Weegree

Opinie o Weegree

CNC

Witam serdecznie. Zwracam się z gorącą prośbą do forumowiczów o podzieleniem się ewentualną opinią. Za 10 dni mam rozpocząć pracę za pośrednictwem Weegree w Belgii jako operator CNC przy obróbce dużych stalowych prefabrykatów oraz blach. Czy może ktoś podzielić się ewentualną opinią dotyczącą samej pracy, czy wynagrodzenie wypłacane jest zgodnie z ustaleniami oraz czy faktycznie firma wypłaca kilometrowkę za przejazdy do pracy prywatnym samochodem? Będę wdzięczny za każdą opinię.

Pablo
@CNC

Nie pracuje jako CNC, ale jako spawacz i nie mam na co nazekac. Nie powiem ci jak wyglada praca ale z wynagrodzeniem nigdy nie mialem problemu. Ja za dojazdy nie place bo jezdze z kolega a on ma zwrot co miesiac od firmy.

CNC
@CNC

Witam, Kolego operatorze CNC proszę podziel się opinią, jak praca w Belgii, czy jesteś zadowolony z warunków pracy, miejsca pracy itd.

CNC OPERATORI
@CNC

@CNC Witam, również bym poczytał o opinii na tym samym stanowisku,bo mam zamiar wybrać się do Niemiec na operatora/programiste frezera cnc

Maja

@anonymous Czy mógłbyś rozwinąć swoją opinię na temat Weegree ? To co napisałeś to bardzo ograniczona wiedza, na temat co się Tobie w firmie nie spodobało. Najlepiej będzie dla innych, obecnych lub przyszłych pracowników, dowiedzieć się co konkretnie Tobie nie odpowiada oraz, jakie masz zastrzeżenia do Weegree. Czy jest coś pozytywnego, co można powiedzieć o tym pracodawcy?

Jedzie ktoś na pakowanie bułek?

Ma
@Anna

Zastanawiam sie wlasnie po przeczytanaiu opini obawiam sie ze nie bedzie pracy,ale moze warto zaryzykowac.

@Ma

Masz być tam w niedzielę do dwunastej?Ja się też poważnie zastanawiam,bo byłam już w Holandii przez inną firmę i wyglądało to zupełnie inaczej.Jak coś to pisz na anna78-1978@tlen.pl

@Anna

Hej dziewczyny, jeśli chodzi o pojawienie się do 12 to wszystko zależy od firmy w jakie dni i w jakich godzinach robią przyjęcia, wiec tym bym się nie przejmowala. Jezdzilam kiedyś z jednym przewoźnikiem i zawsze przyjezdzali wszyscy o jednej porze.

@Marta

Rozumiem,tylko że ja tam jadę sama,nikt z Polski nie podejmuje tam w tym czasie pracy i dlatego czuję się niepewnie

@Anna

Wydaje mi się , że nie powinnas się martwić. To normalne, ze w niedziele nikt nie siedzi całego dnia w biurze

nie radzę szkoda słów

Maro

Chcesz zarobić 200€ na tydzień to jedz.Gdzie indziej zarobisz 500 lub 600€ na tydzien w dobrej firmie!Nie polecam!Odradzam!

Operator Cnc

Firma niepoważna , jedziesz na własny koszt , swoje ciuchy robocze , badania tracisz 1500 zł pracujesz i za pracę pieniędzy nie dostaniesz , koordynator niepoważny , rekruterzy to dzieci kłamią jak z nut odradzam zdecydowanie

Beznadzieja totalna

Cezary

Weegree ma opinię bardzo dobrego pracodawcy

Król

Nie polecam,wręcz odradzam pracę dla nich.Byłem i pracowałem w Van der may w Sassenhaim przy mięsie.(usunięte przez administratora)

Maja

@Opolanin czy usłyszałeś od Weegree? A jeśli tak, to ile czasu czekałeś na informacje zwrotną od rekrutera? Czy zostałeś poinformowany, że taką informację otrzymasz niezależnie od wyniku rekrutacji? Niektóre firmy od razu mówią, że skontaktują się tylko z wybranymi kandydatami. Może ktoś jeszcze może opowiedzieć o swoich doświadczeniach z rozmowy kwalifikacyjnej? Warto by osoby, które ten etap rekrutacji mają jeszcze przed sobą mogły tu przeczytać pomocne informacje i może nawet wskazówki.

