Opinie o MR Clean Spółka z o.o. w Skawina

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie MR Clean Spółka z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MR Clean Spółka z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MR Clean Spółka z o.o. w Skawina

Sammy

Czy w firmie jest szansa na rozwój i awans?

Pomo36
@Sammy

Nie

Mr Clean_oficjalnie

Dziękujemy serdecznie za miłe słowa. Szczególnie, że zdajemy sobie sprawę, jak wszyscy ciężko pracujemy na sukces naszej firmy. Dziękujemy, że znajdujecie chwilę, aby pisać tu o swoich doświadczeniach. Cieszymy się też, że sporo tu ostatnio pozytywów. Dobra atmosfera w pracy to także Wasza zasługa. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do aplikowania.

Sprzątaczka
@Mr Clean_oficjalnie

Haha...chyba żart. Chyba sami sobie te opinie piszecie.

Długoletni pracownik.

Witam.Przepracowałam w tej firmie kilka lat,na jednym z hoteli w Wojewódzstwie Małopolskim na stanowisku-pokojowa.Zaznaczam na wstępie,że jestem byłą pracownicą tej firmy i nie mam na celu"oplucia"byłego pracodawcy,ale otworzenia przyszłym pracownikom oczów,na pewne niedorzeczne praktyki,które odbywają się w tej firmie.Pracowałam na stanowisku pokojowa przez kilka lat ,praca ciężka,na granicy ludzkiej wytrzymałości,stresogenna,pod ciągłą presją hotelu,nagminne dokładanie obowiązków przez hotel i zrzucanie ich na panie pokojowe,bez formy negocjacji i bez możliwości odmowy.Praca w niewyobrażalnych nerwach i poczuciu,ze strony kadry zarządzającej hotelu,na którym pracowałam,że z wiecznie jest"nie dobrze posprzątane",mimo tego,że ja oraz moje współpracownice starałyśmy się ponad ludzkie siły.Kompletna demotywacja do pracy. Pracowałam w wielu firmach sprzątających na różnych obiektach,przez kilka lat,ale powiem wprost,że poprzednie prace nie równały się pod względem ciężkości pracy fizycznej z pracą na hotelu w mr.cleanie.Przychodząc do tej firmy i rozpoczynając pracę,nie spodziewałam się,że jest tak ciężko,zostałam przez kilka lat,gdyż trzymały mnie tylko zarobki i wypłacalność wynagrodzeń na czas,nic więcej,a ponieważ byłam w dość skomplikowanej sytuacji,zostałam w tej firmie ponad 3 lata.Teraz wiem,że zrobiłam błąd.Wykończyłam się psychicznie i fizycznie. Praca jest nieadekwatna do wynagrodzenia i rujnowania sobie swojego zdrowia.Firma płaci 13zł na godzinę około(bo to stawka"ruchoma")...gdyż bez wiedzy pracownków zmniejszają wynagrodzenie godzinowe na mniejsze,nie informując podwładnych nawet telefonicznie,nie mówiąc już o informacji pisemnej o zmianie stawki.Pracownik dowiaduje się przez przypadek o zmianie stawki,jednakże wszyscy inni wiedzą,oprócz osoby,której to dotyczy. Następna sprawa;zmiana etatowości umowy,w chwili.odejścia z firmy i otrzymania Świadecstwa Pracy dowiedziałam się,że mój etat z 1/1 etatu został zmniejszony na 4/5etatu,bez mojej wiedzy i jakiegokolwiek poinformowania nawet telefonicznego,bądz przez e-mail,a przede wszystkim otrzymania aneksu do umowy o pracę,ze zmianą wymiaru pracy.Jest to bezprawna praktyka!Kim my jesteśmy,my pracownicy firm sprzątających(bo to nie jedna firma,która postępuje w ten sposób?).Mamy swoje prawa i pomimo samych pozytywnych opini o tej firmie,które dostrzegam od pewnego czasu,ja jednak dodaję negatywną,bo tak się nie postępuje z ludzmi,nie jesteśmy"pionkami w grze"a takimi samymi ludzmi jak zarząd tej firmy i pracownice biurowe i znamy swoje prawa i nie jesteśmy idio#ami,bo pracujemy jako osoby sprzątające.Nowym pracownikom powiem tak:nie odradzam pracy w tej firmie,jednakże myślę że warto głęboko się zastanowić,czy aby napewno jesteście tak zdesperowani i w tak trudniej sytuacji,żeby podejmować pracę w tej firmie.Do osobistych przemyśleń. Pozdrawiam. Były pracownik.

