KL-SYSTEM Sp. z o. o.

Opinie o KL-SYSTEM Sp. z o. o.

bocek

ale dlaczego jeden dzień? co konkretnie się wydarzyło?

ponkololo

Witam bylem przez ta agencje w niemczech trwalo to jeden dzien to jaki tam maja burdelll jest nie do pomyslenia problem z zakwaterowaniem z zaliczkami praktycznie z wszystkim nie polecam tej agencjii

Sekul

kto byl w laminatach koblencja? jakie warunki itd? prosze o info

sekul ja jade na laminaty 25.07.2016. Pisz na mail
@Sekul

sekul ja jade na laminaty 25.07.2016. Pisz na maila sowa0002 @ wp. pl

sowa
@Sekul

sekul daj na poczte. sowa0002@wp.pl

koper

Czy ktoś ma informacje nt.ofert pracy dla laminatora? Jak wygląda praca,zarobki,warunki mieszkaniowe? Proszę o odpowiedź.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w KL-SYSTEM Sp. z o. o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
salomon

Czy ktos pracuje bądź pracował jako laminiarz w bremen jak się tam wychodzi na czysto miesięcznie i ile kosztuje nocleg i czy można robić nadgodziny z góry. Dzieki

martin_41

Witam,mam pytanie:czy ktos z Was pracujacych w sortowni w Neumunster jest wstanie podac namiary (tel.) do ludzi zarzadzajacych ta praca na miejscu w Neumunster.Mieszkam na stale w NMS i szukam pracy.Pozdrawiam.

A ja właśnie zakończyłem prace w Neumunster po 4 tygodniach okazało sie że jest to praca w systemie 4tyg. na 4tyg.wolnego nikt wczesniej o tym nie wspominał .Wielkie oszustwo.Byliśmy tylko zaklej dzuirą jak niemcy chcą wziąść wolne.Moj kuzyn wziął pożyczkę, żeby tam pojechać i wiele chłopaków jest w tej sytuacji.Ks Personal to oszuści. Świństwo .Nie dajcie się zwieść.

Fury
@pracownik

Jaki system 4 na 4?! Kolego co Ty za bujdy opowiadasz? Gdybys znal sytuacje przed przyjazdem lub bedac na samej hali, to dostrzeglbys ze niewielu Niemcow pracuje, poniewaz od kilku miesiecy strajkowali. W zeszlym tygodniu doszli do porozumienia. Faktycznie, dla nowych pracownikow to nie zbyt korzystna sytuacja , bo umowy dostali tylko do konca lipca.

Józek
@pracownik

zgadzam się w procentach

Aurich2509

Witam! Jakie sa warunki pracy jako laminator w Aurich?

andrzej

nie polecam

matt

(usunięte przez administratora) wyjazd na poniedzialek odwolali. Zakladam ze odwolali wszystkich bo nagle nie maja zapotrzebowania...

mateo

Czy dostal ktos potwierdzenie ze wyjezdza na stowe?umowe albo cos..bo ja mam czekac na decyzje dzis,ktos z pod krakowa wyjezdza?

pawelll1991

Witam jedzie ktoś 21.06 - 22.06.15 z okolic Zielonej Góry ??

pawelll1991

Witam jedzie ktoś 21.06 - 22.06.15 z okolic Zielonej Góry do Neumunster ?? Dostałem dzisiaj telefon właśnie i też się zastanawiam czy jechać .

Skiniu

Ja jadę z Mazur

Seba

Ja jadę z Olsztyna

Grzegorz

Jedzie ktoś do Neumünster do sortowania z okolic Łodzi mam być w poniedziałek 22.06

ddddddd
@Grzegorz

jedziesz swoim autem? skad jestes?

zawodowiec

matt jakie chcesz informacje ? praca na 2zmiany, od 12-20;45 i od 24-6;45 zapier.dol konkretny (wez sobie drugi kregoslup) odliczajac chate, wyplata jakies 1000-1100 na reke. jak masz auto to beda ci zwracac 30centow za km do pracy, jak nie to bedziesz jezdzil busem firmowym. do pracy roznie bo rozne lokalizacje sa zakwaterowac od 5-10km w jedna strone. do lodowki duzo zarcia nie bierz bo sa naprawde male i na kilka osob. i rada- nie spoulchwalaj sie z polaczkami, przekonasz sie. przyjezdzasz do pracy a nie szukac przyjazni. pzdr

matt

Jade rowniez z kolegą na 22.06. Moglby ktos sie wypowiedziec na temat warunkow tam?

Oferty Pracy

Specjalista / Konsultant ds. Rekrutacji – z j.niemieckim KS Personal Service 2015-05-26 Żródło: Gowork.pl Poznań (wielkopolskie) KS Personal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (cert. Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie na terenie Niemiec, Holandii

mati33
@Oferty Pracy

hej ja jade na paczki napisz mi gdzie jedziesz i rozumiem ze do firmy Dhl??

piasek

jedzie ktoś do Niemiec koło hamburga do Dhl ?? w ndz lub poniedziałek pisać na gg 13998874

Zostaw merytoryczną opinię o KL-SYSTEM Sp. z o. o. - Poznań

KL-SYSTEM Sp. z o. o.