Opinie o Amlux w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Amlux. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Amlux o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amlux w Białystok

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Amlux? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Bo to kanciarze.. natłok obowiązków , brak środków chemicznych , sprzętu , ubrań, nadgodziny nie odpłatne , trzeba być (usunięte przez administratora) oszukujac kontrahenta prosto w oczy bo tak każa robic, nie adekwatny pieniadz do wysilku.. dnoooo

Anonim Nowy wpis

Narciarze to zbyt delikatne słowo to wyzyskiwacze którzy płacą grosze A oczekują niewiadomo czego ogromny minus dla tej firmy nie polecam w zupełności

Anonim Nowy wpis

Ta firma to kant i (usunięte przez administratora) płacą grosze A wymagają niewiadomo co w umowie jest zapis takich płac A co do czego jest płacone małymi zlotowkami nie polecam tej firmy za żadne skarby

Czy w Amlux są szkolenia zewnętrzne?

Zadowolony Klient POLECAM

Oddział Białystok - Wszystko w jak najlepszym porządku:) Sprawnie miło i przyjemnie-bardzo dobry kontakt z inspektorami jak i kierownikiem oddziału.

Pracownik amlux
@Zadowolony Klient POLECAM

Bardzo dziekujemy za opinię, cieszymy się że współpraca z Nami jest satysfakcjonująca

Magdalena

witam, od kolejnego roku będę się rozglądać za pracą. tutaj widzę dość rozbieżne opinie ale są już troszkę dawne czy można prosić o ich rzetelną aktualizację? Na stronie zauważyłam, że są w trakcie szukania przedstawicieli handlowych czy ktoś z aktualnie pracujących może ocenić jakość i warunki pracy tu pod firmą? Na jakie ostateczne wynagrodzenie można liczyć, co z prowizjami?

Czy po rozmowie w Amlux rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Białystok
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Trener/Szkoleniowiec: Kurs Księgowości
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
Nn

Nie polecam tej firmy Pan kierownik traktuje pracowników usówa że stanowiska z dnia na dzień. I kłamie później zwalnia pracownika na umowę o pracę na czas nieokreślony. I nie ma wytłumaczenia czemu jaki powód.

@Nn

Dużo takich rotacji było w tej firmie, że zwalniali z dnia na dzień?

@Nn

Proszę o przedstawienie jakichkolwiek dowodów na to co zostało tu zamieszczone.... Domyślam się że brak ...

Brak szacunku dla pracowników. Brak środków czystości, chamskie podejście kierownika

Ala

Szacunek jest dla wszystkich,którzy też szanują pracę

Gość 22

Czy jest tu ktoś kto pracuje w tej firmie z Łomży ???

Wojtek
@Gość 22

Ja jestem z Łomży

Borys

Odradzam prace w firmie amlux białystok jak ktos szanuje siebie to odradzam nie warto

Borys

Amlux powiem jedno firma kant i (usunięte przez administratora) nie polecam

Bogusław

Strasznie stare są te komentarze pracowników, jest tu ktoś kto w tej chwili jest tam zatrudniony? Może się odnieść do tych negatywnych tekstów?

@Bogusław

Bez zmian Kaczyńska jest beznadziejna przerost formy nad treścią

Mała
@Ewa

Zgadzam się w 100%

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Amlux?

Nie ma takiej opcji jak wypłacają to koordynatorzy do swojej kieszeni

niania

Ludzie koordynatorzy maja tyle do gadania co żyd za okupacji, firma waszym zdaniem nie jest winna ? A komu zależny na zyskach?

@niania

Na wyższych trochę stołkach,ponieważ mają dotację dla osób niepełnosprawnych.

@niania

Korpo tu rządzi.

@Maniek

I na tym firma bazuje.

Anonimowo 02.2015r

Nowy koordynator w Białymstoku nie ma żadnego szacunku dla pracownika na niczym sie nie zna i zachowuje sie jak cham ???? Tak trochę więcej szacunku na pracownikow bo z nich żyjesz !!!!!

@Anonimowo 02.2015r

Zgadzam się,ponieważ jako osoba niepełnoprawna masz swoje przerwy do odpoczynku i w zależności od decyzji lekarza możesz pracować 7 godzin.

Na szacunek trzeba sobie zasłużyć.

Maniek

Z waszego punktu widzenie nigdy tak nie będzie.

gienia

ale faktycznie ta babka jest taka " - skąd Pan to wie skoro Pan jeszcze w tej firmie nie pracuje ? Te żale piszą tu osoby które pewnie już w tej firmie nie pracują "lesery" tak zwane którym wszystko w koło przeszkadza -najlepiej jest pisać żale. Firma jak każda inna.

@gienia

W wawce jest podobnie.proszę czytać wpisy.

Anonim 02/2015r

Koordynator cham to słabo powiedziane!!!!! Żeby potraktowano go tak samo jak on traktuje ludzi .gdzie jest jakiś dyrektor Żeby zrobic z nim pozadek ????

@Anonim 02/2015r

Jeszcze raz!Proszę czytać wpisy!. To jest pseudo zakład pracy chronionej!

Co jaki okres czasu w Amlux można ubiegać się o podwyżkę?

Maniek

Czytajcie ludzie wpisy! Zakład niby pracy chronionej!

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Amlux?

Maniek

Popracować w firmie Amlux.

Firma (usunięte przez administratora) z wyplatami.

Dominika

Część Twojej wypowiedzi usunął administrator strony - na pewno jakoś naruszyłeś regulamin GoWork. Ale udało mi się wywnioskować, że firma Amlux nie wypłaca Wam należnego wynagrodzenia (bądź nie wypłaca go w terminie). A możesz mi jeszcze powiedzieć, jak długo już czekasz na wypłatę?

@Dominika

Są małe wypłaty dostają 1200 lub 1330 a powinno się dostać 1680

Remek

Czy tak dobrze się tu pracuje, że zapomnieliście narzekać?

Zostaw merytoryczną opinię o Amlux - Białystok

• Jak się pracuje w Amlux?

Zobacz opinie na temat firmy Amlux tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amlux?

Amlux