Opinie o Camel Gold w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Camel Gold. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Camel Gold na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Camel Gold w Rzeszów

Delta Nowy wpis

słyszałam ze firma wrocila na rynek tylko pod inna nazwa? ma ktos jakies informacje ?

xl Nowy wpis

ad, podstawa każdej dobrze funkcjonującej firmy jest jednak jej atmosfera. Z tego co słyszałem to w camelu o nią się dba.

Hani Nowy wpis

Niestety niektórzy nie są w stanie podołać pracy telemarketera ponieważ mogą mieć gadane, ale niektórym trzeba przedstawić konkretne fakty żeby coś uhandlować. A często fakty stoją w sprzeczności z tym co się mówi. Mam nadzieję, że w Carmel Gold jest inaczej niż wszędzie dookoła woj. Podkarpackiego czy samego Rzeszowa.

pan gąbka Nowy wpis

a to oni proponują pracę telemarketera tradycyjną tak? to super, już wysyłam cv bo mam doświadczenia w takiej pracy. ale że mam takowe to wolę najpierw zapytać jak przedstawia się dokładnie ich system prowizyjny, czy ktoś z was może opisać proszę? z góry dziękuję. ogólnie proszę napiszcie też w jakich godzinach na jakie zmiany się pracuje, dobrze?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Camel Gold? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
kaska

jak wyglada praca telemarketerki w camel gold? jaka atmosfera i czy ogolnie warto tam pracowac?

X

wyslij cv to sie dowiesz

szukająca

Czy chętnie przyjmują osoby w wieku 17lat z wykształceniem gimnazjalnym na telemarkera?

anonimus

Wyslalem do nich cv i zobaczymy co z tego wyjdzie, mam doswiadczenie w takiej sprzedazy wiec sa jakies szanse. Bolo a ty pracowales juz w "wełnie"?

anonimus

Bolo pracujesz w camel gold?

anonimus

orientuje sie ktos czy camel gold szuka ludzi do pracy na handlowaca? jak tak to prosze o jakies info oraz co daje ta firma i jakie ma wymagania

kandydatka

Witam. Chciałabym się ubiegać o stanowisko konsultantki telefonicznej w tej firmie. Proszę o odpowiedź : jakie zarobki, atmosfera , zasady. z góry dziękuję. Marlena.

Mirek

Witam, bardzo proszę o infrmację jak wygląda rekrutacja do CamelGold. Dostałem zaproszenie na pierwszy etap rozmów i bardzo mi zależy, żeby wiedziec jak najwięcej. Czy rozmowy są wieloetapowe, czy są jakieś testy itd.? Będę bardzo wdzięczny za info.

Dominika

widze ze ktos tu jest złosliwy

Anika

wejdź na www.camel-gold.pl i tam masz wszystko =)

kamka88

mam pytanie szukam pracy na wakacje jak moge się skontaktowac z kims z firmy w sprawie pracy ??? gdzie mam wysłac CV proszę o pomoc pozdrawiam Kamila

nikita

z tego co widze cały czas szukaja ludzi do pracy ogłoszenia sa cały czas , ja juz byłam nawet na rozmowie i teraz czekam na kontakt mam nadzieje ze ktos do mnie zadzwoni :)

oXa

jakis czas temu widzialam ogloszenia z camel gold wiec pewnie potrzebuja ludzi do pracy. wie ktos moze jaka panuje atmosfera -jakie zarobki ?

janusz

moim zdaniem warto ,ja pracowałem w systemie prowizyjnym jesli chodzi o zarobki wszystko zalezy od Ciebie , od twojego zaangazowania i podejscia do pracy. wychodze z załorzenia ze spróbowac zawsze watro bo nic nas to nie kosztuje a zawsze mozemy zdobyc nowe doswiadczenia które moga sie nam przydac podczas dalszej "kariery" zawodowej ////////////;d

marek

witam, czy ktos z was pracowal w Cemel Gold jako przedstawiciel?? (prelegent) ?? bo chcialem sie wlasnie przyjac na to wlasnie stanowisko - powiedzcie jaki zarobki mniej wiecej i czy warto? ;/ pozdrawiam.

anna

dobrze ze jest ta podstawa, i tez chyba trzeba miec szczescie zeby trzfic na dobrego przedstawiciela ?

Zostaw merytoryczną opinię o Camel Gold - Rzeszów

Camel Gold