Weegree

Opole

Opinie o Weegree

Tępy chuj 2016-12-16 13:48
Witam

Pracowałem jako spawacz firma oki, wypłaty w terminie ,mieszkanie spoko ludzie też. Wymagania co do spawania to dość niskie każdy kowalski da sobie radę . Stawka trochę mała ale co zrobić na podwyżkę nie masz co liczyć chyba że przepracujesz tam 5 lat.Pozdro
Kasia 2016-12-21 12:15
Pracuje od roku pod Weegree. Nigdy nie miałam problemów z agencją. Kontakt taki jaki się należy, można zadzwonić o każdej porze. Zawsze Przyjeżdżają do firmy w celu przedłużenia umowy. Wypłaty na czas. Szczerze polecam. To 3 agencja pod którą pracuje i jedyna zadowalająca mnie. Pozdrawiam
Kasia 2016-12-21 12:44
Pracuję od roku pod Weegree. Nigdy nie miałam problemów z agencją. Kontakt taki jaki się należy, można zadzwonić o każdej porze. Przyjeżdżają do firmy w celu.przedłużenia umowy. Wypłaty na czas. Szczerze polecam. To 3 agencja pod którą pracuję i jedyna zadowalająca mnie. Pozdrawiam.
Max 2016-12-21 12:56
Dzięki biurze pracy weegree znalazłem dobrze płatną i satysfakcjonującą prace z którą wiąże swoją przyszłość
Adam G 2016-12-21 15:01
Weegree jest jedną z lepszysz firm z którymi się do tej pory spotkałem. Przede wszystkim mają wysokie stawki. Polecam tą firme.
Adam G 2016-12-21 15:11
Weegree to jedna z lepszych firm na rynku :) nie miałem z nimi żadnych problemów , dobrze płacą
MAREK 2016-12-21 19:04
Praca wymaga sily fizycznej.
Mozna naprawde dobrze zarobic.
pawelllllo 2016-12-21 19:54
Polecam jak najbardziej, mila atmosfera ekstra hotel warunki pracy i opieka koordynatorow wszystko w jak najlepszym porzadku polecam.
TomcioOch 2016-12-21 22:08
Dzięki agencji Weegree znalazlem super pracę jestem z niej bardzo zadowolony, poznalem mase nowych ciekawych ludzi ,praca daje mi satysfakcję i bardzo polecam tą właśnie agencje
Domi999 2016-12-22 16:09
Dzięki agencji Weegree znalazłam dobrą pracę, dobrze płatną. Agencja bardzo dba o swoich pracowników, zawsze pomoże i odpowie na pytania, wypłaty zawsze na czas, brak jakichkolwiek problemów. Polecam :)
Domi999 2016-12-22 16:14
Dzięki agencji Weegree znalazłam super pracę, dobrze płatną. Agencja pracy jest solidna, zero problemów, terminowe wypłaty, dobra i miła atmosfera w biurze. Dobry kontakt z biurem, zawsze gotowi udzielić informacji czy też pomocy. Na prawdę polecam! :)
Sisulewski Sebastian 2016-12-22 19:47
Bardzo Miła Atmosfera, Komunikatywność jest na dużym poziomie, Wysoka Kultura Osobista Również Bardzo Dobra opieka Ze Strony Firmy. Warunki Pracy Wspaniałe
саша 2016-12-25 11:12
чудова надійна фірма
Stanisław W. 2016-12-28 16:59
Bardzo rzetelna i uczciwa firma. Miły i bezproblemowy kontakt. Agencja szanuje i dba o każdego pracownika. Szczerze polecam.
Neagu Marian 2016-12-28 17:22
Este o firma serioasa care are grija de angajatii si de nevoile lor
Neagu Marian 2016-12-28 17:59
este o firma serioasa,are grija de angajati si sunt ajutatii in problemele ce apar pe parcurs,totul este ok
Jacek 2016-12-29 08:13
Ja pracuje hako spawacz kilkanascie lat z nimi.
Firma wporzadku. Rozmowy po angielaku nie pamietam ale chlopaki co przyjezdzaja jedni mowia lepiej a inni slabo i tez daja rade.
Najwazniejsze jest co potrafisz acnie jak rozmawiasz
Valentin 2016-12-29 14:54
Working with Weegree for 1 year and half in Belgium and very content. The payment is as agreed monthly at date. All problems are solved in decent times and the guys from office inspire confidence. Highly recommended!!!
Valentin 2016-12-29 15:13
Poważna firma, z płatności zaplanowany dzień. Świetna komunikacja z rozwiązywaniem problemów w przyzwoitym czasie. Polecam!
WIARYGODNY 2017-01-03 16:18
JESTEM PRACOWNIKIEM NA STANOWISKU SPAWACZ JESLI SZUKASZ DOBREJ I STABILNEJ ORAZ DOBRZE PLATNEJ TO WEEGREE JEST BILETEM DO LEPSZEGO ZYCIA NIE TRAC CZASU W PIEKLE Z TA FIRMA ZBUDUJESZ PSZYSZLOSC RESZTA TO POSLANCE DIABLA UWOLNIJ SIE OD TYRANOW I ZLOZ SWOJA CV WLASNIE TAM.
Mikso 2017-01-08 14:02
