Opinie o CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. w Dębica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. w Dębica

Szanowni Państwo, witamy wszystkich Użytkowników serwisu GoWork.pl, poszukujących informacji o grupie CANPACK. Z uwagi na rosnące zainteresowanie naszą firmą, zdecydowaliśmy się na wykorzystanie nowej platformy komunikacji, aby odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania. Za cel stawiamy sobie jak najlepsze przedstawienie charakteru pracy, a także warunków zatrudnienia w naszej firmie. Grupa CANPACK, z siedzibą w Krakowie, jest globalnym producentem aluminiowych puszek napojowych, opakowań dla przemysłu spożywczego i chemicznego oraz butelek szklanych i zamknięć koronowych. Firma zatrudnia niemal 7 000 osób na całym świecie i prowadzi operacje w 18 krajach. CANPACK, jako firma odpowiedzialna społecznie i opierająca swoje działanie na zasadach zrównoważonego rozwoju, aktywnie angażuje się w inicjatywy z zakresu wspierania lokalnych społeczności, ochrony środowiska oraz sponsoringu sportu młodzieżowego. Zachęcamy do dołączenia do naszego zespołu. Wszystkie aktualne oferty pracy, znajdziecie Państwo w zakładce „Oferty pracy” (https://www.gowork.pl/praca/can-pack-s.a.;pr). Pozdrawiamy, Grupa CANPACK

X
@CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.

Jak tam zadowoleni jesteście z podwyżek tylko dla wybranych ?

naj
@CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.

Mam prośbę ściągnijcie tą " pracowitą" z pierwszej strony tak jak zrobiliście to ze skarpetkami obłudnicy.

Dawid

Widziałem ogłoszenie na operatora, Jak wygląda sprawa z rozmową o pracę? Ciężko jest? Był ktoś?

Jas

Jutro can pack pracuje?

Podwyzki

Może wypowiecie się w kwestii kwietniowych podwyżek???

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
waldek

machine operator - jakie zarobki w Hameenlinnie?

Jeremi

Jedno jest pewne a mianowicie to, że firma to dobry pracodawca. Dajesz z siebie wszystko to firma z pewnością potrafi docenić.

Pracowita

Wstyd mi za niektóre kobiety pracujące w tym zakładzie zważając na fakt, że poprostu się nie szanują i nie mają zwykłej ludzkiej przyzwoitości ani godności. Nie wstyd wam? Chyba trzeba zwrócić się do dyrekcji na piśmie z wykazem nazwisk kobiet, które zamiast zajmować się swoimi obowiązkami zajmują się czyimś zupełnie innym.

Niob
@Pracowita

A mi jest wstyd za tych, którzy widzą „drzazgę” w czyimś oku, a nie widzą „belki” w swoim.

Były
@Niob

Qwa stworzyła się jakaś sekta świętoszków? A mi się wydaje że trzeba dać listę, ale z nazwiskami tych, które nie zajmują się swoją praca tylko czyimś życiem!!! Przyszły pracować- nie nawracać. Wiec za pier da lać.

@Niob

Żeby mówić o wsytdzie to trzeba go przede wszystkim mieć! Ty go raczej nie posiadasz !więc skończ się plamic śmieszne "srebełko"

Antyanonymous
@anonymous

A mi się wydaje, że to zazdrość przez Ciebie przemawia. Bo jesteś gruba i brzydka i nikt nie chce cię nawet kijem tknąć!

@Antyanonymous

Alez ja się doskonale czuję w swoim ciele i na prwno jestem ladniejsza od ciebie. Współczuję Ci toku pojmowania rzeczywistości. Jeżeli uważasz że zazdroszczę Ci bycia ku.....wą to gratuluję, upaść niżej nie mogłaś! A jedyne na co Cię stać to dawanie starszym panom.

Popi
@anonymous

Kobieto daj se spokój świata nie zbawisz, jak się przyglądam z boku na zachowanie np pani KS to leżę że śmiechu najprawdopodobniej ona ci tu docina, daj se siana, szkoda slow

OBSERWATOR
@Pracowita

Pytanie do osób u źródła jakie są obecnie płace miesięczne dla ogłoszenia Operator Maszyn - praca sezonowa ,dotycząca CP w Brzesku,wisi na stronie www,oraz na innych związanych z pracą.

