KL-SYSTEM Sp. z o. o.

Opinie o KL-SYSTEM Sp. z o. o.

Myslacy

Podobno na czysto 1000-1100 euro,ale teraz policzmy: -150euro spanie -200euro na jedzenie trzeba liczyc(chyba,ze bede jadl chleb z maslem) To podobna kase mam w wykonczeniowce miesiecznie

Myslacy

Pieniadze,ktore wloze w wyjazd,do tego tam spanie,jedzenie itp...:) W polsce bede mial podobna kase i jestem w domu:) Jechac na wariata w ciemno.....wybaczcie,ale nie dzisiaj:)

Adrian

Na moje w ogóle nic nie zorganizowane profesjonalnie, a polacy za groszem jadą. Co za kraj wyzysk na kazdym kroku.

Myslacy

Licza 5 euro za dzien,ale za to dojazd do pracy,biuro tam zapewnia w ramach spania:)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w KL-SYSTEM Sp. z o. o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Adrian

No oczywiście i ok 500 EURO juz w plecy :)

Myslacy

Mi za ladnie wygladala ta propozycja wyjazdu....:) Juz kiedys na taka trafilem,zalowalem potem!! Wstrzymalem sie jednak teraz.... Rzeczywiscie dobry walek,mialo byc spanie free(szybka zmiana). Teraz 5 eurosow dzien!! tak czulem cos.....buhahaha

Adrian

W ogłoszeniu magazyn- hamburg pojawiła sie nowa opcja z bezpłatnego zakwaterowania jest juz 5 EURO za dzień :)

krakito

nie dodawaj sobie otuchy przez internet,dzwonione bylo (lecz ciągle zajete),wiec tutaj napisalem....ale brawo myslicielu :-)

Myslacy

Do krakito!! Jak sie ma cos w glowie,to samemu mozna zadzwonic do biura,jezeli nie dzwonia!! Tylko trzeba myslec!!!

krakito

To jednak 40 osob a nie 70? ja rowniez dostalem informator dotyczacy pracy i mialem czekac na tel i ogarnac transport a tutaj echo....

Danek

Umowa na miejscu.... Do podpisu masz tylko kwestionariusz. Ale podczas rozmowy telefonicznej Pani stwierdziła, że to nie jest konieczne. Mi przesłała i to są tylko podstawowe dane nic więcej. Reszta na miejscu. A z adresem czekają na strone niemiecką bodajże. Mają wysyłać po 12 na maila.

tomek

Dostał ktoś umowe już?

Baryłek
@tomek

ja dostałem dzisiaj po południu umowę, jutro śmigam singbadem z dzierżoniowa do neumunster w czwartek do roboty :-)

ADAM J.

Ja jeszcze nie :/ jestem w trasie i nie wiem co robic..

kali

dostal juz ktos adres domkow i ta umowe na email?

adamjanisiewicz@gmail.com

jak bedziecie znali szczegóły to może ktoś napisac na email? ja smigam jutro pociagiem z Bydgoszcz do Hamburga i nocuje tam,wiec w srode dopiero bede mógł sprawdzic email. Ewentualnie moge na email podac facebooka w celu ewentualnego kontakt :) widze,ze troche osob jedzie,wiec do zobaczyska w pracy :D

ADAMEK

firma istnieje na pewno, bo istnieje w rejestrze, więc to nie wałek ps. co do maila którego mi napisales nie mam nic na koncie, ale podałem nr

John

W takim razie trzeba poczekać do jutra i przeczytania umowy. Niepokoi mnie bardzo małą ilość opinii o firmie. Nie chciałbym się wpakować.

Daniel

John, ja wiem tyle co Ty. Ciężki jest z nimi kontakt, bo mają dużo ludzi na głowie. Moja rozmowa zakończyła się w tym samym miejscu co Twoja. Miałem poszukać sobie transportu i czekać na odpowiedź agencji, która ma sprawdzić czy nie ma kogoś w mojej okolicy kto jedzie autem. Sam dzwoniłem do nich, ale cały czas zajęte...

JANUSZ
@Daniel

masz namiar na do Adamka bo chciał bym się z nim zbrać

ADAMEK

wolałbym inną formę kontaktu lkkl @ onet . eu (bez spacji) napisz mi swoje namiary, facebook, czy cos w tym stylu. ta poczta to chwilowa tylko

John

Daniel od Ciebie też chętnie się czegoś dowiem ;]

@John

w tego co wiem, praca jest na 100%, jak mowil Daniel, podobno maja dużo ludzi na głowie, bo jedzie 40 osób, dlatego nie sa w stanie zrobic wszystkiego na raz. Więc jeżeli nie dziś to jutro powinien być ma mailu dokładny adres, pod ktory trzeba jechac. w mailu bedzie rowniez umowa, ktora trzeba bedzie wydrukowac, podpisac i odeslac na maila. główna umowa zostanie podpisana po dotarciu na miejsce.

Zostaw merytoryczną opinię o KL-SYSTEM Sp. z o. o. - Poznań

KL-SYSTEM Sp. z o. o.