Sprzątaczka
@Długoletni pracownik.

Ja miałam to samo,też nie wiedziałam o zmianie wysokości etatu,firma postępuje nie fair,nikt nas nie poinformował,dowiedziałam się przypadkiem,ma Pani rację ze wszystkim,też nie mam aneksu do umowy,nikt mnie nie informował,trzeba to zgłosić do sądu pracy,koniecznie.Jak mogę się z Panią skonraktować?ja też pracuję na terenie małopolski.

Mirka
@Długoletni pracownik.

Miałam to samo co Panie,jestem jeszcze pracownikiem tej firmy,też na terenie Małopolski,ale obecnie na l4,dowiedziałam się od znajomej,która przypadkiem się dowiedziała,że od marca mamy bezwiednie zmniejszony etat!Racja,trzeba wytoczyć sprawę w pip,to bezprawne,a ludzie nie są idiotami.

Krystyna

Ja zawsze będę powtarzać, że gdzie jak gdzie, ale w MrClean traktują ludzi z godnością

pracowita mrówka
@Krystyna

Wcześniej zawsze pracowałam w biurze. Po chorobie nikt mnie już tam nie chciał. Pomyślałam, że spróbuję w MrClean. Wiele się nauczyłam o organizacji, sprycie i zaradności i docenianiu pracy, która często jest niedoceniania lub niewidoczna.

Firma MR Clean Spółka z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko SPRZĄTANIE POKOI HOTELOWYCH. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Krzysztof

Przyszedłem na chwilę, żeby dorobić, a zostałem tu na dłużej. Jestem ochroniarzem

Ochroniarz
@Krzysztof

Jeśli miałbym wybierać po raz drugi firmę ochroniarską, to z pewnością znów trafiłbym do MrClean. Dobra robota chłopaki!

Agnes

Jeśli macie wątpliwości, czy przyjść do MrClean, poczytajcie komentarze. Uważam, że to była dobra decyzja. Lubię pracę w hotelach. Tempo spore, ale to robota dla tych, którzy nie lubią nudy i bezczynności. Na plus też jak dla mnie b. fajne znajomości

Agnes

Dziś znaleźć pracę nie jest trudno. Wciąż jednak trzeba mieć szczęście, aby trafić na fajnego pracodawcę. Dzięki MrClean.

Tymon

Nie jest to praca marzeń (jestem ochroniarzem), ale w tej branży MrClean i tak wypada mocno na tle innych firm

Do Tymona
@Tymon

Masz rację kolego, w ochronie lekko nie jest nigdzie, a tu przynajmniej traktują nas jak ludzi

Konrad

Moja historia jest taka, że gdy skończyłem 18 lat wyprowadziłem się z domu. Przyczyny nie są ważne. Ważne, że od razu znalazłem prace. Sprzątam i godzę to ze szkołą. Jest dobrze.

Wnuczka Danusi

Sprawdzona, zaufana firma. Moja babcia tu sobie dorabia do emerytury od 2 lat.

Mama Emila

Firma szuka teraz m.in. koordynatorów. Mam nadzieję, że trafią się fajni ludzie. Bo to od nich zależy, jak się robota układa i w jakiej atmosferze. Jeśli szukacie pracy, ślijcie CV do MrClean

Robert
@Mama Emila

Polecam tego pracodawcę. To była moja pierwsza praca i miło wspominam

Kandydatka
@Robert

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej ws. sprzątania w hotelu. Czekam na telefon od koordynatorki i mogę zaczynać. Konkretnie, bez kolorowania rzeczywistości. Za to szanuję

Jest nas sporo, bo i hoteli, biur i obiektów, które obsługuje Mr Clean jest coraz więcej, a i tak zastanawiam się, jak oni się orientują w tym wszystkim. Znają historię swoich pracowników i często ich problemy, pamiętają o potrzebach i ustaleniach. Dla mnie to znak, że szefom zależy

Darek

Hej ekipo MrClean Śląsk i okolice – Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Do wyboru, do koloru

To jest fajna praca dla osób, które szukają czegoś na chwilę, ale także na dłużej. Najlepsza jest ta elastyczność, bo albo sobie dorobisz, albo będzie pracować tylko tu. Każdy z tej pracy „wyciągnie” to co jest dla niego ważne. Dlatego właśnie się zdecydowałam.

XYZ

Polecam, z wypłatą spoko

Aki
@XYZ

Potwierdzam. Nie lubię ściemniania. Tu traktuje się pracowników w jak dorosłych ludzi. Jest problem, wystarczy, że się przyjdzie i porozmawia, ustawi grafik, tak, aby obie strony były zadowolone. Pracowałam i na hotelach i w biurach. Lepiej się odnalazłam w sprzątaniu biur i tak już zostało. Mam dwa lata stażu w Mr Clean.