Miś Kolargol
@OBSERWATOR

Jak to jakie - gówniane. Będziesz dymał za psi chooj a klient tzw. ustawiacz po znajomości będzie kasował 50-70/h. Szału nie ma bo ta firma ludzi nie szanuje.

@Pracowita

o BOZIU pousuwali mi posty-a tak mnie juz troszeczke bolał brzuszek od śmiechu.No ale -jest i Ktos i kto to zauważył-brawo.Każda akcja wywołuje reakcje ;]A odnosnie nowego dyrektora to moim zdaniem powinien sprawdzic czy niektore panie maja dalej dar nauczenie się worda czy po prostu poprzestaly na penie ,długopisie znaczy ;]

ŻywyTRup
@Miś Kolargol

Oj Misiu Misiu ,najsmieszniejsze oni gnoja Was za polowe tego co Wy macie.30 zł to jest max co ma nastawiacz,nawet 25 to jest max.Problem jedynie lezy w tym ze jak widzisz takiego typa-on patrzy na Ciebie i popelniszz blad (np nie wiem linia stanie na 5 sekund) to on zachowuje się jakbyś mu psa zastrzelił.

@Niob

źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz hmm ?

];'
@ŻywyTRup

mała errata (2x tego co macie)

ZabijcieZywegoTrupa
@Antyanonymous

Nie no przestał mnie bolał brzuszek od śmiechu?Ledwo wiesz o czym ludzie tu piszą ,wyobraźni masz tyle co film po napisach.No ale Tyto na pewno wiesz że ona jest gruba ,nieatrakcyjna-nie no na pewno jest taka bo sie ośmieliła napisać (zapewne o twojej kolezance co gangbangi grube uprawialiscie :)

@Pracowita

A Wy srajcie dalej w swoje gniazdo. Czy wy nie zdajecie sobie sprawy z tego, że obcy ludzie to czytają- nie tylko pracownicy. Co oni sobie o Was pomyślą. O firmie w której pracujecie. Myślcie troszkę.

Święta prawda ????

Dokładnie dobrze mówisz

@anonymous

A Ty myślisz, że jesteś lepsza??? Nie, a nawet gorsza! Dla normalnych ludzi nie jest ważne jakiego ktoś jest wyznania, jaki ma kolor skóry czy z kim sypia? Ale dla Ciebie jednak to jest najważniejsze. Zastanawiam się tylko dlaczego. Pewnie jesteś płytka jak talerz, nie masz nic innego do powiedzenia i przez wypisywanie takich rzeczy próbujesz się dowartościować. Haa, pewnie myślisz że przez to będziesz super fajna i zostaniesz forumową celebrytką. Chyba że to już jest choroba to powinnaś się leczyc. Powiedz! Dlaczego nie masz na tyle odwagi by zwrocic uwagę koleżance, że to co robi jest złe i bardzo Cię to razi, wrecz bulwersuje a nawet gorszy. Ale po co, wówczas wyszła byś na wścibską dewotę i straciła w jej oczach. Po co, skoro możesz anonimowo obrobić jej (usunięte przez administratora) na tym czy innym forum bez ryzyka narażania się na czyjąś niechęć . A w niedzielę w kościele na kolanach do komunii. Na zakończenie dodam, żeb mam nadzieję, że władze firmy zwrócą się do gowork o namiary na osoby szkodzące innym pracownikom a w szczególności tych, którzy ujawniają czyjeś dane osobowe na tym forum. Pozdrawiam wszystkich normalnych. Cześć.

@Franek

Nie no skonczyłem czytać po.."Dla normalnych ludzi.." Uwaga powyższa wypowiedź jest wypowiedzią światowej klasy eksperta od uczuć,normalności i talerzach( wszystkie talerze są płytkie) Boże jaki to jest bełkot (jednak doczytałem).I ten atak specjalny Haa.A teraz kurła do kościoła na kolanach i barykadować drzwi bo gowork na chate wpada! Przed przeczytaniem całości zalecam wizytę po jakiś grubszy alkohol.Miałem się skusić o jakąś grubszą analizę ale jakoś mnie fajnie uzupełniasz-czekam na więcej twoich wpisów;]

@CelebrytaForumowyŻywyTrup

To nie było do Ciebie, wiec po co się w p i e r d a ł a s z w dyskusje? Bo jesteś anonimowy? Skończmy może z anomimowością i spotkajmy się jutro o 20 na parkingu TC w parku. Wówczas podyskutujemy face to face i sprawdzimy jaki jesteś mocny.

