Chemikolor

Łódź

Opinie o Chemikolor

szczęśliwiec 2012-10-12 00:36:47
Owa firma, relikt PRLu, zarządzana nieudolnie przez zbyt szeroko rozbudowany pion administracyjny, nie wyszła jeszcze z poprzedniej epoki i ledwie zipie. Pracownicy to głównie akcjonariusze których strach jest zwolnić, poza tym są to głównie ludzie w podeszłym wieku którzy pracują jeszcze starymi metodami. Rada nadzorcza to niestety próchno w wieku w którym powinno się bujać w fotelu i doglądać wnucząt, co za tym idzie ingerencja w prace chemikoloru ogranicza się do sprawdzania dokumentów i czytania raportów które sporządza \"prezes\".
Ów prezes to śmieszna osoba, która znalazła ciepła i bezpieczną posadkę po licznych niepowodzeniach w innych przedsiębiorstwach, niestety, z niewielką korzyścią dla chemikoloru i przede wszystkim dla pracowników.
Niestety, patrząc już z zewnątrz na budynek chemikoloru, trzeba się zastanowić czy warto jest przekroczyć jego próg, ponieważ wejście do niego to podróż w czasie do lat PRLu gdzie aparat administracyjno kierowniczy spija śmietankę(opasałe kierownictwo - rozmiar xxxl) i sieje [usunięte przez moderatora]wśród pracowników zwolnieniami i [usunięte przez moderatora]
były pracownik 2012-10-12 13:47:26
Zarobki kiepskie, atmosfera [usunięte przez moderatora], ciągłe szukanie haka na pracowników, nieustanne cięcie kosztów (nawet na papierze toaletowym i mydle), dni tego zakładu są policzone
Amon 2012-10-31 01:10:58
Ludzie, uważajcie na tą firmę ! Firma ta zamiast ufać pracownikowi, od samego początku przypina mu łatkę [usunięte przez moderatora] co za tym idzie zasypuje go niezliczoną ilością lojalek, aneksów do umowy, klauzul, które trzeba podpisać bo inaczej umowa o prace nie będzie przedłużona, dokumenty te zawierają takie punkty, które zapędzają pracującego w ślepą uliczkę, co wiąże się totalną kontrolą pracodawcy nad \"być albo nie być\" pracownika i dzięki temu może on zrobić co mu się żywnie podoba z jego losem. Słowne umowy oraz zapewnienia nie mają poparcia w praktyce, tzw \"swoboda działania\" jest mydleniem oczu pracownikowi. Firma nie warta uwagi, permanentna inwigilacja, kluczenie, brak jakiegokolwiek zaufania. Jest to od dawna chory kolos który powoli gnije od środka, a jego oblicze powinno odstraszać ludzi mających jakiekolwiek ambicje i chcących od życia czegoś więcej a niżeli wejścia na pokład tonącego statku...Wystarczy spojrzeć z zewnątrz a wszystko stanie się jasne.
normalny 2012-11-05 19:31:59
PRAWDA JEST TAKA, ZE ZAWSZE SĄ ZWOLENNICY I PRZECIWNICY, ja pracuję kilka lat i nie narzekam, śmiało mogę powiedzieć wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, jak się chce pracować to wszędzie będzie dobrze, i zawsze jest tak, że jeżeli ktoś został zwolniony musi opisać byłą firmę jak najgorzej chyba ze wstydu z powodu zwolnienia:), ludzie którzy robili wałki i zostali wylani to wiadoma rzecz, że będą krytykować !!!
zastanówcie się troszeczkę zanim coś głupiego napiszecie, obrazić kogoś to nie sztuka, przyznać się do głupoty to już coś!!!
pracownik 2012-11-05 19:57:55
ojjjjjjjjjj były pracownik, pewnie znalazłeś sobie robotę do której wcale nie będziesz musiał chodzić, tak chyba byłoby najlepiej a kaska sama wskakiwałaby na twoje konto, daj nam tylko znać gdzie ci jest tak dobrze
6h4 2012-11-07 22:24:43
normalny - 2012-11-05 19:31:59

koego /koleżanko/, a od kiedy pracujesz w tej firmie, bo chyba bardzo krótko i nie pamiętasz, że walniono kilku pracowników, którym po sprawie w sądzie Chemikolor wypłacał wszystkie należności związane z noesłusznym zwolnieniem.
6h4 2012-11-07 22:37:32
pracownik - 2012-11-05 19:57:55

