Weegree

Opinie o Weegree

Zorro

Czy firma jest wypłacalna bo chcę podjąć z nimi współpracę

@Zorro

Też chciałbym to wiedzieć bo mają teraz bardzo dużo ogłoszeń rekrutacyjnych. Pytasz bo chcesz podjąć przez nich prace? Do tej pory nikt nie narzekał na kasę więc wszystko powinno być ok. Napisz jak się zdecydujesz.

Były
@Janusz

Ja tam bym się zastanowił.

Wanda
@Były

Czyli mimo wszystko nie przekreślasz? A z którego stanowiska tutaj odszedłeś i dlaczego?

Igor

Pracuję już ponad 3 miesiące. Doskonałe pensje. Terminowe płatności zgodnie z ustaleniami. Znakomity personel. Indywidualne podejście do każdego pracownika. rozważ wszystkie prośby i sugestie, chciałbym wyróżnić kierownika HR Olgę i koordynatora Michaiła, zawsze będą słuchać i pomagać.

Emilia
@Igor

Doskonała kasa, az tak? A dodatki też doskonałe?

Ihar

Отличная фирма по трудоустройству, все подсказали все объяснили. С куратором проекта можно решить любой вопрос от бытовых до рабочих моментов. Рекомендую

Simi2022

Witam jak chciałem spytać czy praca we Francji przez weegree wygląda okej ?

Operator Cnc

Firma niepoważna , jedziesz na własny koszt , swoje ciuchy robocze , badania tracisz 1500 zł pracujesz i za pracę pieniędzy nie dostaniesz , koordynator niepoważny , rekruterzy to dzieci kłamią jak z nut odradzam zdecydowanie

Beznadzieja totalna

Wanda

A to faktycznie ciężka sprawa, bo jak pomiędzy młotem a kowadłem jesteś. Jakiś pomysł już masz jak to rozwikłać? W sumie to może ktoś jeszcze miał podobny problem? Bo jeśli tak to sprawa mogłaby być jasna, no chyba, że to jakieś nieporozumienie?

Wozniak Michal

Po raz kolejny nie zawiodłem się na pani Agnieszce Kulig, to bardzo sympatyczna i ciepła osoba. Ponownie posłużyła mi pomocą mimo iż kontaktowałem się późnym wieczorem, pięknie prowadzi rozmowy z klientem rozmowa z nią to przyjemność. Gdyby szukała pani nowej pracy, zapraszamy do nas szukamy takich ludzi do zespołu.

@Wozniak Michal

Fanie ze tak chwalisz. Długo już współpracujesz z firmą? Przez tą agencje zatrudniasz pracowników? Powiesz jaką biorą prowizje od pośrednictwa? Bo może też byłbym zainteresowany taką współpracą.

Agata

bedziesz mily i napiszesz cos wiecej czemu nie polecasz, moze wiecej osob skorzysta z tej rady wtedy jak beda jakies konkrety

Aurelia

Nie wiem czy ta firma jest oki. Wysłałam CV w poniedziałek wieczorem a już we wtorek rano dostałam negatywna odpowiedź więc nawet nie wiem czy w ogóle rozpatrzyli moje cv. Pisałam też do pani na Facebooku która mi napisała żeby podać jej nr kontaktowy do siebie i który jej podałam bo będą dzwonić i do dzisiaj nikt się nie odezwał a już miesiąc minął .

@Aurelia

To słabo bo większość chwali agencje i prace którą przez nią dostali. Na jakie stanowisko wysyłałeś? Może już skończyła się rekrutacja? Dziwne że cię nie zaprosili na rozmowę.

Kaja.P

Cześć, pracuje ktoś przez ta agencje w Buhl na produkcji?

