MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Bartek

Witam wszystkich , szybkie pytanko do osób z projektu albo pralnia albo komisioner , te oferty mnie najbardziej interesują , ile jest mniej więcej osób zamieszkuję na kwaterze ? Ktoś nie dawno pisał do 10 osób ale z innego projektu chyba ,

V
@Bartek

Na pralni mieszkanie 4 osobowe, 2 osoby w pokoju, wspolna kuchnia i łazienka. Warunki jak trafisz, loteria. Ale ogólnie tragedii nie ma, można spokojnie mieszkać

Lukasz
@Bartek

No tak jest pewnie miedzy 6 a 10, musi im sie zwrocic za chate, w 4 osoby napewno nie bd mieszkal

Zuzanna
@Lukasz

4 nie? a co w przypadku gdy ktoś Ci z mieszkania odejdzie od razu szukają kogoś z danego projektu na zastępstwo? masz sam wpływ na zmianę lokum jeśli z pewnych przyczyn ci nie podejdzie czy nawet nie ma na ten temat mowy?

Ali

Hej ,czy ktoś chętny na pracę z tej firmy na order picker w Berlinie gdzieś w czerwcu? Z koleżanką chcielibyśmy wyjechać ,ale nie mamy auta swojego.Może ktoś z autem jest chętny? Mamy 21 lat jesteśmy spokojne i ugodowe. Jak coś pisz na email: xalicjadan@wp.pl

Klaudia

Witam. Szukam osoby chętnej na wyjazd do pracy do Niemiec na dłuższy okres. Jestem 30 letnia dziewczyna bez nałogów z okolic Tarnowa. Jak wiadomo w dwójkę to zawsze raźniej. Jeśli posiadasz auto, znasz m.in. liczebniki, jesteś chętna/y i pewny na wyjazd to byłoby miło. Moglibyśmy się poznać i porozmawiać.

Adrian27272727272
@Klaudia

Ja będę wyjeżdżał za niedługo

Harnikos
@Klaudia

Witam. Tez rozglądam się za praca za granica .. i dostałem te ofertę pracy .. napisz e-mail do mnie lukasharnik9@gmail.com

Klaudia
@Adrian27272727272

A masz już coś upatrzone? Ja mam jedną ofertę, ale to musielibyśmy popisać na spokojnie.

Lukasz
@Adrian27272727272

Kiedy wyjezdzasz na jaki projekt

@Klaudia

Hej Klaudia, również jestem zainteresowana pracą w Niemczech, póki co przeglądam oferty. Jeśli miałabyś ochotę porozmawiać i powymieniać się spostrzeżeniami to napisz do mnie :) jesteśmy w podobnym wieku. m.m.underforest@gmail.com

Wojciech

Witam. Szukam jakiegoś kompana z samochodem co jedzie do Berlina jako order picker, śmiało pisać na mail cemazet95@gmail.com

Dramat

Wymagane auto. Później problem z parkingiem przy hotelu....

Betonek

Witam, miałbym takie pytanie, czy jest możliwość pracowania u was na własnej działalności gospodarczej? Pozdrawiam!

sweetdreams

Hej, wyjeżdża ktoś z was na projekt 15 maja, do Uberlingen ? Albo może ktoś już pracował i może się wypowiedzieć na temat tej pracy..

My
@sweetdreams

Co dokładnie chcesz wiedzieć?

@My

Co to za projekt wgl jeśli można wiedzieć ?

A szukasz jakiejś ekipy?

Uberlingen

Elektronika

@Uberlingen

Aha no i co się tam robi na tym projekcie ?

@Anonim

obstawiam że pracuje, a po szczegóły to do oferty najlepiej przejść

@Travis

Praca jest w porządku, ale niestety jest za mało godzin i trudno o nadgodziny więc trzeba przekalkulować czy się Wam to opłaca ..

@sweetdreams

Praca jest lekka, polecam :))

Zuzanna

Lekka? A rozwiniesz nieco ten temat? Z jakich przyczyn ją tak postrzegasz, masz porównanie do innych projektów? Opowiesz coś więcej o kwestii organizacyjnej i zadaniach?

verwa

na czym konkretnie polega?

Alicja
@Nika

Hej a możesz napisać co to za praca czy to jakieś pakowanie elektroniki czy jak i jaka stawka

Mariusz

Szukam kogoś mobilnego kto chciałby jechać na kilka miesięcy do pracy w Niemczech. Praca związana z produkcją Język niemiecki będzie dodatkowym atutem Proszę pisać na maila Niemcy2077@wp.pl

@Mariusz

język niemiecki wymagany jest przez agencje czy nie?

Kaja
@Travis

Teoretycznie niemiecki nie jest wymagany na większości projektów ale w praktyce Niemcy tłumacza Ci wszystko po niemiecku i jakoś musisz zrozumieć...

@Kaja

znając jakieś tam podstawy do ogarnięcia?

Kaja

Tak

@Kaja

o to może ogarnę, dość szybko łapie język, więc liczę,że jakoś to będzie ;)

Nika

Witam.Poszukuje kogos z samochodem DO PRACY W NIEMCZECH PRZEZ TA FIRME INTERESOWAŁA BY MNIE PRODUKCJA I WYJAZD OD POCZATKU CZERWCA ,MOZE BYC TROCHE WCZESNIEJ.OCZYWISCIE DOKŁADAM SIE NA DOJAZDY DO I Z Pracy.Prosze pisać na adres e-mailowy:msieczkowska13@interia.pl.

@Nika

jaki projekt konkretnie? jak na czerwiec to zdążę się jeszcze załapać?

@xepiko

a samochód masz?