Przepraszam, że za kogoś odpowiem:
Ty do pracy chyba tylko chodzisz, bo co można o Tobie wjęcej powiedzieć jak nawet w takim przypadku wyciągasz rękę po podpowiedź.
SZUKAJ, SZUKAJ, SZUKAJ...
6h4 2012-11-07 23:22:46
akcjonariusz - 2011-12-15 08:46:34

Ojjjjj, widzę, ze ten „ktoś” ma problemy z zaśnięciem, może w półśnie przeinacza fakty lub po prostu kłamie. Wyczyszczenie tej spółki „stajnia Augiasza” z pasożytów, nielojalnych pracowników powinno być priorytetem poprzednich zarządów, widocznie ich własne partykularne interesy przeważyły a sukces obecnego zarządu kole w oczy wszystkich którzy prezentowali „folwarczny” sposób zarządzania firmą. Zatrudnianie nowych pełnowartościowych handlowców przeczy powyższym zarzutom wyrażanym przez tajemniczego” ktoś” o rychłym końcu spółki. Nazwij się lepiej „marność” to bardziej pasuje do twojej osoby.

Jako akcjonariusz mam stały kontakt z firmą a rzeczywistość jest inna, wzrost sprzedaży po raz pierwszy od wielu lat, wypracowane zyski, nowe rynki, towary handlowe oraz co najważniejsze reorganizacja firmy jej pełna wiarygodność na zewnątrz. Te dane można sprawdzić

Nie chcę mi się komentować tematu skupu akcji, wzrost ich ceny o ponad 600 % w ostatnim czasie to zasługa nowego zarządu, rozsądnej polityki a boli, ojjjjj bardzo boli tych którym nie udało się przejąć firmy za bezcen, za grosze. Takie są fakty a wszystkim którzy firmie źle życzą najwyraźniej puszczają nerwy !!!
Powiedz mi teraz proszę (Twój post ma już prawie rok) co z tymi nowymi rynkami, nowymi towarami, wypracowanymi zyskami, super sprzedażami? Co z tymi nowymi pełnowartościowymi handlowcami?
Wszystko się super kręci? Bo jak jest tak jak w cytowanym poście to pełen sukces.
pracownik 2012-11-08 09:17:35
6h4 - 2012-11-07 22:24:43

normalny - 2012-11-05 19:31:59

pracuję już kilka lat i w tym okresie nie było takiego przypadku aby wypłacano jakiekolwiek pieniądze niesłusznie zwalnianym pracownikom
6h4 2012-11-08 10:55:06
pracownik - 2012-11-08 09:17:35

