Orapi-Transnet Sp. z o.o.

Opinie o Orapi-Transnet Sp. z o.o.

Oxim

Witam Serdecznie Jeżeli to możliwe proszę o kilka informacji: -jakie zarobki (podstawa), prowizja ? -jakie wymogi sprzedażowe (wynik na koniec miesiąca) ? -czy dostaję bazę klientów , czy wszystko jest w moich nogach? -czy jest podział na frakcje np motoryzacja, drewno, budownictwo, etc. -szkolenia produktowe? -narzędzia pracy - jakie auto ? Od kilku lat pracuję jako PH w branży motoryzacyjnej (chemia,normalia,narzędzia) znam produkty Bernera, Normfestu, Forha i Wirtka - w jednej z tych firm ciągle pracuję :) ale o tym cicho sza..... CÓŻ w rejonie którym się opiekuję nie miałem do czynienia z w/w marką ?! czemu - nie wnikam. Nie ukrywam że zainteresowała mnie oferta pracy w w/w firmie. Proszę o odpowiedz Pozdrawiam

I....

Witam A ja z innej beczki:)czy spotkaliście się żeby kobieta pracowała w tej firmie jako PH?:)pozrawiam

szmith ' pekaes'

gorąco polecam!!! dla tych co majsterkują produkt degryp oil 10-01!!!

DYSTRYBUCJA

dystrykt - 2013-08-09 20:11:40 a pracował może ktoś z was z Orapi-Transnet jako dystrybutor? jakie macie opinie o takiej współpracy?własciwie to chyba standard w Polsce czyli od cen dostajesz odpowiedni upust i dostajesz wsparcie od OT w postaci szkoleń i zaangażowania handlowców

Handlowiec

porazka, bo był jeden człowiek cały spocony i zdenerwowany

najwazniejsze pytanie : ile chce zarabiać i czemu tak dużo

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
odp

do obecnych pracowników - 2013-08-06 22:20:46 mam takie pytanie - czy obecnie w Transnecie poszukują nowych pracowników? Jeśli tak to na jakie stanowiska? Dziękiwitam, aktualnie zachodniopomorskie, łódzkie, lub podlasie do autoryzowanych dystrybutorów : wielkopolska, dolnośląskie i kujawsko- pomorskie, oraz mazowieckie - okolice Radomia może być też każdy teren Polski ale tylko do myjni osobowych ( znajomość rynku wymagana)

zatrudniony

No i minął tydzień... jestem skonany, pracą rzecz jasna. Wiele spotkań i wiele sprzedaży. Czegoś takiego nie widziałem w życiu. Ludzie zachwycają się produktami Transnet. Twierdzą, że są najlepsze...a ja zgadzam się z nimi.

ciekawy

zatrudniony - 2013-07-13 19:29:35 zaczynam pracę w tej firmie od poniedziałku tj. 15.07.2013r. chętnie podzielę się uwagami jak tam jest. Czekajcie na moje wpisy. Jedno jest pewne wszyscy pracownicy dzwonili do mnie z propozycją pomocy. To miłe (wręcz zajefajne). Czuję, że zaczynam nowe życie, lepsze życie. Menager mi zaufał, oddam kawał serca, żeby być nr. 1. Życzcie mi powodzenia.... to jak tam jest ? jak menager ? jak pracownicy ?

tryjmak kryste

gadata dużo, jest w porzo i tyle

@tryjmak kryste

Witam, Mija rok od mojego ostatniego wpisu. Wszystko tu jest inne, nauczyłem się super sztuki sprzedaży przez doradzanie. Daje to niesamowitą pewność siebie, zadowolenie z bycia handlowcem. Wirtuozeria prowadzenia rozmowy handlowej to nieodkryta karta. Ciągle jej się uczę. Praca staje się pasją, a "pieniądze są efektem ubocznym", jak mówi menager. Wszystko zależy od nas. Dlatego nie pytajcie jak zarząd, praca i takie inne. W miarę możliwości będę wpisywał. Dzięki

kriss

praca w Transnet jest moją największą pasją ,spełnieniem marzeń,niezwykła przygodą

daro

można zarobić ale trzeba zaiwaniać

daro

polecam gorąco

gg

chcę kupić - 2013-07-11 22:23:04 Witam, Gdzie można kupić produkt do zmycia asfaltu z samochodu? zależy skąd jesteś . najprościej zerknij na stronę firmową / kontakt i zadzwoń to Cię przekierują

chcę kupić

Witam, Gdzie można kupić produkt do zmycia asfaltu z samochodu?

słoń

właśnie , właśnie... jak klienci, bo to jest ważne jak odbierają firmę. Pracowałem w pepsi i było ok, no bo nie produkowałem się co to za firmai co ma do sprzedania i takie tam, wszyscy mnie znali (pepsi) i jechało się na opinji markowej firmy. jak tutaj wygląda, bo nie chce wszystkim tłumaczyć co mam i do czego...?

chętny

A jak z opinią u klientów ? jaki jest wizerunek firmy ? szukam firmy o rzetelnej i uczciwej opinii wśród klientów.

Rafał

Szkolenia to drugie imię transnet u Masz zarówno wew produktowe i zew motywacja samoorganizacja ogólnie mówiąc rozwojowe. Czasem nawet trochę tego za dużo ale jak ktoś lubi to czemu nie

poszukujący

A czy firma szkoli lub wysyła na szkolenia?

Rafał

Wiesz to pewnie kwestia czego oczekujesz. Z doświadczenia wiem że trzeba naprawdę się zaangażować to wtedy widać ciekawe efekty. Jeżeli chcesz coś osiągnąć i chcesz sprzedawać a nie kupczyc to Ci polecam wyślij cv. A jak chcesz jedynie przygody handlowej na 3 mies to szkoda Twojego czasu. Pozdr

bydgoszcz

Hej, właśnie ukazało się ogłoszenie o pracę w tej firmie. Jak myślicie -warto?

Zostaw merytoryczną opinię o Orapi-Transnet Sp. z o.o. - Mosina

• Jak się pracuje w Orapi-Transnet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Orapi-Transnet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orapi-Transnet Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orapi-Transnet Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Orapi-Transnet Sp. z o.o. napisali 23 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orapi-Transnet Sp. z o.o.