OK , potwierdzam przybycie ! Jutro park TC godz. 20

TrupŻywyForumowyCelebryta
@CelebrytaForumowyŻywyTrup

Nie no to było mistrzowskie -gratulacje za poczucie humoru :))))

Gdzie jesteś DOWNIE. Wiedziałem, że jesteś mocny ale w gębie. Ehh- CIOTA

Gdzie jesteś DOWNIE. Wiedziałem, że jesteś mocny ale w gębie. Ehh- CIOTA

@CelebrytaForumowyŻywyTrup

Kozak w necie pi z da w świecie. I to by było na tyle.

@Franek

Czekałem w TC od 20 do 22. Wymiękłeś ! Nie było cie !

@CelebrytaForumowyŻywyTrup

Weź się już nie pogrążaj!!!! Gdybys był to bym widział. P i z d o w rurkach :)

TrupŻywyForumowyCelebryta
@Franek

A co -chciałeś sobie z nim zdjęcie zrobić,autograf dostać?To jest celebryta i raczej nie spotyka sie z menelem w menelowskim miejscu."dla normalnych ludzi..." kręcą cię pi.y w rurkach ?

@TrupŻywyForumowyCelebryta

Nie będę z Tobą dyskutował, bo nawet zdania nie potrafisz poprawnie zbudować. Pewnie jak byłeś niemowlakiem to matka niosła Cię w siatce i napier... po krawężnikach. Stąd ta ułomność.

@Franek

"dla normalych ludzi".Moja mama mnie kocha i ja kocham Ją.A ten tekst wyniosłeś bo udalo ci sie skonczyc szkole w mechaniku?

@anonymous

To dobrze że cię kocha. Zrobiła Ci krzywdę to chce Ci to jakoś wynagrodzić. A co do szkoły to znam wielu ludzi którzy chodzili do „Mechanika” i są to świetni ludzie,wiec żadna to ujma skończyć tą szkołę. Dobrze że Twoją szkołę spalili bo byś z 3 klasy nawet nie wyszedł buraku. Wlasnie, gdzie jest taka urodzajna gleba że takie buraki jak Ty rosną? Pozdrowienia dla mamusi. Muuuuua

TheWalkingDead
@Franek

Tak mrocznie -nie urwałeś się przypadkiem z DC Universe?

TODobryDzienAbyUmrzec
@Franek

Smutny tekst idioty podtapianego w Wisłoce.Może stąd masz uraz do tego słowa?3 klasy to jest max co Ty skończyłeś.Im więcej piszesz tym większym idiotą się stajesz.A to że nie rozumiesz treści zdań- to może wróć do książek ?Muuaa to twoje drugie imie ?Czy to co pierwsze co powiedziełałeś jak przestali cię podtapiać?

@TODobryDzienAbyUmrzec

Co to z tym podtapianiem wyskoczyłeś? I to podkreśliłeś dwa razy! Czyżby trauma z dziciństwa? Czyżby biedaku twa kochająca mamusia krzywdziła Cię też w taki sposób? Ehhh, teraz to mi się Ciebie zrobiło żal. Muaaa

ZywyTrup
@Franek

Nie no chce przeprosić...Chce przeprosić cały wszechswiat ...Za twój byt. Teksty o mamie w powyzszym tekscie są no...na twój sposób intelikgenttne. Delikatny rozejm nikomu nie zaszkodzi.

@Popi

Może i masz racje więcej takich tu będzie Pan niż KS

@ZabijcieZywegoTrupa

Co gość lub gosciowka prawdę powiedziała. Uwielbiam Cię za ten komentarz

Zirytowany
@Franek

Twoja elokwencja powala, naprawdę jesteś żenujacy ! Przyglądam się twoim wypowiedziom od jakiego czasu i w końcu postanowiłem się ten jeden raz udzielić . Stwierdzam , ze jeżeli ktoś tu chce zostać forumowym celebrytą to jesteś to właśnie ty! Znawca od wszystkiego i niczego ! Co zabolało ze ktoś o twojej koleżance napisał? Twoje wypowiedzi są bezproduktywne i irytujące . Więc zamilcz bo gowork ci na chatę wjedzie hahahahaha

@Zirytowany

Zamilcz??? Ha ha. Chyba śnisz!!!!

zywytrup
@Franek

Nie chcesz śnić to zacznij marzyć.

kolo
@Miś Kolargol

Co to jest ten operator maszyn?

