Opinie o Vetipak w Veghel

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Vetipak. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Vetipak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vetipak w Veghel

Witam. Przyjechaliśmy grupą (8 osob), wszystko zostalo pięknie powiedziane (praca lekka , mila atmosfera) a nic z tych rzeczy. Pojechalismy pierwszy dzien do pracy (140km) kazdy poszedl na swoje stanowisko po raz pierwszy nic nie zostalo wytlumaczone i trzeba bylo sie domyslac. Praca wyglada następująco(moje stanowisko) : Kartony 10 kg sciaga sie z palet wysokich na okolo 2 metry , rozwala sie je rekami (brak nozy). Teamlider przyszedl po czasie zwrocic uwage ( pracownikowi co jest pierwsze godziny w pracy) ze ma robic szybciej gdzie nie bylo mowy zeby jedna nowa osoba to ogarnela i zamiast pomoc stal oparty o maszyne i sie przyglądał (zero inicjatywy ze swojej strony). Spotaklismy sie wszyscy na przerwie i okazalo sie ze nie tylko ja zostalem tak potraktowany , wiec wraz z pozostalymi 7 osobami stwierdziliśmy ze nie wracamy do pracy z przerwy. NIE POLECAM . OMIJAJCIE TĄ FIRME SZEROKIM ŁUKIEM.

Luiza
@Nowy

Dokładnie zgadzam się z opinią wyżej bezczelność Polaków tam nie zna granic , te całe liniowe które myślą że są nie wiadomo tam kim a tak naprawdę są nikim , stare baby tylko patrzą obgadują zwykła chołota , i prostactwo , (usunięte przez administratora) nie polecam

CepkaDrepka

Istny Cyrk w tej firmie w Veghel vetipak nie polecam zero szacunku tylko tempo szybciej piękne Panie zazdrośnice w niebieskich czepkach bo nowa bo trzeba jej pokazać pracę niech (usunięte przez administratora) tylko czujesz wzrok innych czy da radę takiego tempa,podkręcanie maszyny bo wiadomo nowa się nie wyrobi zróbmy sobie ubaw.Przerzucanie ze zmiany na zmianę pytania przełożonych czy ja sobie żarty robię w pracy że mi się nie chce pracować ze nie mam motywacji a skąd mam ja brać każdy tylko wymaga nie patrząc na drugiego tylko żeby mu dokopać wyzwiska kto będzie pierwszy zawody może ktoś medal dostanie mianuje Panią Kingę z lekkim zezem o medal złoty na pewno osiągnie Pani cel w swoim życiu czyli gnojenie ludzi a Pani mąż jak z panią wytrzymuje wszystko dla kasy róbmy rząd i (usunięte przez administratora) my z tąd.Dlaczego w ludziach tyle nienawiści ta firma to porażka drugi (usunięte przez administratora) zgotowany przez Polaków dla Polaków pozdrawiam wszystkie zjebane ryje z Veghel karma wraca

@Desiree

Pracowałem na Vetipaku 3 lata. I przez ten czas żaden ploeglider nie zareagował na żadną skargę na liniowego. Prościej było wyrzucić pracownika. Jeżeli przejrzy Pani wszystkie wpisy, będzie to skarbnica wiedzy o waszej firmie która na wewnętrznej grupie wasze liniowe nazwały (usunięte przez administratora). Zrobiliście się tacy troskliwi bo Polacy już doskonale znają styl pracy waszej firmy zamykający się w zdaniu ,, tempo, tempo a jak nie wyrabiasz to tam są drzwi "

Nick 23

To co się tam dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie. Pracowałem parę miesięcy temu i słyszałem jak ukrainka albo litwinka wyzywała na ludzi (usunięte przez administratora) A liniowi co nie którzy myślą że są kimś lepszym od ludzi pracujących na linii. Stoją w grupkach i tylko (usunięte przez administratora) sobie robią

Młody
@Richi

Cześć. Mam propozycję wyjechać na kosmetyki do Oss. Może ktoś coś więcej powiedzieć mi na temat pracy ? Dzięki

Anastasia Nowy wpis

To co się dzieje w tej firmie przchodzi ludzkie pojęcie... Liniiwi liniowi,praca z wyzwyskami , duze tempo i polscy jadący po sobie a udają kolegów...63 najgorsze k..... Jest tam taki chlopak Czarodziej, mówią o nim straszne rzeczy, żeby tylko się go pozbyć bo pokazuje ,ze się da ,pomaga innym, a jakas byla ssiadka z tymliderka nie dość ze go zestalkowali to jeszcze wynajmują jakiś bandziorow zeby zrobili mu krzywde... Nie sluchajcie bzdur. NIE POLECAM!!!