6h4 - 2012-11-07 22:24:43

to kiepskie masz wiadomości
Amon 2012-11-13 00:07:27
"pracowniku" weź się do roboty a nie marnuj czasu i pieniędzy akcjonariuszy na bezproduktywne przesiadywanie na niezwiązanych ze swoją pracą stronach [usunięte przez moderatora]
akcjonariusz 70 2012-12-15 02:08:00
NO WŁAŚNIE WAM TYLKO O DZISIEJSZĄ KASĘ CHODZI.
Za Waszych rządów to co się nachapaliście to teraz jeszcze chcecie dobić, BRAK WAM MORALNOŚCI i samoceny, ale trochę przypomnę:
Te dobre czasy.
1.Prezesi, jeździli na wycieczki nie do Aleksandrowa ale USA,Meksyk,czy Azja,i Europa, za bonusy od sprzedaży którą robili "zwykli" pracownicy.
Wycieczki zagraniczne ( służbowe ) nie dające efektów.Organizowanie bankietów na koszt firmy.Wysokie pensje,premie i dywidendy.
A pracownikom dawano socjal który się należ jak psu zupa,a podwyżek brak bo jest kryzys-spłacanie kredytu
Udziałowcy (akcjonariusze) dostawali wysokie dywidendy i zamykano im gębę.
A już skandalem było bezkarne zadłużenie firmy(wzięci kredytu w walicie) prze pożal się boże panią prezes,awansowała mimo braku kwalifikacji , która pasowała zarządowi,i radzie bo tylko o nich dbała.
2.Dyrektorzy bez kwalifikacji, ze starego systemu trzymali się stołków mieli bardzo wysokie pensje NO I OCZYWIŚCIE BONUSY od firm dostarczających towar.
3.Kierownicy również bez kwalifikacji awanse otrzymali z układów bo byli starymi pracownikami tej firm " od laboranta do prokurenta.
dorabiali PRYWATĄ jeździli służbowymi samochodami załatwiając swoje sprawy czy nawet wożąc swój towar,naprawianie samochodów prywatnych tam gdzie naprawiano służbowe,kupowanie samochodów służbowych u tego samego sprzedawcy u którego kupuje się później dla siebie prywatnie,podpisywanie umów baz przetargów czy konkursu ofert na serwisy,dostawy,naprawy.Kto choć trochę zna realia wie doskonale o co w tym chodzi,udowodnić nie mogę ale to co wymieniłem to fakty reszta to Wasza ocena.
3.Handlowcy, TYLKO TAK ZWANI bo tak mają w umowach o pracę.
Baz jakich kolwiek kwalifikacji, jedynie tak zwane doświadczenie ale ze starego systemu, siedzą przy biurku i trzymają go tak jak by byli przywiązani no ale podwyżek brak to temat codzienny.Również 90% handlowców to awanse układowe lub za staż pracy w Chemikolorze.Brak wiedzy o dzisiejszym marketingu, zarzuty :sprzedaż towaru bez zysku a nawet ze stratami odliczając koszty transportu,brak zaangażowania w pozyskaniu klienta(klient chciał kupić towar którego aktualnie nie było w magazynie odłożono słuchawkę bez próby namówienia go na to że jutro dostanie propozycję,ale wykonanie telefonów czy sprawdzenie w internecie to trudne to był mój przyjaciel. Brak wiedzy o towarach jakie są w magazynie,przytrzymywanie staroci,i nic z tym się nie robi.Ale za starych rządów premie i małe BONUSY dostawali i bankietowanie na koszt firmy czy dostawców od których zakupili BUBEL zalegający magazyn.No i ślęczenie w internecie (Allegro,portale społecznościowe,sport a nawet porno)
4.Magazynierzy to nie są magazynierzy a WYDAWACZE bo brak jakiej kolwiek wiedzy o gospodarce magazynowej,nie umieją liczyć(błędne wydawanie)nie tylko ilościowo ale i asortymentowo, nagminne picie alkoholu.To wszystko kryte przez kierownika który chodzi w garniturze ale nie po magazynie,potrafił nawet prze kilka dni sprawdza i nie bierze udziału w czynnościach magazynowych i też awans za staż i układ ,brak wiedzy jakie towary są w magazynie terminy ważności ich jakość.
Teraz po przeczytaniu tego proszę się zastanowić co piszecie o dzisiejszym Chemikolorze no i co chcecie zrobić ja chcę brać dalej dywidendy l ale sprawcie swoje PESLE kiedy WY rządziliście a jakie mamy czasy ,jeżeli nadal będziecie narzekać i dążyć do upodlenia Chemikoloru to pamiętajcie że tam są jeszcze wasi znajomi,pracownicy z którymi pracowaliście,ich zatrudnialiście.
Jeżeli to też Was nie skłoni do refleksji to brak mi słów ,bo wiem że nie dbacie o dobro firmy w której zostawiliście kawałek życia czy o ludziach którzy tam pracują a macie chore ambicje nie poparte wiedzą a jedynie aby się nachapać (dziś) i zgnoić tych co chcą coś zrobić dobrego dla Chemikoloru.
To co napisałem polecam też dla nowego głównego akcjonariusz aby wyrobił sobie zdanie o firmie,ale PRZEPROWADZIĆ ANALIZĘ EKONOMICZNO-FINANSOWĄ w tedy będziesz miał zyski z tej firmy bo naprawdę można.
A dla nomenklatury z Chemikoloru przestroga że zmowa w celu uzyskania korzyści przez spowodowanie do upadku firmy jet przestępstwem z paragrafami.Bo analizy z działalności są również dowodami.
akjonariusz2 2012-12-15 18:36:14
Brawo, nareszcie ktoś napisał prawdę o tej „zgniliźnie” jaka tam była, nawet Copperfield nie byłby w stanie zmienić oblicza tej firmy…..
[usunięte przez moderatora] Szkoda firmy z takimi tradycjami, której udało się po wielu latach beznadziejnych poprzednich zarządów wyjść na prostą. Żal kilku zaangażowanych pracowników, którzy nigdy nie byli w żadnych układach a tylko ciągnęli ten wózek narażając się jedynie na krytykę poprzedników. Jak można było zmarnować kilka najlepszych lat 2002 – 2008, konkurencja odjechała a kierownictwo jedynie obcinało i tak niskie wynagrodzenia nie robiąc nic dla firmy, umoczeni po [usunięte przez moderatora] w swojej prywacie.