Rik

Witam czy są wolne etaty na produkcji?

Ulka

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jakieś podpowiedzi o rekrutacji, praktyczne.

naj.
@Ulka

Nawet nie (usunięte przez administratora) się do tego(usunięte przez administratora) .(usunięte przez administratora) wypisują żeby tylko cie (usunięte przez administratora).Praca ciężka ,a widać że znajomości nie masz to i awans nawet finansowy będzie dla nie do osiągnięcia.Od dziesiątków lat obiecują złote góry które bez znajomości są nie do zdobycia.Możesz (usunięte przez administratora) to nic nie pomoże ,liczy się nazwisko. Jest to firma o największym nepotyzmie jaki można spotkać.Polega zatrudnianiu swoich jak ty u siebie zatrudnisz moich,nie do wykrycia.Wycena pracownika to też śmiech na hali,ocenia cię ktoś kto nie rozróżnia zawodów i stabilności firm,ma tak ocenić byś jak najmniej zarobił(Geograficznie). Zaproponują ci piękną drogę i wspólną pracę,ty się spocisz, oni zarobią ,tobie zostanie śmierdzący podkoszulek a im premię do 100% (tobie do 10%)mimo większych stawek.Jak się zdecydujesz to zapytaj czy będziesz w firmie równo traktowany .Bo firma to kilka mniejszych firm w jednym miejscu ,ale zarobki w tym samym zawodzie lub pokrewnym bardzo się różnią.Powiem ci z doświadczenia.Miał chodzić nowy prezes,decydenci się (usunięte przez administratora) po pachy,miał chodzić sam, to go nie puścili ze strachu żeby go ktoś nie zagadał,ale może się uda zagadać bez świadków i albo mnie zwolnią albo będzie nareszcie to co obiecali,bo ile można czekać.

@naj.

Dziękujemy za wyrażenie opinii, choć prosimy o niestosowanie słów powszechnie uważanych za obraźliwe. Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi w Grupie zasadami, wszelkie dostrzeżone przez Pracowników nieprawidłowości powinno się zgłaszać w ramach procedury Speak-Up. O Twoich zastrzeżeniach proponujemy także porozmawiać z działem HR, numer telefonu do Magdy: 14 69 31 953 Pozdrawiamy, Zespół HR FIP Dębica

Paweł Tabasz

Chcę przeprosić pracownika Krzysztofa Rudę za dwukrotne opublikowanie na tym forum nieprawdziwych i krzywdzących informacji dotyczących Jego życia prywatnego. Paweł Tabasz

Nieznany

Jaki jest system zmianowy

zwyczajna

Z okazji świąt życzę byłym ,obecnym i przyszłym pracownikom aby w nadchodzącym roku udało się zrealizować to, co przyniesie profity, przewidzieć to, co przeszkodzi w ich osiągnięciu i zapobiec temu, co wydarzyć się nie musi. Prócz tego mądrego lenistwa w sprawach nieistotnych i zdrowego zatroskania w tych najistotniejszych.I uśmiechu :) WESOŁYCH ŚWIĄT !!

Ostatni hit to bloczki nie wiem kto i po co to wymyślił ale komuś zależy żeby ludzie się podzielili i patrzyli na siebie z byka. W wiekszosci dostali największe nieroby i najlepiej zarabiający w zakładzie!Chyba tyle wystarczy :))

Franek

Z tego co mi wiadomo to jest wymysł związków zawodowych. Do nich miej pretensje. Skoro jesteś za tym by ludzi nie dzielić to po co tu się żalisz? Kolejny forumowy celebryta/hipokryta.