Monika Nowy wpis
@Anastasia

Kosmetyki 63, praca spoko dla tych co chcą pracować, a nie tylko narzekać, można liczyć na pomoc liniowych i kierowniczki Kasi. Atmosfera bardzo przyjemna, akurat ta lokacje polecam, jeżeli chodzi o resztę lokacji to bym się zastanowiła.

Paulina Nowy wpis
@Anastasia

A ja polecam 63 bardzo fajnie mi sie tu pracuje bylam rowniez na innych zakladach i roznica jest ogromna....

Czy Vetipak organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Były pracownik Nowy wpis

Jedyne kompetencje jakie są potrzebne to bardzo szybko pracować i nie narzekać. Ogarnąć je musisz sobie sam inaczej długo nie popracujesz.

Nick 23

Richi
@Nick 23

To na pewno na kosmetykach tam pracuje Ruta to ona wyzywa, ja nie mogłem tego wytrzymać

Monia 23
@Nick 23

Tak to chodzi o litwinke mówią na nią Ruta krzyczy i wyzywa ludzi na całej chali ale z tego co wiem ludzie zgłaszają do Agencji jej zachowania mam nadzieję że zajmą się tym szybko w nowym roku bo praca z takimi ludźmi jest nieprzyjemna

@Nick 23

Tak poznałam ją Litwinka Ruta Rozmawiałam z innymi Polkami na jej temat odnoszę się do Agencji przez którą ona pracuję zajmijcie się nią bo psuje wam strasznie reputację a wy Polki nie dajcie sobą pomiatać takim ludzią trzeba zgłaszać wszystko agencji o (usunięte przez administratora) i się skończy

Młody
@Richi

@Była pracownica

Atmosfera może i nie jest najlepsza. Niektóre liniowe są specyficzne a zachowanie teamliderki pozostawia wiele do życzenia. Natomiast jeśli chodzi o prace na kosmetykach w Oss (63) to jeśli ktoś chce i trochę się postara to nie ma żadnego problemu - na każdym stanowisku da się wyrobić. Nie jest to praca dla każdego. Trzeba być odpornym na presje czasu i na to, że no pracować trzeba. To nie wakacje. Najwięcej narzekają osoby, które wiecznie siedzą na ziku, mają wiecznego kaca, zabawa i jaranie są ważniejsze albo nie chce im się pracować. Praca jak każda inna. Ma plusy i minusy.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Vetipak? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Jak wygląda sprawa grafiku w Vetipak. Czy pracodawca idzie na rękę?

Raffis

Witajcie moja opinia na temat tej pracy ..Dramat .Pracowałem na lini 11 wsypywalem z dużych pudeł batony ok 15kg karton do wielkich przegród nazywa się to podobno elewatory, i tak przez 2 godziny licząc 8h w takim tępię ta maszyna łykała ze brak pisać o tym ,to nie praca dla ludzi tylko dla robota.Liniowy też jakiś dziwny to zrób tamto wynieś wrzuć a sam nic nie pomaga gdzie jest Timlider ??Nie polecam omijajcie ta firmę ,biuro Hoobij niby praca lekka ,chyba nie widzielo lekkiej pracy.

To ja może też coś od siebie dodam vetipak był pierwszą moja pracą w Holandii , i traumą psychiczną bo pierwszy raz spotkałam się z takimi prostakami , te całe liniowe to śmiech nawet angielskiego nie znają bez ambicji dostają na miche ryżu i wyżywają się na innych .ja wytrzymałam 2 tygodnie ale nawet rękawiczek nie dostałam pokaleczone palce brak plastrów się dziwię że takie obozy w tych czasach nadal funkcionują żadna osoba z ambicjami nie będzie pracowała w takim miejscu za takie ochłapy.ludziw szanujcie się .

Opinia

Trudno uwierzyć, że tak można traktować ludzi, nie reagować na poniżanie i słowną agresję. Byłem tam dwa razy- pierwszy i ostatni. Dodam, że jestem przyzwyczajony do ciężkiej pracy, w tempie i pod presją czasu. Ale nie do wyzwisk na każdym kroku, poniżania, podczas kiedy pierwszego dnia w pracy miałem pełne prawo nie do końca znać i umieć wszystko jak pracownicy zatrudnieni tam od miesięcy. Agencja, przez którą załatwiana była praca brz reakcji, nie odbierali już później telefonów, nie odpisywali na wiadomości.

