Gała Meble sp. z o.o.

Opinie o Gała Meble sp. z o.o.

Mała Czarna

Najlepszy zakład jaki może być ...(usunięte przez administratora) Twierdzą że nie będą zwalić tu mowa O kierownictwie w królewskiej .... Kolejnym razem stawiajcie szczerość na pierwszym miejscu ???????? jak (usunięte przez administratora) można kobiecie która straciła dziecko bo była w ciąży i byla na przymusowym zwolnieniu ... Kiedy wróciła po miesiącu do pracy ... Każą załatwić od lekarza zaświadczenie o zdolności do pracy bo czym przychodzi taki piękny czwartek i (usunięte przez administratora)cię z Pracy !!! Nie wiem kiedy ten zakład pozna jakie kolowiek prawa !!!(usunięte przez administratora) poza tym niech się (usunięte przez administratora) !(usunięte przez administratora)?

@Mała Czarna

Dobre... Kierownik zapewne jest również winny temu, że każdy się może w Ciebie spuszczać?! Na tą chwilę nie dziwię się typom kierownika co do wypowiedzeń bo eliminuje najsłabsze ogniwa i tak powinno być.Zostalo nas na akcesoriach już naprawdę mała garstka, więc bierzmy się za pracę bo nie chce być bezrobotną. A Ciebie dobrze ze zwolnił bo i tak nie umialas liczyć do pięciu.

Jadzia
@Gość

@Gość Inteligencją to Ty wogóle nie świecisz @Mała Czarna A Ty jak wiedziałaś że jesteś w ciąży trzeba było przynieść zaświadczenie od lekarza albo iść na L4.

@Gość

Właśnie widać po Twojej wypowiedzi jacy ludzie tak naprawdę pracują na zakładzie... A Tobie nie życzę nigdy straty dziecka bo uwierz mi nie masz pojęcia co to za ból...

Większość zakładów pracy na tą chwilę zwalnia ludzi , wysyła na postojowe lub korzysta z innych form wstrzymywania działalności. Każdy ma życie prywatne , problemy z którymi musi się zmierzyć, jednakże wywlekanie osobistych pobudek na forum to poniżanie samego siebie. Kierownicy zakładów chyba nie powinni wnikać w życie prywatne czy łóżkowe pracowników, jeśli kogoś zwalniają to raczej z innego powodu. Jeśli ktoś jest w ciąży powinien z odpowiednim zaświadczeniem udać się do kadr a nie oczekiwać domyślen ze strony kadry. Nikt z ludzi zatrudnionych nie przychodzi tu do pracy dla idei a dla zarobku . Więc może poprostu trzeba pracować ????????????jeśli ktoś nam daje taką możliwość

Witamy Czy dowiemy sie O co chodzi z urlopami ktorych mialo nie byc zamiast postojowego

Pracownik1

Zamiast pisać tutaj takie zapytanie to może warto by bylo zadzwonić do kadr a nie ośmieszać się

...

ale trzebs być głąbem zeby pisać takie rzeczy. Do roboty ciulu a nie do interentów bo nie kumasz ????

Ciekawa

Jawne robienie ludzi w balona.... Żadnego postojowego nie będzie

Aksel

Zwolnili kogoś?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Gała Meble sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

A Co z naszym postojowym Kępno już wypłaca. Pieniążki a nasz zakład?

Ciekawa

A to nie jest tak że postojowe jest płacone w terminie wynagrodzeń?

Ciekawski
@Ciekawa

A ja słyszałem że U nas nie będą wypłacac Postojowego. Będą zwolnienia, i nic więcej i będą nami manipulować. A zakład Dk. Niech wkoncu ogarną księgowośc bo nic nie można się dowiedzieć.

@Ciekawski

No księgowość leży nie tylko w DK ale w KW również. Właśnie Słyszałam że w DK ludzie zostali hmm zmuszenie do przyjścia ale na własną odpowiedzialność. No w KW było zebranie z dyrektorem i mówił że będą postojowe wypłacać. Bo co innego w zamian mogą zaproponować?

Ciekawa

Witam. Mi też brakuje ponad 200 zł. Czy ktoś z Was dostał wypowiedzenie na postojowym?

Ciekawski

Ktoś się może wypowiedzieć na temat zakładu w Dziadowej Kłodzie, jakie są warunki pracy dla kobiet?