Franek

Sam zacząłeś! Wsadziłeś kij w mrowisko a teraz próbujesz nieporadnie sklecić do kupy kilka wulgaryzmów w jakieś sensownie brzmiące zdanie zdanie.....niestety bezskutecznie. A tak na marginesie, jak jesteś głodny, to idź po tej tak stasznie swojej ciężkiej pracy do caritasu i tam cię nakarmią a nie wypłakuj się na forum. Smacznego.

Zwyczajna

Za robotę się wezcie a nie za ploty kto z kim .Jak Was cudze życie bardziej interesuje od własnego to może praca pomoże.Wystarczy chcieć.Niestety w tym zakładzie pracować chce się nielicznym.

@Zwyczajna

Na całe szczęście istnieją osoby które potrafia poprawić mi humor. "Zwyczajna".... kurła...to dobry dzień aby umrzeć..

@ŻywyTrup

Cieszę się że mogłam cokolwiek poprawić w firmie...chociaż humor

Chętny do pracy
@Zwyczajna

A ja się chyba przyjmę na ten can pack bo z tego co legendy mówią niektóre są tu tak łatwe ze do łóżka same wskakują hahaha ja jestem chętny

@Zwyczajna

Żeby nie było plot ,to trzeba być fair ! Na szczęście już nie długo będą zmiany personalne i co niektórzy wylecą z cp z wielkim hukiem!

HAHAHAHA! DOBRE!

Zwyczajny
@anonymous

Wcześniej już były zmiany i był wtedy szpak je bany. A teraz będzie zmiana. szpak będzie je bał bociana ????

To ja
@Zwyczajny

????????????????

@anonymous

A kto wyleci bo nie bardzo kumam?

@pracownik

Wielki huk będzie to wyleci w kosmos jak Gagarin XD Musimy patrzeć w niebo????

@Chętny do pracy

chmm...Kiepska motywacja do pracy moim skromnym zdaniem ale...zawsze jakaś ;)

LucilemojekochanaŻywytrup
@Zwyczajna

:) więcej uśmiechu i nie podchodzenia do wszystkiego na siłę.ćNic wam oni nie mogą zrobić i nie bójcie się odzywać.Praca ma spraw ać satysfakcję .Bójcie się dalej psycholi typu B i G to nigdy nic nie będzie.Nagrywać ,montować,zgłaszać.Ci goście powinni juz dawno popie...rdalac na galerze biczowani przez murzynów.

żywy trupik
@Zwyczajna

inteligentna odpowiedź.Zarażaj śmiechem,sarkazmem i nie poddawaj się!Galera przyszykowana i daj znać kto powinien tam wioslować:)

@żywy trupik

Nie mnie o tym decydować :) Uważam że ludzie powinni bardziej skupić się na obowiązkach w pracy i to wszystko.Do wioseł chętnie usadziłabym "śpiących królewiczów" którzy wyręczają się pracującymi kobietami jednak pozostaje życzyć im kolorowych snów bo...na układy nie ma rady .

Ono
@Zwyczajna

Chodzą słuchy, ze od stycznia będą redukcje etatów . Słyszeliście o tym? Ciekawe kto piwerszy wyleci? Ci którzy skupiają się na pracy? Czy Ci, którzy skupiają się zupełnie na czymś innym! Lub na kimś innym! Jedno jest pewne tutaj nie ma sprawiedliwości!! A za wyrządzone krzywdy płaci się z nawiązką !!!!!

On
@Ono

Zwyczajna plotka. Redukcje maja być od grudnia :)

Ono
@On

I zaczną od kobiet

ŻywyTrup Vs Predator
@Ono

Jeśli to prawda to mógłbym napisać "ksiunżke" na temat kto w pierwszej kolejności wyleci. Jak i czym jest kierowany wybór. :)po co?Przecież sami dobrze wiecie jak to będzię wyglądało : ) Prawdopodobnie pierw kobiety(słabsze fizycznie i które zostały podierdolone przez zawistne inne kobieciny lub resztę) Potem polecą mężczyźni (słabsi fizycznie i którzy zostali (usunięte przez administratora) przez zawistne im osoby i resztę) Pomiędzy bym wcisnął ludzi którzy są pracowici i sumienni ale przeciwstawiają się przyszłym galerowiczom. Czy Ci ludzie się wioseł nie boją? ;]

Ona
@Ono

Normalka.Kobiety zawsze są dyskryminowane :( Nawet na "dzień dobry" czyli z pierwszą umową stawka inna dla faceta a inna dla babeczki.Ale to nie tylko tak jest w naszej firmie..