Jak można było trzymać tak długo na stołku panią prezes, osobę niekompetentną, bez wiedzy, wykształcenia, znajomości języków itd. Czy ktoś kiedyś mi na to odpowie i czy ona może dziś spojrzeć w oczy ludziom, których sprzedała jak Judasz. Radzę nowemu akcjonariuszowi przejrzeć dokumenty firmy,[usunięte przez moderatora] Jak dobrze pamiętam to w 2009 roku trafił się firmie nowy PREZEZ [usunięte przez moderatora] , ten to miał gest, zastąpił na stołku prezesową i chciał bardzo szybko dokończyć dzieła rozkładu …….., poniektórzy szybko się zorientowali i wywalono gościa.

Niestety, ze szkodą dla wielu uczciwych ludzi [usunięte przez moderatora] połączyły interesiki, razem najpierw podpalali, dolewali ciągle oliwy do już przez nich rozpętanego pożaru, coraz mniej było gaszących a coraz więcej podpalających. Szkoda firmy i tych którzy spłonęli gasząc nie swój pożar…… AŻ BRAK SŁÓW ABY PISAC ……. POZOSTAJE JEDYNIE NADZIEJA, ZE NOWY ICH ZA TO ROZLICZY
Jeszcze jedno, obecnemu zarządowi należy podziękować za zaangażowanie, „ kopali się z koniem”, „walczyli z prądem” i polegli …….
Janek Wiśniewski 2012-12-20 22:37:54
I przyszedł jakiś [usunięte przez moderatora] z CFI i pozamiata wszystko.Trochę żal.
Obserwator 2012-12-28 13:08:06
Boże, człowieku, co za żenada. Wstyd...
Zreflaktuj o co Ci chodziło, albo najlepiej wybierz się do psychologa...
Każdy mierzy swoją miarą...
Stefan Karwowski 2013-01-05 20:02:09
".Magazynierzy to nie są magazynierzy a WYDAWACZE bo brak jakiej kolwiek wiedzy o gospodarce magazynowej,nie umieją liczyć(błędne wydawanie)nie tylko ilościowo ale i asortymentowo, nagminne picie alkoholu.To wszystko kryte przez kierownika który chodzi w garniturze ."

