Opinie o M&T Group S.C. w Piła

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy M&T Group S.C.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w M&T Group S.C. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M&T Group S.C. w Piła

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Czy M&T Group S.C. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Bartek

Ja również chciałbym aplikować i chodzi oczywiście o Piłę.

Jake
@Bartek

szczerze? chyba nie prowadzą w Pile rekrutacji, nasze Pilskie firemki są niewypłacalne i nikt już z nimi nie chce współpracować. Oni wypłacają ludziom pieniądze, zgłaszają do urzędów, płacą ZUS-y i podatki a taki żużel na przykład (tak żużel) nie zapłacił kilkudziesięciu tysięcy(!), do mnie przychodzą od nich wiadomości z imprezami "po drodze" czyli jak mają np. imprezę w Mielnie to po drodze mnie i znajomych zabierają lub czasami na kilkudniowe imprezy weekendowe jeżdżę np. do Poznania lub pod Poznań, ale myślę, że co do zaaplikowania to trzeba się z nimi kontaktować

Ja Nowy wpis
@Jake

No właśnie!!!! Ciekawe jest kto będzie ochraniał mecze żużlowe w Pile- bo ruszają! Poprzedniej firmie nie zapłacili (CO?? MT Wam zapłaciło i nawet nie powiedziało, że Polonia Piła nie zapłaciła za ostatnie mecze?) Raczej my sobie nie pochodzimy bo wątpię, że MT będzie chciało współpracować z klubem, który jest niewypłacalny. Tak swoją drogą, strasznie jestem ciekaw, kto tam będzie stał

trevit Nowy wpis

Oho, widze że przedstawiciele firmy postanowili się wypłakać na goworka, że jaki to jest zły, bo daje ludziom możliwość mówienia prawdy XD

Konrad Nowy wpis

Doprawdy? Sami wiecie (skoro mianujecie się moderatorami a więc specjalistami w tej dziedzinie), że ludzie komentujący cokolwiek w większości przypadków sieją ferment. Wasza witryna zatem jest ukierunkowana do osób które mają z czymś problem i szukają miejsca gdzie w internecie się wyżyg** a Wy tylko to podsycacie. M&T ma dobre opinie, jest na prawdę ludzką firmą, a jak ja tak sobie czytam i czytam, że jak nic się nie dzieje to próbujecie podsycić temat to w moim odczuciu mija się to z jakąkolwiek uczciwością. Rozumiem, że zarabiacie na ilości wejść więc Wam nie zależy na rzetelności a na miejscu w internecie które możecie uzyskać w momencie gdy wzbudzicie zainteresowanie użytkowników. Nie wiem dlaczego nie smarujecie na profilach mniejszych firm? Nie są tak medialne? Jest to niesmaczne! Poza tym, te Wasze abonamenty miesięczne za możliwość moderacji opinii są żałosne, próbujecie w ten sposób wyłudzić pieniądze od firm aby miały dobre opinie. Mam nadzieję, że MT nigdy się na to nie zgodziło i nie zgodzi- aż się z nimi w tym temacie skontaktuję. Macie jako GoWork bardzo złe opinie wśród pracodawców jak i wśród pracowników, Wasze ogłoszenia na Waszym portalu są drogi ei nieskuteczne, więc próbujecie w inny sposób wyciągnąć pieniądze.... śmiech, śmiech i jeszcze raz śmiech

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie M&T Group S.C., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Julita

@Alfik zapewaniam Cię, że portalowi GoWork zależy na obiektywnych i rzetelnych opiniach pracowników. Nie usuwa się również negatywnych komentarzy, jeśli nie łamią regulaminu. Problem polega na tym, że człowiek, który ma zarzuty względem pracodawcy bardzo często nie chce lub nie umie zachować kultury wypowiedzi. Nawiązując do płatnych usług portalu to możesz je sam ocenić w zakładce "Dla Pracodawców". Jest tam dokładnie opisana płatna usługa Gowork.pl. Jeśli zechcesz poświęcić czas i zajrzeć tam to sam stwierdzisz, na czym polega płatna usługa dla pracodawców. Rozumiem, że jesteś pracownikiem firmy M&T Group? Podzielisz się swoją opinią o warunkach pracy i atmosferze panującej w firmie?