Łon
@Zwyczajna

A to pewnie o tobie mówią

@Łon

Nie wiem co o mnie mówią bo nikt jakoś nie ma odwagi powiedzieć mi cokolwiek prosto w oczy.A jeśli mówią za plecami to mogą się pochylić i powiedzieć mi to tam gdzie mam ich zdanie :) Do pracy przychodzę żeby zarobić i ploty mnie nie interesują.Praca jest w porządku i tyle w temacie.

ŻywyTrup pozna Żywa trupke
@Zwyczajna

bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb.....Bingo.Tak zarobić tak ale jak wspomniałem praca ma sprawiać satysfakcję.Budzić się codziennie z chęcia "no ide" a nie "o ja @#$ znowu". Uśmiech proszę...może trochę na lewo iiiiiiiiiiiii pstryk.Pieknie "Zwyczajna" wysz;as na tym "zdjeciu" :)

@ŻywyTrup pozna Żywa trupke

ojjjj-tylko nie "na lewo" bo dołączyła bym do grona tak skrupulatnie obmawianych pań :D i panów ;) A jeśli chodzi o satysfakcję z wykonywanej pracy to w skali 9 na 10 ją mam.Dołujące sytuacje zawsze mają miejsce niestety...ale taki los galerników ;)

Choleryczka
@Zwyczajna

Skąd wiesz , że nie dolaczylas do grona skrupulatnie obmawianych ,a moze zawsze w nim byłaś!

@ŻywyTrup pozna Żywa trupke

zwyczajna i żywy trup to kumple , pewnie siedzą obok siebie i piszą nawzajem komentarze żałosne !

PurtYwyż
@Zwyczajna

Z perspektywy fotografa widza,skręcisz w swoje prawo ;]

PurtYwyż
@Skin

Nie jesteśmy kumplami ale ...kto wie kto przyniesie przyszłość.;]ale raczej nie ma czegoś takiego mężczyzna i kobieta kumple (no chyba że w twoim universum:)) a siedzieć koło siebie to można na galerze i wiosłować. Do analizy twojego zdania zaprosiłem samego Sherlocka Holmes-a.Ostatnie słowo jakie powiedział to "galera" i rzucił się ze skały.A Moriarty razem z nim;]True story bracie..

Bartosz
@Ono

Firma będzie redukować etaty i zwalniać pracowników? Skąd masz takie informacje? Z tego, co znalazłem w internecie to wręcz przeciwnie, jest sporo ofert rekrutacyjnych i firma szuka nowych osób do pracy. Między innymi asystenta do spraw ochrony środowiska, asystenta do spraw spedycji i analiz, asystenta do spraw fakturowania i inne. Czy pracownicy mogą liczyć na stabilne umowy o pracę i terminowe wypłaty wynagrodzenia?

Powiem wam jedno jeśli tak dalej będzie to nie wiem czy za rok dwa trzy będzie w tym zakładzie trzy zmiany bo 4 bryg na pewno nie będzie! No chyba ze super specjaliści zgrzewarki i nastawiacze będą odbierać aerozole :))) Ludzi się nie szanuję a innych nie ma i............. nie będzie :) Kobiety też zaczną się zwalniać kwestia czasu!

LadyZywaTrupa

zawsze jest wiosłowanie na galerze i trójkat bermudzki. Niektórzy tam się nadaja;]

Łon
@LadyZywaTrupa

Dokładnie, w samo sedno ! Niektóre osoby powinny na zawsze zniknąć w trojkącie bermudzkim! Poprostu psują wizerunek firmy swoim głupim zachowaniem, spotykam znajomego a ten pyta dalej pracujesz w Cp? Ej bo słyszałem, że tam pracują takie panie co nie maja skrupułów ( delikatnie rzecz ujmując) oczywiście nie wszystkie no ale ..... opinia idzie aż wstyd !A później jedna z druga wypłakuje się bo żyje w ciągłym strachu ze ja zwolnią! Żałosne , żałosne i przykre !praca się zajmijcie bo jak obserwuje to z boku to nie wiem czy mam was żałować czy się z was śmiać! Zrozumcie w końcu niektórych takie zachowanie razi. I choć nie chce patrzeć to widzi!!!