Beata

Masz rację, ale jeśli już miałabym zwrócić na coś uwagę, to czasem na zespół, do którego trafisz. Ja się w swoim nie odnalazłam. Szefowa fajna, wszystko dobrze. Problem był tylko z dwoma dziewczynami, które ewidentnie robiły mi pod górkę. Poprosiłam o przeniesienie i odkąd jestem w innym hotelu, jest już dobrze.

Hanna
@Beata

Jako emerytka dorabiam sobie sprzątaniem i polecam innym pracusiom.

Ana Andriejewa

Przyjechałam z Ukrainy. To moja druga praca w Polsce. Sprzątam eleganckie biura i podoba mi się tu bardzo. Bałam się, że ktoś mnie (usunięte przez administratora), ale okazało się, że wszystko jest w porządku. Szefowie uczciwi.

Danka

Pracowałam w Mr Clean przez rok, na hotelach. Potem odeszłam do konkurencji, ale popracowałam tam tylko 2 miesiące (dramat!) i wróciłam. Na szczęście mnie przyjęli. Póki atmosfera będzie dobra i wypłata w terminie, to ja się stąd nie ruszam.

Arek

Kiedy było ciężej znaleźć robotę, mój zakład się zamknął. Byłem tam portierem (jeszcze takim, zatrudnionym na etat, nie przez firmę zewnętrzną). Oczywiście straciłem pracę. Zrobiłem wszystkie uprawnienia i znalazłem pracę na ochronie w Mr Clean, to już było sporo czasu temu, a ja wciąż tu pracuję. Nie narzekam i nawet się przywiązałem do tych ludzi i klimatu pracy.

Joanna
@Arek

To znakomicie, że przy tak przykrych doświadczeniach udało Ci się odnaleźć właśnie w MR Clean. Rozumiem, że pracujesz tam na cały etat. A nie wiesz przypadkiem, czy firma zatrudnia tych, którzy chcieliby pracować jedynie na część etatu? Mam tu na myśli na przykład studentów.

Arek
@Joanna

Oczywiście, że grafik jest elastyczny. Możesz uzgodnić, jak chcesz pracować, bo np. dorabiasz jako student, emeryt czy rencista. MR Clean to dobre rozwiązanie w takich przypadkach.

Monika - Wrocław
@Arek

Sytuacja na rynku pracy jest taka, że można wybierać dziś do woli, gdzie się chce pracować. Nikt nikogo nie zmusza. Ja sobie chwalę Mr Clean

Joanna

Praca w MrClean to idealne zajęcie dla osób, które chcą sobie dorobić na przykład do emerytury. Można wybrać dogodną formę zatrudnienia oraz czas pracy. Znam przypadek pani, która pracuje tu już wiele lat, bo sprzątając, ma pieniądze na takie przyjemności jak opera czy teatr. Z samej emerytury nie byłoby jej na to stać. Jak w każdej pracy, liczy się także nieco sprytu i dobra organizacja. Są panie, które potrafią wysprzątać w odpowiedniej jakości 6 pokoi, w czasie gdy inne kończą dopiero trzeci, czy czwarty. Można więc sobie opracować takie techniki, że sprzątanie wyjdzie sprawnie, szybko i dobrze. Wtedy zadowolony jest hotel, goście hotelu, inspektor, Mr Clean i oczywiście pani sprzątająca.

Teresa
@Joanna

Potwierdzam. To dobry pomysł, żeby dorobić. Mój mąż jest rencistą i od wielu lat pracuje w ochronie. Wiadomo, że nie jest to lekki kawałek chleba, za to bardzo odpowiedzialny. Niedawno zaczął pracę pod Krakowem. Z dojazdami się udało, bo jeździ z innym kolegą i dzielą się kosztami benzyny. Jak coś wypadnie, można się bez problemu zamienić z innymi zmianą.

Krzysztof
@Teresa

Wiecie może, czy firma MR Clean preferuje zatrudnianie osób młodych, które dopiero co ukończą naukę w szkole średniej? Zastanawia mnie, czy przed podjęciem pracy jesteśmy odpowiednio przeszkoleni z zakresu obowiązków, który na nas czeka. Mogłabyś napisać, jak to wygląda? Będę wdzięczny za poświęcenie czasu.

