Workpol BV

Uden

Opinie o Workpol BV

obys tam nie trafil :-) 2012-04-01 22:39:48
popieram :-) tego calego szefa jakiegos tam [usunięte przez moderatora] czy jak mu tam to totalna swinia nie majaca zadnego szacunku do pracownika:-) tylko kabona sie liczy, wlasne zachcianki. Kiedys byl to czlowiek na poziomie teraz z tego zostaly juz szczepy. [usunięte przez moderatora] nic wiecej ....pzdr dla [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo tych w tej pseudo firmie nie brak.....
gregor174 2012-06-10 15:09:41
Zgadza sie panowie to wszysko prawda ,cala prawda ,tylko prawda,tego [usunięte przez moderatora]-w jeden worek zapakowac.[usunięte przez moderatora]e mnie tez [usunięte przez moderatora] na 1000 E
edzio 2013-04-30 14:59:34
Witam wszystkich oszukanych przez firmę Workpol z Uden chciałbym prosić o zbiorowy wpis osób pokrzywdzonych przez właściciela[usunięte przez moderatora] . ODZYSKAJMY CO NAM SIĘ NALEŻY PRZEZ WŁADZE NL!!!..................ten człowiek czół się bezkarny, a wcale tak nie jest!!!
lolek 2013-12-22 23:22:44
Kolego jezeli satysfakcjonuje ciebie pensja e 200/tydzien to zycze powodzenia.I oczywiscie poganianie przez pieskow Pana van G. Oczywiscie nie bedziesz zatrudniony bezposrednio w tej firmie a innej tj.Mupol.Oczywiscie pieski sa tak wyszkolone, zeby ludzi tak gnebic i mobingowac abys jak najwiecej robil a profity zbieral pan teo.
lisu 2013-12-22 23:32:15
Tak kolego dobrze mowisz. Pracowalem w tej firmie, [usunięte przez moderatora]!!Nie polecam absolutnie nikomu pracy w tej firmie.A odnosnie "pieskow" swieta racja.Gonia ludzi, zeby tylko ich wielki, gruby bos byl zadowolony.Oni mysla, ze z nich jest zadowolony ze ludzi poganiaja, ale on jest zadowolony tylko z profitow ze w szybkim czasie skoncza projekty.Bierze budowy na m2, ludzi pogania a on sie bogaci.Pozdro
węgorz 2014-04-29 01:45:30
widocznie póki co właściciele wyznają inną zasadę, że dobry pracownik to taki który za dużo nie kosztuje
JA91 2014-05-22 21:28:45
PLAJTA !!!
tomek 2014-11-26 09:46:22
ja tam nic niemam do szefa ani tej firmy. pracowałem w workpolu
raf112375 2015-02-08 18:39:19
Powiem tak jak ktoś chce pracować to tak:40 godzin tygodniowo,pieniądze na czas ,a jak ktoś szuka lżejszej pracy to po (usunięte przez administratora)pchać się na budowę
paweł 2016-05-15 09:28:07
Pewnie na niższe stanowiska @hbgvf nie trzeba sam mam znajomego, który na pomocnika poszedł od razu po zawodówce i teraz nawet nieźle zarabia mnie się wydaje, że dużą role to gra tutaj jednak doświadczenie
Zostaw swoją opinię o Workpol BV - Uden
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Workpol BV