Opinie o Speed Sp. z o.o. wypożyczalnia samochodów w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Speed Sp. z o.o. wypożyczalnia samochodów. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Speed Sp. z o.o. wypożyczalnia samochodów o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Speed Sp. z o.o. wypożyczalnia samochodów w Poznań

Beata Nowy wpis

Najgorsza wypozyczalnia i najgorsza obsługa klienta z jaka mialam do czynienia. Próba kontaktu na widniejacy na stronie numer telefonu graniczy z cudem! Po 2 dniach w koncu udało mi się dodzwonić i w telefonie usłyszałam zbulwersowany glos pracownika. Osoba która odebrala telefon odpowiadała na moje pytania z niechęcią oraz z agresja w glosie. Powiedzialam ze jestem zaskoczona tak aroganckim traktowaniem klienta , po czym uslyszalam ze juz rzekomo 3ci raz zawracam glowe wielmoznemu Panu i osoba sie rozlaczyla. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM. W SUMIE SIE CIESZE ZE NIE WYPOZYCZYLAM OD NICH AUTA. Dodam ze na kontakt zwrotny poprzez formularz kontaktowy tez nie ma co liczyc. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!

Zawiedziony Nowy wpis
@Beata

Popieram. Pol kreski na paliwomierzu mniej i afera. Jak mam ucelowac przy tankowaniu? Firma nie uznaje polityki Full to Full fuel. Biore pelny i oddaje pelny, proste. Musialem doplacic 5 zl. Wzbogacili sie. Ale przy okazji stracili klienta.

Zawiedziony Nowy wpis
@Beata

Zapomnialem dopisac, ze podstawili nam jakiegos grata z wgniecionymi drzwiami, poniewaz nie dysponowali takim, jaki zamowilem. A co mialem zrobic? Nie brac? Na wesele jechalismy. Musielismy przed kosciolem w krzakach go postawic , zeby sie nie rzucal w oczy.

Robot Nowy wpis

Zdecydowanie odradzam wypożyczanie w Speed Łódź! (usunięte przez administratora) przywłaszczyli sobie zaliczkę po tym jak odmówiliśmy podróży podstawionym samochodem. Zamówiony był samochód z fotelikiem dla dziecka, podstawili bez. Totalnie olewająca postawa pracownika podstawiajacego samochód. (On tu tylko przyjechał i nic nie wie o foteliku.) W trakcie rozmowy telefonicznej z łódzkim biurem zaproponowali żebyśmy dziecko wieźli kilkaset kilometrów na kolanach lub żebyśmy pożyczyli gdzieś w nocy w obcym mieście jakiś fotelik na własną rękę! Nota bene podstawili inny niż zamówiony samochód. A na pytanie o ten, który wybraliśmy rozbrajająco oznajmili, że jego nie mają na stanie już od dawna, a oferta na ich stronie www jest delikatnie mówiąc nieaktualna. To jest najgorsza wypożyczalnia na jaką trafiliśmy. Omijajcie szerokim łukiem!

Remek

Rzeczywiście trudno jest znaleźć nowe oferty. Szukałem i miałem nadzieję, że na forum dowiem sie coś w temacie

ON

Kadra widzę, że na stronie wyszczególniona jest w ogóle jakakolwiek możliwość, że będą jakieś przyjęcia np. w Warszawie?

Aplikowałeś do firmy Speed Sp. z o.o. wypożyczalnia samochodów? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
karol

witam w sierpniu korzystałem z usług firmy Speed w poznaniu, obsługa szybka i sprawna polecam.

john

Niestety potwierdzam to o czym piszą inni klienci, podczas odbioru auto bylo czyste lśniące był słoneczny dzien nie zauważyłem drobnego wgniecenia na drzwiach. Zwróciłem na nie uwagę dopiero pod domem. Niestety czulem ze to będzie pretekst do kombinacji . Podczas zdawania samochodu pracownik od razu podszedł do tych drzwi wiedząc gdzie szukac ... Oczywiście zaczęła sie inna rozmowa o udzale własnym itp itd na szczęście udało mi się go jakos przekonać i odpuścil . Nie polecam tylko ze względu na ta kombinacje . Reszta na plus