Jak dużo osób pracuje w Vetipak?

Lepsze byłoby pytanie jaka przez ostatnie na przykład 5 lat była rotacja pracowników. Odpowiedź na to pytanie mogłaby być informacją o tym jak firma Vetipaku szanuje pracowników.

CepkaDrepka

Desiree
@CepkaDrepka

Ik zou graag met jou in contact willen, de persoon waar hier over gesproken wordt behoort tot mijn team. Erg jammer dat deze recensie wordt gegeven en dat jij hiermee niet naar mij bent gekomen. Graag zou ik van jou willen weten wat zich precies heeft afgespeeld , zodat ik dit verder kan oppakken. Je kan mij bereiken via messenger of neem contact op met het uitzendbureau zodat ze jou mijn telefoonnummer kunnen geven. Ik zou het zeer waarderen. Desiree van Daalen ( Ploegleiding)

Desiree

Het gaat juist heel goed en dat wil ik graag zo houden. Maar om ons verder te helpen het te verbeteren zou het fijner zijn als dit bij ons gemeld wordt. Klagen kan altijd nog !

@Desiree

@Nowy

Widzę że nic się nie zmieniło, dalej wymaga się od nowego pracownika żeby bez żadnego przeszkolenia i czasu na ogarnięcie stanowiska pracy zaraz po przyjściu potrafił wszystko. Poza tym w tej firmie nie ma kogoś takiego jak team leader tylko nadzorca (usunięte przez administratora) znający dwa słowa ,, szybciej " i ,, norma ".

Jojo
@Nowy

I takich ludzi ja szanuje, najważniejsze nie dać sobie pluć w twarz. Jest Pato więc odchodzę. Tak powinni być a nie jak niektórzy siedzą i udają, że wszystko ok.

Luiza

Zaneta

Szukam pracy razem z partnerem od zaraz czy mają państwo jakieś wolne miejsca dla pary z zakwaterowaniem proszę o kontakt telefoniczny +31644243768

MrsMarcela

Dramat! Jeszcze takiej firmy nie spotkalam .. Ludzie wulgarni nie pomocni ,liniowe co niektóre krzycza na pracownikow , najgorsze to te dwie przyjaciółki Paulina w brąz włosach i Ania w blond, jej (usunięte przez administratora) . Obie maja skrzywione miny jak maja kogos nowego na linii.. Po Ani to widac,ze tylko wyzywac się na pracownikach potrafi. Ta firma to dno! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolnić osoby i wymienic na nowe

Mućka
@MrsMarcela

Obecnie pracuje tam od czerwca . Praca wiadomo na początku ciężką potem to już przyzwyczajenie , pracujesz od poniedziałku do piątku. Weekendy wolne . Mieszkam na prywatnym i zarabiam 380e ,jeśli mieszkasz na agencyjnym zarobisz 260e za 5 dni pracujących. Praca wyglądam tak jeśli dajesz radę i widać że chce pracować będziesz planowany 5 dni w tyg jeśli się opierdalasz i amsz (usunięte przez administratora) na pracę będziesz chodzil po 3 dni !

On
@Mućka

To niezłe dajesz się (usunięte przez administratora) za 380 € na prywatnym to jest bardzo słabo na pakowaniu owoców za 48 h 420 € na agencyjnym

Czy pracownicy Vetipak mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Tak, oczywiście. Można zintegrować się przy taśmie pracując ponad ludzkie siły przy wesołych okrzykach ,,szybciej '' ,,norma''

Dejwid

Nie polecam, byłem na każdej lini (usunięte przez administratora).słyszysz tylko tempo bo norma..Nie polecam pani liniowej Kingi i Marty chyba pozjadały wszystkie rozumy ta 1 to wogole poezję by napisał..Otto jako firma nie ciekawie nigdy ich nie ma jak coś potrzeba załatwić. Ludzie uciekajcie szkoda marnować tam zdrowie .Po 2 miesiącach tam pracy czujesz się jakbyś wrócił z (usunięte przez administratora).NIEPOLECAM NIGDY WIECEJ!!!AAA KOSMETYKI TO BARDZO LEKKA PRACA...PO 2 DNIACH RĄK NIE CZUJESZ..

