Opinie o Weegree

Idem

Pracowal czy pracuje ktos moze w Belgii na stanowisku; Pomocnik Murarza? Jak to tam wyglada? Widac maja duze zapotrzebowanie na pomocników? Czy to wina moze tak duzej rotacji na to stanowisko? Moze sie ktos wypowie -dzieki.

Kaja
@Idem

Nie dbaja o ludzi proste

@Idem

na tym stanowisku nie, ale rotacja jest duża w budowlance tyle na pewno mogę powiedzieć, kiepskie warunki zakwaterowania, dojazd nie wliczają a może być np. robota oddalona o 2 godziny drogi. Na pytanie chyba już odpowiedziałem.

Grzegorz

warunki pracy znośne, sama praca ciezka ale zeby nie bylo, mowili jak wyglada praca i opisywali mi wszystko przed wyjazdem. kasa spoko, na czas nie mialem z tym problemu. jak dzwonilem do opiekunow to odbierali albo po chwili oddzwaniali. za miesiac mam drugi wyjazd, jak wroce to dam znac, jak bylo wtedy.

Weegree

Drogi Panie, Postanowiliśmy się odnieść do Pana opinii, gdyż nie możemy zgodzić się z większością zarzutów. Model zatrudnienia, o którym Pan wspomina jest standardowym modelem stosowanym przez wszystkie firmy realizujące projekty za granicą. Ubezpieczenie, które oferujemy jest STANDARDEM na terenie całej Unii Europejskiej, my dodatkowo jako firma załatwiamy całość formalności w imieniu pracownika a także oferujemy naszym pracownikom prywatne ubezpieczenie grupowe. Zaświadczenie L4 wystawione przez lekarza za granicą jest tak samo honorowane jak to wystawione przez lekarza w Polsce. Co do zwrotów za dojazdy własnym samochodem do pracy, to stawka ta jest uregulowana przepisami prawa i każdy pracownik przed wyjazdem jest o tym informowany. Informacje dotyczące godzin pracy, dojazdów czy warunków mieszkaniowych, które Pan przedstawia są krzywdzącym uogólnieniem i mocno odbiegają do rzeczywistości. Większość kandydatów zdaje sobie sprawę, że praca w sektorze budowalnym wiąże się z pracą na budowach na terenie całej Belgii, a dłuższe dojazdy na budowy są w większości przypadków refundowane. W kwestii wynagrodzenia, stawki są uzależnione od zajmowanego stanowiska, doświadczenia oraz układu zbiorowego pracy obowiązującego konkretnego klienta. Nasze wynagrodzenia są mocno konkurencyjne na rynku, a jeśli otrzymywał Pan wynagrodzenie w wysokości 10€ netto, zakładamy, że pracował Pan na stanowisku pomocniczym. Warto też dodać, że naszym pracownikom zapewniamy posiłek w czasie godzin pracy. Zaliczki realizowane są od razu po zgłoszeniu takiej potrzeby. Oczywiście jeśli zgłoszenie ma miejsce w piątek to faktycznie przelew może dojść po 3-4 dniach, ale my nie mamy na to wpływu, tak działają banki. Co do zakwaterowania, to tak jak Pan wspomniał zapewniamy darmowe lokum, nie „upychamy” ludzi po kilka osób w pokoju, większość pracowników mieszka w pokojach jednoosobowych, co zapewnia prywatność i komfort w kontaktach z osobami bliskimi. Za porządek na mieszkaniu odpowiedzialni są mieszkańcy (nasi pracownicy), co zresztą reguluje regulamin, który każdy pracownik podpisuje przed wyjazdem. Mieszkania, które oferujemy naszym pracownikom są wyposażone w duże lodówki, a na większości mieszkań są też duże zamrażalki, w których pracownicy mogą przechowywać jedzenie przywiezione z Polski. W przypadku awarii czy braku jakiegokolwiek sprzętu jest on na bieżąco dokupowany. Zdarza się, że pracownicy działu operacyjnego umawiają się z pracownikami i liderami projektów na pomoc w uzupełnieniu wyposażenia mieszkań. Jednak pomoc ta zawsze jest odpłatna i przysługuje za nią zwrot za zakupy, przejechane kilometry oraz poświęcony czas. Co do bezpośredniego zatrudnienia się u pracodawcy belgijskiego, to większość firm w Belgii niechętnie zatrudnia obcokrajowców bezpośrednio u siebie, a firma belgijska, która zapewnia swoim pracownikom zakwaterowanie to rzadkość. Każdy pracownik ma możliwość zweryfikowania wysokości kwoty odprowadzanej do ZUSu, a co za tym idzie przekonać się, że przytoczona przez Pana „najniższa krajowa” nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Nie obowiązują żadne kary za zerwanie umowy lub jej wypowiedzenie, wręcz przeciwnie, zawsze staramy się rozwiązywać takie sprawy polubownie, a w przypadku zakończenia projektu nie zostawiamy pracownika na lodzie tylko staramy się jak najszybciej znaleźć dla niego nową pracę.