Witam, ostrzegam przed tymi oszustami!(www,49zl.pl - wypozyczalnia speed) Na początku wszystko ok, mili panowie i ogólnie miód na uszy. Problem pojawia się podczas oddawania samochodu, proceder wyglada tak: dają brudny samochód, i proszą zeby go umyć podczas oddawania tłumacząc sie tym, że nie zdązyli, po umyciu samochodu, zaczynają być widzoczne mikro rysy na karoserii, które według nich są podstawą do tego aby nie oddać pobranej kaucji ( 500 PLN) i naliczeniem dodatkowej opłaty w wysokości kolejnych 500 PLN. Omijać szerokim łukiem! Zacząłem analizować temat i okazało się, że wypożyczalnie dzielą sie na stosujące taką praktyke i na uczciwe. Speed należy do najzwyklejszych oszustów, którzy wyłudzają pieniądze. NIE POLECAM! They are scammers! Use with caution!

pracowałem tam

Witam. Miałem ogromnego pecha pracować w tej firmie i mam o niej jak najgorsze zdanie. Zarobki na poziomie pensji minimalnej, wypłacane zawsze nieterminowo i do łapy. Premie żadne, szacunku do pracowników brak. Ogromny stres i odpowiedzialność za auta, a do tego praca w święta ustawowo wolne od pracy i codziennie po 12 albo więcej godzin w pracy. plus kilka razy w tygodniu pobudka o 3 nad ranem bo trzeba jechać na assistance? Właściciel firmy jest furiatem o mentalności właściciela niewolników. Już nawet nie wspominam o tym ze firma jest nastawiona na wprowadzanie klientow w blad i naciaganiu ich na kase. Trzymajcie sie od niej z daleka, tak jako prqcownicy jak i klienci!

FASOLA
@pracowałem tam

O żesz kurza twarz Normalnie któs dał upust cisnieniu akurat w dzień w którym jeden z Pracowników zakończył pracę mam nadzieje że napisał to człowiek który obecnie pracuje w tej firmie ponieważ nie ma odwagi cywilnej!! i bazuje na innym człowieku. Czytając tą opinie nie zgadzam się z tym na temat pensji!!!!Co prawda nie jest wypłacana w terminie ale napewno nie jest to minimalna krajowa !!! Ponadto To ja jestem Byłym pracownikiem który właśnie Tego dnia zakończył prace w w/w firmie.

Ferro

Korzystałem i korzystam z ich usług. Ceny przystępne, auto zawsze czyste i zatankowane. Można lekko negocjować co do ceny i warunków jak korzysta się w miarę systematycznie. Przeważnie odbieram auto z Ławicy po przylocie do kraju i godzina odbioru bywa różna, często w nocy. Obsługa miła, pomocna i co należy zaznaczyć punktualna. Polecam !

Witam, nie pracuję w firmie Speed, ale jestem ich klientką i nie mogę narzekać na obsługę, ceny oraz terminowość. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Sami pracownicy również wyglądają na zadowolonych, są pomocni i sympatyczni. Pozdrawiam, Karolina

Roman Kubina
@Karolina

Byłem ich klientem kilkakrotnie. Zazwyczaj otrzymywałem auto inne niż chciałem. Jednak po ostatniej akcji z antenką samochodową w C1 definitywnie zmieniam stajnię. Panowie w Poznaniu zażyczyli sobie rekompensatę 130 zł PLN za uszkodzenie w myjni automatycznej uszkodzonej już uprzednio niezdejmowalnej odręcznie antenki .. Kaszanka. Dziękuję, dla mnie to zakład pogrzebowy - czyli dyskont z którego korzysta się raz w życiu - a nie uczciwa firma z perspektywą

