Opinie o Synergie / ADR w Schijndel

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Synergie / ADR. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Synergie / ADR o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Synergie / ADR w Schijndel

Bożena

@Hania Wilk, dlaczego nie polecasz firmy Synergie / ADR? Jesteś byłym lub obecnym pracownikiem firmy? Czy wydarzyła się jakaś konkretna sytuacja, że jesteś niezadowolona? Proszę podaj powód. Czy są osoby na forum, które znają obecną sytuację odnośnie pracy w firmie? Zachęcam do udzielania opinii na temat pracy w Synergie / ADR.

Piotrek

Biuro jak kazde inne gdzie koordynatorami sa polacy "Patrz komu ufasz" praca za minimum z minimum... przechodzac na faze B czy tam Fast dalej zarabiasz tyle samo, zapomnij o pieniadzach za dojazdy do pracy w ich mniemaniu twoje auto nic nie pali a co wiecej nic w nim sie nie zuzywa. perspektywa wspolpray dla mnie zadna juz mowie dlaczego u nich na domkach odczuwa sie taka presje psychiczna ze w szpitalach psychiatrycznych czlowiek odczowa wieksza swobode. to sa legalne obozy pracy bez szacunku i jakiej kolwiek godnosci dla czlowieka.... pomyslnosci swinie z Synergie zeby polak polakowi byl wilkiem za pieniadze to (usunięte przez administratora) dali by ogolic na sucho

OOOPS
@Piotrek

JA MAM REMINGTONA OBROTOWEGO I GOLENIE NA SUCHO TO NIC, ROBOTA TO ROBOTA, TRZEBA ZA IERDALAC W KONCU PRACUJEMY ZA EURO, JAK KOMUS SIE NIE PODOBA SA INNE AGENCJE COVEBO, EENA, TEMPO TEAM, IMPACT JOB, QUIP, WEEGREE, NAJLEPIEJ WCHODZIC W GOOGLE I WPISAC PRACA KRAJ BRANZA, I MA SIE W CZYM WYBIERAC, OCZYWISCIE BEZ ENG I DEU BEDZIE CIEZEJ MIEC DOBRA KASE...

Filip

Zastanawiam się czy tak dobrze się pracuje , że nie ma chętnych do pisania?

Miro

Jakieś nowinki z firmy mógłby ktoś wrzucić na forum!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Synergie / ADR? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Czy ktoś z użytkowników chciałby napisać na wątku o Synergie / ADR w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Hania Wilk

W skrócie, nie polecam

Zenek

Widzę, że niektórzy nie są stworzeni do pracy i teraz postanowili pisać!!

Myślący

Nie polecam tego biura.Robiłem przy profilach aluminiowych. Cięcie na maszynie.Po paru miesiącach zacząłem mieć problemy z biodrem z powodu wagi tych profili.Dali mnie na jeden dzień do zbijania palet. Praca jak praca,tyle że był tam taki polaczek leader.Obcinał przerwy,więc się mu postawiłem na drugi dzień już mnie nie potrzebowali a w biurze kazali mi się wyprowadzić z mieszkania w ciągu kilku dni.Mieszkania gdzie w pokoju był grzyb na ścianie i cuchnęło pleśnią. Okna nie dało się zamknąć.Drzwi i zamek wyłamany. Super warunki po prostu.

marciano

WITAM WYJEZDZAM JUTRO DO PRACY PRZY DYWANIKACH SAMOCHODOWYCH 9,43€ CZY WARTO SCHIJNDEL ODP????

Roma locuta

Panowie jeśli macie za grosz honoru, postepujcie tak samo jak muzułmanie, że złodziejami się nie rozmawia, złodziei się piętnuje, złodziei się niszczy.

Tako 17

Czy pracował ktoś przez Synergie przy szyciu dywanikow samochodowych?Jeśli tak to jakie wrazenia?

