MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Bockenem

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy w Bockenem ?

Bockenem

Rozumiem jaki projekt możecie polecić ?

Erwin
@Bockenem

na produkcji w automotiv tam robiłem robilo sie elementy do samochodow. bylo lepiej niż brzmi xd może to sentyment mówi ale wspominam dobrze

@Erwin

Jaki to dokładnie projekt jeśli można wiedzieć ?

OK
@Erwin

a jest teraz ta oferta na ich stronie?

Agencja na FB dodaje ciagle nowe oferty a jak się składa CV albo dzwoni to nic nie mają z tych wystawionych ofert

@Kandydat

Witamy Drogi Kandydacie, dziennie aplikuje do nas kilkaset osób i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami, którzy najbardziej odpowiadają profilowi stanowiska. Nie mniej jednak prosimy nadal próbować i kontaktować się z nami, lub przesłać aplikacje drogą internetową. Aktualnie mamy wiele wakatów na wielu z naszych ofert. Proszę jednak pamiętać, że oferty np. dla par bez wymaganego języka czy doświadczenia rozchodzą się najszybciej. Aktualnie na wielu ofertach szukamy jeszcze pojedynczych mobilnych osób (wyjazdy indywidualne), zarówno na magazyn, jak i różnego rodzaju produkcje.

Dadadu

Witam orientuje się ktoś jak wyglada praca jeśli chodzi o komisjonowanie?Ciezka/lekka jakie zarobki jak z językiem? Okolice Oldenburgu jak wyglądają mieszkania miejsce , pokoje , kuchnie

Wnky

Cześć, czy ktoś pracuje na magazynach w Magdeburg, Brema? i powie jak to wszystko tam wygląda?

Dramat

Wymagane auto. Później problem z parkingiem przy hotelu....

Adi 2000

Ja mam też pytanko do wszystkich którzy wiedzą, jak wygląda w firmie temat wekendu co ile weekendów można zabrać samochód i jechca do pl?

X
@Adi 2000

Jeśli na projekcie weekendy są wolne to możesz i co tydzień jeśli masz bardzo blisko

Wojtek

Cześć. Szukam współlokatorki do wyjazdu do pracy. Chłopak lat 27. Mam samochód. Mogę zabrać dodatkowo parę, jeśli będą to twoi znajomi. Kontakt w.grochocki1@gmail.com

Herkules
@Wojtek

A współlokator może być?

@Herkules

Nie, bo on szuka kobiety w wiadomym celu xd więc facet się nie nada

zauroczony

ma samochód... dobra partia i widać że chłopak pracowity... no ja bym brał

Praca Niemcy

Chciałem zapytać czy ktoś był na projekcie przy produkcji sałatek ?

@Praca Niemcy

ja bylam w niemczech okolo rok temu na produkcji warzyw i pakowaniu salaty i moge polecic, nie jest to za ciezka praca, dla kobitki idealna, przy innych na ktorych bylam za granica to luksus

@Praca Niemcy

wiec podejrzewam ze dla ciebie tez to bedzie fajna praca, samemu raczej musisz sprobowac. ogolnie to po prostu praca poleagajaca na pakowaniu salatek do paczek xD

@Praca Niemcy

i pewnie najbardziej interesuja cie zarobki, dokladnie nie powiem bo to moim zdaniem kwestia zbyt osobista ale na pewno w ogloszeniu masz jakies szczegoly czego sie mozesz spodziewac, przynajmniej ja mialam wtedy. zarobic sie da, ja nie narzekalam wcale, mozna powiedziec ze przyjechalam zarobiona. jak jestes nastawiony na zarobek to tez zarobisz

@Nelly

Jest ktoś chętny żeby wybrać się na ten projekt z tego co się orientuję to wymagana jest para do pracy przez tą agencję ?

@Nelly

Na jakie zarobki można liczyć na tym projekcie ?

Polly
@Praca Niemcy

Hej, ja się wybieram, zostaw maila to napisze do Ciebie

@praca niemcy

Ja bym była chetna

Praca
@Praca Niemcy

My z chłopakiem wyjeżdżamy w sobotę do tej pracy

Sunny
@Praca Niemcy

a faktycznie jest wymagana czy mile widziana para? bo w ogłoszeniu widziałam mile widziana albo nawet grupy, że mogą jechać

Sunny
@Praca Niemcy

Chyba, że mówimy o innym ogłoszeniu bo muszę poprzeglądać

Polly
@Praca

Do Bonduelle do Straelen ?

Lol
@Praca Niemcy

Oferta jest tylko do końca września, sezonowa. Bo teraz urlopy są to biorą.

@Lol

Aha no to lipa jakiś projekt na dłuższy czas możecie polecić ?

@Praca

I jak tam na tych sałatkach ?

