Opinie o MR Clean Spółka z o.o. w Skawina

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie MR Clean Spółka z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MR Clean Spółka z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MR Clean Spółka z o.o. w Skawina

Aneta Wrocław

Czytam tu, że nie ma żadnych możliwości awansu. Pracowałam w Mr Clean prawie dwa lata. Odeszłam, bo się przeprowadziliśmy i dojazdy mnie wykańczały. Pracowałam tam z dziewczyną, która przez długi czas była pokojową. Radziła sobie nieźle i miała dryg do zarzadzania i inne dziewczyny się jej słuchały. Dziś jest inspektorką i świetnie sobie radzi. Mamy jeszcze czasem kontakt. Co więcej wiem, że to nie jedyny przypadek

Katarzyna

Jak w każdej pracy najważniejsi są ludzie. Pewnie, że można trafić na złą szefową, niefajne koleżanki i okropnych właścicieli. Czytając wszystkie te wpisy mam wrażenie, że piszą tu sami pechowcy. Ja mam zupełnie inne doświadczenia (albo spojrzenie na świat). Miałam zgrany zespół, wymagającą, ale fajną inspektorkę. Trzeba pamiętać, ze pracuje się tu w takim systemie naczyń połączonych. Jeśli gość hotelu napisze, że w jego pokoju było brudno, to hotel ma pretensje do Mr Clean. Przed firmą za panią, która zawaliła, musi z kolei tłumaczyć się inspektorka. Jak ma być potem dla nas miła i uśmiechnięta skoro stale świeci oczami przed szefostwem za zawalające sprzątające?

@Katarzyna

Należy Ci przyznać całkowitą rację - w każdej pracy najważniejsi są ludzie. Dobra atmosfera w pracy wpływa bowiem na jej efektywność i dlatego bardzo się cieszę, że Ty na taką właśnie trafiłaś w MR Clean. Prosiłabym Cie jeszcze, żebyś spróbowała opisać nam same warunki zatrudnienia w tej firmie. Czy pracodawca ten wyróżnia tych nieco bardziej zaangażowanych pracowników, dając im jakieś ekstra dodatki do premii?

Katarzyna
@Hanna

@Hanna dodatków do premii nie ma, ponieważ premia to dodatek do wypłaty ;) Tak, kilkakrotnie dostałam extra bonus :)

Halinka

Czy ktoś z Was będąc na stanowisku pokojowej ma umowę o pracę , jak na tym wychodzi ? , mam w tej chwili umowę zlecenie i nie narzekam, chociaż praca ciężka , ostatnio dostałam propozycję umowy o pracę i cały czas się zastanawiam czy ją przyjąć , jestem już na emeryturze i mam różne wątpliwości , może jest ktoś w podobnej sytuacji , pozdrawiam

@Halinka

Czy mogłabyś napisać kilka słów o warunkach zatrudnienia na stanowisku pokojowej? Jesteś zadowolona z wynagrodzenia? Możesz liczyć na dodatki w postaci premii lub świadczeń socjalnych? Na stronie pracodawcy http://www.mrclean.com.pl/work/ jest sporo ofert pracy. Czy ktoś z Was jest zainteresowany tą rekrutacją?

@Marek

Tak jak już pisałam jestem na emeryturze i jako pokojowa dorabiam sobie do niej , ja nie narzekam , stawka za pokój jest niska a praca ciężka , nie ma też dodatkowych profitów w postaci premii itp a szkoda , byłaby to dodatkowa motywacja do lepszej pracy , jestem dobra w tym co robię i stąd propozycja umowy o pracę ale mam wątpliwości , pozdrawiam

@Halinka

Z czego wynikają Twoje wątpliwości odnośnie firmy MR Clean? Sądzę, że umowa o pracę na dłuższy okres czasu daje większe poczucie stabilizacji i dla wielu osób jest ona atutem. Możesz jeszcze powiedzieć, czy pracujesz na cały etat, czy jest to tylko kilka godzin?