Dk
@Ciekawski

Słabe teraz jakieś zwolnienia. Od nikogo nie można się nic dowiedzieć. Na czym stoimy..

ola

Pan Irek jak rządzi zakładem to widać ,jego sunia lata koło nogi i pomiata kobietami z produkcji bo to żona kierownika ,kultury ma tyle co nic i myśli że jest właścicielką magazynu.Następny wierny pies MISTRZ B.robi z siebie pajaca myśli że jak sypie (usunięte przez administratora) to ma władze .Jedyny człowiek z inteligencją i kulturą to pan Zdzichu . Jak donosisz i robisz ploty to jesteś dobry pracownik ,nie te czasy tylko ludzie sami sobie na to pozwalają.

Janusz2

Naszła mnie tak myśl. Może w końcu kierownik przyjdzie do nas i powie na czym stoimy i dlaczego nie zamkną zakładu i nie zrobią postojowego. Jak jest taki kryzys. Pani Irku jesteś pan kierownikiem czy może p..... i wysługujesz się swoimi marionetkami bo wogóle nie można z Panem porozmawiać bo odrazu krzyczysz i przeklinasz. Odpowiednia postawa dla kierownika. Wysyłasz swoją pomagierke i robi zamęt na halach że ludzie zostaną zwolnieni.

Tyyy

Kto już chciał sam zmienił

Janusz

(usunięte przez administratora) nie zakład. ????Nie polecam! Kierownictwo okropne jak (usunięte przez administratora) Masz dobrze jeśli nie to o zarobkach zapomnij płacą wtedy jak chcą...Układy układziki ???? .Nie polecam !

Janusz

Zakład jest bez komentarza szkoda nerwów na to

Ala
@Janusz

Czarny to jakas kpina nie pracownik swoj kodeks pracy sobie wymyslil ludzie nie maja dziecka z kim zostawic ale nie do roboty i z ryjem do pracownika i ta jego pomagierka Asia kim ona tu jest fo wszystkich sie (usunięte przez administratora) i sieje zament na zakladzie

kris

Na każdej hali tak jest? Zastanawiam się na tym zakładem ale opinie są różne

Mx
@kris

Jeśli chcesz robić akord ale płacone sama podstawę to zapraszam..

Ilona
@Mx

Mógłbyś trochę więcej napisać o warunkach wynagrodzenia w GAŁA MEBLE? Trochę są dla mnie teraz niejasne - piszesz zarówno o akordzie, jak i o podstawie... To się jakoś ze sobą łączy?

nie polecam nikomu tego zakładu , ludzie wredni i dwulicowi , jeden drugiego by zjadł , nierówne traktowanie jednym słowem układy i układziki nie wspominając o dziwnych umowach na najniższą krajową i braku możliwości dostania wycinka z wypłaty nawet po zgłoszeniu takiej prośby do kadrowych. Łamanie praw pracowników to norma w tym zakładzie .

Ktoś

Firmę polecam choć jak wszędzie jest jakieś ale...

Danka

Piegowaty chlopaszku z produkcji zajmi się robota a nie plotami o innych

Patrycja

Czy są przyjęcia dla kobiet w firmie Gała meble w Twardogórze, Królewskiej Woli lub w Dziadowej Kłodzie?

Zbyszek

Dzien dobry czy w tej firmie można zarobić od 3.000 do 3.500 tys na produkcji??

Mira
@Zbyszek

Jak będziesz robił po 10 godzin i wszystkie soboty to napewno

Mariusz

Nie pozdrawiam Roberta bilskiego największy leser z całe firmy gala meble obsługuje tylko ta swoją wiertareczke i nic go więcej nie interesuje

Krzychu
@Mariusz

Tak potwierdzam leser pierwszej kategorii

Dominik

Masz racje mira już od dłuższego czasu gada obserwuje

(usunięte przez administratora) O placach na załadunkach to jest kpina. Chyba że nie na każdym zakładzie.

Nowa

Po pierwszym dniu pracy mam już dosyć. Laski mordy drą na siebie. Zero organizacji. Jedna wielka nie wiadome.

Zostaw merytoryczną opinię o Gała Meble sp. z o.o. - Twardogóra

• Jak się pracuje w Gała Meble sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gała Meble sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gała Meble sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gała Meble sp. z o.o.