TO WSZYSTKO NIE PRAWDA On NIE MA GARNITURU
Stef Karwowski c.d 2013-01-05 20:08:05
No i w [usunięte przez moderatora] Pozamiatane już
Tamten 2013-06-20 14:47:26
No i jak, dyszy ten Chemikolor jescze?
podkowa 2013-07-09 10:58:08
Ludzie, radzę wam trzymajcie się od tej firmy z daleka, cała ona przesiąknięta jest stęchlizną poprzedniej epoki, a na stołku siedzi tłusty wieprz który nic nie robi tylko knuje.
Pieniądze są psie, a stan rozkładu zaawansowany.
Czekam aż ten moloch zniknie, bo tylko szpeci krajobraz i psuje mi widok z okna.
podkowa 2013-07-19 11:33:00
Oczywiście że wiem, siedziałem w tym gnoju kilka lat, dosłownie...
Darek Zwolinski 2013-08-06 20:04:21
Co by nie powiedzieć,to żal,ale co zrobić to wina braku kompetencji władz spółki wszystkich prezesów którzy pojęcie o zarzadzaniu nabywali za PRL-u.Wszystkim wiadomym jest,że za "intratne"umowy miedzy Chemikolorem a firmami zarząd jechał sobie na drogie wycieczkiPewnie ,że nie to jest jedynym powodem upadku firmy,ale jedna z ważniejszych przyczyn.Co to kogo obchodziło,że towar zalegał na magazynie.Co miał z tego Chemikolor?A jajco.Mogliśmy sie tylko pochwalić znajomym i rodzinie gdzie to nasi pojechali,i tak było gorzej i gorzej aż przyszedł walec i wyrównał :)Można by długo opowiadać ale po jaką cholerę.Juz po "ptokach"Pozdrawiam wszystkich obecnych i byłych pracowników.Byłe zarządy również,co mi tam.
kleman 2013-08-23 22:50:00
Człowieku, nic tam nie można zarobić, co najwyżej w zęby
dd 2013-12-27 21:07:55
a jak?
dd 2013-12-27 21:11:26
szkoda
szefuncio 2014-04-28 15:09:54
własnie, a propo tych wynagrodzeń, czy cała kasa została Wam wypłacona? czy robicie ewentualnie coś ku temu?
Marko 2014-05-08 00:43:52
Myślę, że jakby nadal był problem z tymi wynagrodzeniami, to juz dawno temat o Chemikolor wypełniłby się lamentem.
Jarek 2014-05-30 23:41:30
Nie zawsze cisza oznacza coś dobrego, może i to cisza przed burzą, ale najlepiej będzie jak jakis aktualny pracownik Chemikolor napisałby kilka słów.
KZ 2014-06-18 10:49:35
Ta firma powinna zostać zrównana z ziemią, a w jej miejsce najlepiej posadzić drzewa owocowe by był z nich chociaż jakiś pożytek, oleja i skrzypka, wąsacza i szczerbola i resztę wapna wysłać za ural
qwerty 2014-10-22 18:23:46
echoooooooo, echoooo......
Coś brak dyskusji, coś się dzieje w tej firmie?
kastet 2014-10-24 22:40:45
a kto pamięta pana Rudnickiego?
chomik 2015-01-22 20:26:20
Trochę mnie martwi ta cisza w temacie Chemikolor, zwłaszcza, że podobnie jak Chemik powyżej byłbym zainteresowany praca. Udało Ci się kolego tutaj dostać? Może jest tutaj ktoś obeznany w aktualnych warunkach i byłby w stanie ich polecić? Czy zapewniają pracownikom opiekę medyczną i karty multisport? Pozdrawiam.
Amon 2015-02-23 09:22:58
Do wszystkich poniższych którzy szukają pracy !
Ludzie w Chemikolorze rządzą stare układy stetryczałych akcjonariuszy którzy nie odstąpią swojego kawałka tortu.
Cała kadra dyrektorska to betony, niektórzy z nich nie potrafią nawet obsługiwać Outlooka.
Zarobki tragiczne. A z chemią ta firma ma tyle wspólnego co dział z proszkami do prania w Tesco.
Jeżeli jesteś ambitny, nie chcesz być oszukany, to szukaj gdzie indziej.