Wozniak Michal

DZIEN DOBRY, WCZORAJ DZWONIŁA DO MNIE PANI AGNIESZKA KULIK Z PYTANIEM O PRACĘ, PANI AGNIESZKO PROSZĘ O TEL JUTRO PO KONSULTACJI MOŻEMY PRZYJĄĆ 45-50 KOBIET DO PRACY W AGROTURYSTYCE. NIE ZAPISAŁEM NUMERU. DYREKTOROWI GRATULUJĘ PRACOWNICY, PEŁEN PROFESJONALIZM

Top

Witam jak wygląda praca za operatora suwnice Belgii ,alogłoszenie dość często się ukazuje,albo jest faktycznie ciężko albo atmosfera w pracy nieprzyjemna

Olena

Witam, ja pracowala przez przez ta firme. Nie mogę powiedziec nic zlego. Wyplata na czas, mieszkania dobre. To wszystko zalezy jak ludzie dbaja. Praca roznie po 8-12 godzin. Ja pracowala na pakowaniu i przy oknach.

Ola

Pracowałam za ich pośrednictwem w Opolu. Kasa na czas, kontakt z firmą spoko. Polecam!

Planktus

Pozdrawiam Panią Kasię z weegree, którą od początku do końca opiekowała się mną i moją pracą. Odkąd zadzwoniła, to do samego wyjazdu pilnowała, żeby wszystko było w porządku. Jesteeeeem mega zadowolony, naprawdę czułem się dobrze obsługiwany!

@Planktus

Dziękujemy za miłe słowa! Pozdrowienia przekazaliśmy już do Kasi. :)

@Planktus

Pani Kasia wszystkich obsługuje ?

Miron

serdeczne podziękowania dla Pani Agnieszki Kulig, jest bardzo kompetentną osobą, jasno i profesjonalnie wyjaśnia cały proces współpracy, Nie korzystaliśmy nigdy z agencji pracy, ale być może to się zmieni.

Jakie warunki zakwaterowania

@Adam

Panie Adamie, zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 735 969 230. Opowiemy na Pana pytania odnośnie ofert pracy i warunków zakwaterowania. Pozdrawiamy

Rafał
@Adam

Według koordynatora bardzo duży pokój dla 2 osób w rzeczywistości pokoik 2,5x4m - byłem w 2 lokacjach i mam zdjęcia standardów ... nie będę pisał - podaj meila to wyślę Ci fotki jak tam naprawdę jest.

rorek
@Adam

na kwarantannie lipne zakwaterowanie.pozniej na mieszkaniu doselowym tez trafilem na lipe.pokoje przechodnie jesli mozna nawac to pokojem bo bez drzwi taki jaky salon nie wiem jak to opisac.beznadzieja w moim przypadku.

Kamikaze
@Rafał

Dobrze byc uprzedzonym ????

Armaly

Polecam . Nie miałem przeciwwskazań.

Aneta
@Armaly

To czemu już jesteś były pracownik? :) Jakoś daje to mi do myślenia :D

Lekko rozczarowana

Firma ogólnie wydaje się być interesująca i ma ciekawą siedzibę. Mam jednak zastrzeżenia, co do procesu rekrutacyjnego. Obiecano mi, że dostanę feedback na początku listopada. Oczywiście zero informacji, choćby mailowej. Mam mieszane uczucia co do firmy Weegree i raczej nie będę już aplikować na żadne stanowisko.

Monika Majas
@Lekko rozczarowana

Dziękuję za cenny komentarz. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu weryfikacji sytuacji. Staramy się, żeby wszyscy nasi kandydaci dostali informację zwrotną niezależnie od wyniku rekrutacji. Jeśli taka sytuacja miała miejsce jest to przypadkowe niedopatrzenie, za które przepraszamy.

Aneta
@Monika Majas

Czy w styczniu będzie rekrutacja nowych Recruitment Officers?

Co jakiś czas Weegree wysyła kampanie marketingowe, potrzebowałem pracowników na produkcję. Rozmowa z Panią Agnieszką Kulig, przebiegła bardzo rzeczowo, wszystko bardzo dokładnie wyjaśniła, rozwiała wszelkie moje wątpliwości, przemiły głos i życzliwa. Taka osoba to skarb dla firmy.

Pl

Firma jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o Weegree - Opole

• Jak się pracuje w Weegree?

Zobacz opinie na temat firmy Weegree tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weegree?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 19 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Weegree?

Kandydaci do pracy w Weegree napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Weegree