Opinie o Synergie / ADR w Schijndel

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Synergie / ADR. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Synergie / ADR o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Synergie / ADR w Schijndel

Marta Nowy wpis

Pracowałam w 2018 widzę nic się nie zmieniło. Solarisy za tydzień pracy 100 euro na tydzień, dodzwonić się tam graniczy z cudem. Koordynatorzy mają Cię gdzieś. Na lokacje przesyłali do mojego pokoju nowe osoby gdzie pokój był już dAwno zajmowany przeze mnie i chłopaka. I kłócić się z obcymi że Ty się nigdzie nie wyprowadzasz. Zero organizacji. Z transportem dramat. O 1 w nocy ludzie nie mieli jak wrócić na lokacje po pracy tak dbaja o transport. Lokacja dawno do rozbiórki, kuchnia wspólnota pleśń kila i mogiła. Dwie pralki prawie na sto osób.... Łóżka jak na dołku, ściany tak cienkie że słyszysz rozmowy sąsiadów. Ogólnie nie polecam.

Inia Nowy wpis
@Marta

A transport z pracy i do pracy miał być cały czas zapewniony? Taki zapis znajdował się w umowie? Poza tym, jeśli chodzi o zatrudnienie, to trzeba było coś za nie płacić? Czy chociaż za darmo jak przy takich warunkach? Daj znać...

Marta Nowy wpis
@Inia

Miał być zapewniony cały czas. (usunięte przez administratora). Albo czekałam 2h zanim ktoś przyjedzie. Tak znajdował się. Odciągali za domek i za ubezpieczenie. Ale nie dawali całych wypłat robili ludzi w bambuko.... Przy całym tyg pracy 40 h 100/150 euro to coś jest nie tak... Po to uciekłam stamtąd po paru miesiącach. Warunki mieszkaniowe opuszczony były szpital .

Jakie godziny pracy obowiązują w Synergie / ADR?

Karolka

Cześć. W waszych opiniach doszukalam się informacji o utrudnionym kontakcie z biurem po zatrudnieniu. To nie ma tutaj jakichś przydzielonych koordynatorów? Jak pracownik ma rozwiązywać ewentualne problemy bez pomocy biura? Czy aktualnie wynagrodzenia są wypłacane na czas ?

Nie xD

Pierwszy i ostatni raz. Praca w miarę normalna , zarobki dramat !!! Na mieszkaniu prywatnym bez nadgodzin to chyba bym zarobiła 350 euro tygodniowki za 40 godzin. Generalnie zero kontaktu z biurem , bo panie mają ważna kawe do wypicia. Nie wspomnę o Nie terminowym wypłaceniu wynagrodzenia. Dramat!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Synergie / ADR? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Xxx

Omijajcie agencje szerokim łukiem. (usunięte przez administratora) ludzi na czas i pieniadze- nagminnie trzeba weryfikować salaris. Noclegi bywają lepsze dla bezdomnych niż to,co oferują agencja. Ich super oferta w branży elektronicznej to jakaś porażka - praca nocą za stawkę standardowa. Klimat Polaków, którzy bez języka ale z układami wewnątrz wyniki się na stanowiska. Po zatrudnieniu panie przestają odbierać telefon, reagować na e-maile. Omijajcie te agencje, nie warto marnować czasu.

Ygi

Porażka, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora). Takiego chamstwa nie widziałem jeszcze nigdzie. Panie z biura powinny się po pierwsze nauczyć kultury, krzyczą na ludzi od koordynatorki która nigdy niczego nie wie, na niczym się nie zna i o wszystkim zapomina (P.B. ) i w ogole jest tam przez pomylke chyba tylko ze wzgledu na swojego ojca ktory kiedys sie zajmowal zakwaterowaniami :))a do bycia koordynatorem czy pracowania w biurze z ludźmi się nie nadaje. Zmuszanie ludzi do chodzenia z covidem do pracy, bezczelność i złośliwośc ze strony biura. Dobrze, że teraz wiecej osob sie zebrało i sprawa poszla wyzej. Na pewno tak tego nie zostawimy. Nie pozdrawiam

Lidia
@Ygi

Tam naprawdę same kobiety pracują? A gdzie Panowie?

Rozpocząłem pracę dwa tygodnie temu na magazynie Versteijnen w Tilburgu, też straszyli mnie agencją SYBERGIE, i całe szczęście że nie posłuchałem tych baranów. Wypłatę pierwszą otrzymałem na czas tyle co miało być, mieszkanie jest OK. Więc nie rozumiem dlaczego te wszystkie trole tak piszą. To chyba pracownicy innych agencji.