Мария

Хорошая фирма по трудоустройству. Если нужна работа, Вам по адресу.Ребята не нарушают условий договора, всё что было обещано Вы получите. Абсолютно добросовестно подходят к выполнению своих условий.

Operator Cnc

Firma niepoważna , jedziesz na własny koszt , swoje ciuchy robocze , badania tracisz 1500 zł pracujesz i za pracę pieniędzy nie dostaniesz , koordynator niepoważny , rekruterzy to dzieci kłamią jak z nut odradzam zdecydowanie

Beznadzieja totalna

Może dowiem się na czym ma polegać to dbanie o ludzi?

Tylko dzwoniłem.

Hej Pracuje ktoś na sortowni ziemniaków (worki po 4 kg)? Proponują darmowe mieszkanie, ok stawkę tylko pytanie ile tam się trzeba nadźwigać? Z góry dzięki za odpowiedź.

Pracuje w Belgii przez weegree 2 lata. Pieniadze na czas, praca ok.

Mateusz

Witam. Firma jest naprawde porządna. Bardzo mi sie podoba ze zatrudnia osoby niepełnosprawne. Większość firm w Opolu tego nie robi. Młode osoby z niepełnosprawnością często pomijane przez pracodawców maja szanse w Weegree pracować przy ciekawych projektach. Lubię atmosferę w Weegree za: Elastyczność, zespół.

Ziom

Witam w sensie?? Możesz coś napisać mam zamiar jechać do belgi

Ribo

Dostałem propozycje jako dekarz za 14e na godzinę w Milmort przez weegree. Mieszkanie za free. Zus w Pl a ubezp i tu i tu.

Kamil

Czy spokojnie można z nimi pracować?Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą? Czy pracy mają dużo?

Przyszły pracownik Lewin Brz.

Witam państwa jestem przyszłym pracownikiem agencji Weegre w Opolu idę do pracy w Polsce mianowicie przy produkcji odżywek i suplementów dokładmie na magazyndiety w Opolu za wcześniejsze wypowiedzi przepraszam ponieważ nie były uzasadnione oraz nie na miejscu . Po państwa wypowiedziach które nie napawają optymizmem stwierdzam że z zpróbuje zaufać agencji Weegre

Ulka

Idealnych firm nie ma tak jak nie ma idealnych pracowników. Agencja ma bardzo dobra opinię jako pracodawca!

Przyszły pracownik

Proszę państwa jeśli mogę poprosić przedstawcie mi działanie agencji Weagre ponieważ nie znam ich nie ufam im dlatego proszę o to kiedy uzyskuje się informacje zwrotne

Przyszły pracownik

Witam jestem przyszłym pracownikiem agencji weagre w Opolu czytając państwa wypowiedzi są podzielone na jednak uważam że pozostanę neutralny ponieważ nie znam tej agencji i nie zaufam ich choć wierzę że państwo zaczną mnie przekonywać o próbie zaufania . Ja nie mogę tego zrobić zostaję przy braku zaufania

Przyszły pracownik

Napewno nie pójdę z nimi do pracy Bardzo wam dziękuję

Przyszły pracownik

Dzień dobry mam na imię Marek Łuba jestem przyszłym pracownikiem weegre mam pójść do pracy w Polsce a dokładniej w Opolu po panów i pań opiniach raczej mnie zniechęcają do pójścia do pracy wraz tą agencją ponad to wyciągnąłem wnioski aby nie obdarzać ich zaufaniem szczerze Dziękuje państwu za ostrzeżenie pozdrawiam państwa

Irek

Szkoda, że nikt nie pisze. Chętni do pracy za granicą szukają opinii tych którzy już korzystali

greggreg

witam mam za tydzień jechać na pakowanie bułek do Eindhoven / Waalwijk.. był ktoś lub jest ???? proszę o opisanie rzetelne warunków pracy i warunków socjalnych z góry dziękuję .... mój mail : gre77gor@wp.pl

Maja

@CNC OPERATORI, może uda nam się razem namówić kogoś aby opowiedział o pracy w Weegree. Znajdzie się, pracownik tej firmy, który będzie chętny opowiedzieć i pomóc osobie zainteresowanej pracą na stanowisku operatora/ programisty ?

Zostaw merytoryczną opinię o Weegree - Opole

• Jak się pracuje w Weegree?

Zobacz opinie na temat firmy Weegree tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weegree?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 19 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Weegree?

Kandydaci do pracy w Weegree napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.