Dzięki za opinię. Miałem zamiar złożyć Cv i teraz to zrobię.
SzymoN 2017-01-13 23:55
Swoją przygodę z Weegree zacząłem 3 miesiące temu i od pierwszego dnia wszystko przebiegało bardzo sprawnie.
Uczciwość, rzetelność i troska o pracownika to cechy którymi, kieruje się firma. Serdecznie polecam wszystkim podjąć współpracę z Weegree.
Szymon92 2017-01-14 00:00
Сергей 2017-01-17 09:42
Довольны работой компании-нет пустых обещаний,все четко и непосредственно.Работники справляются со своими задачами на все 99.9%(да-да,я не ошибся,именно не 100%,потому как есть всегда стимул расти).
Сергей 2017-01-17 10:06
Работой фирмы довольны,свои функции работники выполняют на 99.9%(именно не 100%,я не ошибся,ибо всегда должен быть стимул расти).Сотрудничаем с апреля 2016,все просто,без особых трудностей и недопонимания.Weegree-так держать!!!
Елизавета 2017-01-17 10:24
Фирма помогает "улучшить качество жизни" работая в Европе.Связь с кураторами фирмы проста и безпроблематична,работники хорошо справляются со своими обязанностями.Рекомендую!!
Marcin O. 2017-01-25 15:17
Witam! Pracuje w tej firmie ponad dwa lata jestem bardzo zadowolony wypłaty na czas, jeżeli jest coś potrzebne firma nie robi żadnych problemów. Wręcz przeciwnie zawsze momoga. Jeżeli ktoś szuka pracy za granicą z całą godnością polecam firmę weeagree! Dostajesz godziwa zapłatę jak i również mieszanie w którym będziesz mieszkał! :)
Marcin O. 2017-01-25 15:19
Dominik 2017-01-25 15:28
Witam, pracuję w WEEGREE od 3 miesięcy na terenie Polski, i jestem zadowolony, firma zawsze wypłaca na czas a w razie opóźnień przez jakieś święta itp. zawsze informuje pracowników. Obsługa biura miła i bez problemowa. Jeśli szukacie dobrej agencji to mogę w pełni polecić właśnie tą ;) Pozdrawiam..
Grzegorz 2017-01-25 16:45
Witam, prace z Weegree zacząłem 2 miesiące temu na terenie Belgi , wszystko Ok polecam firmę Weegree .
RICHARD 2017-01-25 18:20
Firma rzelelna, warunki bytowe w najwyzszym standardzie, wysokie stawki placowe, firma w 100 procentach godna polecenia.
BARTEK 2017-01-25 18:31
NAJLEPSZA FIRMA :) dobry kontakt
RICHARD 2017-01-25 18:33
Swoją przygodę z Weegree zacząłem 4 miesiące temu i od pierwszego dnia wszystko przebiegało bardzo sprawnie.
Bartek W 2017-01-25 18:35
Bardzo rzetelna i uczciwa firma. Miły i bezproblemowy kontakt. . Szczerze polecam.
Kinio 2017-01-25 19:23
Weegree to agencja do polecenia innym. Wszelkie płatności rozliczają w terminach, wyjazdy są dobrze przygotowane i nie ma problemów. Większość wpisów również jednoznacznie ocenia agencję. Życzę firmie sukcesów.
Janusz007 2017-01-25 19:45
Pracuje od Wrzesnia 2016r. I jestem bardzo zadowolony. Pieniądze zawsze na czas, otrzymaliśmy również pączki na święta, bardzo miła obsługa - komunikacja przez telefon i smsy. Polecam!
Krzysztof 2017-01-25 22:28
Praca w Weegree to najlepsze co mogło mnie spotkać. Pracuję z przesympatycznymi ludźmi, służącymi pomocą w każdej sytuacji. Nigdy nie miałem problemów z wynagrodzeniem, zawsze na czas. Pełna rzetelność firmy i troska o pracownika na wysokim poziomie. polecam w 100%
Krzysztof 2017-01-25 22:40
Praca przez agencję Weegree to najlepsze co mogło mnie spotkać, Pracuję z przesympatycznymi ludźmi, służącymi pomocą w każdej sytuacji. Nigdy nie miałem problemow z wynagrodzeniem, zawsze na czas . Super konkursy i prezenty na każdą okazję. Pełna rzetelność firmy i troska o pracownika na wysokim poziomie , polecam w 100%
Krzysztof 2017-01-25 22:43
Krzysztof 2017-01-25 22:43
Sławek 2017-01-30 10:34
Wszystko super, polecam prace w firmie
Slawomir 2017-01-30 10:41
super wszystko dobre pieniądze jest ok
kacper 2017-02-01 08:39
Super praca, agencja. Wypłaty na czas i dobre zarobki. Polecam
Nati 2017-02-01 15:02
Hejj!
Super firma, POLECAM.
Pracowałam jako Junior Operations Officer.
Firma proponowała super warunki, szkolenia. Wszystko z organizowano.
Przykro że z moim obiektom przestali współpracować i straciłam prace.