Boleściwy

Ma pan rację z tymi baranami. Pracuję przez Synergie już 11 miesięcy w Schijndel i na co mogę narzekać to stawka bo na czysto 260Euro ponieważ 98Euro zabierają za mieszkanie, które spełnia wszystkie warunki. Co tydzień wypłacane na czas. Reszta jest jak najbardziej ze wszystkim w porządku. Jak się traktuje w Synergie swoich koordynatorów i innych tam ludzi z szacunkiem to otrzymasz od nich szacunek. Niestety w firmie gdzie pracuję jest mniej pracy to też sporo wyrzucili ludzi ale nie holendrów.

Sylwia

Te opinia wpisują ci którym się pracować nie chce pojadą i głupa palą myślą że za nie robienie kasę będą dostawać bo wzięli sobie chorobowe na wymyśloną chorobę. Znam takich bo byłam nie raz w Holandii. A potem pretensje do Agencji że kasy nie dostali że to że tamto

Dan

Ja pracuje obecnie przez Synergie. Jeżeli chodzi o kontakt z biurem to pani Ewa jest pomocna. Ogólnie pracuje w firmie Yusen przy wysyłkach - zbieranie zamówień itp. Czasem mało jest tej pracy, ale póki co trzymają do końca czasu żeby dniówka była zrobiona do końca. Zarobki mniejsze niż w Albercie czy Jumbo, ale praca zdecydowanie lżejsza. Atmosfera spokojna. Ja tam wolę mieć weekendy wolne. Już mi się nawet nie chce ścigać z gwiazdorami o jakąś wyrubowaną normę i 40 euro więcej na koncie co tydzień. Nie umrę przecież z tego powodu że będę mieć mniej kasy. Najlepiej jest jechać z nastawieniem że nie ma się nic do stracenia. Jak jesteś skromny człowiek i potrafisz zmniejszyć swoje oczekiwania to dasz radę i coś tam zaoszczędzisz. Jak jesteś roszczeniowym burakiem który potrafi tylko narzekać na "złych kapitalistów" to wstąp do partii komunistycznej albo wprowadź się do Korei Północnej. Fakt faktem, Holandia ogólnie się psuje. Już nie ma zarobków jak kiedyś. Wyjechałem jedynie o ten lockdown, bo w moim małym mieście jest obecnie słabo i nie ma zajęcia. Chociaż do wakacji coś by porobił i nieco euro powoli sobie uzbierał. W każdym razie widziałem zdecydowanie o wiele gorsze firmy, gorsze biura, hotele niż to co mam teraz. Tutaj jest po prostu umiarkowanie, na styk.

Sylwia
@Dan

Święte słowa. Wyjeżdżają i myślą że od razu miliony zarobią na to trzeba czasu . Nie którzy nie mają w domu lepszych warunków A marudzą myślą że zagranicą w pałacu będą mieszkać.

Jacek

To ile wytrzymałeś na takim wyjeździe? Czym się zajmowałeś konkretnie?

asd

Uwazajcie na ta agencje !!! pobieraja skladki zdrowotne bez twojej deklaracji nawet jak masz prywatne !! co jest nielegalne, i prawdopodobnie podrabiaja podpisy elektroniczne ! na logike nie podpisales deklaracji i pobieraja skladke ? sami to przemyslcie Uwazajcie na nich !!. utrudniony kontakt i zwrot pieniedzy.

Jacek
@asd

O tym podrabianiu to masz jakiś dowód? Czy rzucasz oskarżenia bez podparcia w faktach?

Whiskey

Nowy pracowniku, w synergie nie zarobisz, nie będziesz miał godzin, koordynatorki też nie są pomocne szczególnie jedna, weekend nie licz na pomoc od niej, lokalizacje np Dorst, lutlommel (Belgia) tragedia,, jedynie co to praca jest fajna, szybko będziesz chciał zmienić agencje

Alicja
@Whiskey

Jak praca fajna to czemu zmieniać agencje? Chyba nie rozumiem do końca, możesz to jakoś rozwinąć? I co jest nie tak z tymi lokalizacjami?

Ktoś

Nie polecam lokalizacji w Dorst. Jest tam obskurny hotel pracowniczy ze starym sprzętem, który juz kilkanaście lat temu powinien byc wymieniony i ekipa od cotygodniowego dowalania kar pieniężnych za wszystko co możliwe. Zarabiają sobie na naiwnych ludkach mieszkających w beznadziejnych , survivalowych wręcz warunkach.