Alfik
@Julita

Firma jest super, atmosfera także, a Wy moim zdaniem zachowujecie się jak hieny, nie dziwię się że Wasz portal jest słabo szanowanym portalem w środowisku pracowników i pracodawców. Jeszcze nikt się nie dorobiła na podżeganiu do nienawiści ani na krzywdzie innych. Pamiętajcie że karma wraca, dla mnie osoby które na to sie zgadzają i pracują w Waszym środowisku to osoby bez zasad. więc życzę powodzenia.

Jake
@Alfik

też tak sądzę! Go Work to firma karmiąca się hejtem

Ryszard

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Olek
@Ryszard

zależy w jakim mieście bo oni co jakiś czas maja rekrutacje

Czy ktoś z Was dysponuje nowymi informacjami] o M&T Group S.C.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Alfik

Po co się udzielać? Najczęściej udzielają się hejterzy. Normalni ludzie pracują, odbierają wypłatę i są zadowoleni, a Wy podsycacie atmosferę bo Wam spada oglądalność na GoSrorku? Lubicie gęsty hejt? Coby zaproponować usuwanie komentarzy za symboliczną opłatę abonamentową 1000zł miesięcznie? Niezły biznes!

Aga

Kobiety też mogą ;-)

Janek

Polecam

ana

hhahahahahhaha

Julita

@Sylwia20 super, że chcesz się wypowiedzieć na temat M&T Group S.C. ale czy mogłabyś rozwinąć swój komentarz? Od dawna nikt nie dodawał żadnych postów na temat pracy, więc skoro masz informacje, to na pewno inni będą wdzięczni za wspomnienie o umowach, godzinach pracy czy socjalu?

Kamil
@Julita

stawki są zależne od zlecenia, zawsze podawane w smsie z zapisami do pracy, w Pile są zawsze wyższe od 10zł netto czyli minimalna nie ma za bardzo znaczenia w tej kwestii. godziny pracy też są różne- zależą od długości trwania imprez. Socjal? co masz na myśli pisząc socjal na umowie zlecenie?

zażenowany
@Kamil

Kamil odpowiedziałes właśnie na wątek założony przez ADMINISTRATORA, mają pewnie "kopiuj wklej" wiadomości bez jakiegokolwiek sprawdzenia tematu żeby tylko podsycić wątek. M&T błagam Was nie kupujcie żadnych abonamantów on Go worka! Praca u Was się broni sama, nie trzeba nic usuwać za opłaty które możnabyłoby podzielić miedzy pracowników po fajnie zrobionej impreie- pieniądze na nich to wyrzutnia w błoto.

Julita

@Kamil, skoro zatrudnienie odbywa się na umowę zlecenie, to rzeczywiście pytanie o socjalu jest bezzasadne, chyba że M&T Group S.C., daje jakieś dofinansowania do multisportu czy dopłaty do wakacji. To miałam na myśli wcześniej zadając pytanie dotyczące socjalu. A czy po jakimś czasie można liczyć na umowę o pracę?

zażenowany
@Julita

Administratorze- bo wątpię, że wiadomośc tak durną pisze ktoś kto pracuje u nich dorywczo. Zrób najpierw reaserch jeżeli chcesz spróbować podbić wątek. Mam wrażenie, że te wszystkie dopisywane na szaro wiadomości mają na celu wywołanie gówn*burzy aby wasz (tak napisałam celowo z małej litery ponieważ wy nazwy własne firm także piszecie z małej!) portal się na ich plecach wybił! Jakim cudem można mieć na imprezach masowych umowę o pracę? Idę na mecz na 5 godzin za dwa dni idę na koncert na 6 godzin za tydzień na 12 na targi i na to ma być umowa o pracę?? Pomyśl- napisz, to nic nie boli, albo najlepiej nic nie pisz! Ja juz słyszałem o tym goworkowym: zapłać to będziesz mógł usuwać komentarze, a jak ktos nie płaci to podejrzewam, że właśnie przez takie żenujące próby potsycania tematu liczycie że się ktoś złamie xD

Sylwia20

Witam Praca super nawet jak dla kobiety. Serdecznie polecam wszystkim !!!!