POLECAM POLECAM POLECAM!!!!
Pracownik 2017-02-02 11:42
Mogę powiedzieć, że podoba mi się jak czytam wpisy i jest tyle pozytywnych opinii. To jest naprawdę bardzo dobra firma.
edyta 24 2017-02-03 20:44
potrzebuje opinii .może ktoś cos napisac na temat pracy w beligi bruksela w Piekarni może ktoś już pracowal lub pracuje .szukam opinii na forum na tem temat . i czy ta firma jest naprwde wiarygodna i u
Chętny 2017-02-17 20:17
Widziałem ofertę dla pracownika magazynu w Katowicach, czy to aktualne? Na jakie zarobki mogę liczyć?
Luke 2017-02-18 17:57
Witam, pracowalem przez Weegree okolo 1,5 roku w Belgii. Zdarzaly sie ruzne sytuacje, czasem nerwowe jak wszedzie ale w miedzyczasie wspolpracowalem z kilkoma innymi firmami i obecnie znowu chcialbym wyjechac zagranice razem w weegree. ci co narzekaja i wypisuja swoje zale to chybanigdy niebyli zagranicą i nie wiedza w jakie g... mozna wdepnac. Tutaj masz pewnosc ze dostaniwsz kase i jak jestes wporzadku to pracownicy z biora staraja się znalezc cos dla ciebie nawet jak projekt sie konczy. Nie ma problemu z biorem , zawsze mozesz zadzwonic jak masz sprawe. Bylem na wielu projektach zagranica i wiem jacy potrafia byc ludzie i jakie "problemy" na sile sobie stwarzaja. takie typy powinny siedziec w domu i nie uprzykzac zycia innym
Daniel 2017-02-19 07:22
Warto. Nie ryzykujesz. Jak cos bedzie nie tak na miejscu to pomoga i zawsze zaplaca. Fajna firma a w kilku juz bylam innych i nie ma porownania.
Malar 2017-02-21 21:44
Zgadzam się z opinią , że to profesjonalna firma i zapewniają bezpieczną pracę.
Zostaw swoją opinię o Weegree - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Weegree