Matias

Witam państwa. Odradzam państwu pracę przez Synergie, a zwłaszcza w firmie Berco. Za 5 pełnych dni pracy zarobicie max 250/260 euro - total netto po odliczeniu wszystkich obowiązków pańszczyźnianych. Jeszcze odwalą wam podatek czyli kolejna pańszczyzna za którą tak naprawdę nic nie macie. Praca dla pół-niewolnika. Żeby przy takich zarobkach cokolwiek zaoszczędzić musielibyście nic nie jeść albo kraść w marketach żeby nie wydawać zarobionych pieniędzy, a później udawać na Skype przed rodziną że jak to dobrze w tej Holandii i w ogóle praca marzeń. Jak tylko pomyślałem o ostatnich salarisach to straciłem jakąkolwiek motywację do dalszej pracy. Wyszedłem w trakcie pracy i podziękowałem. Parę minut po mnie wyszedł następny pracownik i zrezygnował. Po świętach zniknęły i nie wróciły tam 4 osoby i odejdzie od nich jeszcze więcej. Teraz panikują skąd wziąść nowych chłopów pańszczyźnianych. Niedługo nie będą mieli żadnych roboli i będą musieli wziąć tych pasożytów z biura i przypiąć do zaprzęgów żeby orali im pole. Nie dajcie się nakręcać na te ich bajeczki że jaka to super będzie praca i ich jakże szczere uśmiechy niczym sprzedawców w McDonald's. Jestem już 10 raz w Holandii i znam realia w tych eurokołchozach. Czy naprawdę uważacie że wasza praca jest warta 250 euro na tydzień + zasyfiony pokój za 100 euro? Czy tak mają wyglądać owoce wszej pracy? Jeżeli uważacie że nie to nie dajcie sobie spokój z tym biurem. Sam nie liczyłem na jakieś kokosy, ale normalną i ludzką stawkę. Dodam jeszcze że zanim pracowałem w firmie Berco, pracowałem w Yusen też przez Synergie, bo tam miałem mieć rzekomo pracę na długo, a się okazało że potrzebowali roboli tylko na dwa tygodnie. Później przeniesiono mnie do Berco w którym absolutnie nie polecam pracy. Szukajcie pracy tam gdzie są popołudnia i weekendy. Zawsze będziecie mieli jakieś dodatki, a tutaj to jest wyzysk na maska.

Polecam, pracowałem za pośrednictwem tej agencji przez pół roku. Mieszkanie mam prywatne, także pomijam koszty jakie agencja bierze sobie za zakwaterowanie. Polecam kontakt z Panią Ewą :-)

GM

Ja tam polecam synergie,praca w porządku,zarobki też nie najgorsze jak na produkcję,zakwaterowanie po prostu rewelacja lepiej trafić się nie dało,koordynator w porządku

Damian

Pracuje miesiąc w systemie tygodniowych wypłat, wszystkie moje dokumenty i informacje do przelewu oraz potwierdzenia agencja synetgie ma a ja dalej mieniedzy na koncie nie widzę. Chodzę systematycznie do pracy. A w dodatku każą płacić 98euro za coś co nawet się na hotel nie nadaje zimno i śmierdzi grzyb na suficie z płyty parzdziezowej. Nie polecam tej agencji a po za tym nikt nie odbierze już później telefonu od was a koordynatorzy to jeszcze gorsi.

D
@Damian

Lepszej lokacji się nie spodziewaj, hotel w Belgii to była udręka bez cieplej wody, drzwi, braku działającej windy i wchodzeniu na 6 piętro z buta, 1,5h z pracy wracać też ekstra. Hotel w Dorst też podobno jeszcze gorszy, a inne agencje biorą za te hotele 15€ mniej haha Godzin też standardowo brak ????????

D
@D

+ kontakt z koordynatorami tragiczny, nie czytają wiadomości, nie odbierają telefonów, a potem o 11 dzwonią dlaczego cię w pracy nie ma i wmawiają, że wiadomości nie otrzymali, a potem okazuje się odwrotnie ;)

Hhhdd
@D

Też tam mieszkałem ????parę dni policja na Hotelu

Bożena

Jakie są wymogi Synergie wobec pracowników? Trzeba znać język obcy? Jak wiecie, to napiszcie, wielkie dzięki.

Witam, nikomu nie polecam agencji synergie. Starają się zarobić na czym tylko się da. Przyjechałem do schijndel ponad miesiąc temu ale prawdopodobnie będę niedługo wracał . Nie jestem złośliwy, możecie mi nie wierzyć ale nie zatrudniacie się dla synergie .

Kaspersky

Rozpocząłem pracę dla Synergie 6 tygodni temu na magazynie Versteijnen w Tilburgu. Wyjechałem za pośrednictwem ich partnera w Polsce agencję i-Work. Każdemu polecam jechać w ten sposób. Jest o tyle lepiej, że masz jeszcze pomoc w koordynatorach i-Work. Miałem bardzo podobny problem z chłopakiem który przyjechał bezpośrednie. Ja swoją sprawe załatwiłem w przeciągu jednego dnia, a Paweł dalej buja się i nie może ogarnąć. Tak to w holandii jest że pracujesz u kogoś, kto inny cię zatrudnia, z innej firmy masz mieszkania i auta a kto inny jest twoim koordynatorem czy rekruterem. Tak wygląda szeroko piojęty outsourcing. W dzisiejszych czasach większość firm tak działa i chyba wychodzi im to na dobre. Przynajmniej widzę to na przykładzie i-Work/Synergie. Tak więc polecam

Zuza

Witam wszystkich, Wraz z chłopakiem planujemy wyjazd do pracy na magazynie w Tilburgu za pośrednictwem tejże agencji pracy. Mamy jednak pewne wątpliwości związane z umową o pracę, gdyż dowiedzieliśmy się że zostanie wysłana nam dopiero w przyszły czwartek lub piątek, czyli praktycznie przed samym wyjazdem. Czy u Was również było podobnie? Zastanawiamy się, czy w umowie nie ma żadnych haczyków, skoro tak zwlekają z przesłaniem jej.

@Zuza

Ja jutro mam wyjechać do pracy w tilburgu, praca ma być przez te agencje, a wszystko załatwiłem telefonicznie poprzez pośrednika i-work. Ja nie dostałem żadnej umowy. Tylko ofertę pracy którą zaakceptowałem. Biuro pośrednictwa pracy w Polsce zorganizowało za mnie busa i podali mi adres lokacji oraz numer telefonu do Pana który ma się mną zająć po przyjedzie. Mam do niego dzwonić godzinę przed przyjazdem. Wydaje mi się że umowa czy coś to już wszystko na miejscu. Jedynie co to dostałem link do strony agencji gdzie musiałem wypełnić kwestionariusz.

@Marcin

czyli podobnie jak u mnie, wszystko na ostatnią chwilę i dlatego trochę się obawiam. Jak będziesz już na miejscu, daj znać czy wszystko jest tak, jak obiecywali. Byłabym wdzięczna za wszelkie informacje

Nie ma problemu :)

@Zuza

Daj znać jak jest bo również planuje wyjechać tam 16/17 listopada :)

@Michał

Spoko, jak już będę na miejscu to napiszę tutaj co i jak :)

@Zuza

Pracuje od wtorku na magazynie pod tilburgiem verstejen czy jakoś tak. Mam godziny. Od 6 do 17. Ale wiem że na innych halach różnie mają. Generalnie to czego oczekiwałem od Pana z i-work to dostałem;) pewna praca. Ale trzeba dac coś od siebie aby widzieli że chcesz i masz co pokazać. Certyfikaty itp. Mieszkanie.. hmm.. dużo do życzenia , to już loteria . Ja mieszkam w 6 w domu. Sami chłopcy... To wiele mówi.. powodzenia.

@Marcin

A gdzie masz lokalizacje ? Daleko od miejsca pracy jaka miejscowość?

@Marcin

Dzięki za info :) no z tego co mówisz nie wygląda to tak źle. Mam nadzieję że ja trafię równie dobrze :)

@Michał

Miejscowość to schijindel. "Normalny" dom. Praca w tilburgu. Rano dojazd zajmuje 30 min. Powrót ok godziny bo są korki. Pracuje po 11 godzin. Mi to.pasuje. Ale lokacja mogła by być bliżej.. I trochę ludzie bardziej mogliby dbać.. aby było bardziej jak w domu.. Ale nikt nie zabrania zmienić czy wynająć samemu pokoju.. Ale nie wiem wtedy jak z dojazdem. Tu auta dają z agencji bądź ktoś przyjeżdża po nas.

Zostaw merytoryczną opinię o Synergie / ADR - Schijndel

• Jak się pracuje w Synergie / ADR?

Zobacz opinie na temat firmy Synergie / ADR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Synergie / ADR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Synergie / ADR