Opinie o KROSGLASS S.A. w Krosno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie KROSGLASS S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KROSGLASS S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KROSGLASS S.A. w Krosno

robol

Upragniona przez niektórych korporacja... ha

luk

Witam. jak tam teraz jest? są jakieś problemy z wypłatami?

Józek

Jakiego szkodnika macie ma myśli?

robol

Też słyszałem tą radosną nowinę ;) Może będzie normalniej? Co do P. Ch. - moim zdaniem nadawał się na swoje stanowisko. A najbardziej mi się podobało, że rozmawiał z ludźmi i był za pracownikiem.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie KROSGLASS S.A. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży - Przedstawiciel Handlowy (rynek niemiecki, francuski).
Leszno
boogeyman

Podobno największy szkodnik został zwolniony z Krosglassu. Bardzo dobra decyzja tylko o jakieś 1,5 roku za późno. Bo ile kasy zmarnował i ile ludzi przez niego odeszło to szkoda gadać.

robol z jasła

A jak wam się pracuje z nowym kierownikiem zakładu Panem P.CH

zoja

praca w krosglasie hartuje .kazdy kto tam pracował bądz pracuje to wie co to jest praca.

abc

czy to prawda ze sa oferty pracy w tej firmie slyszalem ze mozna nawet 3 tys. zarobic ciezka tam jest praca

Michal

Nie polecam robiłem na 3 i 2 stanowiskach na dzień nie przedłużyła mi umowy, ponieważ zarząd stwierdził ze mają za dużo ludzi, osobiście nie polecam nawet akordu mi nie policzyli a robiłem cały czas na matach

JD

@gosc 2017-02-15 09:57 Warto złożyć papiery?

nefryt11

Właściciel ma chyba oczy i "swoich ludzi" .Ze zdaniem zwykłych roboli nie liczy się . A ile to zysku przyniosły "eksperymenty technologiczne " na wannie w styczniu??. Kto za to poniósł konsekwencje-a teraz np. Pan zi...ny pyta -"czemu nie zgłaszacie". Pełno kamer wszelakich analiz-wykazów -tabelek i co -nikt nic nie widzi?? Wolne żarty.

bemol123

Niemożliwe!!! Po tak wspaniałym remoncie maszyny M-1 ???

zielony

Jak widzicie problemy to czemu nie zgłaszacie ?

bemol123
@zielony

Komu???

Staś

"pracodawca inwestuje w zakład a nie w roboli" - śmiechu warte, tyle że nie przynosi to ŻADNEGO efektu... apropo roboli powiedz to prosto w oczy swoim "kolegom-robolom" z produkcji... bo jakby nie oni to nie byłoby i Ciebie Panie Umysłowy

Gosc
@Staś

Co tam sie dzieje? Szczerze?

atom12

Jestem młodym pracownikiem który pracuje na wydziale suszenie od pewnego czasu. Praca jest trudna i wymaga ,która wymaga dobrej sprawności fizycznej i tempa. Krótko ująć małe zarobki a roboty dużo.

EFENDI 37

krowka te 1 000 zeta dostali jednorazowo wszyscy pracownicy KHS od SYNDYKA a krosglass to inny zakład w którym pracownicy nie wszyscy otrzymują GASIOROWKE czyli najnizsza place bo pracodawca inwestuje w zakład a nie w roboli jak to robil poprzedni PREZEZ SLYNNY BYLY Z ODRZYKONIA

jaś

Pracuję w tej firmie od dawna i uważam że firma zmierza w dobrym kierunku a nowy zarząd daje szanse na rozwoj... a że co niektorzy nie umieją sie dostosować.... ich strata

krówka

Czy może ktoś potwierdzić, że w Krosglass pracownicy dostali podwyżki w wysokości 1000zł (tysiąc)?? Tak słyszałem od znajomego, który tam pracuje. Podobno wszyscy bez wyjątko fizyczni i umysłowi. Ktoś potwierdzi??

@krówka

Nie

luk1999
@krówka

nie dostali od przyjscia nowego własciciela to na tych stanowiskach co mogli uciac pieniedzy to poucinali i obiecuje ze dadzą kiedyś. tzn brutto poszlo do góry ale maja taki system liczenia wynagrodzenia (ja pracuje na stanowisku akordowym) ze no konto przychodzą prawie takie same pieniadze.

efendi37

pozdrawiam pracowników krosglassu Zapewne ze zmiany w tym zakładzie sa obecne to jakie sa wynagrodzenia ,bo caly czas potrzebują pracowników na produkcji, z czego to wynika może ktoś kto tam pracuje poda racjonalne uzasadnienie . Pracodawca być może za male daje wynagrodzenia czy to ciezka praca za minimalna place pracownik odchodzi i nie podejmuje tej pracy ?

vvv

lekka przesada 50st C i nie na chłodnej wody...

Zostaw merytoryczną opinię o KROSGLASS S.A. - Krosno

• Jak się pracuje w KROSGLASS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KROSGLASS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

KROSGLASS S.A.
1.6/5 Na podstawie 87 ocen.

KROSGLASS S.A.