsi pracownicy mieli firmowe lambo albo porsche z logiem firmy, firma płaciła za wszystko w tym paliwo

autka
@Autka

Czy autka firmowe zostały zwrócone Silvanowi przez odchodzących? Czy pracownicy ktorzy zostali mogą liczyć na samochody klasy premium?

Kamila

Niestety firma SILVAN TRANSPORT & LOGISTICS Sp. z o.o./Katowice nie płaci. Nie polecam, zero odpowiedzi ze strony księgowości. Faktury już są nieopłacone miesiąc po terminie i brak jakiegokolwiek kontaktu. Telefonów też nie odbierają. Nie polecam. Szkoda zachodu.

Wojtek
@Kamila

Niestety z tego co mi wiadomo nikt tam już nie pracuje więc nie ma kto odpowiedzieć na maile czy też telefony.

Hmm
@Kamila

Czyżby konkurencja próbowała robić złą opinie? Śmieszne to wszystko. Bardzo dobrze że tyle osób odeszło nikt za nimi nie będzie płakał. Czas na zmiany i profesjonalne zarządzanie oddziałem!

Jola
@Hmm

Twierdzisz, że dobrze, że doszło do tych wspomnianych odejść? Dlaczego? powyżej była wzmianka o jakichś problemach w płatnościach czy to był kluczowy powód? Firma ma teraz problemy z płynnością? I w jaki sposób dojdzie do ostatecznych rozliczeń?

Silvano
@Jola

Pasażerowie statku Silvan opuszczają pokład, opuścił go nawet kapitan łodzi Michal Lukasik, ponieważ okręt tonie, a orkiestra w przeciwieństwie do Titanica przestała grać. Została chyba tylko guska bo nie chciała palić mostów z okrętem

Kat
@Silvano

Byli pracownicy chcą wracać to jest bardzo ciekawe wiec firma jednak nie tonie ???? Były zarządzający skutecznie wykończył oddział ale to na szczęście przeszłość

Kapi
@Kat

Dlaczego tyle osób przeszlo do innej firmy i kto teraz dowodzi oddziałem? Jak idzie? Ile jest osób? Kamery zostały?

lamp
@Kapi

pracownicy którzy odeszli już osiągają lepsze wyniki niż w firmie slivan. dlaczego tak się stało?

Michael Lucas

Łukasika zniszczyła w transporcie nadmierna pewność siebie i brak pokory. Niestety, ale jest różnica między odwaga, umiejętnością podejmowania ryzyka a butą, przekonaniem o swojej doskonałości. Niedobre decyzje, brak szacunku do pracowników, brak podstawowej wiedzy na temat zarządzania kapitałem ludzkim, gdzie dzisiaj to ludzie stanowią o sile kolektywu kończy się brutalnie. Spokojnie mogłaby powstać na ten temat książka: „jak nie prowadzić firmy w 2023?”. Pozostaje pytanie, czy następcy wyciągną z tego jakieś konstruktywne wnioski?

ciekawe
@Michael Lucas

ciekawe co stworzył autor tej wypowiedzi: jak ocenia własną odwagę, umiejętność podejmowania ryzyka i iloma osobami zarządza

Legendarna siła
@ciekawe

Autor tej wypowiedzi nie jest przedmiotem dyskusji, a powyższe argumenty ad personam nie odpowiadają w żaden sposób na szereg postawionych zarzutów. Proszę, aby obecny kierownik oddziału się bardziej postarał, bo jak się będzie tak starał jak tu odpowiada, to legendarnej potęgi oddziału z całą pewnością nie odbuduje.

Andrzej Duda

Szanowni Państwo, Bardzo ciężko było mi przyjąć tą wiadomość do siebie i się z nią pogodzić. Doktor Pan Michał wielokrotnie gościł w Rezydencji Prezydenta RP w Wiśle, jeździliśmy razem na nartach, był On wręcz uwielbiany przez moją żonę Agatę. Wspólnie spędzaliśmy również Święta Bożego Narodzenia i zapraszaliśmy się wzajemnie na różne inne imprezy o charakterze rodzinnym. Panie Doktorze, Kierowniku, Michale - dziękujemy za wszystko w imieniu III Rzeczypospolitej Polskiej. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym, Zwierzchnik Sił Zbrojnych RP Andrzej Duda