@Hanna

Też doszłam do tego wniosku , umowę zlecenie mam na cały etat a umowę o pracę chcę na 3/4 etatu ☺ .

@Halinka

Czy to oznacza, że podjęłaś już decyzję? Nie da się ukryć, że zarówno umowa cywilnoprawna, jak i umowa o pracę ma swoje plusy i minusy. Wracając do tematu zatrudnienia, zapewne na forum są osoby, które chciałyby podjąć pracę na stanowisku, które obecnie zajmujesz. Podpowiesz, jakie obowiązki należy wykonywać? Czy według Ciebie ilość tych obowiązków jest proporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia?

Alicja

@pracowałem tam, rozumiem Twoją opinię o firmie, ale jeśli chodzi o stawkę godzinową i warunki zatrudnienia to zawsze podlegają negocjacji i spokojna rozmowa z pracodawcą mogłaby zmienić je na korzystniejsze. Jednocześnie przypominam Ci, że jesteś na forum Gowork.pl gdzie zamieszczamy informacje o pracodawcach i aktualnie prowadzonych rekrutacjach. Należy trzymać się regulaminu, zwracać się w kulturalnej formie i nie wolno nikogo obrażać: https://www.gowork.pl/regulamin

Firma MR Clean Spółka z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko SPRZĄTANIE POKOI HOTELOWYCH. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
była pracownica

Praca 7 dni w tygodniu na umowę zlecenie,2 dni wolne w miesiącu,praca za grosze, poniżanie pracownika przy gościach hotelu.Odradzam prace w tej firmie !!!!!!

Krzysztof Wesołowski
@była pracownica

Polecam zgłosić do państwowej inspekcji pracy nawet po zakończeniu pracy.

pomoc-wzajemna

Widzę, że straszne warunki panują w tej firmie. Przypomnę więc kilka ważnych rzeczy: - Upominaj się o umowę o pracę, nie pracuj na zleceniu ani na czarno - Obowiązuje Cię minimalna stawka godzinowa, nie daj się naciągnąć na mniejszą stawkę - Umowa o pracę daje prawo do zachorowania, pójścia do lekarza i otrzymywania zasiłku chorobowego (80% wynagrodzenia), nie daj się nabić w butelkę - Jeśli jesteś w ciąży, nie kryj się z tym. Należy Ci się PŁATNY urlop chorobowy! - Kobieta w ciąży jest chroniona przed zwolnieniem z pracy - Nadgodziny nie są obowiązkowe! Nadgodziny są płatne, upominaj się o to. - Obowiązuje Cię okres wypowiedzenia, nie można Cię zwolnić z dnia na dzień Więcej informacji i bezpłatna pomoc: - zlyszef.pl (cała Polska) - facebook.com/zsp.wroclaw (Dolnośląskie, dostępny telefon kontaktowy + facebook + mail) - zsp.net.pl/kontakty (cała Polska)

Henryk

Trudno jest uwierzyć, że firma nie płaci najniższej krajowej, może ktoś się pomylił!

Krzysztof Wesołowski
@Henryk

Mogę bezpłatnie pomóc, dolnyslask@zsp.net.pl

pracowałem tam

Złodzieje,oszuści i naciągacze .Odradzam wszystkim.Obecnie płacą po 7 zł.netto/godz. i nic sobie nie robią z najniższej krajowej.

Alicja

@Była 130 pokoi, to średniej wielkości hotel. Czy pracuje się w hotelach sieciowych, czy są to hotele prywatne? Czy pracodawca MR Clean Spółka zapewnia transport do miejsca pracy? Czy sprzątanie w hotelu realizuje się na umowie zleceniu? Warto o tym porozmawiać, ponieważ wielu kandydatów poszukuje właśnie takich informacji.

