Opinie o L.S. Med Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie L.S. Med Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w L.S. Med Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o L.S. Med Sp. z o.o. w Warszawa

Iza Nowy wpis

Firma nie zapłaciła mi za materiały. Mam do odzyskania kilkadziesiąt tysięcy. Od pewnego czasu walczę z nimi z pomocą firmy Deputo. Pomogli mi uzyskać więcej informacji w kilkanaście dni niż inni przez kilka lat. Mają dużo info na temat ludzi z zarządu, a raczej byłego zarzadu, telefon do deputo: 514096917. Nie dajmy się oszukiwać.

Lolek Nowy wpis

Czy firma działa bez zmian? Dziwne, że nie piszecie?

drągal Nowy wpis

widocznie nie każdy jest takim hejterem i da się tu pracować według niektórych osób. Może warto brać z nich przykład

zala

Ja z tymi śmieciami już od roku siedzę w sądzie i walczę o swoje pieniądze ale nasz podły kraj bardziej chroni oszustów. Raz sąd mnie wezwał do uzupełnienia braków formalnych i zapłacenia 100zł a teraz znowu jeszcze żąda 175zł a walczę o 1350zł i gdzie tu sprawiedliwość.

Firma L.S. Med Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
bądźcie ostrożni!

uważajcie na SWISS Medical Service Polska Sp. z o.o., "panowie prezesi" teraz tam podobno działają!!!!

Beata_ssp
@bądźcie ostrożni!

Skąd ta wiadomość o nowej firmie? Skąd wiadomo że to oni?

bądźcie ostrożni!
@Beata_ssp

wiadomość z PEWNEGO źródła

też tak myślę, że trzeba czekać i PITy na pewno wszyscy dostaniemy. Podejrzewam, że wysłane ostatniego możliwego dnia :)

mika

ja dziś wzielam z banku wyciągi za caly ubiegły rok kwoty poborów do rozliczenia bo już koniec miesiąca sie zbliza a pitow nie ma choc pan mariusz twierdzi ze juz sa wysyłane ale ja nie wierzę.

Jadwiga

A kto to wie...

krysia

może wiecie kiedy dostaniemy pity do rozliczenia i czy w ogóle je dostaniemy'

Jola

a co tutaj tak cicho? Polepszyło się w firmie czy już w ogóle nie istnieje?

Jadwiga
@Jola

no właśnie, nic nie wiadomo? Ja już od dawna nie pracuję, ale nie mam żadnych info. Rozpadła się firma? Czy jest tak sielsko że negatywne opinie ucichły?

Zenobiusz

Qu oraz były pracownik - sprawa z tego co wiem (a wiem to z pewnego źródła) była zgłaszana do wszelkich możliwych programów interwencyjnych... I co - i DUPA BLADA - widać temat za mało chwytliwy - nikt nikomu łba nie urwał, małe dzieci (jeszcze) ni płaczą na ulicy bo nie mają gdzie mieszkać, ojciec albo matka jeszcze sie nie powiesili... Więc co to za temat... Pgi... A to, że ten (usunięte przez administratora) zniszczył tej rodzinie życie... Są wrakami ludzi :(

magda

Wawerskie placowki tez lexikalische i im Kasy nie wyplacili

Jola
@magda

co??

mzareba

Biuro handlowe firmy mieści sie na ul. Szkolnej 7 w Błoniu ja mieszkam na Szkolnej 21. Udzielę każdemu kto mnie o to zapyta - informacji czy ktoś jest w biurze. Zapraszam na stronę sprzedamdlug (kropka) com lajkujcie pomożmy sobie nawzajem.

majka

nie bedziemy dla nich dłużej pracowac firma ls med jest nam dłużna dużo pieniążków jak nie wypłacą spotkamy sie z nimi w sądzie.wtedy nam wypłacą.

majka

od dzis olesko już nie nalezy do ls med szpital zerwał kontrakt teraz na miesiąc przejąl nas szpital a od stycznie przechodzimy pod impel .

Pracownik23

Pracownicy L.S MED Olecko skończyli zabawę z firmą i złożyli wypowiedzenia z dniem 1 Grudnia i niech szefowie sprzątają sobie sami, bo my trzeci miesiąc za darmo pracować nie będziemy. W jakim mieście pracujecie bez umów?

Pracownik23

Mam pytanie Ktoś wie czy firma L.S MED przypadkiem nie ogłosiła upadłości??? Na jakiej ulicy i gdzie mieści się teraz ich biuro?

ola
@Pracownik23

mysle ,ze warto sie skontaktowac z mzareba bo w firmie nikt nie odbiera telefonu jakby wszystkich amba wciela a siedziba to diabli wiedza gdZie jest teraz to juz i koordynatorzy maja nas w d...e nawet o umowe sie nie idzie doprosic

@ola

Kim jest mzarema???

mzareba

Serdecznie prosze o kontakt wszystkich pokrzywdzonych przez L.S Med. Mam pomysl jak rozwiazać problem. Nie chciałabym go omawiać na forum. mail: oszust (malpka) sprzedamdlug (kropka) pl

czy wiadomo o wypłacie kiedy w końcu będzie.

ola
@ja

oj chyba mnialas piękny sen o wyplacie pan prezes odchodzac z dziekanowa powiedzial ze mozna isc do sadu ale i tak wczesniej jak za dwa lata wyplaty nie dostaniemy bo taki bedzie czas odzyskania kasy od dziekanowa

majka

owszem są wypłacalni ale ponoć płacą po 700zl a nie najmniejszą krajową i ponoć trzeba być na każde ich zawołanie nie ważne ze masz wolne. bardzo bym prosiła byś zapytała swą znajomą jakie maja umowy i jak im płacą i czy mają grupy .bo ponoć tylko takie panie zatrudniają .

Marcela
@majka

moja znajoma nie ma grupy i wlasnie tam pracuje,czy na kazde zawolanie to niewiem bo ona pracuje po 8 godz dziennie i wekendy ma wolne .Co do platnosci to niewiem ,ale moge dac ci przyklad jak jest traktowany pracownik w takiej firmie ,kolezanka wlasnie wczoraj byla w zus-ie pracowala w lsmed ,mowi ze zarabiala ok 700 zl miesiecznie ,poniewaz to byla jej jakas dorywcza praca ,a oni za nia skladki emerytalno -rentowe odprowadzali ze stu zlotych to sobie wyobraz jaka kwota byla odprowadzana.W tej chwili nie mam z nią kontaktu ale jak tylko sie odezwie do mnie to sie z nią spotkam i napiszę wiecej na ten temat

Zostaw merytoryczną opinię o L.S. Med Sp. z o.o. - Warszawa

L.S. Med Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 86 ocen.
  • Szkolna 7
    05-870 Warszawa