Podobno Krzysiek R wozkowy zdradza żonę z małolata z pracy a teraz jest na niby chorobowym :)

@anonymous

Kolego "anonymous" troszke sobie uważaj. Bo Twój wpis to jest 100% zniesławienie . "Zgodnie z definicją art. 212 § 1 Kodeksu karnego zniesławienie polega na pomawianiu o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności. Zniesławienie musi odnosić się do postępowania (np. głosimy, że pan X prowadzi bardzo niemoralne życie) lub właściwości (np. ogłaszamy, że pan Y jest narkomanem lub stwierdzamy, że działanie spółki A jest pozbawione profesjonalizmu). Warto zauważyć, że aby pociągnąć sprawcę do odpowiedzialności, pomówienie nie musi odnieść zamierzonego skutku w postaci utraty zaufania do pokrzywdzonego lub jego poniżenie. Wystarczającym jest, że czyjaś wypowiedź może potencjalnie spowodować taką sytuację. Zniesławienie jak wiele przestępstw ma swój typ kwalifikowany (typ czynu zabronionego, którego znamiona wskazują na zwiększoną szkodliwość społeczną). W tym przypadku osoba pomawiająca dokonuje czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania. Pojęcie to jest tożsame ze środkami masowego przekazu, do których zaliczamy m.in. telewizję, prasę, radio. Stosunkowo najmłodszym środkiem rozpowszechniania informacji jest Internet i wszystkie łączące się z nim narzędzia, jak np. portale społecznościowe czy fora internetowe, gdzie często można spotkać się z przejawami zniesławienia. Za próbę zdyskredytowania kogokolwiek za pomocą tych środków osoba pomawiająca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku" - Źródło: INFOR

Twój Nick
@Franek

Brawo!!! Może następnym razem zastanowi się zanim napisze coś publicznie w sieci (a w intrenecie nic nie ginie). Widać osoba ta ma bardzo nudne i żałosne życie skoro interesuje się sprawami innych. Treraz osoba poszkodowana powinna zgłosić się z tym wpisem na policję i przestawić sytuację a stąd już baaaaardzo krótka droga do znalezienia autora tego postu.

WalkingDead
@Twój Nick

OD tego momentu momentu nic nie bedę pisal.Na poważnie.Serio.Boje się.Prawo.Ale tak na serio teraz przestraszyłem sie.Baaaaaaaaaaardzo.A potem w Lidlu byla promocja .

zadowolony

majstry brzesko koliber to swinia smierdzisz gnojuz lini 3

Jak tam po podwyżkach???? Ponoć ci od cięcia i z pras dostali niezłą kasę tylko pytam za co??? Mało mają??? Przecież co drugi cięty suodronici i nosiciele skrzynek narzedziowych siedzą sobie na krzeselkach i smartfonek w w ręku :))) A kobiety co odbierają aerozole opinarka wozkowi kobiety na prasach...... aha to ludzie drugiego sortu!!! Im się większe pieniądze nie należą! Dajcie soudronica albo skrzynkę niech poodbiera aerozole pobiega na opinarce pojezdzi na wózku-po godzinie powiedzieliby ze się źle czują a następnego dnia chorobowe...... Taka jest w skrócie prawda o pracy i docenianiu pracowników!

NeganŻywytrup

Heheheh....Rozwiń temat i wcale się tego nie bój : )W tej firmie nie ma doceniania pracowników.No chyba że maszz grube koneksje albo ciągniesz gałe lub podpierdalasz.Nie no gdy (usunięte przez administratora) an 150 % swojej mocy i to mocno z nadgodzinami ,to ty najwyżej dostaniesz zjebe że za wolno przezbroiłeś cała linie.Myśllicie że się was boje bo mówie prawdę?

Były pracownik CP

Mam pytanie co z tym pracownikiem co tak nie ładnie się zachowywał na basenie w Brzesku. Czy dostał już wyrok ?

Brzesko fpn

Cp warunki złe i smierdzi ludzie sie zealniaja z Brzeska lub poprostu nie przychodza bo lepiej w lidlu

Zostaw merytoryczną opinię o CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. - Dębica

• Jak się pracuje w CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 13 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.