Waldek12

Pracowałem i nie polecam. Firma na granicy bankructwa , zero perspektyw na rozwój, pensja mizerna - dadzą Ci 1300 na start i jeszcze każą się z tego cieszyć. Potwierdzam , że wypłatę pracownicy wybierają sobie z kasetki po 100-200 zł w ciągu całego miesiąca bo na raz nigdy nie ma dla wszystkich. O właścicielach nie będę się wypowiadał bo nie chcę używać wulgarnych słów a innymi nie bardzo da się ich opisać. Najgorsze jest to , że wypruwałem sobie dla nich flaki ponad trzy lata żyjąc złudzeniami ,że kiedyś sytuacja firmy się poprawi. Na koniec zostałem pomówiony o malwersacje i wywalony na bruk , będąc Bogu ducha winnym. Niestety problem firmy Speed nie jest odosobniony ponieważ dotyczy, wielu podobnych jej, małych firemek zakładanych przez ćwierćinteligentów nie mających zielonego pojęcia o prowadzenia biznesu. Niestety jak zwykle wszystko odbija się na Nas najbiedniejszych - szarych pracownikach.

Wtm

Witam, mam pytanie szczególnie do pracowników jak i byłych pracowników firmy Speed Sp. z o.o., ul. (usunięte przez administratora)w Warszawie. Mam mieć u nich rozmowę na stanowisko przedstawiciela handlowego w mazowieckim, ktoś może mi podpowiedzieć jak się w tej firmie pracuje ? mają bazę klientów ? jakie samochody służbowe ? jakie są części składowe pensji ? tzn jak są wyliczane prowizje ??? Jestem handlowcem z ok 3 letnim stażem i z takimi firmami nie miałem jeszcze do czynienia. Z góry dziękuję i czekam na odpowiedź.

Typowa firma krzak... Umowy śmieciowe, robota od świtu do nocy i w nocy, święta i weekendy 24/7, 1200zł na miesiąc i jakieś groszowe premie a raczej ich mgliste wizje, wypłaty z kasy więc są miesiące że zaliczkowo bierze się po 100 czy 200zł swoją wypłatę z kasy przez cały miesiąc... Jak jest to bierzesz jak nie bo akurat trzeba wysłać wszystko do łodzi na leasingi i opłaty to czekasz aż się uzbiera tak żeby każdy mógł wyrwać swoje nędzne grosze, zapomnij o urlopie bo nawet jak go cudem dostaniesz to za niego nikt ci nie zapłaci... TOTALNA PORAŻKA!!! Tak jest w wypożyczalni. Istnieje jeszcze Speed GPS gdzie handlowiec dostaje umowę śmieciową z zapisem, że nie przysługuje mu żadna wypłata w sytuacji gdy nie sprzeda określonej ilości szt. Umowa totalnie śmieciowa, brak samochodu służbowego, biuro to klita, bazy klienta brak (panorama firm i do przodu...), Nie polecam!!! Wypożyczania tam samochodu też nie polecam, za 49zł to jest jedno aigo z przebiegiem 200 000km, odpowiedzialność za szkody to 25% wartości szkody, doszukują się każdej ryski żeby obciążyć klienta kosztami jej naprawy, często trafia się auto bez ważnego OC lub przeglądu...

Iwona J.

Witam. Chciałabym przestrzec wszystkich , którzy planują wypożyczyć samochód z firmy "Speed" z siedziba w Poznaniu. Zamawiający auto przez internet niby posiadają toyote aygo za 45zł ale samochód fizycznie jest niedostępny. Podstawiają wtedy jak maja w umowie samochód w tej samej klasie ale z"minimalna" różnica cenowa. Mnie podstepawili VW Up za bagatela 68zł netto gdzie na stronie widnieje cena 55zł. Mało tego pobierają kwotę za podstawienie i odprowadzenie auta plus za to ,ze pan z obsługi sie pofatygował i tak zamawiający auto miałam zapłacić około 250 zł a zapłaciłam 369 zł. Proponuje wybrać inna firmę bo firma Speed tylko naciąganie klientów .

bartosz

Polecam, fajna atmosfera, dobra robota, tylko trochę ciężka, ale opłaca się

Zostaw merytoryczną opinię o Speed Sp. z o.o. wypożyczalnia samochodów - Poznań

Speed Sp. z o.o. wypożyczalnia samochodów
2.3/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Złota 61 lok. 100
    00-819 Poznań
  • NIP: 7251912759 KRS: 0000250851

Speed Sp. z o.o. wypożyczalnia samochodów