Kiki
@Polly

Ja się zastanawiam tez mam zamiar się wybrać

MICHU
@Praca Niemcy

Jeśli nadal aktualne ja jestem chętny

anit

Mam pytanie odnośnie sortowni owoców w Lipsku. Był ktoś może, jest w stanie opisać jak wygląda praca? Chcę pojechać na początku sierpnia ale to będzie mój pierwszy wyjazd za granicę i lekko się obawiam

Herkules

Jakie macie destynacje dostępne aktualnie gdzie są wolne miejsca i można się zgłaszać?

truskawiec
@Herkules

no głównie niemcy, na ich stronie sobie zobacz masz tam zakładkę oferty pracy

haro

Jedzie ktoś autem na początku lipca?

Dariusz

Jedzie ktoś do pracy samochodem w Bockenem w Niemczech z tej agencji? bo dostałem oferte i chętnie bym się zabrał arthhura@gmail.com

szymon

Szukam osob z autem ktorzy jadą początkiem lipca, dostosujemy sie do wszystkiego, para po 19l mail. szymon.21551@wp.pl

Iwona

Szukam kolezanki chetnej na wyjazd Mam 40 lat z podkarpacia, mobilna.

Maria
@Iwona

Czesc. Jestem z Wrocławia. Mam 30 lat. Szukam kogos z autem, bo sama niestety go nie posiadam lisovam101010@gmail.com

Adrian
@Iwona

Czy jest to nadal aktualne?

Iwcia
@Iwona

Ja jestem chętna na wyjazd nie mam pary

Lis

kreuznacher zentralwäscherei gmbh Jakieś opinie o pracy i zakwaterowaniu, ile można tam zarobić , dziękuję za imfo

Agencja pracy

Chciałem zapytać czy zna ktoś jakąś inną agencje pracy gdzie można by było dostać kawalerkę albo chociaż pokój dwuosobowy ?

Agencja Pracy

Rozumiem czyli nie ma co liczyć wgl na kawalerkę w żadnej z agencji pracy ?

Nika
@Agencja Pracy

Na kawalerkę możesz liczyć jak sama sobie ja wynajmiesz :) mieszkania w Niemczech dla pracowników są wieloosobowe wszędzie.

@Nika

Mieszkania wieloosobowe to znaczy że w pokoju może być więcej niż 2 osoby? Czy jest możliwość pokoju dwu osobowego?

Jula
@Michał

Wieloosobowe, czyli np 3 pokoje po 2 osoby, pary zawsze są razem w pokoju

Pixy

Hej mam pytanie , pracował ktoś na komisjonowaniu , pomocnik magazynowy okolice Magdeburga ? Może wyrazi ktoś z was swoją opinie ? Przyjazd na 26.06 . Z góry dziękuje .

Shailesh
@Pixy

Yes, I have done that work.. but I have worked in India

Praca Straelen

Chciałem zapytać jak wygląda praca przy pakowaniu sałaty i czy jest to ciężka robota ?

Praca

Witam chciałem zapytać jaki projekt możecie polecić przez tą agencje ?

Witeks

Witam, jak wygląda praca w pralni oraz zakwaterowanie. Proszę o szczere opinie. Pozdrawiam

Tete
@Witeks

Zależy na którą pralnie trafisz, nie każda jest taka sama. Oczywiście zależy też do czego dokładnie Cię przydzielą. W moim przypadku było to układanie ubrań i prasowanie. Czasami pomoc przy pakowaniu i skanowaniu.. Trafiła mi się kawalerka

Nati

Witam pracował ktoś na Pracownik produkcji napojów alkoholowych lub na produkcji pieczywa razowego? Planujemy wyjazd w 3 osoby czy agencja gwarantuje mieszkanie i prace razem? Proszę o opinie na temat pracy

cortez

podbijam

Nawq
@Nati

Tak, mieszkanie macie zagwarantowane od firmy dodam ze lokacje i pokoje sa naprawde w dobrym stanie i wysokim standardzie jak na firmy ktore wysylaja ludzi za granice

Nawq
@Nati

prace razem tez macie zagwarantowana, kolejny plus ze nie spotkałem się by pracodawca rozdzielał grupy wiec ogólnie bardzo polecam

rafal
@Nawq

czyli jak sa oferty pracy (bo wlasnie przegladam) i jest napisane ze kazda para/grupa pracuje na tej samej zmianie to tak bedzie? trzeba przy aplikacji zaznaczyc kto tez jest od ciebie i wysyla oddzielnie cv? jak to jest

rafal
@Nawq

a i w ogloszeniu jeszcze jest mozliowsc wziecia zaliczki, czy serio tak jest? daja jak ktos potrzebuje jakas zaliczke?

Kaja
@rafal

Nie spotkałam się nigdy z wypłacaniem zaliczek w mg. Myślałam że w ogóle nie ma czegoś takiego. Płacić płacą na czas i tyle ile obiecali ale 10 dnia miesiąca.

@Kaja

Można wziąć zaliczkę, ale trzeba trochę przepracować.

alan
@Nati

w jakim terminie odpowiadaja na zgłoszenie- mail, telefon?

retus
@alan

mi odpowiadali tydzień akurat i dzwoniła do mnie Pani normalnie

Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1934.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 515, z czego 267 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 213 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.