taniec

no neistety @sensor takie sa uroki stajni, perfuma to to nie jest

sensor

ciekawe czy dalej lokują ludzi w tym mieszkaniu koło stajni? to była porażka jak człowiek sobie wspomni, ten smród i muchy na chacie...ale ludzie fajni byli jak na stajnie

szybki

Pracowałem wczesniej przez Covebo , Riugrook , tempo team , EnA , i w końcu Synergie , nigdzie wszedziej nie spotkałem sie z tak niewykwalifikowana kadra jak w Synergie , w zwiazku z czym brak kultury a nawet chamstwo to codzienność , wystarczy zwrócić uwagę na jakiś problem i raptem okazuje się , ze mamy do czynienia ze zwykłymi chamami

ala

Witam mam pytanie co do pracy w tej firmie ? a dokladnie jako order picker w Waalwijk. jak to wyglada na dzien dzisiejszy? prosze o odpowiedz

picker
@ala

W 100% prawda a nawet jeszcze za mało.Ja dojeżdżałem ich służbowymi samochodami dopiero po jakimś czasie dotarło do mnie że nie można tam z nikim rozmawiać.Wszyscy są mili a tak naprawdę to właśnie ci robią koło d.py. No i faktycznie wypijesz piwo po pracy na domku po jakimś czasie dowiesz się że jesteś alkoholikiem.Straszna patologie dużo fajnych ludzi tam pracuje ale po jakimś czasie w tej z.eba.ej atmosferze i każdemu tam na głowę siada :) Pozdrawiam

Synergie to dawna firma ADR. A raczej nie tak dawna bo nadal działa. Sprzedali sie francuzom z tego co mówiono. Ogólnie w biurze patologia. [usunięte przez moderatora] Zero szacunku. Już mówię - ma syndrom Boga, nie mozna o nic zapytać bo odsyła do koordynatorów a oni, że najlepiej do biura dzwonić. I zamknięte koło. Ta kobieta nie potrafi zmienić danych osobowych, nawet po przedstawieniu jej pod oczy nowego dowodu (wychodziłam za mąż). Nadal salarisy na stare nazwisko, a gdyby tego było mało 2 razy musiałam oddawać pensję do przeliczenia bo chyba tylko mnie policzyli za domek a nie innym ludziom. Tamci bez odjętej kasy za domek a ja - 3x. Ludzie. [usunięte przez moderatora] dobry gościu, pomógł wiele razy, Drugi Młody Koordynator - człowieku proszę odejdź, byłbyś dobry w zawodowym bajerowaniu, nie tutaj. Albo w modelingu. Ponadto musicie wiedzieć, że ludzie pracujący w tej agencji, szczególnie jak trafią na Doc Data - nie ma ratunku przed byciem kolejną doc datką. Laski przenoszą prace do domu. Nie mają innych zajęc tyklko praca, dom. W domu jest praca a w pracy jest dom. Wiedzą wszystko. WSZYSTKO. Myślisz, że to co mówię to ściena, ale sobie przypomnisz jak zobaczysz, że jednak tak jest. PATRZ KOMU UFASZ nabiera znaczenia będąc tam. Myślisz, że nie zauważą twojej nowej fryzury, która jest naprawdę ładna, wyglądasz świetnie. Słyszysz komplementy jakże fajnie ci w niej, jaka teraz to nie jestes sliczna, szopke ci dziewczyno odstawią za oscara. Tydzien pozniej dotrze do ciebie co na prawde mowily. Zazdrosne baby. Wlos sie jezy. Fryzura byla przykladem. Tam tak jest ze wszystkim. Robisz sobie dobre jedzenie do pracy, bierzesz obiad, ok roznisz sie od innych bo masz wiecej, bo cho.era jasna lubisz zjesc normalnie. Od razu ci powiedzą, ze swinia z ciebie, obzartuch itd. Ludzie !! opanujcie sie !! oczywiscie dowiesz sie tego pozniej. Musisz miec mocne nerwy pracujac ze zmijami. Popatrz, duzo zalezy od sytuacji w pracy. Twoje samopoczucie, kolejny dzien, czy chcesz tam isc czy nie itd. jestes coraz bardziej sflustrowana tym zakladem. Idziesz do pracy zeby pracowac ? oczywiscie. TAK POWINNO BYC. Natomiast ludzi, ktorzy idą [usunięte przez moderatora] dobrze swoje 8h i zostawic prace w pracy - znajdziesz tam niewielu. Kasa ok jak są godziny i znowu sie pani [usunięte przez moderatora] nie pomyli. Podpadnij w biurze albo wylot albo bezrobocie, bedziesz charować na domek. Doc data fajna ale za duzo dzieciarni. Chamska atmosfera na prawde. Dojeżdzalam swoim samochodem i niestety kasy za paliwo do tej pory nie ma. To kolejny wielki M.I.N.U.S

Zostaw merytoryczną opinię o Synergie / ADR - Schijndel

• Jak się pracuje w Synergie / ADR?

Zobacz opinie na temat firmy Synergie / ADR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Synergie / ADR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Synergie / ADR