Michał Łukasik
@Andrzej Duda

Panie Ministrze, Panie Prezydencie Bardzo dziękuję za miłe słowa. Zawsze dawałem z siebie maksimum, w moim słowniku nigdy nie istniało słowo "niemożliwe" a sukces zawdzięczam tylko i wyłącznie swojej wieloletniej ciężkiej pracy. Przez wiele lat byłem zaangażowany społecznie między innymi zatrudniając pracowników, którzy byli obciążeniem dla firmy tylko po to żeby mieli co żyć zawsze płacąc za wszystko z własnej kieszeni. Dla pracy byłem w stanie kontrolować potrzeby fizjologiczne tak długo jak tylko chciałem bez konieczności wychodzenia do toalety przez kilkadziesiąt godzin. Teraz w końcu wraz z całą rodziną udajemy się na zasłużony urlop do Władysławowa. Wrócę silniejszy i z nowymi pomysłami na dalszy rozwój polskiej spedycji. Dziękuję i pozdrawiam, Niczego nie żałuję, Dr Pan Michał Łukasik

Rafał Brzoska
@Michał Łukasik

Michale, Również chciałem Ci serdecznie podziękować za pomoc w transporcie paczkomatów na terenie całego kraju. Bez Ciebie firma InPost nie byłaby w tym miejscu, w którym obecnie się znajduje. Mój sukces jest również Twoją zasługą. Pozdrawiam i do zobaczenia!

Tajemniczy Ananas

Pomimo tylu negatywnych opinii jakie tutaj się pojawiają, osobiście nie mam takich złych wspomnień z tą firmą. Pracowałem kilka lat i swoją przygodę z Firma oceniam pozytywnie, dziwie się trochę, że jest taki hejt na tej stronie. Pozdrawiam oddział Poznań.

jest szansa na rozwinięcie myśli płynącej z tego komunikatu? jeśli faktycznie taka sytuacja występuje to co wobec tego z pracownikami? jak ich sytuacja finansowa obecnie się układa i jaka jest na nią dalsza perspektywa?

Giełda
@Karolina

Oddział firmy Silvan z Katowic został wystawiony na sprzedaż za symboliczną złotówkę, w cenie jest również cały tabor firmy - 1 naczepa typu plandeka.

TobieiWamKijwOdpyt
@Giełda

Czy Warto inwestować w akcje firmy?

@Giełda

Padło przy tym odniesienie do naczep. A co z pracownikami? Ile ich obecnie zatrudniało się w danym oddziale? Zostali przeniesieni? Albo wypłacono im odprawy?

Mirek
@Karolina

Niestety pracownicy utknęli na odprawie w Calais i niczego im nie wypłacono. Nie wiadomo co się z nimi teraz dzieje.

Rafał
@Mirek

W ramach cięcia kosztów od dnia dzisiejszego firma Silvan rezygnuje z systemu Speed. Zlecenia będą odręcznie wypisywane przez spedytorów na papierze a rejestr będzie prowadzony w programie OpenOffice Calc.

XYZ
@Rafał

w jakim celu jest to w ten sposób ustalone? co konkretnie to daje? czyli jak w tym wszystkim wypadli pracownicy, jaka jest ich ocena sytuacji?

Samuraj

Napisze krótko i na temat Odradzam podjęcia pracy firmie SILVAN odział komorniki ! Niestety zarządzanie przez kierowników na zmianach jest (usunięte przez administratora)+ ludzie którzy są odklejeni od rzeczywistości !!! Co jeden pracownik głupszy od drugiego mało tego jeden drugiego chodzi i sprzedaje (ten zrobi to , ten tamto) po prostu jak małe dzieci nic tylko bić brawo za brak logicznego myślenia w pracy !!! Niestety kierownik tego oddziału to przedziwny Janusz !!! Co do kasy no właśnie jak się zwolnisz a będziesz chodzić do pracy by być uczciwym względem pracodawcy ten zabierze tobie premie i dostaniesz wypłatę od najmniejszej co masz na umówię …(usunięte przez administratora)o nic więcej !! Ludzie odklejeni od rzeczywistości na każdej z zmian (usunięte przez administratora) Atmosfera jest na niskim poziomie !! (usunięte przez administratora)robią z kasa wiec uważać

zainteresowany

Jaka stawka?

Dr Sławomir Mentzen

Szanowni Państwo, Chciałbym z tego miejsca podziękować Szymonowi Marciniakowi za owocny udział w naszym evencie i pogratulować nominacji na głównego sędziego w finale CL, ale jednocześnie tez podziękować doktorowi Panu Michałowi za bycie w pogotowiu do zastąpienia Szymona w sędziowaniu za tydzień w sobotę w związku z problemami ze strony UEFA. Obu Panów bardzo cenię!

Zostaw merytoryczną opinię o Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 12 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 326 ocen.

Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.