Alicja

@Była Czasami sytuacja w firmach jest dynamiczna, a wpływ na zmiany kadrowe, mają także inne czynniki. Czy próbowałaś na ten temat rozmawiać z pracodawcą? Może warto było jeszcze poczekać z decyzją. Wspomniałaś o braku wolnych dni, czy możesz napisać jaki system pracy obowiązuje w firmie MR Clean?

Była
@Alicja

Cały czas mówiłam, że trzy osoby do sprzątania 130 pokoi hotelowych to zdecydowanie za mało, ich to nie obchodziło, bo "ja jestem kierownikiem" i koniec rozmowy. Jako że chwilę byłam na danym stanowisku, to podejmując rozmowę na ten temat, słyszałam tylko "brak funduszy"... Uważam, iż moja decyzja była słuszna, ponieważ nie chciałam być świadkiem takiego wyzysku pracowników, którzy pracują w dwóch miejscach i nie mają dnia wolnego. Pani dyrektor, hm, jest osobą konkretną, lecz to, w jaki sposób próbowała mnie zatrzymać w firmie, był ciosem poniżej pasa. Jako, że było to moje pierwsze takie stanowisko, z którego w danym momencie rezygnowałam, Pani dyrektor chciała, bym przeniosła się do innego hotelu, zaczynając od podstaw...Czyli od sprzątania pokoi, czyli wróciłabym do punktu wyjścia, lecz po co, gdy ja miałam ponad roczne doświadczenie w tym. A umowa de facto była inna...System pracy? Zależy o jakie stanowisko Ci chodzi i jaką pracę (w sensie czy w hotelu czy sprzątanie w innym miejscu). Jeśli chodzi o sprzątanie pokoi , to czas zależny od hotelu tak mi się wydaje. Jedni dają po 8h, drudzy czas nienormowany, wchodzisz, pracujesz i wychodzisz. Jeśli jesteś zainteresowana rozpoczęciem współpracy z tą firmą, zdecydowanie odradzam. Pozdrawiam.

Była

Więc tak. Przez pierwszy miesiąc umowa zlecenie, po nim umowa o pracę. Czy na pewno? Tego nie wiem, ponieważ zwolniłam się z powodu nie wywiązania się firmy z umowy, która podpisana była na wysokie stanowisko, na którym byłam przez chwilę, po czym usłyszałam że jednak mam pracować na niższym...o wiele niższym. Więc podziękowałam. Jednym słowem: oszustwo, wyzysk, brak wolnych dni, tylko i wyłącznie ciężka harówa. Imigranci traktowani są jeszcze gorzej, niczym konie pociągowe. Wstyd!!

Alicja

Firma MR Clean Spółka aktualnie prowadzi nabór na stanowiska w Krakowie. Aktualne oferty pracy znajdziecie na stronie GoWork.pl Czy od początku roku sytuacja w firmie zmieniła się? W jednym z komentarzy napisano, że firma nie dba o pracownika. Czy podzielacie tę opinię?

Serwisantka

Pracowałam w tej firmie jako serwisantka w hotelu w Poznaniu. 8 zł na godzinę. Jakikolwiek okruszek w restauracji na krześle lub fotelu pracownik jest natychmiast wołany i poniżany. Nie szkodzi, że przed momentem było sprzątane, a kelnerka zrzuca odpadki po jedzeniu na krzesełka. Wszystko co źle jest winą serwisantki. To, że przed chwilą mucha zdechła i leży obok firany. To, że pranie przyjeżdża nie na czas. Pokojowe znikają wcześniej a serwisantka musi ubierać pościele za tzw. friko, zapłacone ma za to pokojowa. Firma zatrudniająca mr. clean nie ma nic wspólnego co naprawdę się dzieje na stanowisku pracującego, jest tylko pośrednikiem. Serwisantka jest to najniższe stanowisko w hotelu i większość innych pracowników znęca się psychicznie jak i zleca swoją pracę serwisowi. Firma mr clean powinna zadbać o swoich pracowników i ich prawa. Nie robi nic.

mariaszymanek@vp.pl
@Serwisantka

To prawda tez tam pracowałam na serwisie i wiem Jak zmienił się kierownik z mr. Clana to się trochę zmieniło . Ale i tak dyrekcja nieraz nie reagowała jak poniżano pracownika . Oczerniano go przez kontrachentow albo ludzi z innych firm pracujących na tym obiekcie. Żenada.