Karola
@Krzysztof

Ja jestem taką osobą. Zdałam właśnie maturę i wybieram się na studia. Swoje najdłuższe wakacje w życiu zamierzam przepracować, bo zbieram na prawo jazdy. Bez problemu znalazłam pracę przy sprzątaniu biur. Dostaniesz oczywiście instrukcje, dowiesz się jakie są wymagania i standardy, na jakie rzeczy musisz szczególnie uważać podczas sprzątania. Oczywiście mam trochę tremę, bo poza ulotkami, to moja pierwsza poważna praca. Czytając te komentarze, widzę, że się nie zawiodę. Trzymajcie kciuki, bo trema trochę jest!

Kamil
@Karola

Od Twojego wpisu minęło już trochę czasu, dlatego chciałbym, abyś napisała, jak wrażenia po pierwszych dniach pracy za pośrednictwem firmy MR Clean? Wszystkie warunki, które przedstawił pracodawca miały odzwierciedlenie w rzeczywistości? Liczę na Twoją odpowiedź.

Karola
@Kamil

Dzięki, że pytasz. Jest naprawdę Ok. Sporo się jeszcze uczę, ale wszyscy chętnie mówią, co i jak. Jakiś nieprzyjemnych niespodzianek nie było. Pewnie za miesiąc będzie mi już szło całkiem sprawnie. Ogólnie polecam, nie ma się czego bać

@Karola

Fajnie, że odnalazłaś się w swoim nowym miejscu pracy. Ważne jest również to, że możesz liczyć na pomoc i wsparcie pozostałych pracowników. Gdybyś miała ocenić ciężkość pracy, to jakbyś ją określiła? Po pracy wracasz zmęczona, czy obowiązki, które powierza pracodawca, nie są, aż tak wyczerpujące?

Kora
@Grzegorz

Nie wiem Grzegorzu, gdzie pracujesz, ale zazdroszczę Ci pracy, po której wracasz do domu wypoczęty : ) A tak poważnie: jasne, że praca w MrClean jest męcząca, bo jest to po prostu praca fizyczna, ale wymagająca sprytu i myślenia. Z moich doświadczeń wynika, że nie jest gorzej niż jednostajna, ale ciężka praca np. na linii produkcyjnej. Tu człowiek się zmęczy, ale ciągle coś się dzieje. Ja to lubię

@Kora

Nie napisałem, że wracam wypoczęty, po prostu może źle zrozumiałaś mój komentarz. Chodziło mi tylko o to, czy praca jest ciężka fizycznie. Wiadome jest, że każdy z nas wraca w jakimś stopniu zmęczony. Mimo wszystko dziękuję za odpowiedź. Możecie napisać coś o obecnej sytuacji kadrowej? Potrzebni są może nowi pracownicy?

Kris
@Grzegorz

Nie pracuję w dziale kadr, ale z tego co słyszę, pracownicy są potrzebni. Są kolejni klienci i obiekty do obsłużenia (hotele, ochrona, biura). Jeśli się zastanawiasz lub znasz kogoś kto myśli o takiej pracy, to polecam. Uczciwy, ale wymagający pracodawca.

@Kris

Dobrze wiedzieć, że pracodawca poszukuje nowych osób. Na pewno dobrą informacją dla obecnych pracowników jest to, że firma podpisuje nowe kontrakty, przez co pracy nie brakuje. Zastanawiam się, czy jest możliwość, aby pracę w firmie MR Clean traktować jako zatrudnienie dodatkowe? Mam tu na myśli pracę popołudniami. Ciekawi mnie, czy istnieje taka możliwość.

Tom
@Grzegorz

z tego co mi wiadomo bez problemu można sobie u nas dorabiać po godzinach, w weekendy, na porannej zmianie itp. Jak komu potrzeba. Wystarczy tylko zgłosić swoją sytuację, swoje potrzeby podczas rekrutacji i wezmę to pod uwagę

Renia
@Teresa

Ja zaś jestem na emeryturze i szukałam zajęcia, bo nie uśmiecha mi się siedzenie w domu albo ciągłe plotki pod blokiem. Zdziwiło mnie, że spotkałam tu tak dużo kobiet w moim wieku i podobnej sytuacji. Człowiek się od razu czuje jak wśród swoich. Praca do lekkich nie należy, ale czas płynie dzięki temu szybko, a dodatkowe pieniądze do emerytury zawsze są.

Zostaw merytoryczną opinię o MR Clean Spółka z o.o. - Skawina

• Jak się pracuje w MR Clean Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MR Clean Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MR Clean Spółka z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MR Clean Spółka z o.o.

MR Clean Spółka z o.o.