MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

bartek

Cześć, szukam chętnej osoby na wspólny wyjazd do pracy w Niemczech w sierpniu. Planuję wyjazd przez sprawdzoną agencje, z którą już wcześniej wyjeżdżałem do pracy, tylko tym razem nie mam z kim jechać :/ Jeśli jesteś zainteresowany/a napisz: bartoszmicek0@gmail.com

Xxx
@bartek

A skąd jesteś i ile masz lat?

@bartek

Co to za agencja pracy jeśli można wiedzieć ?

@bartek

Ja chętnie bym chciała jechać

@Xxx

Małopolska, 21 lat, jak coś to odezwij się na maila

Napisz na maila pls: bartoszmicek0@gmail.com

hant
@bartek

wiecie w ogole od czego zalezy czy sie zakwalifikujesz zeby pojechac? to doswiadczenie jakies potrzeba?

Mariusz

Cześć szukam osoby do wyjazdu do pracy jako Komisjoner, z autem z małopolski

Marcin543

Szukam koleżanki na wspólny wyjazd do pracy Marcin 35lat ,mam auto.

@Marcin543

Ja byłam bym chętna

Mana
@Marcin543

masz jakiś kontakt pod który dałoby się z tobą skontaktować?

Marcin 543
@Mana

Witam napisz maciek543@pseudonim.pl

Dave

Witam słyszałem o tej agencji dużo pozytywnych opinii i myślę czy nie jechać przez tą agencje. Pisałby ktoś się ze mną na wyjazd,? ,:)

@Dave

Cześć, ja szukam kogoś na wyjazd, mam też oferty ze sprawdzonej agencji, z którą już wcześniej pracowałem, napisz na maila jak coś: bartoszmicek0@gmail.com

Dramat

Wymagane auto. Później problem z parkingiem przy hotelu....

Nowa

Hej, czy jest ktoś tutaj z Podkarpacia i planuję wyjechać do pracy? Szukam osoby, która by chciała razem wyjechać.

@Nowa

Ja jestem chętna

Nowa
@Black

Możesz podać e maila, napiszę do Ciebie

Mati
@Nowa

Hej ja jestem chętny i z tego samego regionu matieuszs@gmail.com

Aneta

Hej czy jest ktoś kto pracuje na pralni w Lauterbach? Proszę o jakieś opinie :)

Witam. Wybiera się ktoś na magazyn do Berlina albo był tam ktoś i ma info jak to wygląda? Tzn dojazdy czy daleko i jak z pracą w weekendy?

Witam, wybieram się z grupką znajomych do pracy przez agencje Mgsolutions. Chciałabym dowiedzieć się jakie oferują warunki mieszkaniowe. Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

@Ania

Czego oczekujesz? Przecież każda kwatera jest inna. Możesz mieć super apartament tylko dla pary ze standardem 10 na 10 a mogą Cię ulokować z 6 innymi osobami w ledwo trzymającej się chacie. Myślisz że wszędzie są takie same mieszkania?

Do

Pracuje ktoś w lauterbach w pralni? Jakieś opinie?

Masakra

Problemy właściwie ze wszystkim. Od wyplat przez urlop po zakwaterowanie

Qwe
@Masakra

Jaki projekt?

Beata
@Masakra

Jak ktoś jest nieogarnięty to mu wszystko przeszkadza,bzdury koleś piszesz aż zęby bolą,pracowałam z agencją kilka sezonów i nigdy nie było problemów z wypłatą i odpowiednio wcześniej zgłoszonym urlopem,to nie przedszkole żeby tupać nogą i nie jezdzimy tam na urlop tylko do pracy,naucz się liczyć a przede wszystkim jak nie wiesz nie pisz bzdur tylko normalnie zapytaj jak naliczane są pensje

Koles
@Beata

Wlasnie w przeciwieństwie do tejże firmy, umiem liczyc bardzo dobrze

koles
@Beata

W przeciwieństwie do tejże firmy, umiem liczyć bardzo dobrze.

@Beata

Na jakim projekcie Pani była jeśli można wiedzieć ?

J.a.a.r

Witam na jakie zarobki można liczyć miesięcznie ?

A.

Cześć,szukam dziewczyny która chciałaby może wyjechać do pracy do Niemiec w połowie/koniec Sierpnia. Mam 21 lat jestem z woj. świętokrzyskiego najlepiej w podobnym wieku żebyśmy nie miały problemu z dogadaniem się i najlepiej z prawem jazdy. Samochód nie musi być ponieważ ja posiadam.

Ja byłabym bardzo chętna

Olineeek
@A.

Hej, mam zamiar Wyjechać w tym samym czasie, tylko wciąż szukam czegoś odpowiedniego :)

A.

Podaj e-mail napisze ☺

Sylwia
@A.

Cześć, też chcę wyjechać do Niemiec. Od 15 sierpnia. Jestem z woj. świętokrzyskiego, mam prawko. :) Odezwij się na maila asahi9494@wp.pl

black

Angela
@Olineeek

Odezwij się angelika0911@spoko.pl

Rafał

Jadę 3 lub 4 sierpnia do Zwickau. TRASA - Mława-Płońsk Sochaczew Łowicz Łódź Wrocław Legnica Zgorzelec Drezno Chemnitz Zwickau Glauchaiu. Ktoś chętny to pisz na raf.czuc@gmail.com

Paula_27

Hejka, jestem chętna na wyjazd tak od września, a najlepiej października. Zależy mi na pracy długoterminowej, a nie sezonowej. Prawo jazdy posiadam, auto posiadam, aczkolwiek wolałabym nim nie jechać, bo nie wiem czy dojedzie ???? Woj. Opolskie

Alex 678
@Paula_27

Witam Paula jak chcesz wyjechać możemy się dogadać w sprawie wyjazdu też szukam pracy ,mam auto wiec nie ma problemu .

@Alex_678
@Alex 678

Napisz do mnie na e-mail :) paulinkyy_27@wp.pl

Angelika
@Paula_27

Napisałam do ciebie na email

Xxx

Czy pracował ktoś jako komisjoner w Magdeburgu przez agencje? Jakie opinie?

Paula_27

Hejka, jestem chętna na wyjazd tak od września, a najlepiej października. Zależy mi na pracy długoterminowej, a nie sezonowej. Prawo jazdy posiadam, auto posiadam, aczkolwiek wolałabym nim nie jechać, bo nie wiem czy dojedzie :D Woj. Opolskie

Jarek
@Paula_27

Cześć. Jeżeli dalej jesteś chętna na wyjazd podaj maila odezwę się. Pozdro

@Jarek

Paulinkyy_27@wp.pl

niff

polecam agencje, porządna

@niff

Jaki projekt możesz polecić ?

Vanelo

Nie myśleliście, żeby założyć grupę na messenger? Dzielić się swoim doświadczeniem i opinią na temat pracy? Może łatwiej byłoby znaleźć kogoś na wyjazd :)

@Vanelo

Dobry pomysł ;)

Vanelo
@Chętny

To kto chętny do założenia? :P

Kassel

Czy ktoś był na projekcie w Kassel przy produkcji książek i może coś więcej napisać na temat pracy ?

Ak

Szukam dziewczyny żebyśmy razem wyjechały do Niemiec do pracy w połowie/koniec sierpnia

Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1934.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 515, z czego 267 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 213 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.