Julita

Czy po ustaleniu stawek minimalnych na godzinę, opisywane stawki w firmie uległy zmianie? Dla potencjalnych pracowników to bardzo ważne informacje, które mogą zadecydować o tym czy podejmą pracę, czy nie.

opoa

Świetnie, że zapewniona jest opieka koordynatora a jak dodatkowo jest zapewnione zakwaterowanie to takie wyjazdy wydają się być dość rozsądną opcją, ale wiadomo jakich zarobków można się jeszcze spodziewać? Miały być podwyżki jakieś. Dzięki za odpowiedź

Piła

w Pile mają żużelek cyklicznie, za dwa tyg jest półmaraton więc trochę się dzieje :-)

Lele Morele

stawki są różne w zależności od wykonywanej pracy, stanowiska, zaangażowania itp. Na imprezach stawki dla "zwykłej " służby informacyjnej są od 10zl netto, porządkowi mają od 12zł/h netto. Produkcje- czyli dozory przed i po imprezie to 9-10zł/h netto. Koordynatorzy mają coś około 20zł-ale za to sobie nie dam ręki obciąć bo nikt się nie chce przyznać (lojalność :-P). Inaczej też rozwiązują imprezy wyjazdowe- zwykle albo stawka jest wyższa albo ryczałt za całość- więc się opłaca na typowe dorobienie sobie. Na imprezach firmowych dają od 15zł/h netto, a wiadomo na sylwestrach itp. stawki idą wzwyż o 200-300% Płatności są zależne od firmy dla której pracujemy- bo wspólpracują z wieloma. Niektórzy płacą od razu do ręki po pracy, a za niektóre zlecenia są przelewy zgodnie z harmonogramami na umowie. Lubię u nich to, że prawie wszystko czego szukamy jest na umowie (umowa ma 4 strony :-P) albo na rozmowie wstępnej tłumaczą i nie ma niedomówień :-) Tak jak mówię- kokosów nie ma ale wszystko jest klarowne więc są lubiani :-)

Natka

zależy od firmy z którą jest to zlecenie, bo jest wiele różnych i z przecieków wiem, że da się coś negocjować, bo jak główni wykonawcy widzą "te same mordki " po raz któryś to można negocjować :-) wiem że koordynatorzy zaczynają od 16zł netto a ci najlepsi lub z najbardziej odpowiedzialnymi stanowiskami lub ci co jeżdżą na wyjazdówki mają dużooo więcej, ale cholerka ciężko się dowiedzieć, bo wszyscy nie są wylewni :-P Ja się kapnęłam ostatnio jak dostałam po imprezie dodatkowe 50zł bo im pomogłam (nie spodziewałam się, że będzie to dodatkowo wynagrodzone bo było to w godzinach pracy- a tu psikus), więc zaczęłam podpytywać i tak po nitce do kłębka.... ale swoją drogą lojalność pracowników u nich jest na bardzo wysokim poziomie- tak trochę jeden za wszystkich wszyscy za jednego :-)

Rege

na imprezy są przetargi i tak na prawdę w wiekszości sytuacji wygrywa najniższa stawka- POLSKA w takim kraju nam przyszło żyć!

Kalina

nie, stawki są zależne od charakteru imprezy nie od jej wielkości, oraz od tego jak zażyczy sobie organizator- stawki są podawane zawsze jednak przed zapisaniem się żeby móc podjąć decyzję czy chcesz się zapisać czy nie,co do umowy to zlecenie.

Zostaw merytoryczną opinię o M&T Group S.C. - Piła

M&T Group S.C.