Greg
@Dejwid

Cześć może mógłbyś polecić jakąś inną prace na produkcji gdzieś gdzie są w miarę przyzwoite warunki pracy i zakwaterowania? Z góry dzięki za ewentualne info pozdrawiam :)

angie2022

Cześć chcę napisać szczerze jak było. Pojechałam do pracy w Vetipaku przez agencję OTTO. Czytałam wcześniej opinie ale stwierdziłam że zaryzykuję. Później wiedziałam że to był błąd. Agencja przeczy wszystkiemu co mówi. Na rozmowie dostałam gwarancję zmiany pracy bądź zakwaterowania jeśli nie będzie mi odpowiadało. Powiedziano mi że będę cały czas pod opieką koordynatorów, że z każdą wątpliwością mogę się do nich zgłosić. Zagwarantowana mi mieszkanie blisko miejsca pracy, dojazdy. I teraz mogę powiedzieć że z ich gwarancji sprawdziły się tylko dojazdy bo to akurat jak powiedzieli tak zrobili. Nagle w dniu wyjazdu dowiedziałam się że będę mieszkała nie w Holandii ale w Belgii, dojazd do pracy ponad godzinę. Warunki mieszkalne: pająki, biedronki, kurz, jeden wielki (usunięte przez administratora) w pokoju. Opieka koordynatorów: zero. Gdyby nie kierowca busa nie wiedzielibyśmy nawet gdzie iść na zakwaterowanie bo żaden koordynator mimo obietnic na nas nie czekał. Poza tym jedziesz do pracy i nagle pojawiają się wydatki o których wcześniej nikt nic nie mówił. Przejechałam się bardzo na tej firmie. Chciałam spróbować żeby zobaczyć czy ludzie faktycznie piszą tu prawdę i mogę powiedzieć teraz że tak.

@angie2022

Po przekroczeniu polskiej granicy możesz zapomnieć wszystko co obiecywało biuro Otto w Polsce. Koordynatorzy w Holandii to dramat. Ci ludzie nie daliby rady pilnować owiec na polu, a o zarządzaniu i pomocy ludziom za których przecież są odpowiedzialni nie mają najmniejszego pojęcia. Tak samo jest z infolinią Otto zero jakiejkolwiek pomocy, nic nie załatwisz szkoda dzwonić. Koordynatorzy i infolinia przypominają sobie o pracowniku tylko w jednym przypadku gdy jest on im potrzebny. W drugą stronę to już jednak nie działa.

Greg
@angie2022

Cześć Też się właśnie zastanawiałem nad pracą w tej firmie i chyba się na to nie zdecyduje. Podjęłaś prace w innej firmie? Może możesz coś polecić ? Dzięki za info pozdrawiam

Opinia moja i mojej koleżanki

Witam też mam negatywną opinię na temat pracy w firmie Otto ,oraz pracy w fabryce Vetipak pracowałam w 3 Vetipakakach i moge powiedziec dno totalne słyszysz tylko szybciej bo norma pan Krzyś.WIELKI LINIOWY nie pomaga byłam światkiem z koleżanką kilkakrotnie jak krzyczał na dziewczyny ,a do nas podchodził i mówił zostaw nie pomagaj jej niech sama ogarnia..po 10 minutach jej pracy dziewczyna płakała bo się znęca psychicznie nikt nic z tym nie robi . ..Gdzie jest Tim...Pani Angelika następna wielka liniowa Vetipaku wydziera się zamiast wytłumaczyć jak pakowac produkt jednym słowem tacy ludzie nie powini być liniowymi szacun dla tego kto ich wybrał do takiej pracy...masz u mnie Oskara..A jeszcze jest tam taki Plug T.co ci powie po 15 minutach pracy jak nie ogarniasz tam są drzwi ..Jednym słowem nie polecam i czas coś z tym zrobić ludzie nie dajcie się jest tyle innej pracy nie marnujcie sobie zdrowia biuro Otto żenada...

@Opinia moja i mojej koleżanki

Vetipak opiera się na taniej sile roboczej dostarczanej przez agencje pracy. Dopóki będą dostarczać takich ludzi, wyzysk na tych zakładach nigdy się nie skończy. Nacisk na wyrobienie normy jest tak silny że wielu nowych pracowników zwyczajnie nie daje sobie rady. A pomoc większości przełożonych polskich jak i ludzi dłużej pracujących jest praktycznie zerowa. O Holendrach nawet nie wspomnę bo dla nich liczy się tylko norma. Jeżeli ludzie będą dawali sobą tak pomiatać nic się nie zmieni.