Amon 2015-03-30 13:04:22
Michał, chłopie, poczytaj sobie wcześniejsze wpisy, tam jest totalne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
sratatata 2015-04-23 19:17:02
Ja pamietam Rudnickiego Stanislawa
anouka 2015-07-01 22:47:19
Mnie chemikolor dał bardzow wiele, liczne szkolenia, rozwój, w odpowiednim czasie trzeba zwiać, tyle.
Amundżabi Halamarandżafa 2015-07-28 11:28:51
Liczne szkolenia, rozwój ?! Pomyliłaś chyba adresy, w chemikolorze się uwsteczniłem a moja wiedza nie poszerzyła się ani o promil.
Amundżabi Halamarandżafa 2015-09-08 15:12:54
Do ewvelinka - Dobrze ze napisałaś że jesteś świeżo po studiach, to tłumaczy twoje naiwne myślenie.
Amundżabi Halamarandżafa 2015-10-28 10:01:34
@ Nakszo - jak lubisz przebywać w hospicjum z ludźmi który tylko o niczym innym nie myślą tylko o emeryturze to powodzenia, ta firma jest jak SLD, stary, zbetoniały, archaiczny twór wypełniony ludźmi mającymi tylko jeden cel, utrzymać się na stołkach.
Magazynek 2015-12-15 11:39:31
@ Kamil, wszystkie auta (stare Dacie LOGAN) mają GPS, lepszego nie dostaniesz, jako przedstawiciel nie będziesz miał swobody działania, auto bierzesz tylko za pozwoleniem, o całodziennych wycieczkach zapomnij, parkujesz je tylko na terenie firmy. rozliczasz się z paliwa co do litra. O serwisie typu hamulce, opony, wycieraczki wymiana płynów zapomnij, sam musisz się prosić. Dadzą ci do podpisania plik aneksów do umowy, że niewolno ci tego czy tamtego, a jak coś tam zrobisz nie tak, to będą mieli na ciebie haka. Więc o prywatnym użytkowaniu auta służbowego zapomnij, to samo tyczy się telefonu, comiesięczne sprawdzanie bilingów, czyli kontrolowanie do kogo i skąd dzwonisz to norma, komputer służbowy dostaniesz, ale z zainstalowanym programem szpiegującym, więc boże broń używać w nim czego innego niż zainstalowane na min uprzednio programy o korzystaniu z internetu nie wspomnę...
Ustalanie cen sprzedaży odbywa się jak w jakimś PRL-owskim molochu, swobody ogólnie masz tyle co kot napłakał, a twoje stanie się nie liczy, "Olej" chce tylko faktur sprzedaży.
Ogólnie znajomość chami w Chemikolorze jest nie potrzebna, same podstawy rodem z gimnazjum. Twoim zadaniem jest wciskać kit klientowi i sprzedawać a nie rozkminiać technologie.
Każdy wyjazd w trasę musi "przyklepać" ci kierownik, towarzyszy temu seria pytań (kto, poco, gdzie, kiedy, ile, za ile, o czym), wraca się z wypełnionym i koniecznie podbitym przez klienta druczkiem delegacji bo inaczej jesteś oskarżony o to że w ogóle cię tam nie było. Po powrocie musisz sporządzić szczegółowy raport, z po kolei wymienionymi etapami rozmowy.
Jak jedziesz do 3 czy 4 klientów, albo robisz jakiś "zimny kontakt" to ciężko to sformułować tak by betony z kierownictwa coś zrozumieli.
Wsparcie w tej firmie masz żadne, produkty i ich ceny są nietrafione, ludzie zawistni i totalnie niepomocni w niczym, pracują stacjonarnie więc myślą że inny tez tak musi (myślenie z rodem z poprzedniej epoki).
A podstawowa pensja to okolice najniższej krajowej na początek, potem trochę więcej a prowizja, jak klient zapłaci to może coś dostaniesz jakiś 1% utargu, ale to dopiero jak coś sprzedasz i przekroczysz miesięczny budżet a jak nie przekroczysz to cię po prostu zwolnią.