Wielkie dziadostwo, bałagan i niekompetencja. Człowiek przyjeżdża na rozmowę o pracę i dopiero na miejscu dowiaduje się, że indolentki która miała przeprowadzić rozmowę nie ma. Kolejna Pani robi wielkie oczy i nic nie wie. Jeden wielki bełkot na wzór przepraszam bardzo. Spuszczona głowa, typ olewający. Omijajcie z daleka, nie ma szans, żeby dojść do porozumienia z tą pseudo firmą. Takiego zgrupowania indolentów i olewatorów na jednym metrze kwadratowym nie widziałem. Lekceważący stosunek do przyszłego pracownika. Oby z daleka.

@Anonim

Faktycznie nie dbaja o pracownika tylko o swoje ja coprawda przepracowałam dużo w tej firmie bo na pracy mi zalezało ale nie ciekawie ja wspominam .

mariaszymanek@vp,pl
@Anonim

Faktycznie nie dbaja o pracownika tylko o swoje ja co prawda przepracowałam dużo w tej firmie bo na pracy mi zalezało ale nie ciekawie ja wspominam .

Igor

Czy tak dobrze się pracuje, że bardzo rzadko zaglądacie na forum?

Urri

Pracuję 2 miesiące w firmie we Wrocławiu. Praca jest usatysfakcjonowana. To, co obiecali - płacą. Niepotrzebne nie wymagają. Polecam.

Umowa zlecenie na pierwszy miesiąc pracy, potem to wielka niewiadoma, niby mówią, ze po 3 miesiącach umowa o prace, ale czy każdy dostanie to już inna sprawa. Płacone jest za pokój, 4,25(na umowie jest napisane, że 13zł brutto pod warunkiem, że w ciągu godziny jestem zobowiązany zrobić 2,5 pokoju, więc łatwo policycz, okolo 10zł netto / 2.5 pokoju = 4zł za pokój. Dziennie robisz tyle pokoi ile wyznaczy Ci przełożony, niby godziny pracy 8-16, a musisz być wcześniej, a skończysz kiedy skończysz, możesz i o 20 wyjść. O awansie nikt nic nie słyszał, a pokoje musisz wypucować "od stóp do głów". Dopuszczalna 1 przerwa, jak z niej korzystasz to zapomnij o szybkim wyjściu z pracy, tam sie liczy każda minuta. Dziewczyny latają po korytarzach, żeby tylko mniej czasu tracić. Tempo duże. Coś jeszcze chce ktoś wiedzieć z aktualnych informacji ? :)

Alicja

@Jacek, wcześniej użytkownicy nie do końca precyzowali swoje odpowiedzi, więc trudno powiedzieć. Z ogłoszenia wynika, że jest umowa o pracę, co może oznaczać oscylowanie wokół najniższej krajowej, czy ktoś mógłby to potwierdzić, dla pewności?

Jacek

Witam, proszę o informacje jakie tam są zarobi na sprzątająca? po jutrze ide na rozmowę.... Chce wiedzieć przed czasem, czy w ogóle mi się tam opłaca iść...

Alicja

@Joshi a z jakiego powodu nie da się twoim zdaniem polubić firmy? Każdy człowiek, a tym samym każdy pracownik jest inny - nigdy gamie generalizowanie się nie sprawdza, ale jeżeli powiesz konkretnie, co może powodować w twojej opinii taki stan rzeczy, to na pewno przybliży nam wszystkim obraz MR Clean, jako pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o MR Clean Spółka z o.o. - Skawina

• Jak się pracuje w MR Clean Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MR Clean Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MR Clean Spółka z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MR Clean Spółka z o.o.

MR Clean Spółka z o.o.