Mikso

Widzę, że Weegree ma sporo aktualnych ofert pracy. Starają się żeby był duży wybór ofert? Czy inna przyczyna?

Opolanin

Mam jedno pytanie czemu po odbytej rozmowie rekrutacyjnej nikt nie informuje później o wynikach rekrutacji, nie odpisuje na smsy i maile. Czy wszystkich uczestników rekrutacji pracownicy firmy Weegree oprowadzają po siedzibie firmy w Opolu? Bo ja to uważam za swoisty lans. Czy tak postępuje agencja zatrudnienia?

Maja

@Marek rozumiem, że zaskoczyły Cię niektóre opinie na temat firmy. Możesz powiedzieć z czym konkretnie się nie zgadzasz? To ważne, by w takich sytuacjach zostawiać opinię, która pokaże jak według Ciebie firma wypada jako pracodawca.

Znam firmę z bardzo dobrej strony jako pracodawca i jestem zaskoczony!

Maja

@czarna widzę, że nikt nie odpowiedział Ci do tej pory. Zdecydowałaś się na wyjazd? A może jesteś właśnie w kontakcie z Weegree? Jak oceniasz ten kontakt? Udało Ci się dowiedzieć więcej na temat wyjazdu? Warto o tym napisać. Dużo osób trafia tutaj szukając dodatkowych informacji na temat tej agencji pracy.

Rdn

Czy ktoś z was wybiera się do pracy jako spawacz?

Norbert

Weegree ma bardzo dużo ofert pracy, czyli dalej się starają. Tak myślę, że nie można oceniać pracy agencji w oparciu o jednostkowe niepowodzenia, to byłoby niesprawiedliwe. Każdemu nie raz coś nie wyszło.

Mirek

Mam nadzieję, że ten brak pracy to tylko jednorazowa wpadka!

Norbi

Weegree to bardzo dobry pracodawca i dziwię się takim wpadkom!

Milka

Witam :) Czy pracował ktoś przy pakowaniu bułek? W miejscowości Walwijk? przez Weegre?

Ewelka
@Milka

Hej:)również czekamy na jakieś info ,ponieważ też się wybieramy.Ps czy ma Pani więcej info o tej ofercie niż na stronie ?

czarna
@Milka

Witam. Rownież chcialam zapytac czy pracowal ktos przy produkcji bulek w Waalwijku? Jak wyglądają zakwaterowania, czy wszystko jest w porządku z wypłatami?

Nie rozumiem sytuacji , że nie było pracy. A co na to agencja? Po co piszesz na forum zamiast działać i szukać pracy będąc tam na miejscu. Pewnie wydarzyło się coś zupełnie nieprzewidywalnego i może trzeba było zaczekać dzień lub dwa na inną robotę?

M

Warunki mieszkaniowe dobre, jednak po przyjeździe okazuje się ze nie ma dla Ciebie pracy i wracasz do Polski.

Niektóre osoby jadą do pracy za granicę i myślą, że tam sobie odpoczną a firmy im dobrze za to zapłacą. Nic bardziej mylnego, skończyło się nieróbstwo. Już nie raz były problemy jak trafi się na kwaterze taki leń do tego bałaganiarz. Agencje powinny coś z tym zrobić.

Zostaw merytoryczną opinię o Weegree - Opole

• Jak się pracuje w Weegree?

Zobacz opinie na temat firmy Weegree tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weegree?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 19 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Weegree?

Kandydaci do pracy w Weegree napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Weegree