Pati

Hejka pracowaliśmy tam kilka miesięcy praca nie jest taka zła ,zależy na jaką linkę trafisz i liniowego..Osobiście nie polecam pana K..z Vetipak Veghel dzięki niemu nie pracujemy ,udaje szczerego i fajnego krzyczy na ludzi nie daje szansy na naukę, nie pomaga ...a oczekuje..uważajcie na niego fałszywy obgaduje wszystkich nawet przełożonych swoich .... Na kosmetykach też dramat pani Karolina wredna baba nic nie pokaże a oczekuje od ludzi perfekcyjnej pracy.Ogolnie nie polecam, za tą pracę małe pieniądze nie warto zdrowia tracić...

Podobno 3 najgorsze rzeczy które mogą cię spotkać w Holandii to bungalowy Oss w pakiecie z Otto i Vetipakiem. Tak, wszystko co piszą tu ludzie jest prawdą. Na wejściu musisz wiedzieć i potrafić wszystko i od pierwszych minut lecieć równo z taśmą bo zaraz krzykaczka liderka będzie się spinać. "Nie radzisz sobie? Rozumiem, to musisz robić szybciej." standardowy tekst. A sama jest taka cwana że na pomoce chodzi tylko jako 2 albo 3 osoba która tylko stanie z boku i zrobi ci kilka sztuk bo sama by się nie wyrobiła jakby stała przy taśmie, serio. Zarobki tak śmieszne, za 5 popołudniówek, gdzie 20-00 jest dodatek, plus jeszcze dodatek wakacyjny - 350 EUR, wolne żarty, za 8 godzin stania i takiego zasuwania że nie masz czasem sekundy żeby podnieść wzrok i zobaczyć z kim w ogóle pracujesz. A agencja Otto to już w ogóle jedna, wielka parodia. Nigdy więcej.

Monika.

Ja uważam że to dobra firma pracowałam tam kilka lat i powiem w skrócie.., jak ktoś chce to będzie pracował, a jak przyjeżdżają lesery nacpani albo co dzień na kacu albo tacy co chcieliby tylko krzesełko i posiedzieć to się nie dziwię ze sa traktowani jak są...brak alkomatu...miałam kilkakrotnie do czynienia z podchmielonymi ludźmi nawet ,były to kobiety..Ogólnie... praca jak praca nie tylko w tej fabryce są normy, wszędzie trzeba pracować nic za darmo nie ma wstyd mi tylko za Polaczkow ,kilkakrotnie bylam światkiem jak kradną cukier herbatę z kantyny,kosmetyki itp..żalll pl..Fakt liniowi są jacy są, ale nie dziwię się im jak muszą pracować z ludzmi którzy nie potrafią nawet kartonika złożyć, podstawowych prostych rzeczy zrobić,lekceważą przepisy bhp,kordynatorzy mydla oczy ludzi kłamią oprowadzają i mówią tu tylko się zamyka tu pakuje a w praktyce wygląda to inaczej Bo dla nich liczy się tylko sztuka i premia za człowieka.. Dla mnie praca jak praca miło wspominam poznałam tam fajnych ludzi pozdrawiam.

@Monika.

Monika też pracowałem tam kilka lat. Jest trochę prawdy w tym co piszesz. Ale chodzi o coś innego. O podejście do nowego pracownika. Praktycznie wszyscy od ploegliderów poprzez większość liniowych i pracowników z dłuższym stażem wymagają żeby nowy umiał praktycznie wszystko od razu. Nieraz byłem świadkiem jak liniowy jeszcze w czasie pierwszej zmiany dzwonił żeby wymienić pracownika bo linia nie wyrobi normy. Czyli nie dał mu nawet 2 godzin na naukę. Pomijając fakt że codziennie możesz być na innej linii i musisz uczyć się od nowa. Po drugie, czy norma w pracy jest legalna a z tego co czytałem jest to sprawa wątpliwa i występuje w zakładach gdzie większość stanowią imigranci zarobkowi.

Kokojambo
@Monika.

Jak już słyszę "(usunięte przez administratora)i leserzy" to wiadomo, że osoby z biura to piszą. Nawet miejscowi którzy parę lat mieszkają w Oss mówią, że ta firma to (usunięte przez administratora), więc daruj sobie albo idź i sama pracuj haha

Zostaw merytoryczną opinię o Vetipak - Veghel

• Jak się pracuje w Vetipak?

Zobacz opinie na temat firmy Vetipak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vetipak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vetipak