Ee

Ja miałem jechać 1 czerwca z partnerka ale pan z biura powiedział że nie ma miejsc i mi umowy nie wyślę a 2 3 godz predzej byl na tak .fajnie się bawią z ludźmi

Łukasz

Czy jest ktos konkretny z autem chetny do wyjazdu na jakis projekt na dluzej bez zbednych pytan?

xepiko

czy agencja jest godna zaufania? jak będzie jakiś problem to pomogą go rozwiązać czy się zostaje samemu sobie?

Travis

Co oznacza podpunkt: - nie stosujemy tzw. konta czasu pracy (niem. "Arbeitszeitkonto") z ich ogłoszenia o pracę w Niemczech?

Tobi
@Travis

To znaczy że wszystkie godziny są wypłacane, a arbeitszeikonto to jest bank godzin gdzie zbierasz nadgodziny. Następnie z uzbieranych nadgodzin możesz jechać do domu i masz płatne( tak zwany dodatkowy urlop).

Xx
@Tobi

No nie do konca. Tez byłem na projekcie przez mg , i tez w ofercie było napisane ,ze nie maja arbeitszeikonto a po miesiącu okazało sie jednak ze tak. Wiec ..

@Xx

Witamy, MGsolutions nigdy nie stosowało tw. Arbeitszeitkonto (konto czasu pracy), prosimy zatem nie wprowadzać Użytkowników Portalu GoWork w błąd. Wszystkie godziny, jak również dodatki czy premie, są rozliczane w trybie miesięcznym wraz z wynagrodzeniem za pracę. Możliwe, że po prostu nie znane jest Panu samo pojęcie Arbeitszeitkonto i dlatego taka opinia. Arbeitszeitkonto w bardzo dużym uproszczeniu polega na tym, iż jeśli Pan wypracuje jakieś nadgodziny (godziny ponadnormatywne) w danym miesiącu, to nie są one wypłacane od razu a tylko godziny etatowe, a godziny ponadnormatywne są odkładane na osobne konto i rozliczane w sytuacji, kiedy np. nie ma pracy na zakładzie czy też w okresie przestojów, lub można je wybrać i skorzystać wówczas z dodatkowego wolnego. Godziny te mogą być przechowywane na takim koncie nawet kilka miesięcy i może ich być nawet 150, Nasza Agencja rozlicza wszystko standardowo i wypłaca od razu wypracowane przez Pracowników godziny - NA BIEŻĄCO. Zakładamy, że jednak nie był Pan naszym Pracownikiem, gdyż 1 raz ktoś napisał tego typu komentarz. Każdy nasz Pracownik (a rocznie mamy ich nawet do kilku tysięcy) dobrze wie, jak rozliczane są wypracowane godziny pracy i wszystkie powiązane z wynagrodzeniem dodatki / premie itd.

xepiko
@MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

czyli warunki takie jak w Polsce standardowo bez żadnych udziwnień jak dobrze rozumiem?

xepiko

na jaki projekt jedziesz?

Anonimowy

Witam w najbliższym czasie planuje wybrać sie z dziewczyna swoim samochodem do pracy przy produkcji alkoholi w stuttgardzie czy ktoś może mi opowiedzieć o pracy Interesuje mnie jak wyglądają tam zarobki ? Godziny pracy , czy są nadgodziny Warunki mieszkalne ,koszt msc, kwestia gotowania itp I ogólnie atmosfera w pracy Pozdrawiam

Mikus123

Witam.Poszukuje mobilnej osoby do wyjazdu do Niemiec do pracy na produkcji lub na innych projektach przez tą firmę.Mieszkam w woj.swietokrzyskim.Chcialabym wyjechać na początku czerwca lub trochę wcześniej.Oczywiscie koszty transportu i koszty dojazdu do pracy i z pracy dokładam się.Prosze pisać na e-maila:msieczkowska13@interia.pl. Pozdrawiam

WW

Są jakieś dodatki, nocki, święta, nadgodziny?

@WW

Zależy na którym projekcie. Na jednym idzie zrobić 200 godzin bo są i niedziele i nocki i nadgodziny ale są też takie że wyrobisz 150 godzin w weekendy wolne więc wiadomo...

Bronek
@WW

dużo zależy od tego na którym projekcie chcesz pracować

Bronek
@WW

ja np. na edece mam pakiet fitness i pakiet sportowy z dodatków + jakieś premie

BBB

Razem z partnerką chcemy wyjechać z tej agencji nie znamy jezyka Jaką prace wziąść Od 22.05 bo minie miesiąc od niemieckiej umowy a potrzebny wyjazd Od zaraz

@BBB

to uderzaj do agencji bezpośrednio wydaje mi się

Czy był ktoś może na projekcie przy produkcji napojów w Stuttgarcie ?

Jedziesz swoim autem?

@Łukasz

Jak narazie chce wiedzieć jak tam wgl praca wygląda bo nie chce jechać w ciemno

@Anonim

dhskak09.03.2023 13:11 @Nowiki Witam, byłam na tym projekcie. Praca sama w sobie nie jest złaz, pakowanie buteleczek z alkoholem, zbieranie ich z maszyny, obsługa maszyn. Oprócz mechaników i pracowników biura pracują sami Polacy. Warunki zakwaterowania całkiem dobre. Tak ktos pisal o tej pracy.

@Łukasz

Na jakie wynagrodzenie można liczyć po odliczeniu zakwaterowania ?

Łukasz

Ktos z autem chetny wybiera sie na napoje Sttutgard?

LoL

Siema, pracuje może ktoś na projekcie w mamming ?

Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1934.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 515, z czego 267 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 213 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.