Reasumując nie polecam, za to polecam przeczytać wcześniejsze komentarze, jest ich dosyć sporo i zawierają ciekawe treści.
Magazynek 2015-12-16 09:48:22
Przeczytałeś to co napisałem ? To ci jeszcze raz wytłumaczę, nie napisałem uzupełnianiu płynu do spryskiwaczy, bo takie rzeczy robi się automatycznie na stacji, ale o wymianie płynów ustrojowych auta czyli oleju, płynu hamulcowego, płynu w chłodnicy, wymianie opon na zimowe i klocków kiedy już się kończą. W chemikolorze trzeba napisać podanie w trzech kopiach by takie rzeczy zostały wykonane.
Magazynek 2016-01-04 22:34:25
Biurokracja to mało powiedziane, tam działa istny aparat inwigilacyjno-urzędniczy, niczym w minionym ustroju.
magazynek 2016-01-12 14:10:17
Co z tego że ta firma ma długoletni staż na rynku, jak ludzie tam pracujący i kadra zarządzająca jest z poprzedniego ustroju, ale jak tam pójdziesz, wejdziesz do tego PRLowskiego budynku, to zobaczysz ze nic sie tam nie zmieniło od lat 80 tych, ogólnie i w przenośni.
magazynek 2016-01-26 12:20:18
Hahaha, umowa o pracę, też mi luksus, najpierw dostaniesz na 3 miesiące, potem na kolejne 3 miesiące, a po drodze dostaniesz niezliczoną ilość kwitów do podpisania które będą miały tak podstępnie sformułowane sformułowania że okaże się że rozliczą cię z rozmów ze służbowego telefonu po 16.00.
henio 2016-02-02 22:01:36
niezła komuna w tej firmie, kto tym właściwie zarządza, jaka jest kadra kierownicza, pytam bo otrzymałem ofertę, zaprosili mnie na spotkanie rekrutacyjne, czy ktoś może więcej dopowiedzieć, jak wyglądają rekrutacje, jak tam się pracuje ?
magazynek 2016-02-08 13:12:17
Spotkanie rekrutacyjne polega na zadawaniu szeregu pytań, na które odpowiedzi tak naprawdę ich nie interesują, jedynie pytanie o warunki finansowe się liczy, im mniej będziesz chciał, tym większe masz szanse. Potem cię testują 3 miesiące, jak okażesz się lojalny i będziesz po prostu kablował to masz szansę na kolejną umowę.
magazynek 2016-02-08 13:20:56
praca w magazynie niesie ze sobą niezwykły urok podróży w czasie do lat 80tych, nie tylko poprzez specyficzne warunki jakie tam panują, ale i też przez mentalność kierownictwa ukształtowaną przez PRL.
Na pewno nie zatrudniają na czarno, ale umowa jest tak skomponowana że tak naprawdę nie wiesz ile Ci zostało w tej pracy i kiedy wylecisz.
magazynek 2016-02-08 13:28:20
W każdym magazynie musisz mieć papiery na wózek, doświadczenie też się liczy, ale w tym magazynie jest więcej kierowników niż pracowników więc praca tam staje się czymś wyjątkowym w negatywnym znaczeniu tego słowa.
Chemikolorex 2016-06-27 09:02:05
Co ty zrobiłeś człowieku, wszędzie tylko nie tam.
antek 2016-07-09 11:25:28
Możesz napisać dlaczego nie @Chemikolorex firma z zewnątrz wygląda na bardzo porządną tak samo jak jej produkty, które pewnie łatwo byłoby wcisnąć innym, więc co jest nie tak? Może to zwykłe uprzedzenie, że ph-owcy mają najgorzej ze wszystkich
kanalarz 2016-12-01 12:54:56
Czy to szambo jakim jest chemikolor wciąż istnieje ?
Zostaw swoją opinię o Chemikolor - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chemikolor