Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

Lilipup

Piszcie ludzie ze wszystkich zmian czy pracujecie 2giego maja czy macie odwołane zmiany. Wiem że dużo ludzi to czyta. W kupie siła :)

xxx

(usunięte przez administratora) TO CHYBA DAWNO PO PYSKU NIE ZEBRAŁ

hji

A jak się mają opinie n/t kierowników?

STO960

Dokładnie tak! chciałby większość szlachty pracować pon-pt 8:16....to jest magazyn ludziska. i tak tu jest dobrze w innych mag pracują w święta popytajcie się znajomych

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Jury

Jeszcze jakis czas temu nawet starałem sie polecać Stokrotke teraz coraz czesciej zaczynam odradzac wszystko przez ciągłe ulepszenia i ,,ułatwienia'' pracy które to w końcu zaczynają miec odwrotny skutek i coraz trudniej jest tu wytrzymac no ale ze z pracą jest ciezko wiec trzeba zacisnąc zeby i znosic coraz to nowe pomysly kierowników

tesko
@Jury

w zasadzie to nie wiem o się żalicie? że pracujecie w sobote 2go. Cieszcie się bo my w tescoaczu obok pracujemy i 1go i 2go i 3go :)

FASI

z soboty na niedziele na noc 2 na 3 maja przeciez nocka nie pracuje z soboty na niedziele sprawdze to w kodeksie pracy dziwne hmm

jkyh

ojej po tych wypowiedziach to raczej rezygnuje z pracy tu u was bo mam rozmowe w sprawie pracy wole chyba na ołtarzew lub piorunów a 3 lata jezdze za wysokim składzie

szczęśliwy polak

Zwolnijcie się stękacze a nie tylko jęczycie ten to, tamten tamto, a ja biedactwo tyrać muszę - nic tylko narzekanie, sapanie i zgrzytanie zębów. Jak się żyje według zasady zastaw się a pokaż się i się nabrało kredytów, chwilówek i pożyczek wszelkiej maści bo Józek z naprzeciwka MA a ja to co ? gorszy ? To teraz zakasać rękawy i robić a nie zrzędzić. Posłuchać was czasami to się niedobrze robi - jeden przez drugiego jaką to furę sobie kupuje, gdzie na wakacje nie pojedzie a potem rata do raty i płacz bo ch...wo płacą i długo trzeba robić. Przestańcie żyć ponad stan to na wszystko starczy może nie najlepszej jakości ale da się z tym żyć ale nie polak - cebulak musi mieć wszystko najlepsze i markowe bo "ja gorszy łod mietka nie bede " Do pośredniaka jak wam warunki i płaca nie odpowiada frustraci.

Jury
@szczęśliwy polak

Gratuluje jesteś chyba pierwszym pracownikiem któremu wszystko sie podoba i nic nie przeszkadza albo jestes któryms z kierowników lub liderów albo cos z tobą nie tak pozdrawiam

uuuuuuu

Ja słyszałem że zmiana Łukasza ma 2 nocki.

cccccccccccccc

Nie twierdzę ,że nie ma pracy. wiem ,że jest ale za ile 1500zł???? Gdzie jest praca gdzie zapłacą więcej niż 2tys???????? Pytam się gdzie?!!!!! Przeglądam oferty codziennie i owszem proponują 2tys ale brutto. w Stokrotce jest hu..wo, ale każdy siedzi bo każdemu zależy na kasie. 300zł w te czy wewte to różnica.

qwertyu

praca jest wszędzie tylko trzeba dobrze szukać,mieć ambicje,zaangażowanie a stokrotka???-cóż tam nie ma przyszłości i jakościowej organizacji pracy.szacunek dla pracowników?-brak.a dobra firma właśnie o to dba,wtedy by na tym forum znikły pretensje i zła opinia.(przynajmniej o połowę).

cccccccccccccccccccc

Po co wypisujecie bzdury jak nie macie zielonego pojęcia!!! 1 i 3 maj to Święto!!! A 2 maj sobota jak każda,więc pracuje tylko 1-wsza zmiana ciemniaki durne!!!! Do lolo A gdzie taka praca ,że zarobie 2tys i będzie spokojniej?? Chętnie skorzystam!!!

lolo

juz chyba lepiej znaleść sobie spokojniejszą prace i zarobic ze 200stówy mniej.

Konstytucja PIP

Ludzie 3 maja jest Świętem Narodowym,nie ma mowy o dniu pracy.Chyba firma o tym wiem że to dzien wolny od pracy.

sas

słyszałem ze 2 i 3 maj mają nocki na jednej zmianie, porażające

2015
@sas

2giego przychodzi nocka na 7 godzin 3ciego nie

FASI

NIE MA GRAFIKU NA MAJ ,JA NIE MAM WIEC NIE WIADOMO BEDĄ WTEDY NOCNA ZMIANA WIEC CHYBA WOLNE

nicko

mamy nowy oświecim kiedy kazą to musisz

dipol

Login hasło wydanie skanuj wózek dyspozycja numer magazynu nr.zlecenia kiszka ólepą.

xxxx

Nie będziecie chodzić na przerwę siedzieć na niej 50 minut a oni będą was chwalić. Żal czytać sami kretyni

abc

chce znajomych zaprosić na urodziny i nie wiem na który dzień zaplanować, bo kolega tam pracuje,a można wiedzieć jak robią tego 2 maja? i ewentualnie 3 czy nockę mają?

pik
@abc

niestety pracują wszystkie zmiany, nie ma przejścia tzn pracujemy dwa tygodnie na jednej zmianie na przełomie miesięcy

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 0 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka