Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

szczery

To jednak prawda że Karpiuk boi sie Bienka. Siedzial miesiąc na zwolnieniu i nie zdjeli go w piking. To zaczyna być żałosne, dlaczego najwiekszego nygusa na magazynie przeniesli na warzywa?!?!? Chyba sam pojde na zwolnienie bo za oknami jeszcze ładna pogoda ;) bo co mi zobią jak wróce? Nic , zero konsekwencji

stokrotka

Impreza była super,pełna kultura. Naprawdę jak na pierwszy raz to organizacja ok.

jarek

Jak po imprezie

****

Potyra zwalnia???? To przyjdź do Bieli! Spójrz na wydajność na zmianie Bieli- was też tak cisną??? Grafik tak (usunięte przez administratora) weekendy wolne mamy tylko po nockach. urlop trzeba wyżebrać, robi się tak samo ja za Grześka.

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
jarek sochaczew

dobrze ze nie pracuje na zmianie potyry bo pewnie bym mnie juz zwolnił, zwalnian nawet jak norme ludzie wykonujom jak leci co mu nie pasuje oj aby nie przegjoł pały coś słyłaszem bo nie dobrze

Dlaczego nikt z nowych osób nie chce przyjść na zmianę Rafała??? Jest ,aż tak źle??

ABC

A ja byłam dzisiaj ostatni raz na zakupach w Toruniu w stokrotce bowiem jestem zapracowana a stanie za każdym razem w kilometrowej kolejce na monopolowym stoisku nie odpowiada mi.Nie wspomnę o paniach na mięsnym które zawsze mają tak wolne ruchy jak by strajkowały a nie pracowały myślę że robią to specjalnie tylko niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego? przytrzymują klienta żeby innej pracy nie wykonywać?

chlodnia

hehe stokrotka to firma rodzinna, na zmianie Elfa jeden z kierownikow/liderow ma swoja corke i kilku synow , im krzywdy nigdy nie pozwoli zrobic

Janusz
@chlodnia

Dlaczego nazywacie go Elfem?

xxx

zgadzam sie z "ktoś" niedawno sie zwolnilem, i powiem szczerze ze moglbym ksiazke napisac co sie tam dzieje,to moj 5 magazyn ale takiegiego cyrku jeszcze nie widzialem, zaczynajac od kierownikow,pracownikow,wyplaty itd

ktoś

Ta firma to moja porażka zawodowa,takiego cyrku jak żyje nie widziałam, więc jeśli zastanawiacie się nad złożeniem cv to szczerze odradzam!!!

xxx

Jak to jest że nasze panie z ochrony robią co chcą wychodzą z magazynu bez kontroli nikt na to nie zwraca uwagi jakiś absurd jak pracowałam w Błoniu wszyscy nawet ochrona była kontrolowana co wynoszą a panie nasze wychodzą z pracy z pełnymi torbami jak by nigdy a potem są takie trzy które można spotkać na targu w Sochaczewie jak handlują ukradkiem udając że kupiły a z magazynu wychodzą z wypchanymi torbami i kieszeniami. Z resztą jak mnie jeszcze raz skontrolują to się inaczej skończy . Gdzie kierownictwo i jaka tu jest kontrola z resztą inni z suchego wynoszą co chcą pojedzą sobie i jakoś tego nie widzą panie z kontroli też jedzą na magazynie niech ktoś posprawdza im kieszenie a nie nam wózki i czy nie jesteśmy pijani . Ludzie macie klapki na oczach panowie kierownicy.A to tak jawne że aż śmiech

cienkibolek13
@xxx

Bolek.Napisz gdzie te laski stoją i sprzedają towar ze stokrotki .Ja tez chce kupic taniej niż w biedronce.Cienkibolek

nabial

Ty głupia (usunięte przez administratora) jak zap.na nabiale to masz.Idź sobie na suchy i tam spróbuj zarobić.

nabiał
@nabial

Z suchego też miały dołożone. Dobrze powiedziane" zapier....m "na nabiale, bo żeby tyle zarobić trzeba sie na zapier....ć. U nas same punkty nie lecą. A i jeszcze coś, jak przyjmowali na chłodnie to nikt nie chciał iść, a teraz wszyscy by chcieli.

wybieranie zleceń

Mam pytanie do zmiany Łukasza i Daniela. Czu was na zmianach też sobie wybierają zlecenia. Bo na naszej zmianie to nagminnie- przez tzw. system 6/6.Sprawdzają wagę zleceń i biorą te lżejsze,żeby napoi nie ładować ,a na nabiale mleka. Wiadomo lżejsze zlecenie a dużo oczek to więcej pkt. A co najlepsze w systemie jest to nie do sprawdzenia, nie są w stanie sprawdzić czy ktoś pobiera zlecenie z automatu czy z palucha. I gdzie tu sprawiedliwość- ktoś pikuje przez caly dzień chipsy,a ktos napoje i piwska. Można???- można!

vvv

Dostały za rzetelną pracę. Tylko te które są w 5 i w 4 progu. Dołożyli nam ,żeby nas zmotywować do pracy. I żeby te nieroby wyrabiające 115 pkt na h, nie mówiły nam później,że co- zarobisz 100zl więcej??? Za stówę to się nie opłaci. Także po odbierałyśmy wypłaty 2400 i więcej. :-)))))))))))))))

Czy było podwyższenie pensji bo na jednej że zmian dziewczyny pozostawały większe premie??

heniek

Są przyjęcia ale tylko dla dziewczyn z ładnym tyłkiem.

XXX

KIEDY PODWYŻKI JAKIEŚ???? LUB ZMIANA PUNKTACJI???? W EUROCASHU PODOBNO KOŁO 3 TYS MOŻNA ZAROBIĆ W KOMPLETACJI??? I 1KARTON=1PUNKT????? PRAWDA TO!?? SĄ TAM PRZYJĘCIA????

Eurocash Pietras
@XXX

3 tysiące to zarabiają tam szefowie ekip którzy dziobią kierowniczką na potęgę a jak któryś sobie zaliczy to nawet gałę zrobią patałachy słuchaj bajek to będziesz robił gały za dwójaka cepie

TO JEST FORUM DOTYCZĄCE MAGAZYNU W TERESINIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wywiad

KIEDY SIE WEZMA ZA TYCH OBIBOKOW Z CIĄGU CHLODNICZEGO I COOL BOXOW? LEKKO MOWIAC POL ZMIANY PRZESTOJA PRZEGADAJA. NA RANKACH ZBIERAJĄ SMIECI. GDZIE W TYM CZASIE SMIALO MOGLIBY KOMPLETOWAC. ALE PO CO PRAWDA? LIZUSY KIEROWNIKOW. ZA 600-700 ZL PREMII MOZNA POSTAC W REGALE CZY NA DOKACH NIE? A TY MUSISZ DZWIGAC MLEKA CZY NAPOJE ZA 200 300 MAX. SPRAWIEDLIWOSC. JESZCZE TE ZABIERANIE PREMII ZA STRATY WYJADANE. NIE KAZDY WYZERA. WIEC OGARNIJCIE SIE LUDZIE! PO TO MACIE KAMERY OCHRONE ITP ZEBY LAPAC TAKICH ANANASOW.

xxx

haha jeszcze troche i na ukraine bialorus się przeniosą tam i jesszce taniej wyjdzie bo już urkaincy pracują na etat

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 0 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka