Opinie o Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o. w Łódź

Jesteśmy liderem na rynku kompleksowych rozwiązań dla osób z niedosłuchem w Europie Centralnej. W Polsce istniejemy od 1992 roku, natomiast od 2010 należymy do Grupy AudioNova, która jest drugą co do wielkości firmą skupioną na problemach osób niedosłyszących. GEERS w Polsce posiada sieć 180 salonów oraz rozwijamy się w postaci otwierania nowych salonów, a w Europie Grupa AudioNova obecna jest w 12 krajach z siecią ponad 1200 sklepów.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o. w Łódź

protetyczka

Hej, Witam, Poszukuje informacji o zatrudnieniu protetyków. Czy warto w sieciówce , a moze w jakims prywatnym punkcie protetycznym. Jestem świerzo upieczoną absolwentką, a bardzo chciałabym pracować w zawodzie protetyka. Podpowiedzcie cos. I jak to jest w tym geersie??? BO jak czytam to zdania są mocno podzielone, a jak by na to nie patrzec maja duzo salonów. Bede wdzieczna za wszelkie informacje.

Krystian_71

Pracujac kiedys w firmie ubezpieczeniowej spotkałem sie z takim podziałem premii. Moi przełozeni otrzymywali prowizje za moją sprzedaż, lecz ja takze otrzymywałem swoją działkę. Wiec nie dziwia mnie takie roziwazania to chyba normalne w sprzedazy. Nie sadze wiec ze geers jest z tego powodu taki strasznych, po prostu dzila na podobnych zasadach co reszta firm korporacyjnych.

Szmelc

Fima "Geers" w ciska pacjentom, dużo kitu przy sprzedaży aparatów słuchowych.Nie umiejom ustawić aparatu i wciskają że aparaty dlatego piszczą, bo rzekomo są bardzo czułe, czyli trzeba je kupić oprawić w ramkę i powiesić na ścianie bo do użytku raczej się nie nadają. I nadal żyć w świecie ciszy.

ciekawa pracy

A ciekawa jestem ile zarabiają kierownicy - nie ci w biurze na górze - bo protetycy to widzę z 1600 brutto. Na czym polega praca kierowników w punktach? Może ktoś wie i zechciałby podzielić sie informacjami?

protetyk słuchu

Korporacjonizm. To tyle. Szkoda czasu. Firma typowo sprzedażowa, a nie protetyczna. Z tego co się orientowałam - MOBBING na szeroką skalę. Niektórzy pracownicy mieli PRZEGRANE procesy o mobbing.

Nie tego oczekiwałam.

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Edi

Nieprawdę tu piszesz. Plany i limity są, to prawda, ale tak jak w każdej innej firmie. Te są przynajmniej realne i do osiągnięcia. Ja pracuję już szósty rok w tej firmie. Można nieźle zarobić. Ja nigdy nie narzekałam. Co do szkoleń, to pracownicy są dobrze wyszkoleni i znają się na rzeczy. Wszystko jest legalnie i na papierze, to ważne, przynajmniej dla mnie. Idź gdzieś do pracy w banku, czy do Biedronki to dopiero zobaczysz.

no z tym \"wyszkoleniem się\" to przesadziłaś - tam się jedynie uwstecznić można. Jeśli trafisz do jakiejś porządnej firmy protetycznej, to się przekonasz czego można się nauczyć i z jakim sprzętem pracować - i tego Ci serdecznie życzę. Współczuję tych 10 lat - przecież to skaza na psychice na całe życie! a zapewne niczego się za to nie dorobiłaś...

to są kpiny -bardzo podejrzane to wszystkie pozytywne opinie ..... tak naprawdę zarobki są tu bardzo niskie w stosunku do pracy jaką trzeba włożyć

czytelnik

Jakie te wszystkie opinie o pracy w firmie Geers są dziwnie do siebie podobne !? - tak jakby pisała je jedna osoba ;) ...a [usunięte przez moderatora] to nawet mówią o sobie w rodzaju męskim :) oto jeden z przykładów a jest ich całe mnóstwo na forum :) Dominik: "Dzień dobry, chciałbym polecić wam przedsiębiorstwo Akustyka Słuchu Geers Sp. z o.o.. Robota w tejże firmie jest całkiem przyjazna, interesujący ludzie są również i kierownicy. Jestem pracownikiem tego przedsiębiorstwa już od paru lat i nie chciałbym zmienić jej nigdy. Dla tych którzy myślą nad pracą w Akustyka Słuchu Geers Sp. z o.o. mam zamiar napisać że warto próbować, nie jest prosto się do niej dostać ale warunki są niezłe! Polecam." Ola: "Hej, chcę polecić wam firmę Akustyka Słuchu Geers Sp. z o.o.. Robota w tejże firmie jest całkiem przyjazna, mili pracownicy są również i kierownicy. Jestem pracownikiem tej firmy już od wielu miesięcy i nie chciałbym zmienić jej wcale. Dla osób które zastanawiają się nad robotą w Akustyka Słuchu Geers Sp. z o.o. mam zamiar powiedzieć że warto spróbować, nie bywa szybko się do niej dostać jednak warunki są super! Polecam." Dorota: "Cześć, chcę polecić wam zakład pracy Akustyka Słuchu Geers Sp. z o.o.. Robota w tej firmie jest całkiem miła, mili ludzie są a również kierownicy. Jestem pracownikiem tego przedsiębiorstwa od kilku miesięcy i nie chciałbym zmienić jej wcale. Dla osób które zastanawiają się nad robotą w Akustyka Słuchu Geers Sp. z o.o. mam zamiar wyrazić opinie że warto próbować, nie bywa łatwo się do niej dostać aczkolwiek warunki są niezłe! Polecam." Poczytajcie - bardzo ciekawa lektura :P Czyżby firma musiała poprawiać swoją złą opinię w ten sposób??

Na pewno da się to taniej naprawić - idź do innej firmy. W Geersie zawsze będą Cię namawiać na nowy aparat i specjalnie są takie ceny za serwis żeby zniechęcić do naprawy i sprzedać kolejny aparat. Zresztą w innej firmie też i nowy sprzęt kupisz taniej.

zdziwiony

sponsor - 2010-11-01 20:26:21 100 % satysfakcji Moja żona posiada wadę słuchu,po namowie pracownika firmy (że aparaty są rewelacyjne,nowoczesne te droższe oczywiście) zakupiła aparat słuchowy w tej Firmie (za ok 4000zł).Pragnę nadmienić że żona jest osobą bezrobotną i taki wydatek to dosyć znaczna kwota pieniędzy,którą trzeba było pożyczyć.Zakup tego aparatu miał jej pomóc w podjęciu pracy (lepszy kontakt).Wszystko zapowiadało że faktycznie firma jest solidna i dba o klienta.Niestety aparat po okresie gwarancji się popsuł (jak to zazwyczaj bywa sprzęt w okresie gwarancji jest dobry a po tym okresie się psuje i to nie raz, pomimo systematycznej kontroli i serwisowaniu,zakupieniu odpowiedniego sprzętu do konserwacji itp.) oczywiście naprawiano go za odpowiednią opłatą.Obecnie aparat jest popsuty (koszt naprawy to ok 600zł.,no jak to powiedzieli przedstawiciele firmy ,,dajemy rabat Zaraz zaraz na aparaty jest 2 lata gwarancji. Skoro aparat popsuł się po tym okresie to oczywiste że serwis jest płatny. Najbardziej co mnie zastanawia to to że owa pani przez 2 lata okresu gwarancji i DZIAŁANIA APARATU nie znalazła pracy!!!! Przez taki okres czasu można znaleźć jakiekolwiek zatrudnienie, więc proszę nie opowiadać farmazonów. Co ma piernik do wiatraka, czyli co ma usterka produktu do czyjejś niezaradności.

bronislaw z

Jak moi poprzednicy też zaniosłem aparat do naprawy koszt wyniósł ok 500 zł teraz nawet pani nie chciała mi wydać faktury i powiedziała że aparatu nie da sie regulować bo jest stary i popwinienem zainwestować w nowy . powoli będę rezygnował z usług firmy G.... . a pani z firmy polecam zmianę pracy na warzywniak .......

sponsor - 2010-11-01 20:26:21 100 % satysfakcji Moja żona posiada wadę słuchu,po namowie pracownika firmy (że aparaty są rewelacyjne,nowoczesne te droższe oczywiście) zakupiła aparat słuchowy w tej Firmie (za ok 4000zł).Pragnę nadmienić że żona jest osobą bezrobotną i taki wydatek to dosyć znaczna kwota pieniędzy,którą trzeba było pożyczyć.Zakup tego aparatu miał jej pomóc w podjęciu pracy (lepszy kontakt).Wszystko zapowiadało że faktycznie firma jest solidna i dba o klienta.Niestety aparat po okresie gwarancji się popsuł (jak to zazwyczaj bywa sprzęt w okresie gwarancji jest dobry a po tym okresie się psuje i to nie raz, pomimo systematycznej kontroli i serwisowaniu,zakupieniu odpowiedniego sprzętu do konserwacji itp.) oczywiście naprawiano go za odpowiednią opłatą.Obecnie aparat jest popsuty (koszt naprawy to ok 600zł.,no jak to powiedzieli przedstawiciele firmy ,,dajemy rabat Opisany powyżej przypadek jest praktycznie identyczny z moim a koszt mojej reperacji wynosi również 600 pln, przy czym, żeby było weselej aparat został uszkodzony podczas oględzin przez ich pracownika. W moim przypadku również gwarancja dobiegała końca i również otrzymałam propozycję zakupu nowego aparatu. Wydaje mi się że działania firmy geers nie ograniczają się tylko do tych 2 przypadków a są szeroko stosowaną praktyką. wszystkich poszkodowanych przez firmę geers proszę o kontakt mailowy antygeers@gazeta.pl .

sponsor

100 % satysfakcji Moja żona posiada wadę słuchu,po namowie pracownika firmy (że aparaty są rewelacyjne,nowoczesne te droższe oczywiście) zakupiła aparat słuchowy w tej Firmie (za ok 4000zł).Pragnę nadmienić że żona jest osobą bezrobotną i taki wydatek to dosyć znaczna kwota pieniędzy,którą trzeba było pożyczyć.Zakup tego aparatu miał jej pomóc w podjęciu pracy (lepszy kontakt).Wszystko zapowiadało że faktycznie firma jest solidna i dba o klienta.Niestety aparat po okresie gwarancji się popsuł (jak to zazwyczaj bywa sprzęt w okresie gwarancji jest dobry a po tym okresie się psuje i to nie raz, pomimo systematycznej kontroli i serwisowaniu,zakupieniu odpowiedniego sprzętu do konserwacji itp.) oczywiście naprawiano go za odpowiednią opłatą.Obecnie aparat jest popsuty (koszt naprawy to ok 600zł.,no jak to powiedzieli przedstawiciele firmy ,,dajemy rabat" i koszt będzie wynosił ok 500zł).Niestety żona jako osoba bezrobotna nie ma szansy na naprawę.Z przykrością stwierdzam że firma gwarantuje 100 % satysfakcji ale tylko w okresie gwarancji potem pozostawia ,,wolną rękę" mówiąc że można przecież kupić nowy aparat jeśli nie stać na naprawę starego.Czasami drożej nie znaczy lepiej co potwierdza firma Geers

Zostaw merytoryczną opinię o Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o.