Opinie o Limba - Budowa i Pielęgnacja Terenów Zieleni w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Limba - Budowa i Pielęgnacja Terenów Zieleni. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Limba - Budowa i Pielęgnacja Terenów Zieleni o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Limba - Budowa i Pielęgnacja Terenów Zieleni w Warszawa

Dawid Nowy wpis

Ktoś tu wspominał o wypłacie w kopertach. Mam nadzieje ze teraz nie ma takich sytuacji i wszystko idzie na konto. Kasa jest terminowo?

Były Nowy wpis
@Dawid

Terminowo tak ale czy na konto??

ura Nowy wpis

@o-Raju z makiem współpracują? no to pewjnie więcej l;udzi potrzeba

Były pracownik Nowy wpis

Odradzam jakakolwiek współpracę z tą firmą. Układ układem poganiany pracowałem tam ponad rok i tylko 3 razy dostałem wypłatę w terminie na koperty czeka się minimum 4 miesiące. Nie polecam

Gosc

Tez mnie zaprosili na rozmowe, ogloszenie dosc dlugo juz jest nieaktualne. ciekwe czemu nie znalezli tak dlugo pracownika ?

@Gosc

Na jakie stanowisko było to ogłoszenie o pracę?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Limba - Budowa i Pielęgnacja Terenów Zieleni? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy ktoś wie jak obecnie wygląda sytuacja w tej firmie? Czy powyższe problemy z wypłacalnością pensji terminowo są nadal aktualne? Jak z płatnościami podwykonawcą? Firma ma jakąś siedzibę? Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

stasiek

a czy oststnio ktos z was był może na takiej rozmowie o prace? bo nie wiem co mam robić, czy iścdo nich, to się opłaca?jestem jeszcze studentem, więc z jednej strony moga mnie przyjąć, a z drugiej pewnie zaproponują mi umowe zlecenie a nie umowe o prace, w końcu będę nowym pracownikiem jakby nie patrzeć.

Mi tez ciężko się pracowało w tej firmie, wszystko powyżej się zgadza. Wszyscy normalni chyba z stamtąd odeszli. Nie polecam.

Nie polecam tej firmy kłopoty z wyplacalnoscią podstawę na konto mają ciężko wypłacić nie mówię o kopertach za nadgodziny minimum trzy miesiące czekają pracownicy na kasę gadają dobrze obiecują złote góry mówią że płacą,nie ma kłopotu z kasą wystarczy wyjść na bazę i ludzie wyjaśniają jak jest naprawdę wiec radzę omijać tą firmę jak najdalej chyba że macie dużo kasy na kącie i pracujecie dla zasady.

Wiktor Siemasz
@były pracownik

wszystko się zgadza,nic dodać nic ująć.Przykre,ale niestety prawdziwe.

jakos bedzie

No cóż, nie pasuje limba zawsze można do tech-max albo do pokimex

jakos bedzie
@jakos bedzie

polimex*

dyrektor finansowy

Jak płacą podwykonawcom? Sprawdź w KRD. Większość czeka na pieniądze nawet rok.

Dolar

A jak placa podwykonawcom?

były kierownik

Firma opanowana przez szwagra prezesa i jego chłopaka pana(usunięte przez moderatora)., taki duecik który rozłoży każdą nawet najlepsza firmę. Firma masakrycznie żle zarządzana, pełna niekompetencja, brak jakiejkolwiek organizacji pracy. Powszechny (usunięte przez moderatora)pensja wypłacana z 3 miesięcznym opóźnieniem i to tylko ta część, która jest na umowie reszta pod stołem ale nie wiadomo kiedy. Generalnie tragedia. Powszechne(usunięte przez moderatora) pracowników. Zdecydowanie odradzam.

gregor

Ta firma powinna się pojawiać we wszelkiego rodzaju encyklopediach jako wyjaśnienie haseł: DZIADOSTWO, KOLOS NA GLINIANYCH NOGACH. Nie dajcie się nabrać na wypieszczony wizerunek,chyba,że chcecie się przekonać,że nic tak nie śmierdzi jak perfumowany gnój.

Zostaw merytoryczną opinię o Limba - Budowa i Pielęgnacja Terenów Zieleni - Warszawa

Limba - Budowa i Pielęgnacja Terenów Zieleni
2.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Wólczyńska 133
    01-919 Warszawa