logo KLK Group Sp. z o.o.

KLK Group Sp. z o.o.

Sławoszowice

Opinie o KLK Group Sp. z o.o.

zdzich 2014-05-07 15:03:43
KLK to ci sami [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co DTB System. Trzymać się z daleka od tych ludzi!!!
Marian_64 2014-07-15 10:36:59
Witam, kolega Zdzich ma rację. Firma KLK to kolejna spółka widmo prezesa L( usunięte przez administratora )I oczywiście ta sama sytuacja co w D&TB, DTB, i innych pseudo spółkach, długi po uszy, liczne grono oszukanych osób i firm. Standardowy schemat zatrudniania pracowników za najniższą krajową i obiecywanie złotych gór, a jak się oczywiście okazuje na końcu, kolejki pracowników oczekujących na spóźnione wypłaty podstawy i łaska prezesa, że rzuci im 100 zł zaliczki... (usunięte przez administratora)
PTAKU19982 2014-10-15 19:07:27
ZGADZAM SIE TA FIRMA TO DNO TAK SAMO CZEKAM NA SWOJE CIEZKO ZAROBIONE PINIADZE
prorok 2014-11-12 00:01:45
lb zmienił tylko nazwę firmy na klk to ten sam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i dalej w tym samym miejscu ale koniec jest już bliski
mikołaj 2016-05-17 08:01:35
moim zdaniem tak @kor swoją stronę internetową mają więc podejrzewam, że teraz mają chwilowy brak ofert
Zostaw swoją opinię o KLK Group Sp. z o.o. - Sławoszowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KLK Group Sp. z o.o.