Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

W magazynie szykują zmiany, miejmy nadzieję ,że na lepsze.

sss

Hmmm Pan M.G to chyba zostanie zmianowym za Daniela - wiec strasznie mu się dobiorą... :-)))) hehe

młody

Pozdrawiam zmiane Daniela ( mam tu na mysli mariusza gostynskiego ) ktory mysli ze jest kierownikiem chlodni to moze traktowac ludzi jak smieci. Musisz wiedziec panie m.g. ze te zwolnienie dyscyplinarne jest bezpodstawne i tak to sie nie skonczy i ja juz sie tym zajme . Jestes zwykla spasiona parowa ktory ma swoich pupilkow ktorzy wchodza ci w du... a tobie sie to podoba. Zycze ci zebys wpier... kamienie z ziemi za to jak traktujesz swoich pracownikow. Dziwi mnie aby ze innym sie to podoba i nic z trym nie robia albo boja sie ze straca prace. I tylko to cie ratuje ale dobiora ci sie do (usunięte przez administratora) w koncu predzej czy pozniej. Jestes zalosny panie gostynski!!!

Neutralny

Bo ma dosyć ...

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
cziko

Bo jest nagranie jak wpieprzał 7daysa haha

Zajka

Czemu Dyrektor odchodzi?

mag1

Nie czaje waszych wypowiedzi, jak komuś nie pasuje to droga wolna. Kasa jak na innych magazynach, praca podobna. Kwestia tego jaki charakter pracy komu odpowiada, a problemy też są wszędzie podobne. Pomysł z poleceniami działa też na innych magazynach i się sprawdza. Źle że dają nam kasę za to ,że kogoś do pracy im damy...

anonimowa stokrota :)

dlaczego daja kase za polecenie czlowieka?bo nikt tam sam nie przyjdzie!!! a skurw... co na kaske licza polecaja kumpli( nie uswiadamiacych ich co sie tutaj dzieje,byle wziasc hajs)

wesoly bill

Chlodnia u Daniela najwiecej je I niszczy towaru. A na kawie przesiaduja nawet po 30min A na koniec pracy wpieprzaja cukierki( prawda smiejacy sie ciagle panie Heehe)!

świadek koronny

Teraz to za żarcie towaru w regałach wywalają. Mam nadzieje, że wyleci parę żałosnych mord. Niektórzy nawet się z tym nie kryją. A jeszcze głupsi poszli się spytać R.R czy to czasem nie oni są nagrani z ukrytych kamer. Boże jakby mnie ktoś spytał czy to czasem nie on został nagrany to bym go z miejsca wywalił na zbity pysk. Kretyni też u nas pracują niestety i sieją ferment. Przestańcie żreć bo od dziś donoszę kto i kiedy żre w regałach. Potracicie prace bezmózgi (usunięte przez administratora)

jaja

jak tak sie znasz na poprawnej gramatyce ,to co robisz w stokrotce? wypad dzieciaki uczyc pajacu

Neutralny

Na szczęście nie ma przymusu pracy w Stokrotce,więc jak komuś nie odpowiada to może spróbować sobie polepszyć a nie tylko narzekać.

Hans

To wszystko pewnie wina nielegalnych imigrantów. Ludzie zejdźcie na ziemię! Decydując się na pracę w magazynie liczcie się z ciężką pracą. Syn przyciąga do pracy ojca, ojciec syna, mnóstwo kobiet pracuje, to chyba nie jest tu tak źle?!? Ale zawsze "narzekacze" się znajdą. Jak źle, to wypad w pole truskawki zbierać.

do analfabety drugi wiersz ponizej

Najpierw naucz się poprawnej gramatyki .Byki są o tyle rażące typu" poszłem " itd.że nie chce mi się wierzyć że taki idiota tu pracuje w firmie.Traktują was tak ,bo nie umiecie pisać, a o wypowiedziach na forum nie wspomnę.

zdechły

zróbcie jakiś strajk i wtedy zaczną was słuchać

fran
@zdechły

dokładnie tak bo już jesteśmy niewolnikami ich systemu a będzie tylko gorzej bo już wiara nie wyrabia trzeba coś z tym zrobić.

jaja

do " stokrota" po to zeby mogli robic co chca z nadgodzinami,od czerwca mialem 10 na plusie, apod koniec sierpnia poszlem spytac sie ile mam to mi powiedzial ze ma na plusie1.5.jak mu powiedzialem ze powinnienem miec 10 to mi powiedzial kiedy wczesniej wyszle,stwierdzil ze wyszlem raz o 2.00 na nocce sam a ludzie ktorzy zemna dojerzdzali byli do 6.00. i taka z nimi jest gadka smiech na sali

obserwator

tez kiedyś tu pracowałem dobrze ze krótko to porażka,teraz pracuje w błoniu tez w magazynie i ma mi się dobrze, chorobom głównie waszom jest to ze nie potfaficie prowadzic dialogu z kierownictwem a czy się da to ? a kierownictwo inna spiewka zkąd się wzieli to klika po znajomości pilują się nawzajem aby utrzymac stołki wiadomo kasa i tego nie da się przeszkoczyc

bubba smith

Wezcie się za zmianę Bieli.Grafik pracowniczy to wykańczania fizyczna.Producent przyszłych inwalidów z urazami którym przysługiwać będzie co najwyżej renta.

stokrota

Dlaczego nie podpisujemy już ewidencji czasu pracy???

miazga

TA FIRMA MA CHYBA NAJGORSZĄ W OKOLICY WAWY OPINIE POD WZGLĘDEM TRAKTOWANIA PRACOWNIKÓW, POWINIEN PIP TYM SIĘ ZAJĄC.

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 0 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka