KL-SYSTEM Sp. z o. o.

Opinie o KL-SYSTEM Sp. z o. o.

John

Adamek a powiedziano Ci jaki jest dokładnie adres ew. inne niezbędne informacje? Bo ja usłyszałem że praca jest, dostanę buty i kamizelkę, że w czwartek do pracy itp. Żadnych konkretów.

ADAMEK

środa z samego rana :) (usunięte przez administratora)

@ADAMEK

Jutro skontaktuję się z agencją i do 12 dam Ci odpowiedź tutaj na forum :) Jeżeli nikogo nie będzie w pobliżu Wrocławia to się dogadamy :)

Daniel

A kiedy dokładnie wyjeżdżasz?

ADAMEK

jak przyjedziesz do Nowej Soli to Cię zabiorę ;)

janusz
@ADAMEK

kiedy wyjeżdżasz ja jestem z nowego miasteczka zabrał bym się z tobą podaj nr telefonu to zadzwonię i się dogadamy

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w KL-SYSTEM Sp. z o. o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Daniel

Jedzie ktoś do Hamburga z okolic Wrocławia, lub przejeżdża przez Wrocław, Opole, Kluczbork?

ADAMEK

ja tez dostałem maila. dzwonilem do nich i maja dzisiaj odzwonic bo wyjazd juz w srode. wlasciwie to jest normalne ze prosza agancje o ten skan do wypelniania formalnosci, no chyba, ze ktos byl w biurze i dal osobiscie

maxim

Również dostałem e-mail z podobną treścią o przygotowanie scanu dowodu osobistego

paweł

Czy może ktoś korzystał z usług tej firmy ,pani prowadząca rekrutację chce aby przesłać skan dowodu osobistego niby na potrzeby przygotowania umowy.

piotr547

ostatnio się kontaktowałem z ta firma i maja spoko oferty nawet, szybko znalezli miejsce dla mnie za przyjazne pieniazki ;) szczerze moge wam polecić ;)

Marek154

Ja wyjechałem do pracy w Nimczech, faktyczznie na poczatku bylem zmartwiony tym ze komentarze ktore tu wstawiacie beda calkowicie rzeczywiste... lecz powiem szczerze ze jestem zadowolony. Kasa na czas, obsługa świetna, miłe Panie, dostałem mieszkanie i ogoólnie mogę polecić ;)

polecambardzo

Witam! bardzo polecam firmę ks personal serwis jestem bardzo bardzo zadowolony ! wszystko się zgadza tak jak obiecywali! Warto wyjechać i pracować http://ksps.com.pl/

normalny

tylko, że tu piszą sami zawiedzeni, a ci co wyjechali to po prostu pracują i tyle w temacie.

yes90125

czy kto wie cos na temat oferty na operatora cnc w stuttgart na ile jest konkretna i jakie sa warunki

Błażej

Ja was nie rozumiem, o co tyle krzyku. Ja wysłałem CV na ogłoszenie o stolarza, z 3 dni po wysłaniu zadzwonili do mnie Pani wypytała o szczegóły mojego doświadczenia, sprawdziła język i uprzedziła że wysyła moją kandydaturę do klienta który musi ją zaakceptować. Czekałem tydzień na odpowiedz dostałem odpowiedz pozytywną i pracuję, kasa na czas i wszystko tak jak ta Pani mówiła. Ja Polecam

tomek321

@mikołaj powiem Ci tak,że jeżeli szukasz normalnej,uczciwej i rzetelnej pracy to nie przez ks.To nie jest normalne,że pracownik agencji szuka pracy przez dwa tygodnie a i tak w gruncie rzeczy kończy się to klapą,albo robią Ci test językowy trzy tygodnie po wysłaniu CV.

Maciek

Cześć, wszystkim szukam pracy w Niemczech i słyszałem że to dobra agencja ale chciałem się upewnić do jakich agencji niemieckich oni wysyłają. Kto był przez nich niech napisze z jaką agencją miał na miejscu umowe, myśle że to nie tylko mi pomoże. Z góry bardzo dziękuje

Freak

wyjechal kos jako laminator ......WILLY czekam tylko imnie jezyk troche slabo pozdr.;))))

wisnia

dziex za odp.czyli jest sens isc na ta rozmowe. A w jakim miescie jest twoj kolega?

Tadek

Byłem na rozmowie w środę dużo sie dowiedziałem, o wyjeździe powiedział mi kumpel który pracuje od poniedziałku. Mówi, że wszystko gra, nie narzeka , podobno łatwa robota. Ja jadę w środę

wisnia

Jutro ide na taką rozmowę ale widzę zę ostatnio kilka razy bylo takie ogloszenie i kazdym wyjazd był przekladany.o co chodzi ktos był juz na takiej rozmowie?

Zostaw merytoryczną opinię o KL-SYSTEM Sp. z o. o. - Poznań

KL-SYSTEM Sp. z o. o.